کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرط اصلي استخدام در شبكه من و تو +سند
۲۰:۳۲, ۲۴/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #1
آواتار
باشگاه خبرنگاران: رها اعتمادي كه فردي بهايي زاده و از خانواده نوكران و خدمتكاران دربار شاه مخلوع است در سال 2010 با همكاري رسمي دربار انگليس و چند نفر از عوامل ديگر شبكه من و تو را كه از همان ابتدا لقب خواهرخوانده بي بي سي فارسي را يدك مي كشيد راه اندازي كرد تا اين شبكه از همان ابتدا با تفكري بهايي - صهيونيستي و ضد ايراني پا به عرصه وجود بگذارد.

اعتمادي در جديدترين آگهي استخدام اين شبكه كه در وبلاگش منتشر كرده سه شرط اصلي را براي پذيرفته شدن به عنوان مجري در اين شبكه را اعتقاد راسخ به فرقه ضاله بهائيت ، مخالفت با جمهوري اسلامي ايران و آمادگي داشتن براي عريان شدن عنوان مي كند.

رها اعتمادي از چند سال پيش با پشتيباني همه جانبه و البته غير علني عوامل بي بي سي گروهي به نام "جوانان بدون مرز" را براي ضديت با جمهوري اسلامي ايران راه اندازي كرد و تمامي عناصر همسو با فرقه ضاله بهائيت و ضد جمهوري اسلامي ايران را شناسايي و هسته اوليه من و تو را با آنها شكل داد.

[تصویر: 90802_986.jpg]
البته پيش از اين هم نقل قول هاي بسياري در خصوص پشت پرده بهايي عوامل و مجريان اين شبكه مطرح بود كه اكنون با فرو افتادن پرده هاي فريب سند رسمي بهايي – صهيونيستي بودن اين شبكه به ظاهر فرهنگي – اجتماعي علني شد.

اگرچه كه دو شبكه سلطنتي بي بي سي فارسي و من و تو جدا از هم فعاليت مي كنند اما منبع تغذيه نيرو و مجريان آنها يكي است و عوامل اين دو شبكه در هم تنيده و پشتيبان استراتژيك اهداف ضد ايراني يكديگر هستند.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۰۴, ۲۴/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #2
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام ، ببینید من منکر بهایی بودن سازندگان شبکه منو تو و شبکه بی بی سی فارسی نیستم اما

این وبلاگی که شما عکسش رو قرار دادید در حقیقت وبلاگ رها اعتمادی نیست و مجری های شبکه بارها توی برنامه "جواب" ارتباطشون رو با این وبلاگ انکار کردند...

برای اثبات این امر کافیه که وارد وبلاگ بشید و به بخش نظرات خوانندگان پست ها سری بزنید
کاملا مشخصه که کسی نظرات سراسر توهین به خودش و ناسزا به جد و آبادش رو تایید نمیکنه ولی سازنده این وبلاگ به عمد به بهایی بودن خودش تاکید خیلی عجیبی میکنه و هرچی نظر منفی از خوانندگان وجود داره رو به سرعت تایید میکنه (خودم این موضوع رو امتحان کردم!)
دوستان دقت کنید دشمنان انقدر عقل و قدرت تفکر دارند که به این روشنی دین و آیین خودشونو ابراز نکنند. منو تویی ها خوب می دونن مردم ایران غیرت و تعصب زیادی روی اسلام تشیع دارند و اگر برنامه هاشونم نگاه کرده باشید این عرض بنده رو تایید میکنید که کاملا به صورت مرموزانه و زیرکانه ای عقایدشون رو به خورد ملت میدن نه به این تابلویی!

کار این هموطن وبلاگ نویس هم به نظرم اشتباهه . خود من خیلی دنبال اثبات بهایی بودن اعضای تلوزیون منو تو بودم و این موضوع به راحتی با مطالعه تاریخچه زندگیشون قابل اثباته و نیاز به دروغگویی نیست
البته اشتباهات دیگه ای هم دارن این وبلاگ نویس که از جمله اون میشه به همین نظراتی که تایید میکنه اشاره کرد. توش واقعا حرفای زشتی به چشم میخوره که از شان یک آدم با ایمان به دوره... دوستان فحش دادن جزوی از آیین ما نیست .

موفق باشید

یا زهرا(سلام الله علیها)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۲:۱۰, ۲۴/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #3
آواتار
میشه آدرس وبلاگ رو بزنید؟؟
قالب وبلاگ و سایر تنطیمات نشون میده پشتیبان یه سایت ایرانیه و از پیوندهای صفحه بعید می دونم این سایت مال این یارو باشه
احتمالا این سایت مال یه دیوانه است که خودشو رها جا زده وگرنه اونا نمیان تو اینترنت آگهی استخدام مجری بزنن زیرشم بزنن بهایی باش ما هم هستیم
۲۲:۵۷, ۲۴/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #4

یکی از بهترین شبکه های برنامه ساز در قسمت سرگرمی که بسیار زیاد مورد توجه ایرانیان قرار گرفته ، متاسفانه همین شبکه هست! از هرکی میپرسم از این شبکه و برنامه های جالبش تعریف میکنه. اینطور که میگن ، برای سال تحویل هم سنگ تموم گذاشته بوده و بسیار برنامه های جالبی رو تهیه و اجرا کردند.... البته بنده خودم ندیدم!
۲۳:۰۷, ۲۴/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #5
آواتار
آقای صدا و سیما باید از اینها یاد بگیرد.
با یکصدم بودجه صدا سیما برنامه هاشون به کل تلویزیون ایران می ارزه.
۲۳:۲۰, ۲۴/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #6
آواتار
بسم الله...
(۲۴/فروردین/۹۱ ۲۳:۰۷)فرهاد نوشته است:  آقای صدا و سیما باید از اینها یاد بگیرد.
صدا و سیمای ما ایراد و اشکال زیاد داره
اما یکم ساده انگاریه اگر بودجه تلوزیون منو تو رو کم تصور کنیم .دقت کنید به این همه مستندی که از این شبکه دوبله و پخش میشه.هر کدوم از این مستند ها هزینه زیادی داره و واضحه که یک بودجه شخصی توانایی خریدش رو نداره
مطمئن باشید منوتو از حمایت کامل دولت انگلیس برخورداره

یک نکته دیگه...

تلوزیون ما اشکال و ایراد زیاد داره
اما وااای به روزی که بخواد الگوش رو منو تو قرار بده !!!!!

موفق باشید
در پناه حق
۱۳:۵۴, ۲۵/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #7
آواتار
(۲۴/فروردین/۹۱ ۲۳:۲۰)یا ثارالله نوشته است:  بسم الله...
صدا و سیمای ما ایراد و اشکال زیاد داره
اما یکم ساده انگاریه اگر بودجه تلوزیون منو تو رو کم تصور کنیم .دقت کنید به این همه مستندی که از این شبکه دوبله و پخش میشه.هر کدوم از این مستند ها هزینه زیادی داره و واضحه که یک بودجه شخصی توانایی خریدش رو نداره
مطمئن باشید منوتو از حمایت کامل دولت انگلیس برخورداره

یک نکته دیگه...

تلوزیون ما اشکال و ایراد زیاد داره
اما وااای به روزی که بخواد الگوش رو منو تو قرار بده !!!!!

موفق باشید
در پناه حق
ما نگفتیم از منوتو تقلید کنه!
حداقل میتونه جومونگ 1تا100 رو دوبله و پخش نکنه(ساخت برنامه پیش کش)
میاد برنامه دینی بسازه میره فیلم جن گیره میسازه!!(فیلمهای ماه رمضان)(آقا، داداش ،عزیز نمیتونی نکن دست نزن بدتر کارو خراب میکنی!)
۰:۵۶, ۱۴/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #8
آواتار
بله ميشه با درصد اطمينان بالا گفت اين يه وبلاگ ساختگي و دروغينه كه متاسفانه صداوسيما از روي بلاهت يا شايد هم براي فريب مردم ازش استفاده كرده!
گويا صداوسيما دوست نداره دست از ... فرض كردن مردم برداره!اين يكي از افتضاحات بزرگ صداوسيما در چند ماه اخيره!
من اصلا از من و تو حمايت نميكنم، ولي چرنديات گفتن حتي راجع به يه آدم كافر هم درست نيست.بايد حقايق رو مستند بگيم نه اينكه بيايم بدون اثبات چيزي رو به طرف نسبت بديم.
مثلا اگه همسايه شما دروغگو باشه، مياين ميگين حرومزادس؟
يا اگر مطمئن باشين كسي قاچاقچيه، ميرين براش پاپوش درست ميكنين؟يا اينكه دنبال سند واقعي ميرين؟
بعد جالبه كه صداوسيما براي درست كردن خرابكاريش حرفاي اونا رو ميذاره و ميگه نگاه كنين يارو هول كرده!!!انگار داره با بچه حرف ميزنه!خب آقا سند نداري مجبوري حرف بزني؟يارو رفته شبكه زده، بعد عرضه سايت زدن نداره؟پولش چي، اونم نداره؟
۱:۱۰, ۱۴/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #9
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

این تاپیک مال قبل از خبریه که صدا و سیما پخش کرد...
وقتی خبر رو از 20:30 دیدم جدا جا خوردم!
یعنی فقط کافی بود یک بار وارد اون وبلاگ بشن! مثل روز روشنه که مال منو تویی ها نیست.یه بچه هم میفهمه!
برای اثبات بهایی بودن این آدما خیلی راحت میتونستن به تاریخچه مجریاشون استناد کنن. واقعا باورم نمیشه انقدر راحت خبر دروغ تحویل مردم می دن

این دومین خبر شاهکار صدا و سیما در ماه گذشتست
اول که اخبار درمورد شان استون بنده خدا بود که چطوری صدا و سیمای ما واسه یه ترجمه ناقص بازی خورد و با آبروی ایشون بازی کرد. بعدشم نیومد خرابکاریشو درست حسابی جمع و جور کنه
اینم ازین اخبار دروغ...

جدا آدم به کی میتونه اعتماد کنه؟
این از خبررسانی داخلیمون
اوضاع خبررسانی های کشورهای غربی هم که واضحه...
۱۸:۴۲, ۱۴/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #10
آواتار
موضوع شان استون چي بود؟من فقط در همين حد شنيدم كه گفتن مسلمون شده و تلويزيون گفت نشده!
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]