کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 16 رای - 3.94 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی «کاربران فعال» تالار بیداری اندیشه
۴:۲۶, ۲۵/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/اردیبهشت/۹۲ ۱۰:۵۴ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام

همونطور که می دونید اهداف این تالار متعالی و معنوی است و هر کسی در آن فعالیت می کند نمی تواند به خاطر چیزی جز آن اهداف باشد.به همین خاطر تمام کارهای مدیران تالار بر این اساس است
اما برای متمایز کردن افرادی که فعالیت مستمر و بهتری دارند یک عنوان در نظر گرفته شده که این افراد را از سایرین متمایز کند.

ملاکهای انتخاب کاربر فعال:
ارسال پستهای کیفیت دار و نقدهای درست
دادن جوابهای مستدل و منطقی
آرامش در لحن پاسخ دادن
داشتن اطلاعات کافی در مورد زمینه های مطرح شده در تالار
عدم گرایش به مباحث سیاسی و تنش زا...

ضمنا دوستانی که پس از فعال شدن، به هر دلیلی بیش از 1 ماه ارسال جدیدی نداشته باشن، دیگر کاربر فعال محسوب نخواهند شد

البته این عنوان به معنای تایید تمام نظرات و آرا این عزیزان نیست.برای کسب اطلاعات بیشتر به موضوع گروههای کاربری رجوع کنید...

اولین کاربران فعال تالار آقایان mohamad و s-eyvazi-sa هستند.امیدواریم این عزیزان الگوی خوبی برای سایر کاربران باشند
جا دارد از سایر کاربرانی هم که فعالیت مناسبی دارند و این عنوان را نگرفتند تشکر و قدردانی خود را انجام دهم

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۱:۱۵, ۲۸/مرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/مرداد/۹۰ ۱۱:۲۳ توسط Mitsonary.)
شماره ارسال: #31
آواتار
مثل این که دوستان منظوره منو خوب متوجه نشدند ولی بی خیال
داداش های خوب من اصلا منو بی خیال خیلی ها تو این تالار هستن که خیلی بیشتر لیاقت دارن این تالارو بگردونن هم باعث پیشرفت تالار می شه و هم باعث میدیریت بهینه تری نسبت به قبل خواهد شد .
یکی از دوستان گفته بود فعال هستید تو تالار انشا الله که تو جامعه هم فعال باشید نمی خواستم ریا بشه ولی می گم چون به اینجام رسیده
من در حدود این یه ماه اخیر تونستم توسط مطالب این تالار و ترفند های خودم 5 تن از دوستامو که در استفاده از این صلیب برعکسو و موسیقی ... دچار تردید کرده والان حدود 4 تاشو به قول خودم آدم کردم این به کنار
من هر هفته در مسجد محلمون حدود یه 45 دقیقه ای هم سخنرانی می کنم از 3هفته پیش به کمک این تالار و شما عزیزان
از چند روز پیشم شروع کردم به نوشتن وبلاگم در رابطه با وهابیت که امیدوارم به خاطر دوست شهیدمون و مدد های حضرت حق در این کار موفق بشوم . به دعای شما هم محتاجم.
با این که 16 سالمه ولی خیلی کارا از دستم بر می یاد دیگه با این سن کمم ازم نخواهید شق القمر کنم
بالاخره ما از خیر فعال شدن گذشتیم
خدا کنه پیش خدام فعال باشم اینجا که جز یه دنیای مجازی ساده چیزی بیش نیست.
یا علی مدد
۱۶:۱۹, ۲۸/مرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/مرداد/۹۰ ۱۶:۲۱ توسط خیبر110.)
شماره ارسال: #32
آواتار
سلام
اصلا دوست نداشتم این بحث مطرح بشه جناب sms4515 .
البته توقعی از شما نمیره چون هنوز خیلی سنت پایینه و تجربت کمه وگرنه همچین بحثی رو مطرح نمیکری.
دوست عزیز این رو بدون من هیچوقت به خاطر اینکه یک کاربر فعاله ازش تشکر نمیکنم برعکس سعی میکنم که به کاربرای تازه وارد اعتبار بدم و ازشون تشکر کنم تا تشویق بشن به حضور در تالار
من هیچ وقت بدون اینکه پستی رو بخونم ازش تشکر نمیکنم چون خیلی وقت ها سر بعضی مسائل با مدیران هم اختلاف نظر داشتیم .هیچ وقت بدون اینکه پستی رو بخونی ازش تشکر نکن حتی اگر مدیر تالار باشه.
این کار اشتباه محضه
دوست من با توجه به اینکه نظراتت رو خوندم میخوام بهت بگم که طبق حدیثی از امام علی تجربه بهتر از علمه
شما ظرف بیست روز درست نیست به عنوان کاربر فعال معرفی بشی خیلی ها مثل اقا محمود که خیلی دوستشم دارم و بچه ی گلی هم هست از شما بیشتر لایق فعال شدن هستند.
من زمانی که تازه به تالار اومده بودم نظرات تندتری داشتم ولی الان توی تالار تجربه به دست اوردم و خیلی عوض شدم.(این رو اغراق نمیکنم)
گرچه که من هم مثل شما دوست داشتم ستاره های زیادی جلوی اسمم باشه ولی الان برام این مساله پشیزی اهمیت نداره.
دوست عزیز شما داری تند میری خودت خبر نداری من یک بار بهت گفتم زیادی پای کامپیوتر نشستن و پست دادن خوب نیست بهتره که وقتت رو برنامه ریزی کنی و ازش استفاده درست کنی .مثل اون تاپیگی که در مورد انواع سوپ ایجاد کرده بودی ولی به نظر بنده اصلا مفید نبود و به بیداری اندیشه کمکی نمیکرد.
پیش عزیزی رفته بودم گفتم من روز به روز دارم از نظر فکری پیشرفت میکنم به اطلاعاتی در مورد جهان اطراف دست پیدا کردم که افراد معمولی نمیدونن و در مورد فعالیت هایی که در زمینه ضد فراماسونری میکردم براش گفتم میدونی اون فرد مثل اینکه اب یخ رو روم بریزه بهم فقط یک چیز گفت معنی شو بهت میگم:قسم به زمان ای انسان تو همیشی در خسرانی
بهم حرفی رو زد که بعدا گریه ام گرفت گفت: هرکسی خدایی داره ولی کمتر کسی خدای واقعی رو میپرسته مواظب باش خدای تو علمت نباشه
برام گفت یک مفسر قران هم گاهی همون تفسیر قرآنش میشه خداش
این حرفش خیلی اذیتم کرد
این فرد رو اینقدر قبولش دارم که اعتقاد دارم شاید سرباز مخفی امام زمان هم باشه به خدا با این حرفش ترسیدم که دارم وقتمو بی خودی تلف میکنم و حرفش مثل اب یخی بود که روم ریخته شد.
دوست عزیز این خوبه که شما اینهمه پست بزنی ولی بهتر نیست که به جای اینکه هدفت کاربر فعال شدن باشه
هدفت این باشه که کاربر فعال امام زمان بشی
برای اینکه سرباز امام زمان بشم من خیلی عقبم از ظهور میترسم چون اماده نیستم این همه دنبال احادیث ظهور بودم ولی سر افطار دقت کردم دیدم هنوز هم مثل گذشته وقتی که غذا میخورم از بقیه غافل میشم .
منظورم اینه که افطاری میکنم برای غذا .
غذا برام میشه هدف .
از اینها بترس ماهایی که دم از مسلمونی میزنیم به خدا ذره ای مسلمون نیستیم.
ای کاش ماهایی که میخواییم بقیه رو بیدار کنیم خودمون یک روز بیدار بشیم و قسم به زمان ای انسان تو همیشه در خسرانی
۱۶:۲۶, ۲۸/مرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/مرداد/۹۰ ۱۶:۳۲ توسط Mitsonary.)
شماره ارسال: #33
آواتار
ببخشید تو گفته های قبلی یادم رفت این نکته رو بگم
من که نگفتم نخونده و نخونده تشکر می کنم اتفاقا برعکس
ولی مثلا بعضی اوقات وقت آدم تنگه یه کمی از متن رو که میخونه میفهمه چی به چیه و یه تشکر می کنه
ولی اگه یه کاربر معمولی باشه من باید از اول تا آخرشو بخونم بعد تشکر می کنم

فکر کنم شما پست قبلی بنده رو نخوندین یا کامل نخوندین
من گفتم بعضیا لیاقتشون بیشتر از منه که فعال بشن که یکیش همون محدود دوستمه
خودشم من که تو پست قبلیم گفتم دیگه نمی خوام فعال شم چون اصلا ارزشی نداره
بعدشم در مورد نحوه ی پخت سوپ که گفته بودین اولا آش بود نه سوپ دوما به دستور خانوم احیا (ناظر بخش طب و تغذیه) دست به همچین کاری زدم و گرنه منم می دونم خیلی ... بود.
بگذریم یه کم بیشتر دقت کنین.
۱۶:۴۵, ۲۸/مرداد/۹۰
شماره ارسال: #34
آواتار
سلام
اول بگم که منم مثل اقای انتی ماسون بودم اولا هنوز بعضی اش موجوده چقدر تند و داغ بودم
منتها یه فرق داره اونم اینکه ایشون به هدف رسیدن ولی من هنوز نرسیدم برای همینم فعلا همین که هستمم زیاده
برای اینکه همین هفته پیش در مورد خانم شیرازی زود قضاوت کردم و در پستم به ایشون کنایه ای زدم که حالا هر چند ایشون گفت از دست من ناراحت نبوده و نیست ولی مگه میشه؟

در مورد اون تعریفم باید بگم دوستان یه ذره مراعات کنید ماه مبارک
هندونه میزارید زیر بغلم من معذب میشم تا افطار نمی تونم تحمل کنم

یاعلی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۲:۳۵, ۱۶/شهریور/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/شهریور/۹۰ ۱۳:۰۰ توسط Abasaleh.)
شماره ارسال: #35
آواتار
سلام
برادرا اگه يادتون باشه منم اون اول اول ها آتيش تندي بودم براي اين كه كاربر فعال بشم.ولي يه كم كه گذشت اومدم با خودم فكر كردم،گفتم من اصلا براي چي تو اين تالار عضو شدم؟براي چي دارم مطلب ميفرستم و پست ميزنم؟نيت من از ثبت نام در تالار چي بوده؟اين كه كاربر فعال بشم؟اين كه يه عالمه پست بزنم هر كي جلوي اسمم رو ديد دهنش بمونه باز كه اوووه ببين چند تا پست زده؟!نكنه نيتم از ثبت نام در تالار پاك نبوده باشه؟!خلاصه چند روزي داشتم با خودم فكر مي كردم و به اين نتيجه رسيدم كه،
برادر ديگه برام مهم نيست كاربر فعال بشم،مهم اينه كه پيش خدا كاربر فعال باشم.
مهم نيست تو تالار كاربر فعال بشم،مهم اينه كه از اين تالار استفاده كنم براي به دست آوردن رضاي خدا.
مهم نيست اينجا فعال بشيم،مهم اينه از اين تالار استفاده كنيم تا پيش آقا امام زمان كاربر فعال بشيم.
مهم نيست كه اينجا فعال بشيم،مهم اينه كه بر پايه اين تالار و با نيت از پست زدن در تالار تو نماز خوندن فعال بشيم.
مهم اين است از اين تالار براي فعال و محبوب شدن نزد ائمه و معصومين استفاده كنيم.
چشم ها را بايد شست،جور ديگر بايد ديد.
به اميد روزي كه همه مان فعال شويم،نزد آقا امام زمان.1177سال است آقا امام زمان منتظر313كاربر فعال است كه بيايد اما هنوز در تمام اين كره خاكي 313كاربر فعال..... .
اللهم عجل لوليك الفرج.
۱۲:۴۶, ۱۶/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #36
آواتار
داداش محمد ببین من کی این حرف رو زدم تو کی داری جواب می دی ؟؟!!
اولا من نمی خوام فعال بشم چون هیچ مزایایی نداره نه صندوق پستی و ... بهتری نه ...
بالاخره این همه کاربره فعال این همه ناظر دو تا مدیر دوتا معاون از هرکدومشون بالاخره یکی هست . باید یه دونه باشی تو این دنیا . تکبر در برابر مخلوقات خوبه ولی در برابر خدا شرکی است بزرگ...

خواهشا جوابی نده

در پناه حق
۱۵:۳۶, ۱۶/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #37
آواتار
(۱۶/شهریور/۹۰ ۱۲:۴۶)Sms4815 نوشته است:  . تکبر در برابر مخلوقات خوبه ولی در برابر خدا شرکی است بزرگ...

در هر صورت و در هر موقعیتی تکبر عمل پسندیده ای نیست برادر جان
با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۵:۴۳, ۱۶/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #38
آواتار
(۱۶/شهریور/۹۰ ۱۵:۳۶)elecman_1984 نوشته است:  
(۱۶/شهریور/۹۰ ۱۲:۴۶)Sms4815 نوشته است:  . تکبر در برابر مخلوقات خوبه ولی در برابر خدا شرکی است بزرگ...

در هر صورت و در هر موقعیتی تکبر عمل پسندیده ای نیست برادر جان
با تشکر

پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم :

اى ابوذر ! هر كس بميرد و در دلش ذرّه‏اى تكبّر باشد ، بوى بهشت را استشمام نمى‏كند مگر اين كه پيشتر توبه كند . عرض كرد : اى رسول خدا ! من زيبايى را دوست دارم ، حتّى دوست دارم بند تازيانه‏ام و دوال كفشم زيبا باشد . آيا از اين حالت بيم كبر و خود پسندى مى‏رود ؟ فرمود : دلت را چگونه مى‏يابى ؟ عرض كرد : آن را شناساى حقّ و آرام گرفته بدو ، مى‏يابم . فرمود : پس اين حالت ، كِبر نيست . بلكه كبر ، آن است كه حقّ را فروگذارى و به ناحقّ روى آورى و به مردم با اين ديد نگاه كنى كه هيچ كس آبرويش چون آبروى تو و خونش چون خون تو ، نيست .

شما منظوره منو خوب نفهمیدید .
عذر می خوام که خوب توضیح ندادم. ما که همه برامون یکسان هستند نه خونمون رنگین تره نه چیزی ...

در پناه حق
۱۰:۵۷, ۱/مهر/۹۰
شماره ارسال: #39
آواتار
کاربران فعال جدید تالار:

منتقم زهرا
فاطمه خانم
idea

با آرزوی توفیق روز افزون برای این عزیزان

شاید خیلی زود چند کاربر دیگه هم به عنوان کاربر فعال معرفی شدن! چون هستن عزیزان دیگری که حداقلها رو دارن

امضای Mahdy2021
ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.
پروردگارا سينه ‏ام را گشاده گردان و كارم را براى من آسان ساز، و از زبانم گره بگشاى، [تا] سخنم را بفهمند
------------------
أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"
۱۱:۳۹, ۱/مهر/۹۰
شماره ارسال: #40
آواتار
به همه ی کابرانی که فعال بودند و فقط اسمشون رنگی نبود! تبریک میگم
البته کاربران زیادی هستند که فعالند دویتان رنگی بودن اسم اصلاً ملاک برتری افراد نیست!
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]