کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: نظر شما در مورد گفته های نوستراداموس
درست است واتفاق میافتد
نخیر
     


ارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 11 رای - 3.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشگویی های نوسترا داموس Nostradamus
۱۸:۳۶, ۲۸/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/آبان/۸۹ ۱۸:۴۲ توسط naji.eslam.)
شماره ارسال: #1
آواتار
با سلام
این مقاله در جهت مقابله با پیش گویی های نوستراداموس در رابطه با اخرالزمان می باشد که برخی با سواستفاده از پیش گویی های مبهم ایشان سعی در به چالش کشیدن امام زمان و تفرقه در میان ملت ها دارند.

نوسترا داموس یکی از بزرگ ترین پیشگوهای جهان بوده و هست . نام اصلی او میشل دو نتردام Michel de notredamبود که خود را نوسترا داموس می خواند او یکی از محلی های پروونس فرانسه بود که کار اصلی اش را پزشکی تشکیل می داد .

[تصویر: 66d90e0921ac.jpg]

نوستراداموس،* «پيشگوي» يهودي- فرانسوي سده شانزدهم ميلادي، نامدارترين «پيشگوي» دوران معاصر است ولي اين بدان معنا نيست که او واقعاً پيشگو يا پيشگويي بزرگ بود. محققان، برخلاف تبليغات عاميانه و هاليوودي که از نوستراداموس قصه‌ها و فيلم‌ها ساخته‌اند، نوستراداموس را بيش‌تر به عنوان شيادي مي‌شناسند که حتي در زمان حياتش پيشگويي‌هايش تحقق نمي‌يافت. رونالد ساير، Ronald C. Sawyer استاد دانشگاه ويسکانسين، مي ‏نويسد:

«ترجمه ‏هاي نادرست و تأويل‏ هاي خيال پردازانه هواداران مشتاق سبب شده مردم ساده‏ لوح باور کنند که پيشگويي ‏ها برخي از حوادث چهار سده پسين را از قبل بيان کرده است. ولي درواقع، اين پيشگويي‏ ها به فضاي تاريخي سده شانزدهم و آرزوهاي کشورگشايانه پادشاه فرانسه و امپراتور آلمان تعلق دارد. هرچند اين پيشگويي‏ ها غالباً نادرست از آب درآمده، ليکن شهرت نوستراداموس به ‏عنوان بزرگترين پيشگوي رنسانس بي ‏تزلزل مانده است.» (Americana, 1985, vol. 20, p. 484)

کتاب نوستراداموس مشتمل بر صدها فقره پيشگويي به زبان فرانسه گنگ و مبهم است و قابل تفسير و تأويل‏ هاي متفاوت و حتي متعارض. او در اين کتاب به پيشگويي حوادث از نيمه سده شانزدهم تا «پايان جهان» پرداخته که به ‏زعم او در سال 3797 ميلادي رخ خواهد داد. مطالب کتاب «چنان ماهرانه در لفاف ابهام پيچيده شده بود که هر سطر آن مي‏ توانست تقريباً بر هر واقعه ‏اي از تاريخ آينده انطباق يابد.» (ويل دورانت، تاريخ تمدن، ترجمه فريدون بدره‏ اي و ديگران، تهران: سازمان انتشارات و آموزش انقلاب اسلامي، 1368، ج 6، ص 1014)

مبلغان نوستراداموس مدعي‏ اند که او اعدام چارلز اوّل، پادشاه انگليس، و لويي شانزدهم، پادشاه فرانسه، آتش‏ سوزي سال 1666 لندن، ظهور و سقوط ناپلئون اوّل، ظهور هيتلر و بسياري از حوادث ديگر را پيش‏ بيني کرده است. اين در حالي است که نوستراداموس از پيشگويي نزديک‏ ترين حوادث زمانش عاجز بود. به‏ نوشته ويل دورانت، «نوستراداموس براي شارل نهم عمري نود ساله پيشگويي کرد که ده سال بعد در 24 سالگي زندگي را بدرود گفت.» (همان مأخذ، ص 1013)

[تصویر: fc3d7152ba93.jpg]

يکي از اولين چاپ هاي کتاب نوستراداموس (ليون فرانسه، 1555)


[تصویر: 10e406df2463.jpg]

يکي از آخرين چاپ هاي کتاب نوستراداموس (با ويرايش و تعليقات سرژ هوتن)

شهرت عجيب نوستراداموس تصادفي نيست. در طول چهار سده پس از مرگ نوستراداموس کساني وظيفه تعبير و تفسير پيشگويي‏ هاي او را به‏ دست داشته‏ اند، در هر مقطع مهم تاريخي نام و ياد او را زنده کرده‏ اند و سخنان مبهم وي را پيشگويي ‏هايي تحقق ‏يافته جلوه ‏گر ساخته‏ اند. به عبارت ديگر، «پيشگويي‌هاي نوستراداموس» به ابزاري بدل شده که کانون‌هاي زرسالار يهودي طرح‌ها و نقشه‌ها و گاه هياهوهاي تبليغي خود را در غالب آن عرضه مي‌کنند. به‌کارگيري «پيشگويي‌هاي نوستراداموس» براي بيان اهداف و آرزوهاي اين کانون‌ها عليه انقلاب اسلامي ايران دليلي روشن بر صحت اين مدعاست.


در سال 1981، حدود سه سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران، اورسن ولز Orson Welles و کمپاني برادران وارنر فيلمي 84 دقيقه‌اي درباره «پيشگويي‌هاي نوستراداموس» عرضه کردند که در ايران نيز به وسعت توزيع شد. در اين فيلم، نوستراداموس در مقام پيشگويي بزرگ جلوه‌گر مي‌شود. طبق اين پيشگويي‌ها ايران و جهان اسلام با کشورهاي کمونيستي متحد خواهند شد و در سال 1999 ميلادي ايالات متحده آمريکا را آماج حمله اتمي قرار خواهند داد. (بنگريد به مقاله «ويکي‌پديا» درباره فيلم اورسن ولز [1] و نيز به اين يادداشت درباره پيشگويي‌هاي نوستراداموس و اورسن ولز در فيلم فوق [2])

اورسن ولز (1915- 1985) [3] کارگردان و بازيگر سرشناس سينماي سده بيستم غرب است که پيوندهاي عميق او با کانون‌هاي صهيونيستي پوشيده نيست؛ و مي‌دانيم که اين تعلق موروثي بود. به‌گفته اورسن ولز، مادر بزرگ او در مراسم تدفين پسرش (پدر اورسن ولز) مناسک شيطان پرستان را انجام مي‌داد. (فرانک برادي، زندگينامه اورسن ولز، نيويورک، 1989، ص 14) [4] و نيز مي‌دانيم که اورسن ولز از جواني به جادوگري علاقه فراوان داشت و يکي از اوّلين فيلم‌هايي که در آن بازي کرد (جادوي سياه، 1949) [5] درباره زندگي ژزف بالسامو (کنت کاگليوسترو)، جادوگر و فراماسون و شياد نامدار يهودي سده هيجدهم، [6] است. درباره ژزف بالسامو و نقش مرموز و مهم تاريخي او در کتاب زرسالاران (ج 4، صص 475- 479) به تفصيل سخن گفته‎ام. در تعلق کمپاني برادران وارنر به کانون‌هاي زرسالار يهودي- صهيونيستي نيز ترديد نيست. هدف از فيلم اورسن ولز اين بود: القاء خطر «تهديد اتمي» به افکار عمومي آمريکا و فراهم کردن زمينه رواني براي گسترش صنايع تسليحاتي از يکسو، و ترويج نفرت از اسلام و انقلاب اسلامي ايران از سوي ديگر
در سال‌هاي اخير، کانون‌هاي جنگ‌افروز صهيونيستي تأويل هدفمند از کتاب نوستراداموس عليه ايران اسلامي را ادامه مي‌دهند. در آخرين تأويل‌ها دکتر احمدي‌نژاد، رئيس‌جمهور ايران، همان «ضد مسيح» Anti- Christ است که به اعتقاد مسيحيان پيش از ظهور مسيح (علیه السلام) جهان را به جنگ خواهد کشيد. بدينسان، ايران اسلامي و احمدي‌نژاد به عنوان مناديان جنگ جهاني جديد جلوه‌گر مي‌شوند. براي نمونه، در وب‌گاه آمريکايي «فري ريپابليک» چنين مي‌خوانيم: احمدي‌نژاد «سوّمين ضد مسيح» است که از دو «ضد مسيح» پيشين هولناک‌تر است. او جنگ جهاني سوّم را عليه غرب به راه خواهد انداخت که 27 سال به درازا خواهد کشيد. (مقاله «سوّمين و آخرين ضد مسيح»، 9 نوامبر 2006) [7]

اين‌گونه «پيشگويي‌هاي نوستراداموس» را بايد جدّي گرفت. کانون‌هايي که اين افسانه‌ها و توهمات را مي‌پراکنند در پي تحقق چنين نقشه‌هايي هستند و «نوستراداموس»، چنان‌که تجربه نشان داده، از ابزارهاي مهم بسترسازي ايشان است. به عبارت ديگر، در اين‌گونه تفسيرها از پيشگويي‌هاي نوستراداموس مي‌توان اهداف و برنامه‌ها و آرزوهاي کانون‌هاي صهيونيستي را شناخت و در برابر آن هشيار شد.

يکي از موارد مهم و قابل تأمّل در تأويل‌هاي ضد انقلاب اسلامي از پيشگويي‌هاي نوستراداموس را در مقدمه چاپ‌هاي جديد کتاب سرژ هوتن [8] مي‌بينيم.

Serge Hutin, Les Propheties de Nostradamus, Paris: Club Geant Historique, 1967.

اين کتاب، که چاپ اوّل آن به سال 1967 م. تعلق دارد، در سال 1376 ش. به فارسي ترجمه و منتشر شده است. در چاپ‌هاي اخير اين کتاب نه تنها از ظهور امام خميني و انقلاب اسلامي و فرار محمدرضا پهلوي به مصر سخن رفته، بلکه تباهي جمهوري اسلامي ايران در اثر «فساد مالي و اداري» نيز پيش ‏بيني شده. هوتن مي‌نويسد: نوستراداموس «وقتي با جنبش اخير نهضت طرفدار اسلام مواجه شده است با آن به شيوه مخصوص خود برخورد کرده است. افرادي که نه تنها در رؤياي بازگشت اسلام ناب محمدي هستند بلکه به جنگ مقدس غول‌آسايي مي‌انديشند که باعث گرايش تمام جهانيان به دين اسلام باشد.» (سرژ هوتن، پيشگويي‏ هاي نستراداموس، ترجمه شهلا المعي، تهران: انتشارات بديهه، 1376،ص 117)

هوتن مدعي است که نوستراداموس فرجام جمهوري اسلامي را نيز، «تباهي در اثر اختلاس» (فساد مالي)، پيش‌بيني کرده. ادعاي هوتن اين فقره از پيشگويي‌هاي نوستراداموس است در کتاب سده‌ها (سده دوّم، بند 36):

«اسنادي از پيغمبر بزرگ [محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)] ربوده خواهد شد

به دست ديکتاتوري خواهد افتاد

پادشاه را فريب داده و اداره امور را به دست خواهد گرفت

اما اختلاس‌ها به زودي او را تباه خواهد کرد.» (ترجمه فارسي، ص 118)

هوتن خودسرانه اين پادشاه را محمدرضا پهلوي و «ديکتاتور» را امام خميني (رحمة الله علیه) تأويل کرده. ترجمه فارسي «تباهي در اثر اختلاس»، که مفسرين نوستراداموس براي ايران اسلامي پيش‌بيني مي‌کنند، دقيق نيست. ترجمه درست «تباهي در اثر فساد مالي و اداري» است. اصل نوشته نوستراداموس در چاپ اول کتابش (1555 ميلادي) اين است
ترجمه انگليسي:

The letters of the great Prophet shall be seized:
they shall come into the hands of the tyrant:
his enterprises shall be to deceive his king,
but his graft shall very soon trouble him. [9]

يا:

The letters of the great Prophet will be seized,
they will come to fall into the hands of the tyrant:
His enterprises will be to deceive his King,
but his extortions will very soon trouble him. [10]

چنان‌که محققين مي‌گويند، اين فقره پيشگويي نيست؛ بلکه اشاره به حوادثي است که در سال 1500، کمي پيش از تولد نوستراداموس، ميان دوک ميلان و شارل هشتم (پادشاه فرانسه) گذشت. (بنگريد به تعليقات بر ترجمه جديد انگليسي کتاب نوستراداموس در اين آدرس [11]) نوشته نوستراداموس نيز صريح است: اشاره به يک درباري خودکامه است که پادشاه خويش را فريب مي‌دهد و خود در اثر فساد مالي شخصي به انحطاط کشيده مي‌شود.

اين تفسير دلبخواه از نوشته نوستراداموس بيانگر برنامه‌اي است که «مفسران نوستراداموس»، همانان که رسالت تأويل و تحقق پيشگويي‌هاي او را به عهده داشته‌اند، از سال‌ها پيش براي ايران اسلامي طراحي کرده‌اند: تباهي و سقوط در اثر اشاعه فساد مالي و انحطاط ديوان‌سالاري. از اين منظر، نبايد گسترش دهشتناک فساد مالي در ديوان‌سالاري ايران را فقط به دليل سوء سياست‌ها و سوء مديريت‌ها دانست. اين درست است که فساد ديواني در هر جامعه امري طبيعي است ولي اين «فساد طبيعي» داراي ابعاد و حدود و ثغور معين است، بيش از آن را نمي‌توان «طبيعي» شمرد. و زماني که اين فساد به «فساد سازمان‌يافته» بدل مي‌شود و در پايه پيدايش کانون‌هاي مافيايي منسجم و مقتدر جاي مي‌گيرد ديگر نمي‌توان در قبال آن ساکت و بي‌تفاوت ماند. به يقين، برنامه‌ريزي کانون‌هاي معاند انقلاب و ايران اسلامي در پيدايش يا حداقل در گسترش وسيع اين فساد ديوان‌سالاري نقش داشته است. اين کانون‌ها همانان‌اند که سال‌ها پيش، از زبان نوستراداموس، فرجام ايران اسلامي را «پيش‌بيني» کرده و سرمايه‌گذاري و تلاش براي تحقق اين «پيش‌بيني» را آغاز نمودند.

————————————————-

* ميشل نوتردامي (1503- 1566 م.)، که با نام لاتين «نوستراداموس» شهرت يافته، به يک خانواده يهودي ساکن پرونس تعلق داشت که پس از الحاق اين منطقه به فرانسه (1481) مسيحي کاتوليک شدند. خانواده ‏هاي پدري و مادري نوستراداموس پيمانکاران حکومت محلي بودند و به گردآوري ماليات از روستاييان اشتغال داشتند. نوستراداموس، چون بسياري از يهوديان پرونس، کار خود را به‏ عنوان طبيب آغاز کرد و در آغاز شهرتي نداشت. در سال‏ هاي 1538- 1547 به ايتاليا رفت و به کاباليست‏ هاي يهودي ساکن اين سرزمين ملحق شد. پس از بازگشت به فرانسه، مروج کابالا و جادوگري و غيب گويي شد و از سال 1550 نگارش پيشگويي ‏هاي خود را آغاز کرد. در اين دوران به شهرت رسيد. در سال 1555 کتاب پيشگويي‏ هاي نوستراداموس در ليون چاپ شد و برايش شهرت فراوان به ارمغان آورد. اشتهار نوستراداموس، که با تلاش شبکه يهوديان مخفي فرانسه و اروپا به دست آمد، توجه کاترين مديچي، ملکه فرانسه از خاندان زرسالار مديچي ايتاليا، را به او جلب کرد و ملکه و پسرش، شارل نهم، وي را در سمت پزشک و مشاور و منجم خود گماردند. کاترين مديچي به‏ شدت مجذوب علوم خفيه و جادو بود و منجمان و غيبگويان فراوان در دربارش حضور داشتند. پسران او نيز چنين بودند: هنري سوم، که از او به‏ عنوان «ناشايست ‏ترين پادشاه فرانسه» ياد مي‏ کنند، «عاشق جادوگري و رمالي و هر نوع علوم غريبه بود. گاه مدت‏ ها در برج پاريس در ونسان به خلوت مي ‏رفت و مردم افسانه ‏هاي وحشتناکي درباره جادوگري‏ هاي او مي ‏گفتند. پس از مرگش پوست دباغي‏ شده يک کودک و آلات و ابزار کفرآميز نقره‏ اي از برج او به ‏دست آمد که دشمنانش فوراً آن ها را در کتابچه ‏اي چاپ و منتشر کردند.» (ايرج گلسرخي، تاريخ جادوگري، تهران: نشر علم، 1377، ص 501)

در اوايل سده هفدهم، کتاب نوستراداموس، که به‏ سده‏ ها Centuries شهرت دارد، به زبان‏ هاي مختلف اروپايي ترجمه شد و وي را به مقام نامدارترين پيشگوي سده ‏هاي اخير ارتقا داد. جديدترين ترجمه انگليسي کتاب فوق در اين آدرس اينترنتي قابل دستيابي است. [1] براي مشاهده نسخ چاپي قديمي بنگريد به اين آدرس: [2]

کتاب تاريخ جادوگري ترجمه ‏اي است، بدون ذکر نام نويسنده، از کتاب معروف دکتر سليگمان:

Kurt Seligmann, The Mirror of Magic, New York: Pantheon, 1948.

کورت سليگمان (1900-1962)،[3] که او نيز يهودي است، به‏ عنوان نقاش سوررئاليست و مروج جادوگري شهرت فراوان دارد.
و اما پیش گویی های او در رابطه با اخر الزمان :
بر فرض این که پیش گویی های نوستراداموس را درست بدانیم
متوجه می شویم که این پیش گویی ها با ایات قران کریم تطابق دارند
شاید او می خواسته یهودیان را با زبان خودش از وجود آینده ی شومشان آگاه سازد...

«شاهزاده عرب، مریخ، خورشید، ناهید، شیر، حکومت کلیسا را از طریق دریا از پای در خواهد آورد، از جانب ایران (پرشیا) بیش از یک میلیون پرهیزگار به بیزانس و مصر، به سوی شمال هجوم خواهند آورد .» (3)

«از کشور عربی خوشبخت (در منطقه غنی و ثروتمند اعراب) شخصی قدرتمند و مسلط بر شریعت [حضرت] محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) زاده خواهد شد، اسپانیا را به دردسر انداخته و بر گرانادا (غرناطه) مستولی می شود . از طریق دریا بر مردم نیکوزیا ظفر خواهد یافت . » (4)

«مرد مشرقی از محل استقرار خویش خارج خواهد شد، برای دیدار فرانسه از کوه آپونین خواهد گذشت، از فراز آسمان، از برف ها، دریاها و کوهها گذر خواهد کرد و همگان را با عصایش مضروب خواهد کرد . . .» (5)

ادبیات رمزآلود، واژه ای است که به بهترین نحو می تواند عمق معانی شعرواره های نوسترآداموس را بیان کند; چرا که طبق نظر اغلب مفسران معروف نوسترآداموس; یعنی اریکاچیتهام، گی بوحک و ژان شارل دو فن برون، حداقل وقایع ذیل را می توان بدون هیچ شک و تردیدی از میان شعرواره های رمز آلود نوسترآداموس بر شمرد:

آتش سوزی بزرگ لندن در سال 1666م . اعدام چارلز اول، روی کارآمدن حکومت مذهبی کرامول در انگلستان، وقوع انقلاب فرانسه، انقلاب روسیه، رویارویی استالین و تروتسکی پس از مرگ لنین، اضمحلال رژیم شوروی، اعدام لویی شانزدهم و ماری آنتوانت، به قدرت رسیدن ناپلئون و انتخاب لقب امپراتور توسط وی، به قدرت رسیدن هیتلر و رژیم نازی، به قدرت رسیدن موسولینی در ایتالیا و ژنرال فرانکو در اسپانیا، ترور کندی، سقوط شاه ایران و وقوع انقلاب اسلامی در ایران، رهبری امام خمینی (رحمة الله علیه) از فرانسه - او دقیقا عنوان می کند که رهبر ایران از فرانسه باعث سقوط شاه ایران می شود - ، وقوع حادثه یازدهم سپتامبر و آتشی که در برجهای دوقلوی شهر جدید (نیویورک) ایجاد می شود و بسیاری از حوادث تاریخی دیگر از سالهای 1555 میلادی به بعد که حدودا 450 سال را دربر می گیرد .

دو محاصره،

در گرمایی سوزان، انجام می گیرد .

آن مرد،

از فشار تشنگی،

به خاطر دو فنجان مملو از آب،

کشته می شود .

دژ نظامی، مملو می شود،

و یک آرمانگرای کهنسال [امام خمینی (رحمة الله علیه)]

نشانه های نیرا (سرزمین ایران) را

به اهالی ژنو [سازمان ملل متحد]

نشان خواهد داد .» (6)

رهبر پاریس،

اسپانیای بزرگ را اشغال می کند،

کشتیهای جنگی

در برابر مسلمانان [محمدی ها] که از پارتیا [ناحیه ای در ایران] و مدیا [ناحیه ای در ایران] برخاسته اند، می ایستند . آن مرد، سیکلاد [اروپا] را تاراج می کند، و آنگاه انتظاری بزرگ در بندر یونان حکمفرما می شود .

در مجموع نوسترآداموس به این موضوع به صراحت اشاره می کند که ایران (پارت، نیرا، پرشیا، مدیا) با کمک مسلمانان سراسر جهان، از جمله کشورهای عربی و مخصوصا سوریه، عربستان سعودی و لیبی حکومت مقتدری را تشکیل می دهند و پس از جنگی مذهبی که هسته آن از لبنان شروع می شود و عمدتا بر علیه اسرائیل است، جهان را به تسخیر خود درمی آورند و سپس جنگی جهانی و عظیم رخ خواهد داد و جهان نابود خواهد شد . (7)

در هنگامه دمیدن خورشید،

آتش بزرگ، دیده خواهد شد;

صدا و روشنایی،

در امتداد شمال، ادامه خواهد یافت .

در میانه کره خاک،

مرگ و آوای مرگ، شنیده خواهد شد;

مرگ از درون سلاحها،

آتش و خشکسالی

آنان را به انتظار خواهند نشاند .

در خاتمه، این سرزمین به واسطه جنگ جهانی سوم نابود و نامسکون خواهد شد . (8)

سرزمین مسکونی،

از سکنه خالی خواهد شد;

برای به دست آوردن سرزمینها،

جدال و اختلاف شدیدی درمی گیرد;

قلمروها به مردانی سپرده خواهد شد;

که از غرور و سربلندی تهی خواهند بود .

سپس، برای برادران بزرگ،

نفاق و مرگ

پیش خواهد آمد .

و از چنین برمی آید که ایران، جهان را ابتدا از طریق حمله به ترکیه (و مقدونیه) به تصرف خود درخواهد آورد:

شب در آسمان، مشعلی رو به خاموشی، دیده خواهد شد . در مرکز رن، جنگ و خشکسالی به بار می آید، کمک خیلی دیر می رسد . پرشیا (ایران) حمله آورده و ماگدونیا و در جای دیگر می گوید: (مقدونیه) را به محاصره درمی آورد . (9)

تو ای فرانسه!

اگر،

از آبهای لیگوریا گذر کنی;

خود را،

در میانه دریا و جزایر،

در محاصره خواهی یافت;

و پیروان محمد،

در برابر تو خواهند ایستاد .

و همچنین

تو، ای دریای آدریاتیک!

استخوان خران و اسبان را

خواهی جوید . (10)

و باز می گوید:

آن مرد،

با سلاحها و آتش درخشان،

در نزدیکی دریای سیاه،

از پرشیا برای تسخیر ترابوزان

خواهد آمد .

فاروس و میتیلن به لرزه در خواهد آمد;

خورشید،

دریای آدریاتیک را که مملو از اجساد اعراب است;

روشن خواهد کرد . (11)

و سپس نوسترآداموس، عواقب جنگ اتمی و نابودی تدریجی جهان به واسطه جنگ جهانی سوم را شرح می دهد:

«کسوفی در پیش خواهد بود که از زمان آفرینش گیتی تا زمان مرگ و مصائب حضرت مسیح و از آن زمان تا به امروز هرگز رخ نداده است و جهان چنین ظلمتی به خود ندیده است . . .» (12)

که در این مورد آیات مربوط به قیامت در سوره قیامت به ذهن انسان تداعی می شود:

فاذا برق البصر و خسف القمر و جمع الشمس و القمر یقول الانسان یومئذ این المفر .

هنگامی که بینایی خیره می گردد، و ماه فرو می رود، و خورشید و ماه گرد هم آیند، آن روز انسان می گوید: به کجا فرار کنم؟

«مرد والامقامی از تبار عرب به زودی پیش خواهد تاخت . از سوی اهالی بیزانس به او خیانت خواهد شد . از شهر قدیمی رودس به پیشواز او خواهند آمد، از جانب هانگری [مجارستان] متحمل آزار بسیار خواهد شد .» (13)

«در حوالی دریای آدریاتیک بر اثر توفانی عظیم، کشتی غرق می شود و زمین به لرزه درآید و به سوی آسمان پرتاب می شود و دوباره فرو می افتد; در مصر جنبش پیروان محمد افزایش می یابد و پیکی به (آن سوی مرزها) فرستاده می شود تا خبر را اعلان کند .»

«. . . شهرها آلوده و کثیف گشته، باعث اعتراض و شرمساری زیادی خواهد شد، و تاریکی و جهل فقط با درخشش نور از بین می رود و با تغییراتی حکومت جهل و ظلمت پایان خواهد یافت . . .»

رهبری اصلی مشرق زمین با شورشهای زیادی روبرو خواهد شد، که اکثرا از طرف شمالی ها و غربی های مغلوب شده است، که عده ای کشته و برخی مورد آزار قرار گرفته اند و بقیه در حال گریزند و فرزندانشان که از زنان متعددی هستند، زندانی شده اند . (14)

م . پ . ادوارد در کتاب خود در باب پیشگوئیهای نوسترآداموس نقل می کند که سانتوری هشتم، قطعه 6 مربوط به وقوع جنگ جهانی سوم است:

«. . . جنگ و خونریزی برای مرتبه سوم حتمی است; آتش به حدی است که دریاها به جوش می آید و از دولت ها فقط دو دولت و از جهان فقط نیمی باقی می ماند . . .» (15)

شاهزاده لیبیایی [که نماینده حکومت ایران است] در غرب به قدرت خواهد رسید، یک فرانسوی از اعراب به شدت مکدر خواهد شد، دانشمند ادیب [ادبا] خود را با اوضاع وفق خواهند داد، زبان عرب بر فرانسه پیشی می گیرد . . .» (16)

در نزدیکی سوربن جهت حمله به مجارستان

قهرمانی از اهالی برودها [سیاه پوستان] به آنان هشدار خواهد داد .

رهبر بیزانس، سالون از اسلاوینا،

آنان را به شریعت محمد [(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)] در خواهد آورد .

همچنین نوسترآداموس در چنین می سراید که:

«امپراتوری مقدس به آلمان خواهد آمد;

پیروان اسماعیل جایگاه بی مانع خواهند یافت .

آدمهای نادان همچنان خواستار کارمانی [شریعت کهنه] هستند . تمامی حمایت کنندگان [محمد «ص »] سراسر گیتی را خواهند پوشاند .» (17)

بنابراین، نوسترآداموس در اغلب سانتوری ها از جمله سانتوری 5 نسبت به فتح جهان به وسیله شریعت حضرت محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) به غرب و تمدن غربی هشدار می دهد و به جهانیان اعلام می کند که روزی مسلمانان به رهبری ایران و تمدن ایرانی بر جهان مسلط خواهند شد که این بی شک در پیوند با گسترش و جهانی شدن انقلاب اسلامی ایران است .

با تشکر
منابع : سایت حوزه ، تک دانلود و......
naji .eslam
به امید روزی که گل نرگس جهان را از زشتی ها پاک کند.........
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۴:۱۸, ۲۷/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #2

با عرض سلام و خسته نباشيد
ممنون از اين پست زيباي شما
ولي بد نيست كه بدانيد خود نوسترآداموس كاباليست بوده و كابالا و فراماسونري تقريبا از يك ريشه هستند.
نوسترآداموس نوع ساده تر تفكر فراماسونري بوده و در واقع فراماسونري حيات خودش را به نوعي مديون اين
هشدارها و گوشزدهاي اين مرد مي داند.
اگر خوب دقت كنيد همه چيز را به آنان گوش زد كرده و عبارت علاج واقعه قبل از وقوع بايد نمود را در تمامي عبارات
اين مردك مي توان يافت.
جهت اطلاع بيشتر به مقاله فراماسونري دجال آخرالزمان مراجعه كنيد تا هويت واقعي اين مرد را بفهميد.

لينك دريافت:
http://www.alvadossadegh.com/alvadossade...alypse.rar

خداوند منان نگهدارتان باد
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۵۷, ۲۵/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #3
آواتار
دروغ های یک منجم!

خوانندگان محترم » احتمالاً نام یک پیشگو و منجم تونسی را در سایت های خبری شنیده اند. این پیشگوی تونسی که « حسن الشارنی » نام دارد و عنوان نایب رییس اتحادیه ی جهانی پیشگویان را نیز یدک می کشد، در چند سال اخیر همواره خبرساز بوده است و وبسایت های فارسی و عربی، با آب و تاب فراوان از صحت پیشگویی های وی سخن بر زبان آورده اند.[تصویر: sharni%2001.jpg]

« حسن الشارنی » منجم و پیشگوی معروف تونسی.« پیش بینی مرگ غیر عادی باراك اوبامامنجم تونسی كه مرگ خانم دیانا و مایكل جكسون را پیش بینی كرده بود، مرگ غیر عادی باراك اوباما، رئیس جمهور آمریكا را در سال 2010 پیش بینی كرد.


به گزارش شبكه خبر به نقل از روزنامه وطن چاپ آمریكا، حسن الشارنی، همچنین در پیش بینی های خود درباره ایران با اشاره به اینكه هیچ حمله نظامی در سال 2010 ضد ایران انجام نمی شود، گفت: این كشور در پیشرفت برنامه های صلح آمیز هسته ای خود موفق می شود. منجم تونسی درباره وقایع سال 2010 در كشورهای عربی پیش بینی كرد: حسنی مبارك، رئیس جمهور مصر به مشكلات جسمی زیادی دچار شود و یكی از شخصیت های سیاسی بزرگ شمال آفریقا نیز فوت كند.


الشارنی پیش بینی كرد، جونی هالیدای خواننده و بازیگر مشهور فرانسوی در سال 2010 بمیرد و در جام جهانی فوتبال كه در آفریقا برگزاری می شود، یك تیم اروپایی پیروز شود. منجم تونسی همچنین درباره حوادث طبیعی سال 2010 پیش بینی كرد: زلزله های قوی ، باران های سیل آسیا و طوفان های غیر عادی در مناطق مختلف جهان اتفاق بیافتد.


در خصوص ایتالیا وی پیش بینی كرد، در سال 2010 با پایان عمر سیاسی برلسكونی، حزب چپگرای این كشور به قدرت برسد و انتخابات پارلمانی بی سابقه ای در این كشور برگزار شود. شارنی با پیش بینی مرگ مشكوك یاسر عرفات شهرت جهانی كسب كرده بود. »متن این خبر در اکثر خبرگزاری ها و وبسایت ها منتشر شد و مورد استقبال بسیاری از خوانندگان نیز قرار گرفت. در زیر لینک این خبر را در تعدادی از وبسایت ها ملاحظه می فرمایید:http://www.jahannews.com/vdcameno.49nuu15kk4.html

و

http://www.atynews.com/?Id=21&AKH=2301&d...D9%84-2010

و

http://www.rasekhoon.net/news//show-55287.aspxالبته این خبر به دلیل ناهماهنگی دست اندرکاران وبسایت « وعده ی صادق » نیز برای مدت کوتاهی روی این سایت قرار گرفت که با تذکر به جای یکی از خوانندگان فهیم، این خبر حذف گردید.اما ادعاهای مطرح شده درباره ی این منجم و پیشگوی تونسی تا چه حد واقعی و درست می باشد؟اگر نگاهی گذرا به ادعاهای این پیشگوی مصری در سال های قبل بیندازیم، خواهیم دید که بسیاری از ادعاهای وی غلط و نادرست بوده است:« وی درباره ی سال 2005 میلادی پیش بینی کرده بود که « ایاد علاوی » نخست وزیر سابق عراق، « جرج بوش » پسر رییس جمهور سابق آمریکا، « محمود عباس (ابومازن) » رییس تشکیلات خودگردان فلسطین، « دونالد رامسفلد » وزیر جنگ سابق آمریکا همگی ترور خواهند شد و از بین خواهند رفت، اما هیچ یک از این وقایع به حقیقت نپیوستند و این افراد بعد از گذشت 5 سال همگی زنده هستند!الشارنی همچنین درباره ی سال 2007 میلادی پیش بینی کرده بود که « سید حسن نصرالله » دبیر کل محبوب حزب الله لبنان نیز توسط موساد به شهادت خواهد رسید که این اتفاق به هیچ عنوان محقق نشد! او همچنین از مرگ « زین الدین زیدان » فوتبالیست معروف الجزایری الاصل فرانسوی در یک سانحه ی رانندگی خبر داده بود که این اتفاق نیز رخ نداد! »در لینک های زیر می توانید تعدادی از این ادعاهای الشارنی را در برخی سایت های خبری ببینید:http://mouood.org/content/view/1587/2

و

http://sharifnews.ir/?8837

و

http://mouood.org/content/view/3609/2

و

http://www.qudsdaily.com/archive/1385/ht...age62.html

در تصاویر زیر می توانید متن این اخبار را ملاحظه فرمایید:

تعدادی از پیشگویی های منجم تونسی.

تعدادی از پیشگویی های منجم تونسی.

همانگونه که ملاحظه فرمودید، بسیاری از پیشگویی های « حسن الشارنی » منجم و پیشگوی تونسی، واضحاً غلط از آب درآمده است و این پیشگو برخلاف ادعاهای پیرامون وی، هیچ قدرت خارق العاده ای ندارد، اما متاسفانه پیشگویی های این منجم مصری مورد توجه تعداد زیادی از وبلاگ ها و وبسایت های مذهبی قرار گرفته است. با توجه به دروغ بودن تعداد زیادی از پیشگویی های وی، از برادران و خواهران عزیز به خصوص وبلاگ ها و وبسایت های مذهبی فرهنگی مجدانه درخواست می کنیم که از این به بعد به پیشگویی های این منجم و افرادی امثال وی، وقعی ننهند؛ حتی اگر برخی از پیشگویی های وی خوشحال کننده باشند.
[تصویر: sharni%2003.jpg]

عزیزان خواننده توجه داشته باشند که پیشگویان معروفی همچون نوستراداموس نیز دروغ های بسیاری در پیشگویی هایشان گفته اند که ما آن ها را با اسناد و مدارک معتبر در مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » ر کرده ایم. بنابراین امثال الشارنی قطعاً کوچکتر از افراد دروغگویی چون نوستراداموس می باشند.البته عزیزان خواننده توجه داشته باشند که یکی از شگردهای دروغگویانی که خود را پیشگو می نامند، این است که تعداد زیادی پیشگویی را درباره ی یک سال خاص، منتشر می نمایند و اگر از این 100 پیشگویی فقط 2 تا هم به صورت تصادفی به وقوع بپیوندند، آن ها را در بوق و کرنا می کنند و به ادعاهای گزاف خود دامن می زنند! بنابراین عزیزان خواننده نباید گول این ادعاها را بخورند.نکته ی دیگری که باید خدمت خوانندگان محترم وبسایت داشته باشیم، این است که پیش بینی توأم با تحلیل، استناد، احتمال و اما و اگر با پیشگویی تفاوت دارد. چرا که می توان با مشاهده ی اوضاع اقتصادی، اجتماعی و سیاسی یک کشور، تا حدی آینده ی آن را پیش بینی کرد. برای مثال می توان از هم اکنون حدس زد که رکود اقتصادی آمریکا، احتمالاً به تشدید بیکاری خواهد انجامید. اما جنس این پیش بینی های توأم با اما و اگر، با پیشگویی های غیر منطبق با تحلیل و استناد و غیر مشروط تفاوت دارد. بنابراین عزیزان همواره به این امر توجه داشته باشند.در پایان باید خدمت خوانندگان محترم وبسایت یادآور شویم که تنها معصومین (علیه السلام) و تعدادی از اولیای دین و صالحین که مورد عنایت خداوند می باشند و مورد حمایت امدادهای غیبی هستند، توانایی پیشگویی دقیق و بی قید و شرط را دارند و هر کس به غیر از این بزرگواران ادعای پیشگویی داشته باشد، محکوم به شکست می باشد. به همین دلیل از بزرگواران خواننده ی وبسایت خواهشمندیم به دروغ های افراد شیاد و فرصت طلب که خود را پیشگو معرفی می نمایند، وقعی ننهند و دل در گرو پیشگویی های معصومین (علیه السلام) بگذارند که سعادت همه ی انسان ها در گرو پیروی از ایشان می باشد.به امید ظهور منجی موعود، حضرت مهدی صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف).
url]http://antiasrail.blogfa.com[/url]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۳۰, ۱۳/اردیبهشت/۹۰
شماره ارسال: #4
آواتار
نشانه‏هاى نیرا (سرزمین ایران) را
به اهالى ژنو [سازمان ملل متحد]
نشدژ نظامى، مملو مى‏شود،
و یک آرمانگراى کهنسال [امام خمینى (رهان خواهد داد.6
رهبر پاریس،
اسپانیاى بزرگ را اشغال مى‏کند،
کشتیهاى جنگى
در برابر مسلمانان [محمدى‏ها] که از پارتیا [ناحیه‏اى در ایران] و مدیا [ناحیه‏اى در ایران] برخاسته‏اند، مى‏ایستند. آن مرد، سیکلاد [اروپا] را تاراج مى‏کند، و آنگاه انتظارى بزرگ در بندر یونان حکمفرما مى‏شود.
در مجموع نوسترآداموس به این موضوع به صراحت اشاره مى‏کند که ایران (پارت، نیرا، پرشیا، مدیا) با کمک مسلمانان سراسر جهان، از جمله کشورهاى عربى و مخصوصاً سوریه، عربستان سعودى و لیبى حکومت مقتدرى را تشکیل مى‏دهند و پس از جنگى مذهبى که هسته آن از لبنان شروع مى‏شود و عمدتاً بر علیه اسرائیل است، جهان را به تسخیر خود درمى‏آورند و سپس جنگى جهانى و عظیم رخ خواهد داد و جهان نابود خواهد شد.7
در هنگامه دمیدن خورشید،
آتش بزرگ، دیده خواهد شد؛
صدا و روشنایى،
در امتداد شمال، ادامه خواهد یافت.
در میانه کره خاک،
مرگ و آواى مرگ، شنیده خواهد شد؛
مرگ از درون سلاحها،
آتش و خشکسالى
آنان را به انتظار خواهند نشاند.
در خاتمه، این سرزمین به واسطه جنگ جهانى سوم نابود و نامسکون خواهد شد.8
سرزمین مسکونى،
از سکنه خالى خواهد شد؛
براى به دست آوردن سرزمینها،
جدال و اختلاف شدیدى درمى‏گیرد؛
قلمروها به مردانى سپرده خواهد شد؛
که از غرور و سربلندى تهى خواهند بود.
سپس، براى برادران بزرگ،
نفاق و مرگ
پیش خواهد آمد.
و از چنین برمى‏آید که ایران، جهان را ابتدا از طریق حمله به ترکیه (و مقدونیه) به تصرف خود درخواهد آورد:
شب در آسمان، مشعلى رو به خاموشى، دیده خواهد شد. در مرکز رن، جنگ و خشکسالى به بار مى‏آید، کمک خیلى دیر مى‏رسد. پرشیا (ایران) حمله آورده و ماگدونیا و در جاى دیگر مى‏گوید: (مقدونیه) را به محاصره درمى‏آورد.9
تو اى فرانسه!
اگر،
از آبهاى لیگوریا گذر کنى؛
خود را،
در میانه دریا و جزایر،
در محاصره خواهى یافت؛
و پیروان محمد،
در برابر تو خواهند ایستاد.
و همچنین
تو، اى دریاى آدریاتیک!
استخوان خران و اسبان را
خواهى جوید.10
و باز مى‏گوید:
آن مرد،
با سلاحها و آتش درخشان،
در نزدیکى دریاى سیاه،
از پرشیا براى تسخیر ترابوزان
خواهد آمد.
فاروس و میتیلن به لرزه در خواهد آمد؛
خورشید،
دریاى آدریاتیک را که مملو از اجساد اعراب است؛
روشن خواهد کرد.11
و سپس نوسترآداموس، عواقب جنگ اتمى و نابودى تدریجى جهان به واسطه جنگ جهانى سوم را شرح مى‏دهد:
کسوفى در پیش خواهد بود که از زمان آفرینش گیتى تا زمان مرگ و مصائب حضرت مسیح و از آن زمان تا به امروز هرگز رخ نداده است و جهان چنین ظلمتى به خود ندیده است...12
که در این مورد آیات مربوط به قیامت در سوره قیامت به ذهن انسان تداعى مى‏شود:
فإذا برق البصر و خسف القمر و جمع الشمس و القمر یقول الإنسان یومئذ أین المفرّ.
هنگامى که بینایى خیره مى‏گردد، و ماه فرو مى‏رود، و خورشید و ماه گرد هم آیند، آن روز انسان مى‏گوید: به کجا فرار کنم؟
مرد والامقامى از تبار عرب به زودى پیش خواهد تاخت. از سوى اهالى بیزانس به او خیانت خواهد شد. از شهر قدیمى رودس به پیشواز او خواهند آمد، از جانب هانگرى [مجارستان] متحمل آزار بسیار خواهد شد.13
در حوالى دریاى آدریاتیک بر اثر توفانى عظیم، کشتى غرق مى‏شود و زمین به لرزه درآید و به سوى آسمان پرتاب مى‏شود و دوباره فرو مى‏افتد؛ در مصر جنبش پیروان محمد افزایش مى‏یابد و پیکى به (آن سوى مرزها) فرستاده مى‏شود تا خبر را اعلان کند.
... شهرها آلوده و کثیف گشته، باعث اعتراض و شرمسارى زیادى خواهد شد، و تاریکى و جهل فقط با درخشش نور از بین مى‏رود و با تغییراتى حکومت جهل و ظلمت پایان خواهد یافت...
رهبرى اصلى مشرق زمین با شورشهاى زیادى روبرو خواهد شد، که اکثراً از طرف شمالى‏ها و غربى‏هاى مغلوب شده است، که عده‏اى کشته و برخى مورد آزار قرار گرفته‏اند و بقیه در حال گریزند و فرزندانشان که از زنان متعددى هستند، زندانى شده‏اند.14
م.پ. ادوارد در کتاب خود در باب پیشگوئیهاى نوسترآداموس نقل مى‏کند که سانتورى هشتم، قطعه 6 مربوط به وقوع جنگ جهانى سوم است:
... جنگ و خونریزى براى مرتبه سوم حتمى است؛ آتش به حدى است که دریاها به جوش مى‏آید و از دولت‏ها فقط دو دولت و از جهان فقط نیمى باقى مى‏ماند...15
شاهزاده لیبیایى [که نماینده حکومت ایران است] در غرب به قدرت خواهد رسید، یک فرانسوى از اعراب به شدت مکدر خواهد شد، دانشمند ادیب [ادبا] خود را با اوضاع وفق خواهند داد، زبان عرب بر فرانسه پیشى مى‏گیرد...16
در نزدیکى سوربن جهت حمله به مجارستان
قهرمانى از اهالى برودها [سیاه‏پوستان] به آنان هشدار خواهد داد.
رهبر بیزانس، سالون از اسلاوینا،
آنان را به شریعت محمد[(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)] در خواهد آورد.
همچنین نوسترآداموس در چنین مى‏سراید که:
امپراتورى مقدس به آلمان خواهد آمد؛
پیروان اسماعیل جایگاه بى‏مانع خواهند یافت.
آدمهاى نادان همچنان خواستار کارمانى [شریعت کهنه] هستند. تمامى حمایت کنندگان [محمدص] سراسر گیتى را خواهند پوشاند.17
بنابراین، نوسترآداموس در اغلب سانتورى‏ها از جمله سانتورى 5 نسبت به فتح جهان به وسیله شریعت حضرت محمد(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) به غرب و تمدن غربى هشدار مى‏دهد و به جهانیان اعلام مى‏کند که روزى مسلمانان به رهبرى ایران و تمدن ایرانى بر جهان مسلط خواهند شد که این بى‏شک در پیوند با گسترش و جهانى شدن انقلاب اسلامى ایران است.
[/color]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۳:۰۸, ۱۴/اردیبهشت/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۴/اردیبهشت/۹۰ ۳:۱۰ توسط rahbin.)
شماره ارسال: #5

با عرض سلام و خسته نباشيد
قبل از هر تذكري از زحمت شما بابت ارسال اين مبحث تشكر مي كنم.
اما بايد خدمت شما دوست عزيز عرض بكنم كه اين مردك خودش كاباليست بوده است و كابالا پدر فراماسونري امروز هست و اين مردك ملعون نوشته هاي كتب معتبر سني يا يهودي يا تورات اصلي يا غيره آن زمان را كپي و با لحن و نگارش جديدي به اسم خودش در قالب پيشگويي براي عوام منتشر ساخته و تمامي پيشگويي هايش را با لحن هشدار آميز براي ماسون هاي امروز بيان كرده است تا جلوي قيام قائم آل محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) را به خيال خودش بگيرد.
حتما به سايت http://www.alvadossadegh.com رفته و مقاله "فراماسونري دجال اخرالزمان" را مطالعه كنيد
در اين مقاله به طور كامل پيرامون ابعاد شخصيتي و اعتقادات ديني اين مردك ملعون سخن گفته شده است.

خداوند منان نگهدارتان باد
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۵۶, ۱۴/اردیبهشت/۹۰
شماره ارسال: #6

تا حالا طبق پیش گویی های این آدم!!! قرار بود 3 4 بار دنیا نابود بشه و هروقت که این اتفاق نمی افتاده سریع میگن یه نامه پیدا کردیم که تاریخ واقعی یه تاریخ دیگه ستSmile
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۰۵, ۱۴/اردیبهشت/۹۰
شماره ارسال: #7
آواتار
«به نام حقیقت»
سلام دوستان.
پیشگویی های نوسترادامس اکثریت درستن اما با توجه به پیشگویی های او در مورد منجی موعود برام جای سوال باقی میمونه که چرا از دین خودش دست نکشید و مسمان نشد؟؟!
اگه به پیشگوییهای خودش اعتقاد داشت باید مسمان می شد و اگه اعتقاد نداشت و پیشگوییهای او فقط برای وقت گذرانی و شهرت بوده پس چرا اکثر پیشگویی های او درست از آب در میاد؟؟
موفق باشید و حق گراSmile
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۳۵, ۶/تیر/۹۰
شماره ارسال: #8
آواتار
این جناب که اصلا پیشکویی نکرده
هر چی روایت از کتاب های مقدس و پیامبران و دیگران که در مورد آخرالزمان است را کپی کرده و میگه اینا پیشگویی های منه!!!!!
تا خدا نخواهد اسرار آفرینش و جهان که دست این آدما نمیافته ، روی این حساب اونای که واقعا پیگو هستن برای پیشگوی کردن از شیاطین استفاده می کنند.
تازه در مورد ایران که پیشگوی کرده که جهان را فتح می کنیم نیز به نظر بنده می خواسته لذت پیروزی را نژادی قلمداد کنه تا ما(لشکریان سید خراسانی )را از ارتش اصلی ( سپاه امام زمان عج الله) جدا کنه و جوری تفرقه به دل ما بندازه و از این غرور ضربه ی مهلکی به سپاه حضرت وارد کنه .
کلام آخر : ما این همه روایات در مورد آخرالزمان و موضوعات وابسته به آن داریم که از ائمه اطهار (دورد خدا بر تمامی شان باد) نقل کردیده است ؛ خواهشن به این مزخرفات این ملحد گوش نکنین و به منابع دینی اعتماد داشته باشید.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۲۹, ۷/مرداد/۹۰
شماره ارسال: #9
آواتار
بعد از پيروزى انقلاب اسلامى ايران ، نشانه هاى اعتقاد به حضرت مهدى ( عج ) در ميان ملل اسلامى و حتى غير اسلامى در قالب پرسش ، گفتگو ، مطالعه و تأليف اوج گرفت ، تا آنجا كه شايع شد وزارت اطلاعات آمريكا پرونده اى براى امام زمان ( عليه السلام ) تنظيم نموده كه تمام اطلاعات مربوط به ايشان را دربردارد و تنها نقص آن ، تصوير حضرت است !

شايد بزرگترين رويداد سياسى مرتبط با اعتقاد به آن حضرت در سالهاى اخير ،
حادثه اى باشد كه در آغاز سال ۱۴۰۰ هجرى قمرى به رهبرى " محمد عبدلله العتيبى " در مسجد الحرام اتفاق افتاد . در آن واقعه ، ياران محمد به مسجد الحرام مسلط شد و معاون وى " جُهيمان " با صدور اطلاعيه اى از داخل حرم ، مسلمانان را به بيعت با " محمد " دعوت كرد و مدعى شد كه او همان مهدى منتظرى است كه پيامبر ( صلى لله عليه وآله ) ظهورش را بشارت داده است .
اشغال و مقاومت اين گروه ، چند روز ادامه داشت تا آنكه حكومت سعودى براى شكست آنان ، مجبور به استفاده از " نيروهاى ويژه " شد .

همچنين بزرگترين فعاليت تبليغاتى كه اخيراً توسط دشمنان انجام گرفت ،
و در ارتباط مستقيم با اعتقاد به ظهور حضرت مهدى ( عليه السلام ) قرار داشت ، ساخت فيلم " نوستر آداموس " بود كه به مدت سه ماه پى در پى در شبكه هاى مختلف تلويزيونى آمريكا به نمايش گذاشته شد !
اين فيلم ، سرگذشت يك ستاره شناس و پزشك فرانسوى بنام " ميشل نوستر آداموس " را بيان مى كرد كه در حدود ۵۰۰ سال پيش مى زيسته و پيشگويى هايى درباره آينده جهان ، به رشته تحرير درآورده كه مهمترين آنها درباره ظهور يكى از نوادگان پيامبر اسلام ( صلى لله عليه وآله ) در مكه مكرمه است . شخصى كه مسلمانان را زير پرچم خود متحد خواهد ساخت و بر اروپائيان پيروز شده و شهر يا شهرهاى بزرگ سرزمين جديد يعنى آمريكا را ويران خواهد نمود !
به نظر مى رسد صهيونيست ها در ساخت اين فيلم دست داشتند و هدف آنان بسيج مردم آمريكا و اروپا عليه مسلمانان بود ، چرا كه آنان اسلام را خطرى بزرگ براى غرب و تمدن آن مى پندارند .
اين احتمال وقتى آشكارتر مى شود كه مى بينيم در پايان فيلم ، نكته اى را بر پيشگوئى " نوستر آداموس " اضافه نموده اند و آن اين كه پس از شكست اروپا و نابودى شهرها و سمبل هاى تمدن آمريكا توسط موشكهاى غول پيكرى كه حضرت در اختيار دارد ، آمريكائيان جهت رويارويى با آن حضرت به همكارى نظامى با روسيه متوسل مى شوند و سرانجام بر وى پيروز مى گردند !

محتواى اين كتاب از اعتبار علمى برخوردار نيست ،
چرا كه حاوى مطالبى است كه به زبان قديم فرانسه و با شيوه رمزى و مبهم نوشته شده و به شكل هاى گوناگون قابل تفسير و توجيه است . و ظاهراً نويسنده ، بر پاره اى از منابع اسلامى در مورد حضرت آگاهى داشته و يا با بعضى از علماى اسلام ملاقات نموده است . بويژه آنكه وى مدتى در ايتاليا و جنوب فرانسه و يا شايد در اندلس زندگى كرده است . . .

به هر حال ، كتاب " پيشگوئى هاى نوستر آداموس " به سرعت پس از پيروزى انقلاب ايران ، با شرح و تفسيرهاى متعدد منتشر شد و چاپهاى آن به صدها هزار و حتى به قولى به ميليونها نسخه رسيد ، و سپس به فيلم سينمائى تبديل شد و توسط شبكه هاى تلويزيونى در معرض ديد ميليونها نفر قرار گرفت . اما مشكل غربى ها اين نيست كه آنان اعتقاد به ظهور مسيح يا مهدى ( عليهما السلام ) و يا
اعتقاد به صحت پيشگوئى هاى نوستر آداموس و يا ديگر ستاره شناسان داشته باشند . . . بلكه آنها از خيزش اسلامى كه سلطه غربى ها بر ملتهاى مسلمان را پايان بخشد ، در هراسند .
به همين جهت غربى ها از هر عنصر تبليغاتى به سرعت بهره مى گيرند تا زنگهاى خطر را در گوش ملتهايشان به صدا درآورند . آنها به حركت هاى آينده ملتها در ايران ، مكه ، مصر و سرزمينهاى اسلامى چشم دوخته اند ، و تلاش مى كنند تا افكار عمومى ملتهاى خود را براى اجراى تمام نقشه هاى استعمارى و ضربه زدن به اين كشورها جلب نمايند . . .
در اين ميان هدف يهوديان كه پشت ماجرا قرار دارند ، افزودن هراس غربى ها از خطر مسلمانان است ، تا بدين وسيله به آنان وانمود كنند كه تمدنشان مورد هدف قرار گرفته و اسرائيل در خط مقدم دفاع از آنها ايستاده است .
بنابر اين ، دشمنان اسلام چاره اى جز فعاليت گسترده تبليغاتى عليه امام زمان ( عليه السلام ) ندارند و اين اضطرار زمانى افزوده خواهد شد كه غربيها در برابر جاذبه هاى بى پايان رهبر موعود قرار گيرند و يا در صورت اطمينان به ظهورش ، خود را رو در روى او مشاهده كنند .

جالب اينكه غربيها با دست زدن به اين تلاشها كه ناشى از ترس و وحشت آنان از حضرت مهدى ( عليه السلام ) است ، زمينه را براى ظهور او مهيا نموده ، و شوق ما را به ديدار فرزند پيامبر ( صلى لله عليه وآله ) كه از كنار كعبه طلوع خواهد كرد ، برمى انگيزند .

آرى ، اين اميد و اشتياق زمانى در دل مسلمانان به اوج مى رسد كه مى بينند آن حضرت در فيلم نوستر آداموس ، از مركز فرماندهى عمليات به كمك ژنرالهاى خود ( به تعبير فيلم ) صحنه جنگ را اداره مى كند و با سردمداران كفر مبارزه مى نمايد و با پرتاب موشكهاى غول پيكر از قلب صحراى حجاز ، پايگاههاى كفر و ظلم آنان را درهم مى كوبد .

آرى تمام واكنشهاى غرب در برابر اعتقاد به ظهور حضرت مهدى ( ارواحنا فداه ) پس از انقلابى آغاز شد كه در ايران به نام آن حضرت و با شعار آماده سازى منطقه و جهان براى ظهور او انجام گرفت .

اكنون كارشناسان عالم سياست عليرغم اختلاف نظرى كه درباره جايگاه سياسى انقلاب اسلامى ايران دارند ، اما در اين ديدگاه متفقند كه اين نهضت از نظر اعتقادى ، حركتى در راستاى آماده سازى ظهور حضرت مهدى ( عليه السلام ) است .

در فضاى كنونى ايران ، احساس مى شود كه حضور حضرت مهدى ( عليه السلام ) حضور اصلى و محورى است و اين حضور به مراتب پر رنگ تر از نقش انقلاب و رهبرى آن است و در حقيقت اوست كه رهبرى معنوى انقلاب و نظام را بر عهده دارد .
مسؤولان حكومت در ايران همواره نام آن حضرت را با احترام و قداست فراوان بر زبان جارى مى كنند و با صراحت اعلام مى نمايند كه " جان ما فداى خاك پاى آن حضرت باد " و يا " كشور ، كشور امام زمان است " و يا مى گويند " هدف و آرزوى نهائى ما تسليم اين كشور به صاحب اصلى آن ، يعنى امام زمان است " آرى در ايران ، امام زمان ( عج ) همان سرور و سالار حاضر و ناظرى است كه با تمام قداستش در دلهاى پرشور مردم ، در فريادها ، شعارها ، نامگذارى فرزندان ، مؤسسات ، خيابانها و حتى مراكز تجارى ، با شكوه تمام جلوه گر است .
مجاهدان و مبارزان در جاى جاى ايران ، لبنان و . . . اشك شوق خود را به پاى او نثار مى كنند . او را در رؤياهاى خود مى بينند ، با فرشتگان همراهش در بيدارى رابطه برقرار مى كنند و همواره روحشان به سوى او بال مى گشايد .

احترام ، محبت و قداستى كه حضرت مهدى ( ارواحنا فداه ) در قلوب شيعيان و عموم مسلمانان دارد ، هيچ شخصيتى در روى زمين دارا نيست . اين علاقه و توجه به ظهور حضرت همچنان افزايش خواهد يافت تا زمانى كه خداوند وعده خود را عملى كند و آئينش را بر تمام اديان پيروز گرداند .

منبع: مقدمه کتاب عصر ظهور علی کورانی
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۴۷, ۱۹/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #10
آواتار
به نام خدا

ميشل نوسترآداموس، پزشکي يهودي الاصل و اهل فرانسه بوده که در قرن16ميلادي مي زيسته است. (1) نوستراداموس در علوم سحر و جادوگري نيز تبحر داشته و بدون هيچ گونه شک و شبهه اي يک کاباليست بوده است.(2) درکتاب هايي که توسط وي نگاشته شده و اصطلاحاً پيشگويي هاي نوستر اداموس ناميده مي شود، مطالب بسياري در رابطه با آينده ي جهان و به خصوص وقايع آخرالزمان، بيان شده است. اين پيشگويي ها در قالب 10 سانتوري يا 10 (بخش) صدتايي نوشته شده اند که مجموعاً شامل 1000 عدد دوبيتي مي شوند. سانتوري هاي نوستراداموس، مهمترين و معروف ترين بخش از سروده هاي وي مي باشند.
« فريبکارترين پيشگوي تاريخ » شايد لقب برازنده اي براي اين پيشگوي حيله گر باشد؛ زيرا که وي، افراد بسياري را در سراسر جهان و در طول تاريخ فريب داده است. شايد شما خوانندگان عزيز، از اين توصيف بسيار تعجب کرده و با آن به شدت مخالف باشيد؛ زيرا امروزه در بسياري از سايت هاي اسلامي صحبت از پيشگويي هاي نوستراداموس مي شود و حتي گهگاه به پيشگويي هاي وي استناد مي گردد؛ اما قبل از هرگونه اظهار نظر در اين رابطه، لطفاً به توضيحات و مستندات زير توجه فرماييد:
منظور ما از« فريبکارترين پيشگوي تاريخ» اين نيست که همه ي پيشگويي هاي نوستراداموس دروغ بوده است؛ بلکه منظور اين است که تعداد زيادي از پيشگويي هاي وي مبهم بوده، تعداد زيادي اشتباه بوده و اندکي نيز شايد درست بوده است که احتمالاً اين پيشگويي ها ي درست، بدلي بوده و از منابع ديگري اقتباس شده اند.
در هر حال، شواهد مهمي وجود دارند که نشان مي دهند نوستراداموس و پيشگويي هايش، بخش مهمي از توطئه ي شبکه ي جهاني کابالايي–ماسوني بوده اند. (البته در زمان نوستراداموس، هنوز تشکيلاتي با نام فراماسونري وجود نداشتند، بلکه تشکيلات بسيار مشابهي به شکل انجمن هاي مخفي و کابالايي وجود داشتند که هم از نظر عقايد و هم از نظر اهداف، کاملاً شبيه تشکيلات امروزي فراماسونري عمل مي کردند. در واقع تعاليم الحادي کابالا، پايه و اساس فراماسونري امروز را تشکيل مي دهند(3) و مي توان کابالا را مادر فراماسونري امروز ناميد.)
از جمله شواهد و دلايلي که نشان مي دهند پيشگويي هاي نوستراداموس بخشي از نقشه ي شيطاني دستگاه جهاني کابالايي–ماسوني مي باشد، مي توان به موارد زير اشاره کرد:
1 – نوستراداموس بدون هيچ شکي يهودي الاصل و کاباليست بوده است.(4)
2 – بسياري از پيشگويي هاي نوستراداموس در رابطه با آخرالزمان بوده است و در اين پيشگويي ها، مطالب فراواني وجود دارند که از مسلمانان (به خصوص ايرانيان) چهره اي خشن و جنگجو ساخته اند و منجي مسلمانان (حضرت مهدي (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ) را انساني جنگ طلب معرفي کرده اند
3- استفاده ی فراوان کشورهاي ماسوني (آمريکا و اسراييل) از پيشگويي هاي نوستر آداموس بر عليه مسلمانان و ايرانيان،
پيشگويي هاي بسياري نيز در کتب و سايت هاي اينترنتي وجود دارند و منتسب به نوستراداموس هستند، اما هيچکدام از آن ها در بين پيشگويي هاي نوستراداموس يافت نمي شوند! بسياري از اين مطالب يا به کلي جعلي هستند و يا بخشي از عبارت آن ها جعل شده است. البته تعداد کمي از اين دسته پيشگويي ها نيز وجود دارند که عمداً به صورت غلط ترجمه و تفسير شده اند. در اين بحث به پيشگويي هاي معروف و جنجال برانگيز او مي پردازيم.

دوستان توجه كنند فايل هاي آماده شده همگي با فرمت PDF است. كساني كه علاقه مندند در اين بحث شركت كنند مي توانند با ارسال ايميل خو به ايميل شخصي بنده «trustyameri@yahoo.com » جهت دريافت فايل هاي مقاله اقدام كنند.

پي نوشت ها و منابع:

1 و 2-
http://en.wikipedia.org/wiki/Nostradamus
Sacred-texts.com/nos/oon/oon08.htm


3- مقاله ي داستان حقیقی کابالا/ تألیف هارون یحیی/ترجمه ی باران خردمند.
Mouood.org/content/view/2544/3
و كتاب از شوالیه های معبد تا مصر باستان/ تألیف هارون یحیی/ ترجمه ی ف.شفیعی سروستانی.


Mouood.org/content/view/2509/3
Pantheon.org/areas/featured/witchcraft/chapter-3.htm
4-
Crypticthinking.com/medieval_cabala.htm[/font]

[font=B Nazanin]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  وقتی قوم یهود به صهیون باز گردد!!! (پیشگویی یا نقشه؟) علائم ظهور 1 1,014 ۱۶/آذر/۹۰ ۲۱:۱۹
آخرین ارسال: آدم

پرش در بین بخشها:


بالا