کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassins CreedIIIعکسی جالب از این بازی!
۱۶:۴۸, ۲۱/فروردین/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/فروردین/۹۲ ۱۶:۵۱ توسط احمد شاکر.)
شماره ارسال: #1
آواتار
چند عکس از این بازی قابل توجه اونایی که میگن ماسونی نیست
البته داستان بازی مهر ماسونی بودن رو میزنه
چرا که کانر شخصیت داستان به جورج واشنگتن کمک های زیادی میکنه
خب ضایع ترین نمادی که دیده شد نماد گونیا و پرگار و کلمه ی Gبافومت

خدا رو شکر همه این نماد رو میشناسن(بافومت رو توضیح میدم)

[تصویر: h1552_tumblr_me6ij737kA1qj.jpg]
[تصویر: m4933_ac_freemason.jpg]
در چهار طرف نماد گونیا و پرگار نمادی دیگر میبینیم:
[تصویر: c8393_url.png]
جمله ی: kill The Illuminatiاضافه شده به معنای(نابود کردن ایلومناتی یا همان فراماسونری است)


اینم عکسی از جورج واشنگتن ماسون اعظم
[تصویر: h152_georgewashingtonfree.jpg]
بازم برای ماسونی بودن جورج واشنگتن مدرک می خوایین؟
اینم مدرک!
در قرن اخیر، دولت مردان امریکایی به این نتیجه رسیدند که تندیس آراسته ار جورج واشنگتن ندارند. اما به جای استخدام یک آمریکایی برای ساخت تندیس، آنها سفارش آن را به ایتالیا دادند. و تندیس در شهر فلورانس ساخته شد. اما وقتی که تندیس به بارانداز رسید، مردمشکه شدند چون دیدند که جورج واشنگتن، اولین رئیس جمهور آمریکا از کمر به بالا به صورت عریان به تصویر کشیده شده است. و ردایی روی پاهایش، و یکی لاز بازوانش بالا و دیگری پایین بود. اما آیا این نشانه ها برای شما آشنا نیستند؟
بافومت:
[تصویر: baphomet-washengton.jpg]
ادامه ی متن برگرفته از یه وبلاگ که خودش از مستند ظهور ظهور کپی گرفته:
نشانه هایی را که در تندیس به کار رفته بود را با هم مرور می کنیم، یک دست به سمت بالا، یک دست به سمت پایین، از کمر به بالا عریان و روی پاهایش با تکه ردایی پوشیده شده است.
یک ترسیم باستانی از نماد نیروی شیطانی. که در پرستش معابد فراماسونی،بافومیت

نامیده می شود. این دلیل نمایش جورج واشنگتن به آن صورت است.
افرادی که جهان ما را اداره می کنند شیطان پرست هستند.
چرا مذهب آنها، بر اساس جلسات و آداب مرموز و مخفی است؟ چون مردم وقتی بفهمند که شیطان وجود دارد، آن وقت است که می فهمند که فرشتگان، شیاطین، مذهب، پیامبران نیز بایستی وجود داشته باشد.
اما چرا انجمن های مخفی به جای پرستش خداوند، پرستش شیطان را انتخاب نموده اند؟ آنها آگاهانه انتخاب احمقانه ای برای کوتاه مدت می کنند تا آنچه را که می توان در این زندگی دنیوی به آنها رسید را به دست آورند. آنها با شیطان پیمان می بندند یعنی وجود شیطان را می پذیرند و این عنوان بدین معناست که آنها به خداوند و مذهب اعتقاد دارند و به طور آگاهانه این انتخاب را انجام می دهند. اما آنها هیچگاه این موضوع را برای عوام عنوان نمی کنند.
اما لازم است بدانید که در حالی که شما از آنها می ترسید آنها نیز از کتابهای آسمانی شما و خدای واقعی ما تا سر حد مرگ می ترسند. و این بدین معناست که راحت ترین راه برای بقای آنها و قدرتمند شدن آنها، حذف نمودن مقدسات از زندگی شما است.
شما تمامی مخالفان اسلام و مسلمین مطمئن باشید که شما نتیجه موفق یک پروژه صهیونیستی هستید. چون در دنیایی که برای دجال ساخته می شود، تمام مقدسات، مورد تمسخر قرار خواهد گرفت و اثبات این سخن، نشانه های این اقدام در جوامع امروزی به روشنی مشهود است.
بنابراین هرچه می خواهید بگویید و به هرچه می خواهید اعتقاد داشته باشید اما به یاد داشته باشید این نظم نوین جهانی است و همه شما به آن دعوت شده اید.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۸:۴۵, ۱۱/تیر/۹۲
شماره ارسال: #31
آواتار
این بازی معلومه ماسونیه پر از نماد هستش 1 تا 4 بازی کردم جز نسخه آخر بازی قشنگیه کاری به چیزای دیگش ندارم واسه سرگرمی بازی می کنم
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۱۵, ۱۷/شهریور/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/شهریور/۹۲ ۱۲:۲۱ توسط تواب409.)
شماره ارسال: #32
آواتار
جالبه ... واقعا جالبه .

ببینید اولا هنوز خیلی هاتون نمیدونید ماجرای اصلی بازی چیه .

داستان از این قراره . هر چندین هزار سال یکبار ، طوفان خورشیدی زمین و همه چیزهایی که در اونه رو میسوزونه . قبل از نخستین طوفان خورشیدی خدایان اومدن اون رو متوجه شدن (توی این بازی میگه خدایان سل برتری از انسان ها بودن که انسان ها رو واسه بردگی خلق کردن) و سعی کردن تا با ایجاد یک لایه محافظ دور زمین از سوختن اون جلوگیری کنن . در همین حین جونو ، یکی از خدایان (که همه ما اقلا اسمش رو به عنوان اله رومی شنیدیم) سعی میکنه تا با غلبه بر دیگر خدایان خودش رئیس همشون بشه ، ضمن اینکه عاشق یکی از انسان ها شده بود اما اون انسان توسط خدایان تنبیه شد و مرد . میخواست انتقام اون رو بگیره .
خدایان برای ساخت لایه محافظ دستگاهی به نام پدستال ساختن و اون رو در اتاق انرژی در محل کنونی آمریکا قرار دادن که مشهور شد به معبد اعظم . اتاق های انرژی دیگری هم در سراسر دنیا ساخته شد (جالبه بدونید در این بازی گفته شده تخت جمشید هم یکی از اون اتاق ها زیرشه !) اما به یک نفر نیاز بود که با فداکردن جون خودش پدستال رو به کار بندازه که اون یه نفر آدم بود . آدم فرار کرد و سیب بهشت رو هم کند و مار نگهبان رو هم با شمشیر بهشت کشت و همراه با حوا گریخت . به همین دلیل کار خدایان ناقص موند و زمین سوخت ولی در جریان این نابودی 55 قطعه عدن که شبیه هم هستن (شمشیر ، جام ، ردا ، عصا و سیب ها که قدرت همه بقیه قطعات در سیب ها هم هست و همچنین اسکلت های کریستالی) پراکنده شدن در سراسر زمین ضمن اینکه یکی از 5 سیب هم از جو خارج شد و به کره ماه رفت .
از نسل آدم و حوا اساسین ها پدید اومدن که میخواستن اشتباهشون رو جبران کنن و زمین رو از طوفان بعدی نجات بدن . خدایان قبل از اینکه نابودی به سراغشون بیاد خودشون رو در معابد مخصوصی سیل (=مهر) کردن . اما جونو یک کلک هم زد : کاری کرد که با فعال شدن پدستال علاوه بر اینکه لایه محافظ تشکیل میشه خودش هم آزاد بشه .

حالا تمپلارها گروهی دیگه از انسان ها هستن که از طوفان خورشیدی خبر ندارن ولی میدونن که با استفاده از این قطعات میتونن ذهن بقیه رو کنترل کنن و بر جهان حکومت کنن . اونا 3 ت سیب و بیشتر قطعات دیگه رو در اتیار دارن اما 2 تای دیگه رو هم میخوان تا با ماهواره ای به فضا بفرستن و از اون طریق ذهن مردم رو کنترل کنن .
پنسل مستقیم حضرت آدم به الطیر میرسه . این نسل قابلیت ویژه ای با نا دید عقابی درن که میتونه بهشون اهداف ، مسیرها ، دوستان و دشمنان رو نشون بده و دوربینی رو هم بهشون اعطا کنه . نسل الطیر از طریق فرزند نامشروعش با ماریا ( تمپلاری که ابتدا دست راست روبرت دی سابل ، رئیس تمپلارها قبرس بود ، و بعد از مرگ روبرت سعی کرد از الطیر فرار کنه و به جانشین روبرت یعنی آرماندو بوخارت بپیونده اما در طی ماجراهای بازی bloodlines (که بازی کنسول psp هست) متوجه میشه اساسین ها بر حق هستن ) یعنی "داریم" به جووانی آدیتوره میرسه . جووانی سعی در منکوب کردن خانواده بورجیا داره . بورجیا ها تمپلار هستن . در همین راستا جووانی کشته میشه . فرزندش اتزیو نسلش رو ادامه میده ، و پس از ازدواج با سوفیا ، دختر دار میشه . این نسل از طریق این دختر به ادوارد کنوی میرسه که یک دزد دریایی بود ، و پس از اون فرزندش هیتم کنوی که به اساسیون خیانت میکنه و تمپلار میشه ، و پس از اون کانر کنوی که هیتم رو میکشه . از نسل کانر هم ویلیام مایلز ، و پسرش دزموند مایلز به وجود میان .

تمپلارها برای پی بردن به محل دو سیب دیگه و همچنین معبد اعظم ، دزموند رو که در یازده سالگی از جامع کوچک اساسیون که مزرعه نام داره فرار میکنه ، به دام میندازن . اون ها با استفاده از جمجمه های کریستالی دستگاهی به نام انیمس میسازن که با استفاده از دی ان ای یک شخص میتونن خاطرات اجدادش رو به صورت زنده مشاهده کنن (پس دزموند هیچ وقت تاریخ رو اصلاح نکرده . بلکه همه اتفاقات بازی قبلا اتفاق افتاده و دزموند به صورت زنده جای جد خودش قرار میگیره و خاطرات رو مشاهده میکنه که بهش میگن مموری سینکرونایزیشن) و دزموند رو در این دستگاه قرار میدن . به این ترتیب با مشاهده خاطرات الطیر ، و تا زمانی که لوسی استیلمن خیانتکار زنده هست خاطرات اتزیو تا پایان برادرهود پی میبرن که یک سیب در زیر کلیزیوم هستش که معبد اختصاصی جونو هست . بعد از مرگ لوسی اساسیون با سیکرونایز بازی رولیشینز متوجه میشن سیب بعدی در کتابخانه الطیر هستش ، و جای معبد اعظم رو هم میفهمن . در بازی سه با سیکرونایز خاطرات کنر متوجه میشن که پدستال چطور فعال میشه و کلیدش رو پیدا میکنن و دزموند دستش رو بر روی پدستال میزاره و میمیره . در بازی بعدی یعنی بلک فلگ (پرچم سیاه) خاطرات دزموند رو احتمالا یکی از کارمندان آبسترگو سینکرونایز میکنه ، از طریق کنسول بازی آبسترگو اینترتینمنت که در جهت تکمیل کنترل ذهن مردم ساخته شده . الان هم آنتاگونیست اصلی از پرفوسور ویدیک به جونو تغیر پیدا کرده که از معبد آزدا شد و وارد دنیای انسان ها شد .
ضمن اینکه با عرض معذرت خدمت برخی دوستان ، "استبداد شاه جورج" (نه شاه جورج ظالم) یک پچ اضافه شونده به بازیه که داستان رو از این دید که اگه واشنگتن یه مستبد بود چی مشد بررسی میکنه . و الا قبیله کانر آواره نشدن . مگه بعد از credits آخر بازی شما به محل قبلی قبیله نرفتی و با اون مرده که کنار آتیش نشسته صحبت نکردی ؟ جورج واشنگتن که در این بازی انسانی آرام و منطقی و عاقل نشون داده شده و بسیار تکریم شده ! کی میگه ظالم نشون داده شده ؟ مگه هگز سایفر ها رو ندیدی ؟!
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۴۰, ۱۷/شهریور/۹۲
شماره ارسال: #33
آواتار
خود من تو بازی اساسین یه ۳۰. ۴۰. باری نماد ایلیسکو دیدمAngryAngryAngryAngry
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۱۳, ۷/خرداد/۹۳
شماره ارسال: #34
آواتار
دوستمون چند تا اشتباه داره.
1-معشوق جونو ، آیتا ، انسان نیست و یکی از خود خدایانه که به شکلی جدی در پی برتری جویی و به قدرت رسوندن زنشه یعنی همون جونو ! نمیکشنش بلکه به خاطر آزمایشات بسیار دچار bleeding effect میشه و از جونو میخواد که خلاصش کنه. جونو این کارو میکنه اما بعد پشیمون میشه و نسلی از اسنان ها رو به نام sage خلق میکنه که این نسل همشون به شدت شبیه آیتا هستن و در جزئیات ریش و سبیل باهاش فرق دارن ، اولین سیج همه مموری های آیتا رو داره ، و بقیه سیج ها علاوه بر خاطرات آیتا خاطرات سیج قبلی رو هم دارن. آیتا سازنده قطعات عدن و همچنین مبدا انیمس و آبزرویتری هستش.
2- آدم وحوا قرار نبوده به پدستال دست بزنن همینجوری فرار میکنن. آدم کشته میشه و انسان ها حوا رو به عنوان رهبر مبارزه خودشون علیه خدایان انتخاب میکنن. از نسل آدم که یه انسان بوده و حوا که یه خدا ، نسل نیمه خدای اساسین هایی مثل اتزیو و کانر و ... به وجود میان.
3- اون سیب بهشتی کره ماه ، بعد انفجار پرت نشد رو ماه بلکه ب عنوان یکی از راه های پیشگیری از طوفان خورشیدی فرستادنش و بعد پیغام "مارو نجات بده" رو بهش دادن که عمل نکرد و بعد سفینه آپولو رفت و اونو پیدا کرد و برگردوند.
4- نسل دزموند از سمت پدر به خانواده آدیتوره میرسه و از سمت مادر به خانواده کنوی. این دو تا خانواده از هم جدا هستن.

شرمنده .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۱:۲۵, ۱۱/تیر/۹۳
شماره ارسال: #35
آواتار
من بازم به همه دوستانی که این تاپیک رو پر کردند میگم !
چون نشستم تاپیکای این بازی رو از اول خوندم.
دوستان عزیز . نمیدونم این اپیدمی چقدر توی ایران گسترش پیدا کرده اما در اروپا ، داره سعی میشه گروه های شبه اساسینی واقعی ساخته بشه . عقایدشون داره تبدیل به لایف استایل میشه. این بازی یه بازی نیست ، به قول مستر کافین E3 کنفرانس پیرارسال که برای یوبی سافت اومده بود :
Gaming is adventure
Gaming is Sharing
GAMING IS LIFE
و به قول همون شخص اساسینز کرید یک بازی نیست بلکه یک واقعیت و زندگیه. اونایی که فرنچایز AC رو میپرستند براشون متاسفم . این فرنچایز واقعا مشکل داره. بشینید با چشم باز ، این گیم رو تحلیل کنید و با اطلاعات دقیق. اونایی هم که هی با دلایل خنده دار بازی رو میکوبند برای اونا هم متاسفم چون با این وضع فجیع تحلیل چهار نفر که بیشتر توی این فرنچایز بر خوردن رو علیه تمامی مبانی میشورونید چون دلایلتون واقعا خنده داره.
لازم شد شروع کنم و تحلیل رو بنویسم. هر چقدرم وقت برد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  فراماسونری در بازی ASSASSINS CREED توهین به مقدسات امیر گیمر 231 148,671 ۱/شهریور/۹۶ ۱۵:۱۷
آخرین ارسال: telbaz
Wink بازی فلش بسیار جالب و جذاب پرتاب میکروفون به سوی هتاک! (جدید) sarallah 7 3,690 ۱۵/خرداد/۹۱ ۹:۳۵
آخرین ارسال: حسنیه

پرش در بین بخشها:


بالا