کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرح محرمانه پنتاگون برای مقابله با زامبی‌ها
۷:۴۰, ۲۸/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۸:۰۵ توسط ELENOR.)
شماره ارسال: #1
آواتار
لو رفتن طرح محرمانه پنتاگون برای مقابله با زامبی‌ها در آخرالزمان

اسناد منتشر شده در مجله فارین‌پالیسی از آمادگی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در برابر زامبی‌ها حکایت می‌کند.

[تصویر: Obama-Zombie-US.jpg]
[تصویر: zombie-apocalypse1.jpg]

«این نقشه به هیچ‌ وجه جنبه شوخی و طنز ندارد» این اولین جمله‌ای است که داخل این مستندات که با نام رمز CONOP 8888 شناخته می‌شود، نوشته شده است. از این مستندات به عنوان طرح‌های آموزشی یاد شده و قرار است تا از این طریق به دانش‌آموزان آگاهی کلی در خصوص عملکرد نیرو‌های نظامی در صورت بروز حمله زامبی‌ها داده شود.

جالب اینجاست که انواع مختلف زامبی‌هایی که ممکن است خطر رویارویی با آنها وجود داشته باشد در این نقشه‌ها ذکر شده است. انواع مختلف زامبی‌ هسته‌ای، زامبی‌فضایی، زامبی شیطانی، زامبی‌ گیاه‌خوار، زامبی مرغی و … که در گروه‌های مختلف دسته‌بندی شده‌اند.

در میان زامبی‌های مختلفی که در لیست پنتاگون قرار دارد، زامبی مرغی از همه جالب‌تر است. زامبی‌های مرغی به این شکل توصیف شده اند: کشاورزان مکمل‌های غذایی شیمیایی به مرغ‌های پیری که توانایی تخم‌گذاری را از دست داده‌اند، می‌دهند تا به کمک این مواد بتوانند تخم‌گذاری کنند. این مرغ‌ها ممکن است در اثر مصرف این مواد شیمیایی به زامبی تبدیل شوند!

از محتویات مشخص شده در این اسناد می‌توان اینطور برداشت کرد که پنتاگون همانطور که خطر حمله موجودات فضایی را محتمل می‌داند، احتمال حمله زامبی‌ها را نیز دور از ذهن نمی‌بیند و برنامه‌هایی برای مقابله با آنها در سر دارد.
منبع نقل کننده : سافت گذر

منبع اصلی : سایت فارین پالیسی
منبع ثانویه : سایت cnn
دانلود سند پنتاگون

=====================
پی نوشت:
1.هیچ چیزی در هالیوود جنبه سرگرمی ندارد ...
2.خود سند رو کم کم می خونم ... نکته ی مهمی داشت عرض می کنم
3. وقت کردید صحبت های آقای رائفی پور در مورد زامبی ها را نیز گوش بدهید ...
به تعبیر ایشون زامبی ها اشاره دارد به انسان های رجعت کننده در زمان ظهور ... تعبیر خیلی خوب و قابل تاملی است
4. ببینید حتی اگر بخواهیم جنبه های دینی و شیطانی و ... قضیه را کنار بگذاریم باید قبول کنیم که بزرگ ترین و عقل مدار ترین دولت دنیا ((از دیدگاه عده ای)) برای دفع خطر احتمالی که احتمالش خیلی زیاد نیست انقدر برنامه ریزی می کند ... آن وقت ما اگر بیاییم بگوییم تهاجم فرهنگی و باز شدن پای اجنه به فتنه های آخرالزمان و امثال این ها که سند های موثق هم دارد سریع برچسب توهم می خوریم و خیال پردازیDodgyDodgyDodgy

امضای ELENOR
Wink
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۸:۴۹, ۲۸/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #2
آواتار
تصور من از موجودات فضایی یا به اصطلاح یوفو این بود:
بر اساس نظم نوین جهانی، دولت ها و گرو های حامی این خط مشی سعی می کنند مردم جهان رو از طرق غیر دینی و یا از طریق ارزش های مادی با هم متحد کنند. اشاره می کنم به سخنرانی بوش که در قسمت یوفو مستند ظهور دیدیم. می گفت که یوفو ها باعث می شن مردم جهان با هم متحد شن! زامبی ها هم همین جنبه رو دارن. و بیشتر فکر کنم یه تبلیغات واسه اتحاد و همدلی هست.
اما چرا یه دولت جنگ ستیز به دنبال اتحاد ملت هاست؟ خوب جواب همون نظم نوین جهانیست. که توضیحش خیلی وقت گیره.
اما هم مسلمانان و هم دولت آمریکا هدف مشترکی دارند( اتحاد ملت ها ) ولی آمریکا دنبال تشکیل دولت برده داری واحد است در حالی اسلام دنبال دولت واحد عادل است.
معمولا وقتی آمریکا دشمن بشر رو معرفی کرد این مسئله رو گوشه چشم داشته باشین اما شاید ...

امضای Bidel.s
درد ما دیگران نبود
درد ما همدیگه بود
به بچه ات بگو
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۰:۱۸, ۲۸/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #3
آواتار
سلام
از قدیم گفتن. ادو شود سبب خیر اگر خدا خواهد
وقتی دجال ظهور کنه دقیقا همین اتفاقات میفته
ادعای زنده کردن مردگان رو داره

امضای قلب
۱۰:۳۲, ۲۸/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۰:۳۹ توسط ELENOR.)
شماره ارسال: #4
آواتار
نقل قول:از قدیم گفتن. ادو شود سبب خیر اگر خدا خواهد
وقتی دجال ظهور کنه دقیقا همین اتفاقات میفته
ادعای زنده کردن مردگان رو داره
رجعت فقط برای انسان های خوب نیست و انسان های بسیار بسیار بد هم رجعت می کنند ... مسلمه همین ها هم می روند سمت دجال و شیطان و ...
بعدش دجال ممکن است هر ادعایی بکند تو این زمینه ..
۱۰:۵۷, ۲۸/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #5
آواتار
(۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۰:۳۲)ELENOR نوشته است:  رجعت فقط برای انسان های خوب نیست و انسان های بسیار بسیار بد هم رجعت می کنند ... مسلمه همین ها هم می روند سمت دجال و شیطان و ...
بعدش دجال ممکن است هر ادعایی بکند تو این زمینه ..
ببخشید انسان های بد هم رجعت میکنن؟؟
میشه بیشتر توضیح بدید...
۱۱:۱۳, ۲۸/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۱:۱۷ توسط ELENOR.)
شماره ارسال: #6
آواتار
نقل قول:ببخشید انسان های بد هم رجعت میکنن؟؟
دوست عزیز بحث رجعت دقیقا جاش در این تاپیک نیست ...
ولی یک حدیث براتون می آورم
امام صادق (عليه السلام) فرمودند: “هنگام رجعت کسانى که مومن خالص و کافر خالص هستند زنده مى شوند و به دنيا بر مى گردند. ” (اثباه الهداه، ج7، ص62-103.)
در تالار هم تاپیک های خوبی هست
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-11155.html
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-23770.html

در کل بدترین های بد ها و خوب ترین های خوب ها رجعت می کنند ...
۱۱:۲۴, ۲۸/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #7
آواتار
من فک کنم رجعت دقیقا نقطه مقابل زامبی هست. زامبی یعنی یه زنده تبدیل به مرده متحرک بشه.
اما رجعت یعنی یه مرده تبدیل یه زنده بشه.
تو افسانه ای اسکاتلندی یه افسانه داریم که توش یه هیولا هست به اسم " hashasha"( با تشدید بخونید ) که یاور یه سنگدل هست. وقتی که اون سنگدل( یادم نمی یاد فک کنم اسمش سر ولاد سنگدل بود) از جهانی دیگه برگرده، هشاشا زنده میشه.
۱۱:۳۷, ۲۸/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۱:۵۹ توسط یاســین.)
شماره ارسال: #8
آواتار
شایدم این زامبی ها از این دستکاری ژنتیکیا باشن که تو فیلما شون هم گاهی نشون میده
همونایی که مثلا ارتش غیر قابل شکست میشن
البته امریکاییا خودشون فهمیدن که وهابی ها از اون همه پول خرج کردن و زامبی ساختن واسشون بیشتر کاربرد داره

امضای یاســین

۱۱:۴۳, ۲۸/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۳:۵۲ توسط ELENOR.)
شماره ارسال: #9
آواتار
(۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۱:۲۴)bidel نوشته است:  من فک کنم رجعت دقیقا نقطه مقابل زامبی هست. زامبی یعنی یه زنده تبدیل به مرده متحرک بشه.
دو نوع زامبی هست در فیلم ها و سریال ها
برخیشون وقتی زامبی گاز می گیرد طرف می میرد و بعد دوباره زنده می شود
برخیشون تا گاز میگیرد فرد سریع تبدیل می شود به زامبی ...

نقل قول:تو افسانه ای اسکاتلندی یه افسانه داریم که توش یه هیولا هست به اسم " hashasha"( با تشدید بخونید ) که یاور یه سنگدل هست. وقتی که اون سنگدل( یادم نمی یاد فک کنم اسمش سر ولاد سنگدل بود) از جهانی دیگه برگرده، هشاشا زنده میشه.
این ها هم جای تامل دارد و به رجعت می خورد ...
کلا المان بازگشت مردگان برای کمک به منجی خیر و شر در آخر الزمان می شود همین رجعت ...
چون در رجعت مرده های کفر محض و ایمان محض هر دو زنده می شوند و به منجی خیر و سمبل شر کمک می کنند
که نمونش در فیلم مومیایی و حتی ارباب حلقه ها وجود دارد ((ارباب حلقه ها تا حدودی ... چون آن مردگان توبه شکن بودند ...زنده فیزیکی هم نشدند ... ولی باز مرده هایی بودند که به کمک پادشاه منجی آمدند در جنگ آخرالزمان ))
۱۵:۰۶, ۲۹/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #10
آواتار
سلام
یه سریالی چند وقت پیش از شبکه 3 گذاشت نشون میداد افرادی با نیروهایی ماورایی هستن که یکی از اونها پسری بود که مرده ها رو با قدرتش کنترل میکرد تا براش بجنگن تعجب کردم اینا با این چیزها میخوان ذهن همه رو به هم بریزن تا حق گم بشه و تفسیر غیر دینی از این چیزا بیرون بیاد
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]