کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختری که مادرش مرده بود ، شب اول در کنار قبرش می ماند . صبح
۰:۲۵, ۲۱/مرداد/۹۳
شماره ارسال: #1
آواتار
دختری که مادرش مرده بود ، شب اول در کنار قبرش می ماند . صبح روز بعد همه می بینند که موهایش سفید شده است . علت چیست ؟

پاسخ در عالم قبر ، اگر افراد زنده کنار مرده باشند ، نکیر و منکر را نمی بیند . چون چشم برزخی ندارند که بتوانند کالبد اثیری را ببیند . ولی بخاطر اینکه کالبد اثیری مرده ، نزدیک او بوده و امواجش را می گیرد . کالبد اثیری شخص تحت فشار قرار می گیرد ، دقیقا مثل مغناطیس و امواج رادیویی ، که کسی نمی تواند آنرا ببیند ، ولی وجود دارد . کالبد اثیری قابل درک با پنج حس مادی نیست . به کسی که حساس و ظریف است « مدیوم » می گویند ؛ مثل : سنسور گاز که به گاز حساس بوده ، و سنسور دود که به دود حساس می باشد و عکس العمل نشان می دهند .

انسانهای مدیوم می توانند بهتر از افراد عادی ، از محیط پیرامون خود ، اطلاع پیدا نمایند . به همین خاطر ، آنها می توانند چیزهایی را ببینند و یا بشنوند و حس کنند که دیگران از درک آنها عاجز می باشند .

بعضی ها در بچگی مدیوم بوده و می توانند موجودات غیر اُرگانیکی را ببینند . معمولا آنها بیشتر از دیگران اذیت شده ، و زودتر پیر می شوند .

بعضی افراد ، توسط کسب علم و معرفت و ظرفیت ، مدیوم می شوند و می توانند با ارواح طیبه و کالبد اثیری دیگران ارتباط برقرار نمایند . این افراد بهتر از کسانی هستند که در بچگی مدیوم می باشند . زیرا ، بچه ها به دلیل نداشتن تجربه و استقامت ، نمی توانند در مقابل حوادس احتمالی ، از خودشان محافظت نمایند .

کسانی که دیگران را احساس می کنند ، مثلا می بینند شخصی انرژی ندارد ، می توانند تشخیص دهند که تا چند ساعت دیگر آن فرد می میرد و قبض روح می شود و یا نه ؟ انسانها توسط 14 بند سیمین ، از کالبد اثیری به جسمشان متصل هستند . اگر 13 تای آن بریده شود انسان نخواهد مرد . فقط زمانی که آخرین بند بریده شود ، شخص خواهد مرد . آخرین بند توسط حضرت عزراییل (علیه السلام) بریده می شود ؛ آنهم به اراده و دستور خداوند قادر مطلق صورت می گیرد .

جسم که روی زمین افتاده و پوسیده می شود . روح که مستقیم پیش خدا میرود . و فقط کالبد اثیری ( کالبد ذهنی ) است که جریان دارد و در محیط اطراف خود شناور است و افراد زنده آنرا نمی بینند . اگر کسی را در قبر نگذارید سرگردان است . کسی که در آب غرق می شود ، کالبد اثیری اش در آب سرگردان است . مسلمانان ، مرده های خود را در قبر می گذارند ، تا از سردرگمی نجات پیدا کنند ؛ و همچنین خیلی زود وارد عالم برزخ شوند .
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  من مرده ، شما زنده ، وصیت من به شما این است: علی 110 9 7,575 ۲۷/فروردین/۹۱ ۲۱:۲۰
آخرین ارسال: Ramin_Ghn

پرش در بین بخشها:


بالا