کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 5 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ارسال تصاویر در تالار
۰:۴۰, ۱۶/خرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/بهمن/۹۳ ۶:۳۰ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا

با سلام خدمت همه دوستان و کابران
در پی درخواست برخی از کاربران گرامی، در این تاپیک قصد دارم نحوه قرار دادن تصویر در تالار را شرح دهم

از آنجایی که در اغلب تالارها و همچنین وبلاگ ها فقط می توان متن ارسال کرد. برای قرار دادن تصاویر باید از یک سایت دیگر و مخصوص استفاده نمود. در فضای اینترنت سایت های زیادی برای چنین کارهای وجود دارند. سایتهایی که بصورت رایگان، تصاویر ارسالی اعضا را نگهداری می کنند. برای مثال نحوه کار سایت http://www.picofile.com را شرح می دهم.

پس از ورود به سایت شما تصویر زیر را خواهید دید

[تصویر: 01.jpg]
باید در ابتدا عضو سایت شوید. با کلیک بروی گزینه "ثبت نام" این فرایند آغاز می شود. پس از پر کردن صحیح فرم، شما عضو سایت شده اید. باید به صفحه اصلی برگردید و این بار گزینه "ورود" را انتخاب کنید. اگر مراحل ثبت نام را کامل طی کرده و درست وارد شده باشید، به سادگی وارد سایت خواهید شد و در ابتدا تصویری شبیه به تصویر زیر را خواهید دید:

[تصویر: 02.jpg]
همانطور که مشاهده می کنید بصورت پیشفرض شاخه های ایجاد شده است و ابزارهایی نیز در بالای صفحه دیده می شود. این ابزارهای به شما کمک می کنند تا شاخه و فایلهای خود را مدیریت نمائید. برای مثال ما همه شاخه های پیشفرض را حذف کرده و بنا به نیازهای شخصی شاخه های جدید را ایجاد کرده ایم.

[تصویر: 03.jpg]
همانطور که می بینید می توان شاخه های تو در تو نیز ایجاد کرد. حال می خواهیم یک فایل عکس را آپلود (بارگذاری) کنیم. برای اینکار ابتدا یک فولدر را انتخاب کرده و سپس روی ابزار "ارسال فایل" کلیک می کنیم تا پنجره ای مانند تصویر زیر باز شود.

[تصویر: 04.jpg]

سپس با انتخاب گزینه "انتخاب فایل" مسیر فایلی که می خواهیم آپلود کنیم را انخاب می کنیم. هرچقدر فایل بزرگتر باشد مدت زمان آپلود بیشتر طول می کشد. البته سرعت اینترنت را نیز باید در نظر گرفت.

[تصویر: 05.jpg]

بعد از اینکه آپلود فایل تمام شد می توانید بروی آدرس آن کلیک کرده و آن را کپی کنید

[تصویر: 06.jpg]

تا این مرحله توانستیم فایلی را آپلود کنیم، حال برای قرار دادن آن در تالار باید در صفحه ویرایشگر متون تالار، روی ابزار "قرار دادن تصویر" کلیک کنیم.

[تصویر: 07.jpg]

و در پنجره ای که باز می شود، آدرسی فایل آپلود شده را قبلا کپی کرده ایم، Paste کنیم.

[تصویر: 08.jpg]

پس از انتخاب گزینه OK خواهید دید که تصویر مورد نظر شما در متن قرار گرفته است

[تصویر: 09.jpg]

توضیحی ساده و کاربردی پیرامون قرار دادن تصاویر در تالار:

1- تصویر موردنظر در نت موجود هست:
اگر می خواید تصویری که در نت موجود هست رو در تالار قرار بدید کافیه با کلیک راست کردن روی تصویر، گزینه ی copy رو انتخاب کنید و در ارسال موردنظرتون در تالار paste کنید. و اگر مدنظرتون هست تنها لینک تصویر رو در تالار قرار بدید کافیه روی تصویر کلیک راست کنید و گزینه ی copy link location رو انتخاب بفرمایید و در ارسال موردنظرتون در تالار paste کنید.

2- تصویر مورد نظر در کامپیوترتان هست:
اگر می خواید تصویری از روی سیستمتون در تالار قرار بدید نیاز هست ابتدا تصویر موردنظر رو در یک آپلودسنتر آپلود کنید و سپس فرایند بالا رو انجام بدید. درواقع با آپلود تصویر موردنظر در آپلود سنتر، تصویر شما به نت منتقل می شود.
به منظور اینکه تصاویر موردنظر شما بزرگواران همیشه بدون مشکل و دائمی و امن بمونه؛
پیشنهاد میکنم تصاویرتون رو در سایت های مطمئنی چون پیکوفایل(picofile.com) و یا پرشین گیگ ابری(cld.persiangig.com) آپلود کنید؛ تا خیالتون از هر نظر راحت باشه.
از ویژگی های سایت پیکوفایل سرعت بالا در دانلود و آپلود،
همچنین ویرایش تصاویر پس از آپلود و پشتیبانی خوب این سایت هست.

امیدوارم این آموزش مفید باشد
یا علی مدد

امضای mohamad
[تصویر: abbasalef.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۵۴, ۱۷/اسفند/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/اسفند/۹۰ ۱۳:۰۱ توسط shahshahani.)
شماره ارسال: #2
آواتار
سلام

لطفا فکری به حال ریسایز شدن اتوماتیک عکسهای بزرگ که در آپلود سنتر های دیگر هستند، بکنید

با تشکر
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۰۷, ۱۷/اسفند/۹۰
شماره ارسال: #3
آواتار
(۱۷/اسفند/۹۰ ۱۲:۵۴)shahshahani نوشته است:  سلام

لطفا فکری به حال ریسایز شدن اتوماتیک عکسهای بزرگ که در آپلود سنتر های دیگر هستند، بکنید

با تشکر
سلام
سیاست تالار بر اینست که عکسهای خیلی بزرگ قرار داده نشود!
در قوانین هم آمده
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-40...l#pid92957

وقتی ریسایز می کنیم ابعاد عکس کوچک می شود ولی از حجم آن کاسته نمی شود و به همین دلیل بسیاری از کاربران نمی توانند از تصاویر استفاده کنند و صفحات برای آنها دیر لود می شود یا اصلا لود نمی شود
متاسفانه هنوز درصد قابل توجهی از هموطنان از اینترنت دایال آپ استفاده می کنند!

امضای Mahdy2021
ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.
پروردگارا سينه ‏ام را گشاده گردان و كارم را براى من آسان ساز، و از زبانم گره بگشاى، [تا] سخنم را بفهمند
------------------
أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"
۱۳:۴۳, ۳۱/خرداد/۹۱
شماره ارسال: #4

ز تصاویر استفاده کنند و صفحات برای آنها دیر لود می شود یا اصلا لود نمی شود
متاسفانه هنوز درصد قابل توجهی از هموطنان از اینترنت دایال آپ استفاده می کنند!

امضای jkhkds
۲۲:۵۱, ۱۳/آذر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/آذر/۹۱ ۲۲:۵۲ توسط داداش کایکو.)
شماره ارسال: #5
آواتار
سلام من یه عکس را به عناون امضای خود اپلود کردم نمایش داده شد ولی وقتی دوباره وارد تالار شدو در کادر عکس نوشته شده بود به عبارتی عکس نمایش داده نمیشود .
که عکس پیدا نمیشود .اشکال کار چیست ؟
سوال دیگر انکه هر بار که وارد تالار میشوم باید عکس را اپلود کنم ؟
برای مثال عکس را الان میگذارم .

امضای داداش کایکو
[تصویر: 38026800988462998573.jpg]
۲۳:۱۰, ۱۳/آذر/۹۱
شماره ارسال: #6
آواتار
(۱۳/آذر/۹۱ ۲۲:۵۱)داداش کایکو نوشته است:  سلام من یه عکس را به عناون امضای خود اپلود کردم نمایش داده شد ولی وقتی دوباره وارد تالار شدو در کادر عکس نوشته شده بود به عبارتی عکس نمایش داده نمیشود .
که عکس پیدا نمیشود .اشکال کار چیست ؟
سوال دیگر انکه هر بار که وارد تالار میشوم باید عکس را اپلود کنم ؟
برای مثال عکس را الان میگذارم .

سلام
بهترین و حرفه ای ترین روش، داشتن یک حساب کاربری در سایت persiangig.com است
عکسهاتون اینجا همیشه امن و بدون مشکل خواهد بود
۲۲:۴۶, ۳۰/فروردین/۹۲
شماره ارسال: #7
آواتار
سلام
نمی دونستم سوالم رو تو کدوم تاپیک مطرح کنم فکر کنم اینجا بهتر بود که بگم.سوالم اینه که چطور میشه لینک مستقیم فایل صوتی برای دانلود توی تالار قرار د داد؟ میشه با پرشین گیگ این کار رو کرد؟
از توجه تون ممنون

امضای رمز شب
پروردگارا
روز حساب رسی هر لحظه نزدیکتر می شود و ما هنوز در بازی روزمرگی مان سرگردانیم.پس دعای من چیزی نیست جز همان دعای حضرت موسی کنار چاهِ آبِ شهرِ مدین:

ربِّ انّی لِما انزَلتَ الیَّ من خیرِ فقیرٌ
(پروردگارا هر خیری که نصیبم کنی به آن محتاجم)

التماس دعا

۱۵:۲۵, ۲/اردیبهشت/۹۲
شماره ارسال: #8
آواتار
بسم الله

(۳۰/فروردین/۹۲ ۲۲:۴۶)رمز شب نوشته است:  چطور میشه لینک مستقیم فایل صوتی برای دانلود توی تالار قرار د داد؟ میشه با پرشین گیگ این کار رو کرد؟

اگه لینک مستقیم باشه (فرقی نمی کنه برای چه نوع فایلی) فقط کافی آدرس را درج کنید، و کاربر بعد از کلیک کردن روی آن مستقیم به صفحه دانلود ارجاع داده می شه.

با تشکر
یا علی مدد
۱۱:۱۵, ۱۹/شهریور/۹۲
شماره ارسال: #9
آواتار
داداش من نمیتونم توی این picofile.com سایت عضو شم هی میگه نام کار بری حداقل 5 حرف در حالی که نام کار بری من حدود 10 حرفه

امضای علی ع
تا کنون به جوانان بشارت مي داديد که منتظر باشيد ظهور مولايتان را خواهيد ديد اينک (ظهور آنقدر نزديک شده است که) به سالخوردگان و پيران هم بشارت دهيد که ظهور را خواهيد ديد
۱۰:۲۸, ۱۸/آبان/۹۲
شماره ارسال: #10
آواتار
(۱۹/شهریور/۹۲ ۱۱:۱۵)علی ع نوشته است:  داداش من نمیتونم توی این picofile.com سایت عضو شم هی میگه نام کار بری حداقل 5 حرف در حالی که نام کار بری من حدود 10 حرفه

لزومی به عضویت در یک میزبان خاص ندارید

کافیست این عبارت را جستجو کنید

"آپلود عکس"

امضای عبدالرحمن
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]