کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ما هم جای مردم ایران بودیم شعار مرگ بر آمریکا می‌دادیم
۹:۴۷, ۱۱/تیر/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/تیر/۹۴ ۹:۴۸ توسط ام ابیها.)
شماره ارسال: #1

یک خبرنگار آمریکایی که به تازگی از سفر ایران به کشورش بازگشته در گزارشی به تشریح دلایل نفرت مردم ایران از دولت آمریکا پرداخته و نوشته است: شعار مرگ بر آمریکا مرا ناراحت می کند، چون جزیی از آمریکا هستم، ولی خاستگاه این شعار ملت ایران، جنایات آمریکا و متحدان آن علیه ایران است.
جان اسوارز خبرنگار آمریکا که به تازگی به ایران سفر کرده است در گزارشی می نویسد: برای برخی از آمریکایی ها سخت است درک کنند چرا دولت اوباما تا این اندازه مصمم است با ایران برسر قابلیت هسته ای اش به توافق برسد، با توجه به اینکه تظاهرات عظیم ایرانی ها دائما شعار "مرگ بر آمریکا" سر می دهند. من می دانم که این شعار مرا ناراحت می کند، چون جزئی از آمریکا هستم و به شدت مخالف مرگ خودم هستم. اما اگر از تاریخچه واقعی مان با ایران آگاه شوید، متوجه خواهید شد خاستگاه و منشاء این نفرت و انزجار از کجاست. آنها دلایل قابل فهمی برای عصبانیت و ترس از ما دارند (کارهایی که اگر به عنوان مثال نروژ با ما کرده بود، باعث می شد به خیابان ها آمده و شعار مرگ بر نروژ سر دهیم) اگر ما هم جای مردم ایران بودیم شعار مرگ بر آمریکا می دادیم. متاسفانه، نه تنها آمریکا و متحدان شان اقدامات وحشتناکی علیه ایران انجام داده اند، بلکه حتی به اندازه کافی مبادی آداب و با نزاکت نیستیم که آنها را بیاد بیاوریم.


[تصویر: 1107146_997.jpg]
پل رویترز
1. بنیان گذار رویترز، ایران را در سال 1872 خرید
ناصر الدین شاه، شاه ایران از سال 1848 تا 1896، حق اجرای تمام کانال ها و خطوط راه آهن ایران، بیشتر معادن و تمام جنگل های دولت و تمام صنایع آینده را به پل رویترز فروخت. به گفته دولتمرد مشهور انگلیس، لرد کرزن "این کامل ترین و فوق العاده ترین تسلیم تمام منابع صنعتی یک قلمرو پادشاهی به دستان خارجی دانست که حتی به خواب هم نمی توان دید". مردمان ایران به قدری خشمگین شدند که سال بعد شاه مجبور به لغو قرارداد فروش شد.
[تصویر: 1107151_118.jpg]
کرمیت روزولت
2. بی بی سی به سرنگونی نخست وزیر ایران توسط سازمان سیا کمک کرد
اگر اقدام رویترز برای دامن زدن به کینه ایرانی ها علیه رسانه های غربی کافی نبود، بی بی سی با دادن کد مخفی برای کمک به کرمیت روزولت این کینه را تکمیل کرد و زمینه را برای کودتای آمریکایی و انگلیسی علیه مصدق فراهم ساخت (همچنین شبکه بی بی سی فارسی برای انتشار تبلیغات طرفدار کودتا به دستور دولت انگیس کمک می شد). خیلی سریع آمریکا پلیس مخفی رژیم را آموزش داد تا چگونه ایرانی ها را با روش هایی مورد بازجویی قرار دهند که به گفته یک تحلیل گر سازمان سیا " براساس تکنیک های شکنجه آلمانی از جنگ جهانی دوم بودند".
[تصویر: 1107166_311.jpg]
انقلاب مردم ایران علیه رژیم شاه
3. ما برنامه های گسترده ای برای استفاده از تسلیحات هسته ای در ایران داشتیم
در سال 1980، ارتش آمریکا از این می ترسید که اتحاد جماهیر شوروی از انقلاب ایران به نفع خود و برای حمله به ایران استفاده کرده و تنگه هرمز در خلیج فارس را تصرف کند. بنابراین، پنتاگون یک برنامه و طرح جدید داشت: "اگر شوروی شروع به جمع آوری نیروی نظامی کند، ما از سلاح های هسته ای کوچک برای تخریب گذرگاه های کوهستانی در شمال ایران استفاده می کنیم که شوروی برای انتقال نیروهای نظامی به آنها نیاز خواهد داشت".
[تصویر: 1107168_611.jpg]
حمله شیمیایی عراق در جنگ 8 ساله علیه ایران
4. ما با این مسئله مشکلی نداشتیم که عربستان سعودی 5 میلیارد دلار برای ساخت سلاح هسته ای در طول جنگ ایران و عراق به صدام کمک کند
احتمالا می دانید که بعد از حمله صدام حسین به ایران در سال 1980، عراق با کمک ما اقدام به ساخت تسلیحات بیولوژیکی، شیمیایی و هسته ای کرد و واقعا از تسلیحات شیمیایی برروی سربازان ایرانی استفاده کرد. احتمالا نمی دانید که عربستان سعودی میلیاردها دلار برای اجرای برنامه هسته ای صدام به وی کمک کرد و دولت ریگان از همه این اتفاقات مطلع بود و اهمیتی نمی داد.
برای درک عمق این فاجعه برای ایرانی ها، به یاد داشته باشید حداقل 0.75 درصد از کل جمعیت ایران در طول جنگ 8 ساله ایران و عراق کشته شدند، سرانه معادل 2.4 میلیون آمریکایی. در مقام مقایسه، ما هنوز هم پس از گذشت 70 سال، در مورد جنک جهانی دوم که در آن 400 هزار آمریکایی یعنی 0.3 درصد از جمعیت جان خود را از دست دادند، صحبت می کنیم.
[تصویر: 1107172_429.jpg]
جرج بوش
5. رهبران آمریکا دائما آشکارا تهدید به نابودی ایران می کنند
فقط جان مک کین نبود که آواز" بمب بمب بمب ایران" سر می داد. دریاسالار ویلیام فالون که به عنوان رئیس مرکز فرماندهی مرکزی آمریکا در سال 2008 بازنشسته شد در مورد ایران گفت" این ها مورچه هستند، وقتی زمانش فرا رسد، آنها را باید له کنید". دریاسالار جیمز لیون جونیور، فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در اقیانوس آرام در طول دهه 1980 گفته بود " ما آماده ایم آنها را به قرن چهارم باز گردانیم".
ریچار آرمیتاژ، معاون وزیر دفاع وقت، توضیح داد " به این مسئله می اندیشیم که آیا ایران را بطور کامل نابود کنیم". شلدون آدلسون میلیاردر و موسس حزب جمهوری خواه، از یک حمله هسته ای بی دلیل به ایران ابتدا در وسط صحرا و سپس به سمت مناطق پرجمعیت حمایت کرد. بازنگری سیاست های هسته ای آمریکا سال 2010 توسط دولت اوباما اعلام کرد که " ما از سلاح های هسته ای علیه دولت های فاقد سلاح های هسته ای که متعاهد معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای هستند و تعهدات شان مبنی بر عدم گسترس سلاح هسته ای را رعایت می کنند، استفاده نخواهیم کرد". تنها یک کشور غیر هسته ای وجود دارد که احتمالا در این گروه جای نمی گیرد.
بنابراین، می گفتیم هرگز از سلاح های هسته ای علیه هر کشوری که در حال حاضر آن ها را در اختیار ندارد استفاده نمی کنیم البته به استثنای ایران. طبعا، ایران از اینکه هدف هسته ای باشد بسیار ناراحت است.
[تصویر: 1107175_670.jpg]
[align=-WEBKIT-CENTER]کودک کشته شده در حمله ناو آمریکایی
[align=-WEBKIT-CENTER]به هواپیمای مسافر بری ایران[/align][/align]
6. ما یک هواپیمای غیرنظامی ایران را سرنگون کردیم و 290 نفر از جمله 66 کودک را کشتیم
در این حمله، ناو آمریکایی وینسنسن که در حال گشت زنی در خلیج فارس بود، پرواز شماره 655 ایران ایر را در آسمان منفجر کرد. وقتی اتحاد شوروی در سال 1983 به اشتباه یک هواپیمای غیرنظامی کره جنوبی را در حریم هوایی خود منفجر کرد، روزنامه نیویورک تایمز در سرمقاله خود در مورد "قتل در آسمان" نوشت و همچنین اعلام کرد " هیچ بهانه ای قابل قبولی برای کشوری که یک هواپیمای بی ضرر را منفجر کند وجود ندارد".
بعد از حمله موشکی ناو وینسنسن ، در یکی از سرمقاله های تایمز اعلام شد "آنچه برای پرواز شماره 655 رخ داد سوالات سخت و محکمی برای ایران مطرح می کند". درست است- برای ایران. دو سال بعد ارتش آمریکا به فرمانده وینسنسن نشان دلیری و شجاعت اعطا کرد.
[تصویر: 1107180_435.jpg]
سرباز آمریکایی در عراق
7. ما نگران سلاح های هسته ای ایران هستیم به این خاطر که آنها مانع حملات نظامی ما می شوند
شعارهای ما در مورد ایران مزخرف به نظر می رسند: آیا رهبران آمریکا واقعا باور دارند ایران برای اولین بار در حمله هسته ای به اسرائیل یا آمریکا شرکت خواهد کرد، با توجه به اینکه این کار باعث یک اقدام تلافی جویانه و سریع از قدرت های هسته ای به خوبی مسلح می شود؟
حتی کارشناسان سیاست خارجی و محافظه کار آمریکا می دانند که این باور بعید و غیرمحتمل است. آنها نگران این نیستند که ما نمی توانیم مانع از یک ایران مسلح به سلاح هسته ای شویم- آنها نگران این هستند که یک ایران مجهز به سلاح هسته ای بتواند مانع ما شود.
همانطور که توماس دانلی، تحلیل گر ارشد مسئله ایران در اندیشکده اینترپرایز آمریکایی در سال 2004 عنوان کرد"چشم انداز یک ایران هسته ای یک کابوس است... به خاطر تاثیر محدود کننده اش برای استراتژی آمریکا در رابطه با خاورمیانه.... مطمئن ترین عامل بازدارنده برای اقدام آمریکا یک زرادخانه هسته ای فعال است". این دیدگاه، که ما نباید اجازه دهیم کشورهای دیگر ما را از برپایی جنگ باز دارند، یک باور اساسی دولت آمریکا است و در واقع دلیل اصلی حمله به عراق عنوان شد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱:۴۴, ۱۵/آبان/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/آبان/۹۵ ۱:۴۴ توسط tahsilatetakmil.)
شماره ارسال: #2

بازم دمش گرررم که این واقعیت رو قبول کرده و گفته:
نقل قول: اگر ما هم جای مردم ایران بودیم شعار مرگ بر آمریکا می دادیم. متاسفانه، نه تنها آمریکا و متحدان شان اقدامات وحشتناکی علیه ایران انجام داده اند، بلکه حتی به اندازه کافی مبادی آداب و با نزاکت نیستیم که آنها را بیاد بیاوریم...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۱۵, ۱۰/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #3

واقعیت اینکه ؛
امریکا ستیزی فقط بخاطر رضایت روسیه و چین بلوک شرق کمونیست هست فقط حق ارباب رعیتی را بجا میاریم
به یزدان که گر ما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۰۶, ۱۰/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/فروردین/۹۶ ۲۰:۱۰ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #4
آواتار
استکبار ستیزی از زمان هابیل و قابیل بوده و تا آخر الزمان هم هست. هر دوره ای هر پیغمبری با یک استکباری مواجه بوده.

پ.ن.
باز این کاربر مالتای یوزر پیداش شد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۱:۲۶, ۱۱/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #5
آواتار
(۱۰/فروردین/۹۶ ۱۸:۱۵)ayyauo نوشته است:  واقعیت اینکه ؛
امریکا ستیزی فقط بخاطر رضایت روسیه و چین بلوک شرق کمونیست هست فقط حق ارباب رعیتی را بجا میاریمکاملا صحیحه
بخاطر اینکه حق وتوی روسیه و چین رو تو سازمان ملل داشته باشن دارن بهشون باج میدن
اونهم چه باج هایی
به قیمت نابود شدن کشور
یکی از همین باج ها اجازه ورود بی حد و حصر کالاهای چینی به کشور و نابود شدن تولید و اشتغال ملی هست
صنعت کشور رو سر باج دادن به چین نابود کردن نابووووود
روسیه هم که به قیمت گزاف آشغال های نظامی صد سال پیشش رو به کشور ما میفروشه

فقط یه چیز رو بدونید هیچ کشوری حاضر نمیشه تکنولوژی نظامی دست چندمش رو هم به کشور های دیگه بفروشه چه برسه به تکنولوژی برترش !
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۱۴, ۱۱/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #6
آواتار
پارمیس dateline='[url=http://forum.bidari-andishe.ir/tel:1490943395' نوشته است:  1490943395[/url]']کاملا صحیحه
بخاطر اینکه حق وتوی روسیه و چین رو تو سازمان ملل داشته باشن دارن بهشون باج میدن
اونهم چه باج هایی
به قیمت نابود شدن کشور
یکی از همین باج ها اجازه ورود بی حد و حصر کالاهای چینی به کشور و نابود شدن تولید و اشتغال ملی هست
صنعت کشور رو سر باج دادن به چین نابود کردن نابووووود
روسیه هم که به قیمت گزاف آشغال های نظامی صد سال پیشش رو به کشور ما میفروشه

فقط یه چیز رو بدونید هیچ کشوری حاضر نمیشه تکنولوژی نظامی دست چندمش رو هم به کشور های دیگه بفروشه چه برسه به تکنولوژی برترش !
اين چه حرفيه ميزنيد خانم محترم؟؟نكنه خدايي نكرده منحرف و غرب زده شديد؟ ما با عزت كامل چاه هاي نفت،پايگاه هاي نظامي و كشورمون رو در اختيار داداش بزرگمون گذاشتيم.آيا ايمان نمي آوريد؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۴۵, ۱۱/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/فروردین/۹۶ ۱۴:۴۴ توسط ayyauo.)
شماره ارسال: #7

مطلب دیگه ما خودمون غرق فساد و ریا و دروغ هستیم بعد ادعای اصلاح دیگران داریم متاسفانه هنوز تو الف عدالت موندیم چطور ادعا میکنیم امریکا فلانه و ...واقعا اخرِ .. یه مثال میزنم حقوق یه کارگر 900هزار تومن، مستاجر، چند فرزند، بیمار در خانواده، پدر و مادر سالمند ..و مشکلات دیگه استخدام و بیمه هم اکثرا نیستن اگر اتفاقی بیافته همون نهصد هم از دست میره .........در مقابل یک روحانی اهل حوزه حقوق چند میلیون بدون زحمت بدون عرق جبین و همهشون پست و مقام ، اکثرا راننده و خدم و حشم ...خدا وکیلی کجای این عدالت هست کجای قران اومده ..کی گفته بیت المال فقط برای کسانی هست که فقط ظاهر مومنان را دارن ...پس سهم اون کارگر روستایی از بیت المال در سیستان و بلوچستان چی یا هر جای دیگه ...

یا هی میگن سردار فلانی شحاع هست، فلان هست غیب میشه، خرگوش از جیبش درمیاره اگر شجاع هست، "فقط یکبار، فقط یکبار" بگه دروغ نگین عدالت را رعایت کنید

شجاع امام حسین ع هست
که بچه ی شش ماهه اش را جلوی تیر گرفت، برای عدالت با حاکم داخلی جنگید نه فرافکنی نه دشمن خارجی، میتونست کنار بیاد ندید بگیره، یا بگه امنیت داخلی بهم میریزه
اگه مردی اینجا را ببین اگه شجاعی، جرات داری بگو اینجا چرا تبعیض هست فساد هست
امریکا را گفتن کاری نداره امنیت برات میاره
در ضمن همه ی بنده های خدا براش عزیز هستن سوای مرز و اسم و دین
مرز برای سیاستمدارهاست

و مردم همه ی دنیا برای دفاع از کشورشون
شجاع هستن تاریخ هر کشوری را بخونی پر از شجاعت و مهین پرستی هست
یادمون باشه همه چی دست خداست برگی از درخت بدون اذن خدا زمین نمی افته نگران هیچ چیزی نباشیم بجز نفس خودمون

نگران مرزها و دشمنان فرضی نباشیم،
سوره ی شورا آیه 30 هر سختی و مصیبتی که به شما می رسد از اعمال شماست
هر جنگ و گرفتاری برگشت اعمال ما هست "گریز ناپذیر"،
و اگر اعمال ما درست و در راستای خواست الهی باشد نگران هیچ چیز نباید بود خدا کافیست
هدف از خلقت ما حفاظت از مرزها نیست
هدف خلقت فقط و فقط خودشناسی
حضرت علی ع: من عرف نفسه عرف ربه

جهاد اکبر جهاد با نفس
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۱۱, ۱۲/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/فروردین/۹۶ ۱۱:۰۲ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #8
آواتار
اگر تولید داخل تو این دولت ۶۰ درصد از بین رفته چرا بی تدبیری آقایون و حمایت دولت از کاسبان برجام در واردات بی رویه رو پای باج دادن می نویسین؟ وقتی ۳ میلیون دلار مربا تاکید میکنم مربا از ۱۱ کشور وارد می کنن.... فکر نمی کنین دوران این توجیهات به سر اومده و تکراریه؟ واردات تو این دولت از چین که چند برابر شده. ما که در هر صورت تحریم می شدیم و بازم میشیم و یه پیش نویس توپی هم در کنگره نوشتن برای تحریمهای بیشتر یعنی عملا ۴ سال خسارت. دیگه کدوم باج؟ کدوم حق وتو؟

در مورد تجهیزات روسیه هم اندکی مطالعه بفرمایین. اس ۳۰۰ علیرغم اینکه تکنولوژی برتر روسیه نیست ولی در حد تکنولوژی نظامی پدافندی ایران هست هر چند خودمون داریم سامانه ای مشابه اس ۳۰۰ می سازیم ولی یادمه چند ماه پیش صحبت، سر خرید هواپیمای چنگنده سوخو ۲۴ بود. اگر این بشه خیلی خوبه. کجا اینها به درد نخوره. چرا احساسی و متعصبانه حرف می زنین؟
بعد هم الان که روابط روسیه و آمریکا بدتر شده بود این عاقلانه ترین کار بود که با روسیه تعامل بیشتری پیدا کنیم و از قدرت نظامی اش برای پیشبرد اهدافمون در منطقه استفاده کنیم. اینها یعنی سیاست وگرنه نه ما عاشق روسیه شدیم نه روسیه عاشق ما. ولی سیاست پویا یعنی با تغییر سیاستهای منطقه ما هم انعطاف داشته باشیم و بتونیم تغییر سیاست بدیم. اینها رو عقلی هم بهش نگاه کنین....

برای اون کاربر دیگه میگم اهداف ما در منطقه گسترش اسلام و حفظ و قدرت بخشیدن به مسلمونها در مقابل قدرتهای استکباریه که کاملا حرکت الهی هست ولو براش خون ریخته بشه. قبلا گفتم برای فهم اینها اول باید دیندار شد با عقل و تفکر. وقتی نفهمیم هدف خلقت چیه مسائل سیاسی رو هم متوجه نخواهیم شد.

در مورد مرگ بر آمریکا گفتن دو نکته مد نظر باشه. اولا وقتی کشوری سابقه طولانی در ظلم به چند ده کشور دنیا داره و بیشتر از همه به کشور ما ظلم کرده مرگ بر آمریکا خودبخود در دل ملت اون کشور به وجود میاد ممکنه عده ای غیرت نداشته باشن ولی اگر حتی کسی به خیابون نره و مرگ بر آمریکا نگه توی دلش نفرت داره از چنین کشور ظالمی. پس ربطی نداره ما خودمون بدیم پس به آمریکا بد نگیم. اینها دو مسئله جداگانه هست.

در مورد ما خودمون بدیم هم فهمش دقت بیشتری میخواد. اول ما مسلمان هستیم. پیغمبر دین ما فرمودن اگر مسلمانی حتی مظلومی گوشه ای از دنیا از ما کمک بخواد و ما هم بتونیم کمکش کنیم به هر نحوی ولی کمک نکنیم از اسلام خارج هستیم. پس خودمون هر طوری باشیم نمی تونیم به برادران مسلمانی که در وضعیت بدتری از ما به سر می برن بی تفاوت باشیم.
مسئله دوم اینکه عدل ایده آل زمانی اتفاق می افته که همه مردم تربیت اسلامی بشن. والا ولی فقیه در نهایت عدل هم باشه تنهایی چکار می تونه بکنه. علی علیه السلام ضرب المثل عدالت هستن اما آیا در حکومت ۵ ساله خودشون تونستن ۱۰۰ درصد عدل رو در جامعه پیاده کنن. مسلما خیر. تفاوت جامعه امام زمانی با جوامع دیگر ائمه یکیش همین رشد و تربیت مردمه که خودشون دنبال پیاده کردن عدل هستن. متاسفانه در جامعه ما اسلام رعایت نمیشه ولو اینکه در قوانین هم لحاظ شده باشه. کی رعایت نمی کنه؟ هم مردم هم مسئولین و مگر مسئولین جز همین مردم نیستن؟ همین فرزندان امروز ما میشن مسئولین فردا. از کره مریخ که نمیان. تا وقتی تربیت نسل بر اساس اسلام نباشه هیچموقع توقع نداشته باشین عدالت ۱۰۰ درصد محقق بشه.
روایت هست امام معصوم فرموده بودن تا زمانیکه همه مردم خمسشون رو ندن فقرا به طور کامل از فقر رها نمیشن. شما جامعه امروز و خمس رو تحقیق کنین. یه لبخند تلخ. بله قصه بچرخ ا بچرخیمه. جامعه آرمانی بدون اسلام می خوایم. غیر ممکنه.

ولی نکته مهم اینجاست قاعده عقلی که اگر نمی تونین ۱۰۰ درصد به چیز مطلوبی برسین تا همون اندازه که می تونین برسین. ضمن اینکه دستور خداوند در قرآن هست که یک نفری یا دو نفری هم شده در جهت تحقق عدالت تلاش کنین. این یعنی درسته جامعه وضعیت خوبی نداره. من خودم به شدت از سیستم حقوقی کشور و تفاوت شدید حقوقی بین مدیران و کارگران ناراضی هستم. یادمه پارسال وزیر بهداشت تو تلویزیون می گفت من ۱۱۰ هزار پرسنل وزارتم حقوقشون با چند ماه عقب افتادن و با بدبختی پرداخت میشه. گفتن کیان؟ گفتن پرستاران و خدماتی ها. آقایون متخصص با طرح سلامت بیشتر و بیشتر حقوق بگیرن زحماکشان اینطور. خوب این درداوره. به همین دلیل از این دولت بیشتر بدم میاد چون این تفاوت رو شدت مضاعف بخشیدن. ولی در همین شرایط با انتخاب کاندید بهتر و با دستگیری های خودمون از فقرا و کمک به اشتغال با خرید کالای ایرانی و ... در حد خودمون می تونیم به پیاده شدن عدل در جامعه کمک کنیم. خوب البته سخته و مرد خودش رو میخواد.

منتهی اینها رو گفتم که مسائل از هم تفکیک بشه و تا حدی تصویر روشنتر بشه.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۷:۲۴, ۱۲/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/فروردین/۹۶ ۱۸:۲۴ توسط Nadia.)
شماره ارسال: #9

(۱۱/تیر/۹۴ ۹:۴۷)ام ابیها نوشته است:  
جان اسوارز خبرنگار آمریکا که به تازگی به ایران سفر کرده است در گزارشی می نویسد:منبع

منبع انگلیسی لطفا Wink

از این متنهای من درآوردی که ریخته.
نمونه اش: نامه چارلی چاپلین به دخترش! شیعه شدن انیشتین قبل از مرگ و امثالهم Big Grin

(۱۲/فروردین/۹۶ ۱۰:۱۱)بیداری اندیشه نوشته است:  برای اون کاربر دیگه میگم اهداف ما در منطقه گسترش اسلام و حفظ و قدرت بخشیدن به مسلمونها


گسترش اسلام که خیلی خوبه. مثلا تو ایران با گشت ارشاد و پلیس امنیت اخلاقی دختر و زنها رو برای دو تار مو می گیرن

بعد پولهای همین زنهای بدبخت ایرانی رو خرج زنهای لخت و بی حجاب لبنانی و سوری می کنن Big Grin

البته اسلام به ذات خود ندارد عیبی. عیب از مسلمانی ماست که شعور نداریم حجاب فقط برای زن ایرانیه. وگرنه ما غلط می کنیم به زن لبنانی و سوری ... بگیریم با حجاب باش اسلام اونا با اسلام ایران فرق فوکوله Big GrinWink
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۵۸, ۱۲/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #10
آواتار
بله البته نمی دونم کجا پلیس برای دو تار مو زنان رو گرفته. من نمی دونم تا کجا زنان باید آزاد باشن؟ این سوال رو هیچکس درست به من جواب نمیده. تا کجا با برهنگی و عدم پوشش برخورد نشه؟ مطمئنم به خاطر انسان بودن و نه حیوان بودنمون با برهنگی محض همه مخالفن و اگر چنین حیوانی پیدا شد همه مردم به پلیس اجازه میدن با چنین کسی برخورد بشه. خوب سطح بعدی چیه؟ تا کجا؟ الان بعضی آدمهای غیر مذهبی ولی خانواده دوست پای صحبت باز شده نسبت به ساپورت های لعنتی اظهار ناراحتی کردن. با این نمایش زننده بعضی برخورد نشه؟ اگر چیکار کردن برخورد بشه؟ جواب ندارین. هر حدی بگین یکی پیدا میشه میگه تا اینجا برخورد نکردین برای همین یک میلیمتر برهنگی بیشتر با من برخورد می کنین. و یه میایمتر یه میلیمتر میره به سمت حیوانیتی که گفتم. بیخود نبود اسلام دستور پوشش کامل داده چون اگه چند نخ بیرون گذاشتی عده ای بی حیا پیدا میشن که با هنجار شکنی و ریختن قبح مسئله رو می کشونن به چنین وضع پیش آمده. اینم برخورد نشه تا ببینم سر از چه فاجعه اخلاقی اجتماعی در میاریم...

یه چیز ساده بودجه مملکت در همه موارد تقسیم شده. امنیت در فرامرزها هزینه میخواد. فهمش مشکله؟ این یعنی خرج زنان برهنه. مطمئنا این حرفها جواب نداره. فقط باید اظهار تاسف کرد...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  حقیقت واقعی دشمنی آمریکا با ایران bahmaneyar 0 191 ۲۷/اردیبهشت/۹۶ ۱۰:۳۴
آخرین ارسال: bahmaneyar
  مرگ بر آمریکا تنها یک شعار نیست، یک عقیده است bahmaneyar 1 442 ۱۵/آبان/۹۵ ۱:۳۸
آخرین ارسال: tahsilatetakmil
  متن توافقنامه ایران و آمریکا، این‌بار در والیبال! آیات 11 2,682 ۲۰/اردیبهشت/۹۴ ۱۹:۱۷
آخرین ارسال: Farzaneh
Video ما در هفتم تیر ماه سال 1360 یک ملت را از دست دادیم. vahrakan 1 1,196 ۷/تیر/۹۱ ۱۸:۵۷
آخرین ارسال: seyed
  مقایسه ایران و آمریکا !!! حتما ببینید ONLY66 11 3,946 ۲۱/فروردین/۹۱ ۲۲:۲۷
آخرین ارسال: ghoghnoos_1989

پرش در بین بخشها:


بالا