ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 11 رای - 4.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انحراف عبدالله هاشم ; فیلمساز مسلمان !!
۲۱:۰۱, ۲۹/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #1

با سلام

توجه دوستان را به یک نکته ی مهم جلب می نمایم:

انحراف « عبدالله هاشم » و حمایت وی از یک مدعی دروغین مهدویت با عنوان « احمد الحسن الیمانی » ملقب به « سید یمانی »!

[تصویر: 010.jpg]

استفاده ی « عبدالله هاشم » فیلم ساز معروف از « ستاره ی شش گوش » لوگوی طرفداران « احمد الحسن الیمانی » مدعی دروغین « سید یمانی ». (به عبارت Site Admin توجه فرمایید).

[تصویر: 011.jpg]

استفاده ی « عبدالله هاشم » فیلم ساز معروف از « ستاره ی شش گوش » لوگوی طرفداران « احمد الحسن الیمانی » مدعی دروغین « سید یمانی ».[align=center]

آدرس وبسایت فروم « هاشم استودیوز » متعلق به « عبدالله هاشم »:[align=center]

http://www.hashemstudios-board.com[align=center]

[تصویر: 018.jpg]

« ستاره ی شش گوش » سمبل یهود و فراماسونری در وبسایت « احمد الحسن الیمانی »! مدعی دروغین مهدویت، نشان می دهد که وی سر در آخور یهود و فراماسونری دارد.

[تصویر: 014.jpg]

وبسایت فارسی « احمد الحسن » ملقب به « احمد الحسن الیمانی » مدعی دروغین « سید یمانی » و زمینه سازی برای ظهور.

[تصویر: 017.jpg][align=center]

« ستاره ی شش گوش » سمبل یهود و فراماسونری در اعلامیه های تبلیغی « احمد الحسن الیمانی »! مدعی دروغین مهدویت، نشان می دهد که وی سر در آخور یهود و فراماسونری دارد.

برای شناخت بهتر این مدعی دروغین مهدویت، می توانید به آدرس زیر بروید:

http://www.alvadossadegh.com/fa/best-art...16-51.html[align=center]

همچنین نکات تکمیلی درباره ی این اقدام انحرافی « عبدالله هاشم » را می توانید در لینک های زیر ملاحظه فرمایید:

http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news...41-56.html

http://www.hashemstudios-board.com/viewt...san#p36481

http://wup-forum.com/viewtopic.php?p=192636

این اشتباه وحشتناک از فیلم سازی که فیلم های مستند متعددی پیرامون « فراماسونری و یهود » ساخته است، بسیار عجیب می باشد!

به همین دلیل و دلایل متعدد دیگر است که بنده همواره نسبت به کپی برداری سخنرانان و فعالان مهدوی کشور، از مستندسازان خارجی، هشدار داده ام.

امیدوارم که دوستان بر اشتباهات و حمایت های چشم بسته ی خود، پافشاری ننمایند.

لطفاً با ذکر منبع، اطلاع رسانی فرمایید.

با تشکر

خادم الامام (عجل الله تعالی فرجه الشریف) - وبسایت « وعده ی صادق »
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۲۰, ۳۰/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #2

انشاالله اون چيزي كه اوّل به ذهنم رسيد صحيح نباشه و اين انحراف از روي عمد نباشه و لي در هر حال خيلي بايد مراقب بود به نظرم چند احتمال و جود داره كه حقير عرض مي كنم انشاالله دوستان اشتباهاتم رو به بنده گوشزد كنن :
1. اين انحراف سهوا حادث شده و ايشان به دليل فقر منابع مناسب در غرب اين اشتباه رر مرتكب شده اند .
2. امكان دارد پس از دستگير شدن در مصر ايشان تغيير رويه داده باشند اما اين احتمال ضعيف است چرا كه ظاهرا طبق گفته دوستان مستند Age Of Appearance قبل از حضور ايشان در مصر ساخته شده است .
3. ايشان از همان ابتدا نيتشان خدمت به دشمنان حضرت مهدي (علیه السلام) بوده و به شيوه اي بسيار حساب شده عمل كردن تا پس از مطرح شده در اين عرصه به جعل واقعيات و مخدوش كردن واقعيات ظهور بپردازند .
به نظر من عبدالله هاشم سهوا اين اشتباه را مرتكب شه و دو احتمال بعدي ناصحيح هستن اما جدا از اين احتمالات بايد مراقب بود . در ضمن از دوستان تقاضا دارم وارد اين بحث شوند چون بسيار مهم است .
اللّهم عجّل لوليك الفرج
۱۸:۵۰, ۳۰/خرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/خرداد/۹۰ ۱۹:۰۵ توسط m.shirazi80.)
شماره ارسال: #3
آواتار
با سلام
با وجود اینکه فرصتم برای سر زدن خیلی کمتر شده اما این تاپیک با وجود اهمیتش نمیدانم چرا از نظرها غائبه......
وظیفه خودم میدانم که حرفایم را در این تاپیک بیان کنم

یک سال از دیدن مستند ظهور برای من گذشت. با دیدن این مستند اطلاعاتم خیلی بیشتر شد و بسیار خوب و تاثیر گذار بود . صرف نظر از اینکه نوریگا و ارکنار چه کسانی بودند اما از نظر من بیشتر مطالبی که راجب دجال و آمریکا و ... گفت صحیح به نظر میرسید و من قبولش کردم .

اما در بررسی اینکه ببینیم نوریگا و ارکنار و عبدالله هاشم ایا افراد خوبی بودند یا نه؟ یا چه نیتی داشتند؟ زمانی شناخت این افراد برای من مهمتر میشه که من دنباله رو اینها باشم یعنی کارهای بعدی انها رو پیگیری کنم یا حرفاشون رو به عنوان سند تلقی کنم یا مجموعه های این اشخاص رو به دیگران معرفی کنم و...

کلا نظر من نسبت به همه کسانی که به نوعی درگیر مسائلی از قبیل ظهور ،دجال و شیطان و .... میشوند از افراد معروف و سرشناس مانند عبدالله هاشم - نوریگا - ارکنار - آقای رائفی پور حتی خود شما آقای مدیر سایت وعده صادق گرفته تا سایر افراد و همچنین خودم ، مطمئنم که بدون شک دچار افراط و تفریط و شتاب زدگی خواهند شد .
و حتی شاید انحراف ...... (خدای نکرده )
هیچ کدام از ما نمیتونه ادعا کنه که همه چیز رو میدونه یا در صراط مستقیم هست . ما از درس کلام امامانمان و پیامبر صلوات الله علیهم میفهمیم که باید هر روز از ترس انحراف و دور شدن از خداوند به خداوند پناه ببریم و هرگز با قطعیت و اطمینان نمره خوب به ایمانمان ندهیم .
تا لحظه ای که زنده ایم هر لحظه امتحان میشیم بنابراین هر لحظه امکان انحراف هست پس تا اخرین لحظه باید بگویم " خداوندا دینم را محفوظ بدار و من را در حال مسلمانی و تسلیم بمیران "

آقای خادم الامام یادتان میاید در روزهای نخستین از ایجاد این سایت کاربران در تاپیکی در بحث نقد مستند ظهور یکی از موارد مشکوک را تعداد پله های مطرح شده در کنسرت مدونا در مستند ظهور رو بررسی میکردند ؟و این شک و تردید برای بسیاری از کسانی که مستند ظهور رو دیده بودند به وجود امده بود که تعداد پله ها رو که مدونا از ان پایین امد 13 تا نبود !!! یا اگر 13 تا هم بود طوری نشان داده شد که شک همه برانگیخته شد!

و شما با حالت تمسخر مطالب بچه ها رو به سخره گرفتین که چرا در مورد مطالب مهمتری بحث نمیکنیم و حتی گفتین که در بحثهای این سایت شرکت نمیکنید.هدف از بحث بچه ها صرفا اثبات تعداد پله ها نبود بلکه در واقع میخواستند با بیان موارد مشکوک سعی کنند شخصیت سازندگان فیلم و اهدافشون رو موشکافی کنند .چون برای ما عجیب بود که انها در یکی از قسمتهای جنجالی سریال ظهور همچین سند ضعیفی رو بیان کنند . همونطور که میدانید از تمام جهان این مستند رو دیدند و تنها مخاطبشان ما شیعیان و مسلمانان نیستیم . با وجود اینترنت بسته ای که در فضای ایران هست و دسترسی به خیلی از سایتها امکان پذیر نیست یک خارجی با یک سرچ در اینترنت میتواند کنسرت مدونا رو پیدا کند و انوقت اگر تعداد پله ها 13 تا نباشه میدونید چی میشه ؟؟؟؟!!!!

من نمیخوام بگم قصد و غرضی در کار سازندگان مستند بوده . از نظر من انها دچار شتاب زدگی شدند . چون اصولا وقتی کسی رو نقد شدید میکنیم یا به نوعی بهش حمله میکنن طرف مقابل سریعا جبهه میگیره و چون میخواهد زود جواب دهد شاید از تاکتیک دفاعی ضعیفی استفاده کنه .به خاطر همین سازندگان ظهور در قسمت 13 از سند ضعیفی استفاده کردند.

همونطور که شما الان در مطالبتون استفاده از نماد ستاره 6 گوش توسط عبدالله هاشم رو یک مورد مشکوک میدانید که درست و به جا هم هست .

یکبار دیگه میگم کسانی که در مورد مسائل ظهور ، دجال و ...... فعال هستند دچار هیجان خواهند شد . این هیجان شتاب زدگی فکری و عملی رو به همراه خواهد داشت و اگر کنترل نشه در نهایت منجر به انحراف خواهد شد .
چون ما در حساس ترین دوره هستیم و در این دوره شناخت انسانها و راه صراط مستقیم کار سختی هست .
یکی از نتایج منفی که مستند ظهوربرای ما ایرانیان و به طور کل مسلمانان داشت این بود که به طور ناخوداگاه به ما تلقین شد که چون ما مسلمانیم و شخص دجال فعلا در آمریکاست پس به نوعی از ما دوره .و این احساس به ما دست داد که پس از بیرون کشیدن خودمان از سیستم ،از دجال مصون و در مقال دجال یا ضد دجال هستیم . و خودمان را از نظر اگاهی و جهان بینی و ایمان نسبت به دیگران بالاتر میپنداریم .
در حالیکه این حس یک حس کاذبه .نباید فراموش کنیم که تا آخرین لحظه ای که زنده ایم دجال یا شیطان دشمن قسم خورده ما هر روز هر لحظه با تمام قوا و سپاهی که داره در هر جای دنیا با هر دین و مذهبی که باشیم در کمین ما برای گمراهی نشسته .
پس بهتره برگردیم به همون تعریفی که دینمان از شیطان و دجال به ما داده نه اینکه اصل رو اون تصویری که یک مستند یا یک دشمن شناس از شیطان به ما داده در ذهنمان اصل قرارش بدیم .چون تصویری که مستند از شیطان ارائه کرد تصویر عمومی بود که از زوایای جهانی و حکومت شیطان بررسی شد . در حالی که از وسوسه های شیطانی در بعد شخصی و زوایای فردی تصویر قوی ارائه نشد.که البته هدف مستند هم این نبود.

پس حرف آخر اینکه افرادی که در حیطه مسائل ظهور به طور جدی کار میکنند رو 100 در صد ملاک درستی قرار ندهیم چون به هر حال انسان جائز الخطاست .و افراد دچار شتاب زدگی خواهند شد .
مثلا شخصی همچون اقای رائفی پور برای شناخت دشمن و مسائل ظهور خیلی کار و فعالیت میکنند و واقعا زحمت هم میکشند . اجر شون هم با خدا . ولی یکی از اشتاباهاتی که ایشون کرد ایده طرح ساخت ابلیسک در حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) بود که این طرحشون از روی هیجان و شتابزدگی مطرح شد..

و یا افراد دیگری که به طور جدی از شخص آقای رئیس جمهور حمایت میکنند . بهتره که کمی متعادل تر باشند . که اگر خدای نکرده در آخر الزمان فهمیدند حقیقت چیز دیگری بوده مسئول گمراهی عده بسیاری نباشند

حرف آخرم اینه که در این راه باید متعادل باشیم . درسته که باید از نشانه های ظهور اگاهی داشته باشیم اما این به این معنی نیست که فقط در این حیطه غرق بشیم و زوایای دیگر دین رو فراموش کنیم .
علاوه بر مطالعه نشانه های ظهور برای پی بردن به مسائل آخر الزمان و تشخیص خوب از بد مهم تر از ان تقواست . تقوایی که در سایه ایمان به خدا و عمل به دستوراتش به دست میآید. شاید کسی باشه که حتی ندونه تک چشم و هرم معنی چشم دجال رو میده اما به واسطه تقوایی که داره خود به خود نیروی منفی رو که از اون تصویر ساطع میشه رو حس میکنه ....
بنابراین حرف آخر رو تقوا میزنه .من هرچقدر هم از نشانه های اخر الزمان اطلاع داشته باشم بدون تقوا هیچه و این نشانه ها به هیج دردم نمیخوره . پس در راه شناخت نشانه های آخر الزمان از شتاب زدگی پرهیز کنیم و راه تعادل رو در پیش بگریم تا این دانشمان به تقوایمان اضافه کند .

والسلام

امضای m.shirazi80
و إن تطع أکثر من فی الأرض یضلّوک عن سبیل الله إن یتبعون إلا الظن و إن هم إلا یخرصون».(سوره انعام، آیه 116)
اگر از بیشتر کسانی که در زمین هستند پیروی کنی، تو را از راه خدا برمی گردانند زیرا آنها تنها از گمان پیروی می کنند و بیهوده بافند

و هنگامى كه حقيقت به دستشان افتاد، و ديدند گمراه شده‏اند، گفتند: «اگر پروردگارمان به ما رحم نكند، و ما را نيامرزد، بطور قطع از زيانكاران خواهيم بود!» (149-الاعراف)
۱۹:۲۵, ۳۰/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #4
آواتار
به عبد الله هاشم از همون اولش هم خیلی نمی شد اعتماد کرد از اون فیلم های تقریبا مستهجنش مشخص هست که کسی هست که خیلی هم به فرامین خداوند متعال توجهی نداره حالا حمایت ایشون از یک فرد جای تعجب هم ندارد در ضمن رسانه ملی چند بار قسمت هایی از مستند ظهور را پخش کرد ولی مستند های عبدالله هاشم رو اصلا بهش نپرداخت

امضای shia12
رسیدن به وحدت شیعی = بیعت با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
۲۱:۴۰, ۳۰/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #5

(۳۰/خرداد/۹۰ ۱۸:۵۰)m.shirazi80 نوشته است:  با سلام
با وجود اینکه فرصتم برای سر زدن خیلی کمتر شده اما این تاپیک با وجود اهمیتش نمیدانم چرا از نظرها غائبه......
وظیفه خودم میدانم که حرفایم را در این تاپیک بیان کنم

یک سال از دیدن مستند ظهور برای من گذشت. با دیدن این مستند اطلاعاتم خیلی بیشتر شد و بسیار خوب و تاثیر گذار بود . صرف نظر از اینکه نوریگا و ارکنار چه کسانی بودند اما از نظر من بیشتر مطالبی که راجب دجال و آمریکا و ... گفت صحیح به نظر میرسید و من قبولش کردم .

اما در بررسی اینکه ببینیم نوریگا و ارکنار و عبدالله هاشم ایا افراد خوبی بودند یا نه؟ یا چه نیتی داشتند؟ زمانی شناخت این افراد برای من مهمتر میشه که من دنباله رو اینها باشم یعنی کارهای بعدی انها رو پیگیری کنم یا حرفاشون رو به عنوان سند تلقی کنم یا مجموعه های این اشخاص رو به دیگران معرفی کنم و...

کلا نظر من نسبت به همه کسانی که به نوعی درگیر مسائلی از قبیل ظهور ،دجال و شیطان و .... میشوند از افراد معروف و سرشناس مانند عبدالله هاشم - نوریگا - ارکنار - آقای رائفی پور حتی خود شما آقای مدیر سایت وعده صادق گرفته تا سایر افراد و همچنین خودم ، مطمئنم که بدون شک دچار افراط و تفریط و شتاب زدگی خواهند شد .
و حتی شاید انحراف ...... (خدای نکرده )
هیچ کدام از ما نمیتونه ادعا کنه که همه چیز رو میدونه یا در صراط مستقیم هست . ما از درس کلام امامانمان و پیامبر صلوات الله علیهم میفهمیم که باید هر روز از ترس انحراف و دور شدن از خداوند به خداوند پناه ببریم و هرگز با قطعیت و اطمینان نمره خوب به ایمانمان ندهیم .
تا لحظه ای که زنده ایم هر لحظه امتحان میشیم بنابراین هر لحظه امکان انحراف هست پس تا اخرین لحظه باید بگویم " خداوندا دینم را محفوظ بدار و من را در حال مسلمانی و تسلیم بمیران "

آقای خادم الامام یادتان میاید در روزهای نخستین از ایجاد این سایت کاربران در تاپیکی در بحث نقد مستند ظهور یکی از موارد مشکوک را تعداد پله های مطرح شده در کنسرت مدونا در مستند ظهور رو بررسی میکردند ؟و این شک و تردید برای بسیاری از کسانی که مستند ظهور رو دیده بودند به وجود امده بود که تعداد پله ها رو که مدونا از ان پایین امد 13 تا نبود !!! یا اگر 13 تا هم بود طوری نشان داده شد که شک همه برانگیخته شد!

و شما با حالت تمسخر مطالب بچه ها رو به سخره گرفتین که چرا در مورد مطالب مهمتری بحث نمیکنیم و حتی گفتین که در بحثهای این سایت شرکت نمیکنید.هدف از بحث بچه ها صرفا اثبات تعداد پله ها نبود بلکه در واقع میخواستند با بیان موارد مشکوک سعی کنند شخصیت سازندگان فیلم و اهدافشون رو موشکافی کنند .چون برای ما عجیب بود که انها در یکی از قسمتهای جنجالی سریال ظهور همچین سند ضعیفی رو بیان کنند . همونطور که میدانید از تمام جهان این مستند رو دیدند و تنها مخاطبشان ما شیعیان و مسلمانان نیستیم . با وجود اینترنت بسته ای که در فضای ایران هست و دسترسی به خیلی از سایتها امکان پذیر نیست یک خارجی با یک سرچ در اینترنت میتواند کنسرت مدونا رو پیدا کند و انوقت اگر تعداد پله ها 13 تا نباشه میدونید چی میشه ؟؟؟؟!!!!

من نمیخوام بگم قصد و غرضی در کار سازندگان مستند بوده . از نظر من انها دچار شتاب زدگی شدند . چون اصولا وقتی کسی رو نقد شدید میکنیم یا به نوعی بهش حمله میکنن طرف مقابل سریعا جبهه میگیره و چون میخواهد زود جواب دهد شاید از تاکتیک دفاعی ضعیفی استفاده کنه .به خاطر همین سازندگان ظهور در قسمت 13 از سند ضعیفی استفاده کردند.

همونطور که شما الان در مطالبتون استفاده از نماد ستاره 6 گوش توسط عبدالله هاشم رو یک مورد مشکوک میدانید که درست و به جا هم هست .

یکبار دیگه میگم کسانی که در مورد مسائل ظهور ، دجال و ...... فعال هستند دچار هیجان خواهند شد . این هیجان شتاب زدگی فکری و عملی رو به همراه خواهد داشت و اگر کنترل نشه در نهایت منجر به انحراف خواهد شد .
چون ما در حساس ترین دوره هستیم و در این دوره شناخت انسانها و راه صراط مستقیم کار سختی هست .
یکی از نتایج منفی که مستند ظهوربرای ما ایرانیان و به طور کل مسلمانان داشت این بود که به طور ناخوداگاه به ما تلقین شد که چون ما مسلمانیم و شخص دجال فعلا در آمریکاست پس به نوعی از ما دوره .و این احساس به ما دست داد که پس از بیرون کشیدن خودمان از سیستم ،از دجال مصون و در مقال دجال یا ضد دجال هستیم . و خودمان را از نظر اگاهی و جهان بینی و ایمان نسبت به دیگران بالاتر میپنداریم .
در حالیکه این حس یک حس کاذبه .نباید فراموش کنیم که تا آخرین لحظه ای که زنده ایم دجال یا شیطان دشمن قسم خورده ما هر روز هر لحظه با تمام قوا و سپاهی که داره در هر جای دنیا با هر دین و مذهبی که باشیم در کمین ما برای گمراهی نشسته .
پس بهتره برگردیم به همون تعریفی که دینمان از شیطان و دجال به ما داده نه اینکه اصل رو اون تصویری که یک مستند یا یک دشمن شناس از شیطان به ما داده در ذهنمان اصل قرارش بدیم .چون تصویری که مستند از شیطان ارائه کرد تصویر عمومی بود که از زوایای جهانی و حکومت شیطان بررسی شد . در حالی که از وسوسه های شیطانی در بعد شخصی و زوایای فردی تصویر قوی ارائه نشد.که البته هدف مستند هم این نبود.

پس حرف آخر اینکه افرادی که در حیطه مسائل ظهور به طور جدی کار میکنند رو 100 در صد ملاک درستی قرار ندهیم چون به هر حال انسان جائز الخطاست .و افراد دچار شتاب زدگی خواهند شد .
مثلا شخصی همچون اقای رائفی پور برای شناخت دشمن و مسائل ظهور خیلی کار و فعالیت میکنند و واقعا زحمت هم میکشند . اجر شون هم با خدا . ولی یکی از اشتاباهاتی که ایشون کرد ایده طرح ساخت ابلیسک در حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) بود که این طرحشون از روی هیجان و شتابزدگی مطرح شد..

و یا افراد دیگری که به طور جدی از شخص آقای رئیس جمهور حمایت میکنند . بهتره که کمی متعادل تر باشند . که اگر خدای نکرده در آخر الزمان فهمیدند حقیقت چیز دیگری بوده مسئول گمراهی عده بسیاری نباشند

حرف آخرم اینه که در این راه باید متعادل باشیم . درسته که باید از نشانه های ظهور اگاهی داشته باشیم اما این به این معنی نیست که فقط در این حیطه غرق بشیم و زوایای دیگر دین رو فراموش کنیم .
علاوه بر مطالعه نشانه های ظهور برای پی بردن به مسائل آخر الزمان و تشخیص خوب از بد مهم تر از ان تقواست . تقوایی که در سایه ایمان به خدا و عمل به دستوراتش به دست میآید. شاید کسی باشه که حتی ندونه تک چشم و هرم معنی چشم دجال رو میده اما به واسطه تقوایی که داره خود به خود نیروی منفی رو که از اون تصویر ساطع میشه رو حس میکنه ....
بنابراین حرف آخر رو تقوا میزنه .من هرچقدر هم از نشانه های اخر الزمان اطلاع داشته باشم بدون تقوا هیچه و این نشانه ها به هیج دردم نمیخوره . پس در راه شناخت نشانه های آخر الزمان از شتاب زدگی پرهیز کنیم و راه تعادل رو در پیش بگریم تا این دانشمان به تقوایمان اضافه کند .

والسلام

با سلام و تشکر از تحلیل شما

اما دو نکته را باید خدمت حضرت عالی متذکر شوم:

1 - بنده به هیچ عنوان در این فروم یا هیچ جای دیگری از مستند « ظهور » و به خصوص مسئله ی 13 پله ی هرم، از مستند مذکور دفاع نکرده ام. (نگاه به پروفایل کلی بنده در همین فروم، صحت ادعای ما را مشخص می کند).

2 - در خبر درج شده در « وعده ی صادق » و مقاله ی « مهدویون و امتحانی بزرگ » این حقیر به خطر « اسطوره سازی » و « بت سازی » از شخصیت های محقق در داخل و خارج کشور، اخطار داده و آن را برای همه از جمله خودم !!! جدی دانسته ام!

3 - فلسفه ی حضور بنده در این فروم، علیرغم کمبود وقت، اطلاع برخی از خطرها به صوزت مستقیم به تمامی دوستان است.

با تشکر

خادم الامام (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
۲۲:۰۱, ۳۰/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #6
آواتار
همان ابتدا که این مستند داشت گل میکرد در چندین سایت و وبلاگ به دوستان اشاره کردم که این مستند مورد شک می باشد .
این شک را استفاده از فیلم هایی چون ماتریکس ، ارباب حلقه ها و وکیل مدافعه شیطان برای صحه گذاشتن بر مطالب به وجود آورد . مهدویت گرایی ارباب حلقه ها ، تجربه نبوی ماتریکس و نبرد خیر و شر وکیل مدافع شیطان حقیقت نشان داده شد .
دوستان هم به استفاده از تصاویر مستهجن اشاره کردند.
دلیل دیگه برای مشکوک شدن : ویدیو های این مستند از یوتوب حذف می شد . به چه دلیل ؟ چطور شد که این مستند ضعیف جهانگیر شد و در دول اسلامی توزیع گسترده پیدا کرد . این استراتژی تبلیغاتی دشمن برای نفوذ مستند در این ملت هاست .
از دکتر شاه حسینی ( سازنده برنامه پایان دوران ) هم پرسیدم و نظر ایشان اپوزوسیون سازی دشمن بود .

امضای sinasafaee
این مغز ، مغز کیست
ذهن چه کسی بر آن حاکم است
قرمز ، آبی و ستاره پنج پر
ذهن چیست ؟
امید دارم ذهن را به همه بیاموزم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۰:۳۷, ۳۱/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #7

با سلام خدمت دوستان گرامي صادقانه بگم بنده كمي برايم سخت است كه قبول كنم مستند The Arrival كار انجمن هاي مخفي فراماسوني باشد به عنوان مثال بنده با ديدن اين سريال يك سري مطالعات و تحقيقات انجام دادم كه تا حدي بر صحت برخي مطالب اين مستند صحه مي گذاشت به عنوان مثال مستند Dark Secrets Inside The Bohemian Grove و فريب اوباما ساخته آلكس جونز و مستند اسرار 11 سپتامبر ، اخراج شدگان،Real Bad Arabs را دانلود كردم و چنديم بار ديدم و كتاب هاي ارابه خدايان و اسرار اهرام مصر نوشته اريك فون دانيكن به دليل مطالب مرتبط با معماري باستاني و كتاب خاطرات يك مغ نوشته كوئليو و پروتوكل علماي يهود و ... را مطالعه كردم و خلاصه بگم ديدن مستندArrival بود كه مرا به تحقيق در اين حوزه تحريك نمود . به نظر بنده قبول آنكه نوريگا و آركنار خودشان در جهت منافع فراماسون ها اين مستند ( The Arrival) را ساخته اند با مطرح شدن فيلم مستند Alex Jones در مورد مراسم مرده سوزي مقامات مهم آمريكا در Bohemian Grove و يا آشكار شدن اين قضيه كه حادثه 11 سپتامبر يك جنايت داخلي بوده در تناقض است منظور بنده اين است كه فراماسون ها از اين مستند بيشتر از كسب منفعت ، متضرّر شده اند . البته در مستند ظهور بسياري مطالب وجود دارد كه به هيچ وجه برايم قابل توجيه نمي باشد اما اين بهانه مناسبي براي رد كل مستند به بنده نخواهد داد چرا كه هر كار تحقيقاتي كه انجام مي شود بدون شك در كنار جنبه هاي مثبت حاوي جنبه هايي منفي نيز خواهد بود . و لازم به ذكر است كه در قسمت هاي پاياني مستند The Arrival سازندگان اعلام كردند كه تنها آيات و احاديث بكار رفته در سريال از صحّت كامل برخوردارند .و سايرين را به تحقيق بيشتر در اين زمينه تشويق نمودند . در مورد جناب عبدالله هاشم نيز بنده همينطور كه در نظر قبلي خود عرض كردم فكر مي كنم (و اميدوارم كه ايشان سهوا و به دليل كمبود منابع مناسب )دچار اين اشتباه شده باشند و بسيار بسيار با دوستاني كه برجسته سازي و اسطوره سازي افراد غير معصوم را جايز نمي دانند موافق هستم چرا كه براي همه ما هر لحظه امكان لغزش و انحراف وجود دارد و واي به حال آن روزي كه عده اي پيرو ما باشند .
يا علي
۱:۵۳, ۳۱/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #8
آواتار
سلام به همگی
ارکنار و نوریگا خودشون در سریال ظهور از هاشم عبدالله تشکر کردن و حتی بهش برای دومین بار سلطان یوتوب لقب دادن که اگه کسی احیانا این اقا رو نمیشناخت با دیدن این قسمت از مستند ظهور کاملا با هاشم عبدالله اشنا بشه!!
در اینکه بعضی ها میخواستن که این اطلاعات( اطلاعاتی که در مستند ظهور بود) به بیرون پخش بشه و همه اونا رو بفهمن شکی نیست! چون که این ثابت شده که تا اونا نخوان کسی چیزی رو نخواهد فهمید همون طور که توی این 30 سال ما نفهمیدیم! و اگه نمیخواستن میتونستن کاری کنن که ما نفهمیم اما چرا میخواستن که ما این ها رو متوجه بشیم؟ این ها همه اش طبق برنامه ریزی قبلی پیش میرفت و چندین تا دلیل داشت که به مهم ترینش اشاره میکنم:
اینکه بگن دجال به اسراعیل باز خواهد گشت و از اونجا ظهور خواهد کرد و خب معلوم هست که همه چشم ها به سمت اسراعیل بر میگرده و همه توجه ها به اسراعیل داده میشه تا ملت اون حقیقت واقعی که دجال نمیخواد مردم بفهمن رو نفهمن! و حقیقت واقعی چی میتونه باشه؟ به نظرتون دجال که این همه تلاش کرده تا دنیا رو به اینجا برسونه تا خودش رو اماده ظهور کنه میزاره یه عده با پخش یه مستند جای اصلی ظهورش رو به همه لو بدن؟ ایا ما فراماسونری، سازمان جاسوسی، نظم نوین، و کار های دجال رو اون قدر ولنگرانه بدونیم که یه مستند ی تو جهان پخش میشه به همه زبون های جهان زیر نویس میشه تو بهترین سایت های اپلود جهان ( که مال خود دجال هستن) به اشتراک گذاشته میشه و از سیستم اینترنتی که دست خود دجال هست به مردم داده میشه و دجال اینقدر بی عرضه بوده که نمیتونه جلو این ها رو بگیره؟ بهتره بدونین روزانه بیش از میلیون ها میلیون اطلاعات و صحبت های اینترنتی و تلفنی از همین ایران گرفته تا کل دنیا شنود میشه و اگه کسی دست از پا خطا کنه باید به بارگاه الهی بشتابه!
ایا واقعا این مستند داشت راست میگفت؟ اره همه چیزش درست بود جز یه چیزش اونم ظهور دجال از اسراعیل هست! این یه دروغه که دجال سعی در مخفی کردنش داره! دجال اصلی از یکی از کشور های اسلامی ظهور خواهد کرد!! همینطوری که دارین الان تغییرات رو تو سطح منطقه می بینین! دجال اصلی با ظهور خودش از یکی از کشور های اسلامی و با دستور نابودی اسراعیل خودش رو مهدی موعود جا خواهد زد و ادعای مهدویت خواهد کرد! چشم ها به کدام سمت است؟ به سمت اسراعیل! وقتی دجال اصلی دستور نابودی اسراعیل را بدهد چه اتفاقی رخ خواهد افتاد؟ همه مردم به او لقب منجی خواهند داد چرا که دجال را که در اسراعیل بوده نابود کرده است! و حالا به راحتی میتواند نقش خودش را در لباس منجی یا همان مهدی بازی کند! پیشنهاد میکنم که سریال V رو حتما تماشا کنین که بیشتر به این طرح پی ببرین! دجال اصلی رو باید هیچ کس نشناسه و کسی ازش چیزی ندونه و موقعی که میاد همه دوسش داشته باشن، تو دست همه مردم باید یک موبایل مخصوص باشه تا وقتی دجال خواست صحبت های روزانه اش رو با هاشون انجام بده راحت بتونن دجال رو ببینن و کیف کنن! دقیقا این حرف های من در سریال V نشان داده شده و کاملا هدف دجال رو مشخص کرده! دجال به اسم اسلام جلو خواهد امد و به گفته خودش اسم مادرش فاطمه و نام جد اش محمد خواهد بود! در حالیکه او دجال واقعی است و منجی اصلی که واقعا نام جد اش محمد است پس از امدن او ظهور خواهد کرد!

همیشه باید برای تغییرات جدید یک سری اطلاعات رو به بیرون ریخت تا به اوضاع توازن داد! دقیقا کاری که مستند ظهور انامش داد! هیچ وقت با یک مشت نباید جلو بیای باید دو تا مشت یکی موافق یکی مخالف دستت باشه که اگه کم اوردی با هر دو تا یا با یکی بیای جلو و دجال اینو خوب فهمیده!
مسلمانان مراقب باشید که این یک فتنه بزرگ است! کسانی چون ارکنار و نوریگا که کسی رو مثل هاشم عبدالله را سر لوحه خود میدونن معلوم نیست چه کسایی هستن! ما اونا رو نمیشناسیم! یادتون باشه هر چیزی که اونا میخوان شما بفهمین دروغه حقیقت تو قلب و مغز خودتون نهفته هست! کار اصلی دجال درمان بیماران و شفا دادن اون هاست! روزی که دیدین کنار هر کوچه و خیابونی مرکز شفا بخشی قرار گرفته و مردم میرن و از نعمت های دجال بهره مند میشن زیاد تعجب نکنین و خیال نکنین این ها کار های امام زمان هست! همون طور که گفته شده وقتی امام مهدی بیاد وفور نعمت خواهد بود در زمان دجال هم وفور نعمت خواهد شد و دجال تمامی نعمت ها را به مردم عطا خواهد کرد و در اخر در تمامی تلوزیون های جهان فریاد خواهد زد که ای انسان ها من کسی هستم که افریدم پس همراه من بیایید! و همه مردم به جز عده ای اگاه برای دجال دست زده و به دنبال او میروند! ان زمان ، زمان ظهور حضرت مهدی واقعی خواهد بود!

اسیر دروغ ها نشوید و تحقیق کنید البته امید وارم این پست من پاک نشه که میدونم میشه!

امضای Angel
[تصویر: x3vd7bjnqbbj1enj6urf.jpg]

ایا به مرغان هوا نمی نگرید که بالای سرتان پر گشوده و گاهی بال پر میزنند؟ چز پروردگار رحمانت چه کسیست که ان ها را در هوا نگاه دارد؟ پس چرا ایمان نمی اورید؟ همانا پروردگارت کریم و بخشنده است
۱۰:۵۳, ۳۱/خرداد/۹۰
شماره ارسال: #9

با سلام خدمت دوستان اين كه من يكي در ميان در اين پست نظر مي گذارم دليلش اينه كه به نظرم اين پست خيلي خيلي اهميت داره اما نمي دونم چرا دوستان زياد استقبال نمي كنن . خدمت دوست عزيزم Angel عرض كنم كه خيلي خوبه كه شما اين قدر موشكافانه مسائل رو تحليل مي كنين اما يك مساله اي كه وجود داره حقايقي در مورد صيهونيست ها و پروتوكل آن ها است كه اگر شما بند بند اين پروتكل رو مطالعه بفرماييد مشاهده مي كنين كه تا حد زيادي اهداف قوم صيهون در دنيا اعمال شده . مردم با آزادي هاي دون مشغولند و فقط به غذاي بهتر، خانه بهتر ، ماشين بهتر و لذات بيشتر مي انديشند در حالي كه بانك ها و چشمه هاي اقتصادي ، سياسي ، نظامي و امنيتي و حتي فرهنگي جهان در دست قوم صيهون است ممكن است بنا به گفته شما قوم صيهون دجال واقعي نباشند ولي واقعيت اينه كه در حال حاضر در سازمان ملل شما حتي نمي توانيد يك قطعنامه عليه اسرائيل صادر كنين . خوب بر كسي پوشيده نيست كه يك قوم فاسد در حال حاضر بر دنيا حكومت مي كند و اگر ماموريت نظم نوين جهاني تحقق پيدا كند اين تسلط كاملا رسمي و هويدا خواهد شد حال اگر دجال يا سفياني يا هر كسي كه بخواهد در خاور ميانه ظهور كند مي بايست با اجازه و اذن قوم صيهون باشد چون تمام منابع ثروت و قدرت در اختيار قوم صيهون است و اين مطلب كه مي فرماييد ما نبايد تمام توجه مان را معطوف به اسرائيل كنيم كاملا درست است اما بايد بدانيم كه همه آتش ها از اسرائيل زبانه مي كشد . حال ممكن است در آيينده فردي از خاور ميانه ظهور نمايد و به شكلي سوري عليه اسرائيل اعلان جنگ نمايد كه بنا به گفته استاد رائفي پور " يك تله دو لبه براي كشورمان است "چرا كه اگر ايران به پيروي از سفياني با اسرائيل وارد جنگ شود در حقيقت وارد جنگ با همه متحدان اسرائيل شده و خيلي راحت در آينده برچسب شروع كننده جنگ جهاني سوّم را به ايران خواهند زد و اگر هم وارد جنگ نشود پايگاه ضد امپرياليستي خود در ميان مسلمانان را از دست خواهد داد .
و خدمت دوست خوبم جناب Arnh عرض كنم كه اشتباه بزرگتري كه جناب عبدالله هاشم مرتكب شده استفاده ايشان از احاديث "ابوحريره" است كه اين قضيه به اعتقاد بنده بسيار بسيار خطرناك است .
و در مورد جناب احمد الحسن اليماني بنده هم مثل شما بر اين اعتقادم كه نمي توان صرفا به دليل وجود لوگوي ستاره شش گوش در سايت ايشان ، وي را رد كرد چرا كه نشانه ها همه مطلب نيستند و تنها ما را راهنمايي مي كنند ، ولي اين كه ايشان خود ادعاي "سيد يماني" بودن كنند (طبق گفته دوستان) كمي از اعتبارشان مي كاهد ، بنده از دوستاني كه اطلاعات موثقي از الحسن اليماني دارن خواهش مي كنم آن را در سايت قرار بدهند و مبحثي را در اين حوزه ترتيب دهند .
اللهم عجل لوليك الفرج
۱۲:۴۰, ۳۱/خرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۱/خرداد/۹۰ ۱۲:۴۸ توسط ganjname.)
شماره ارسال: #10
آواتار
سلام
1) میشه کمی راجع به احمد الحسن الیمانی اطلاعات بدین. من خودم به شخصه هیچ اطلاعاتی از ایشون ندارم.
2) آیا امکانش هست که بعد از دستگیری عبدالله هاشم مطالبی که از طرف او در سایت ها و سایت خودش نوشته میشه یا کار خود او نبوده باشه و یا او را مجبور به نوشتن این مطالب انحرافی کرده باشند؟

امضای ganjname
[تصویر: download.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا