کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیندسی لوهان مسلمان شده؟
۳:۴۰, ۲۹/دی/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/دی/۹۵ ۳:۵۷ توسط Silence.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا

چرا لیندسی لوهان عکس هایش را پاک کرده است؟

به گزارش سرویس سینمای جهان کافه سینما، لیندسی لوهان، هنرپیشه 30 ساله امریکایی، چندی پیش در گفتگویی که یاهو انگلیسی به آن اشاره کرده است، گفته بود: " دوستان صمیمی ام که همیشه هوای من را داشته اند، در لندن از عربستان سعودی هستند. آن ها به من کتاب آسمانی قرآن را دادند و من آن را با خود به نیویورک آوردم، چون داشتم از آن می آموختم. این کتاب آسمانی، درها را برای من باز کرد تا بتوانم معنویت را تجربه کنم، تا یک معنای حقیقی را پیدا کنم. این همان آدمی است که من هستم."
برخی از رسانه ها، مانند یاهو بریتانیا، جاست جرد، دیلی میل، میرور، ماری کلیر، نیویورک دیلی نیوز، بیزنس ریکورد و اکسپرس بریتانیا، از پاک کردن ناگهانی همه عکس های این هنرپیشه نیویورکی و اظهارات اخیر اونتیجه گرفته اند که احتمالا این بازیگر به اسلام گرویده است.
[تصویر: Lindsay-Lohan-Quran.jpg]
[تصویر: 580478efa2e27.jpg]
به گزارش سرویس سینمای جهان کافه سینما، لیندسی لوهان، چند ماه گذشته پس از جدایی از دوست روسی اش، بیش تر وقت خود را با مهاجران سوری گذرانده است و در ابوظبی به کارهای خیر مشغول بوده است.
نکته ی مهم دیگری که در تحقیقات کافه سینما به آن رسیدیم این است که این بازیگر 5 روز پیش در یک مهمانی مد لاکچری در فلورانس ایتالیا مانند همیشه و بدون حجاب اسلامی شرکت کرده است:
[تصویر: nintchdbpict000293421737-e1484039098956.jpg]
باید دید گمانه پردازی های طرفداران لیندسی لوهان در فضای مجازی و اخبار رسانه ها، در روزهای آتی با تایید یا عدم تایید این بازیگر رو به رو خواهد شد یا خیر.

از وبسایت کافه سینما

آقا این مکانش اشتباه شد بتصحیحونین!
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا