کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطراتم
۱۶:۳۷, ۲۰/تیر/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
تیر 96-

Ideaبعد از 7خان امتحاناتم ،انجام کارهایی که دوست نداشتم به ما تحمیل شد....نه یک روز نه 2روز..نزدیک ده روز!!Exclamation

به گمانم به گوشتان خوب آشناست آداب ورسوم وافراطی برای ازدواج..
ازجهیزیه آن چنانی تامراسمات بعد از عروسیMat!تنها شانس اوردم شب عروسی وحنا شرکت نکردم

البته آماج تیر حرف شدم!آدمی دیندارهم که نباشد معنی رعایت حقوق دیگران را می فهمد..تا4صبح بساط عروسی و اورگ و...SadExclamationConfusedنهایت دوری از ادب وفرهنگ وانسانیت..

خدا را و وجدان را پشت سر گذاشتن Cryingوبه فکر رضایت مردم و در جواب منطق میگویند (با عروسی مفصل)حرف وحدیث مردم باقی نمی ماند...Exclamation

آبرو داری شده به قیمت پایمال کردن حقوق دیگران،گناه وافراط واسراف وغفلت ازخداو ترویج آداب نادرست...AngryExclamationExclamation

بعد از این همه در دورهمیشان متهم کیست؟کسی که در شب حنا وعروسی نبود...HuhSurpriseExclamation

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۱۰, ۷/آذر/۹۶
شماره ارسال: #2
آواتار
به نام خدا

آبان 96.

جاتون خالی سرکلاس نشسته بودیم، اونم چه نشستنی !!!!سرکلاسی که جنبه عملی هم داشت وانتظار می رفت قشنگ مباحث تدریس بشه و با ما کار بشه.

باورتون میشه نصف وقت کلاس را استاد با خاطرات و.... و حرفای نامرتبط با درس تلف کرد!!!بقیه وقت هم مفید نگذشت.!!!؟!ExclamationHuh من که خودم هنوز باورم نشده...!!!!اصلا رشته تحصیلی ما پذیرای این مزخرفات و وقت تلف کردن ها نیست.

از یک طرف ادعای تقید و حق وناحق و... از یک طرف استاد خودش رعایت نمیکند...آدم چی بگه والا؟؟!!چه الگویی چه تربیت شاگردی...همش شده رویا...

گذشت که استاد از عمر وزندگیش می گذاشت تا شاگرد تربیت کند و واقعا دلسوز بود.
تو روایات هم اشاره شده کاری ازت نمیاد، میدونی یکی دیگر بهتر انجام میده بذار زمین کارو...اونم جایگاه تعلیم وتربیت که این همه مهمه...به نظرم اگر استادی تدریس وکلاس داری ازش نمیاد ،بذاره زمین کارو ،یا تشریف ببرندعلم ومهارت کسب کنند! ...خدا کلی ثواب براش قرار میده و ازش راضیه موافقید؟؟
متاسفم برای خودم.Sad

حالا نمیدونید چه بلایی سر ما اومد؟!!!
خاطرات قشنگ استاد و اوضاع کلاس را مکتوب کردیم دادیم مدیریت...
هفته بعد استاد کلی داغمون کرد !!!! خدا خیرش بده ،زیربار که نمیرفت !!!Exclamation
میگفت اینا اتهام وبهتانند...ومیخواستم سرکلاستون نیام ...فلان و..
جالب تر که بیشتر دوستان هم تحت تاثیر احساسات طرف استاد را گرفتند
هیچی نزدیک بود پرونده جهنم ما رو هم بدن دستمون...

یک حالی گذشت بهم که توان نداشتم سر کلاس برم...داغون شدم این مدت... اما خوشحالم که خدا Heartراضیه.

خدایا به ما توان بده قبل از این که بقیه رو به سمت تو دعوت کنیم خودمون رهرو باشیم.آمین
خدایا به ما شهامت بده اگر در هر جایگاهی هستیم اگر ازمون نمیادمسئولیت، بذاریمش زمین.آمین
خدایا به ما توان بده نقص وکم کاریمون را پذیرا باشیم و جبرانش کنیم واگر تذکر به حق شنیدیم انکارش نکنیم.آمین
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا