کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملانیا و بارون ترامپ به کاخ سفید نقل مکان می کنند
۱۳:۵۷, ۲۴/تیر/۹۶
شماره ارسال: #1

بارون ترامپ (متولد ۲۰ مارس ۲۰۰۶) عضو خانواده ترامپ می‌باشد. بارون ترامپ کوچکترین فرزند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ می‌باشد همچنین تنها فرزند دونالد ترامپ از همسر سومش ملانیا ترامپ است. رییس جمهور منتخب مردم ایالات متحده آمریکا به شدت نگران امنیت کوچک ترین فرزندش یعنی barron trump بارون ۱۰ ساله است.
بارون ترامپ اکنون با یک تیم ویژه حفاظتی، محافظت می شود. بارون علاقه زیادی به قرار گرفتن در جمع ندارد و بر خلاف مادر و خواهرانش از شهرت فراری است. بارون در هنگام یکی از سخنرانی های پدرش خواب آلود و کلافه به نظر می رسید و پس از به پایان رسیدن صحبت های پدرش به سرعت سالن را ترک کرد

[تصویر: 2-1.jpg]
ملانیا ترامپ متولد ۲۶ آوریل ۱۹۷۰ و سونیکای اسلوونی است .او مانکن سابق اسلوونیایی و همسر دونالد ترامپ است.ملانیا دومین بانوی اول متولد خارج از آمریکاست.
ملانیا در سال ۲۰۰۱ مقیم آمریکا و در سال ۲۰۰۶ شهروند رسمی این کشور شد.ملانیا ترامپ در ۲۲ ژانویه ۲۰۰۵ با دونالد ترامپ ازدواج کرد و در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ با پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نقش بانوی اول ایالت متحده آمریکا را بر عهده گرفت.ملانیا در جریان انتخابات ،بارها حمایت خود از دونالد را اعلام کرد و گفت دونالد ترامپ مردم آمریکا را دوست دارد و می خواهد به آن ها کمک کند.
ملانیا ترامپ در سال ۲۰۰۶ پسری به نام بارون به دنیا آورد ،بارون ترامپ پنجمین فرزند ترامپ است.ملانیا ترامپ از زمان پیروزی همسرش در انتخابات به دلیل تحصیل بارون ترامپ ۱۱ ساله در نیویورک به همراه پسرش بارون زندگی می کند اما ذر این میان خبری از نقل مکان وی به کاخ سفید طی چند روزآتی منتشر شده است.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا