کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز هفته مولودی ومیلادپیامبراعظم مبارک باد
۱۳:۱۸, ۱۰/آذر/۹۶
شماره ارسال: #1

درود بردوستان
پس از زلزله مصیبت بار منطقه غرب کشور این بار این رویداد طبیعی در استان کرمان پیش آمد .اگرچه اینگونه رویدادها مصائبی در پی دارند اما گاه میشود که خود تبدیل به نعمتی میگردند .مثلا وقتی منطقه ای رها میشود ومردم آن منطقه فراموش میشوند طبیعت بداد آنان رسیده وبا یک تکان درزمین مسوولان را بسراغشان می کشاند واین خود نوعی هشدار وبیدارباش طبیعت به مسوولان غافل است . ما درآستانه هفته مولودی ومیلاد پیامبر اعظم هستیم شاید این یکی از ماندگار ترین رویدادها در جمهوری اسلامی در جهت وحدت میان اهل سنت وشیعیان است .چرا زلزله نتواند مارا گرد هم آورده وبا کمک یکدیگر ایران اسلامی را تجدید بنا کنیم؟
همه مردمان منطقه ودولتهای آنان از کمکهای جمهوری اسلامی ایران برخوردار شده اند چه نظامی ویا سیاسی واقتصادی .اگر چه پاسخ چندان مثبتی دریافت نگردید .اینک که دشمنان درصدد ائتلاف علیه نظام ما هستند حوادثی همچون زلزله هشداری است به مسوولان بلند پایه که چشم از بیرون بسوی درون برگردانند وآنچه درتوان دارند در جهت مردم خویش بکار گیرند . اگر ائتلاف درونی حاصل گردد جای نگرانی از ائتلافات بیرونی نیست . آنچه دشمنان در منطقه باقی گذاشتند تخریب ونابودی کشورهای منطقه بود .آنان مسوول کمک به آبادی منطقه اند نه اینکه همه بار بردوش ملت ایران قرار گیرد . زلزله ها هشداری است برای مسوولان تا برفع خرابی های کشور خود بپردازند .اگر در این آستانه جشن وحدت چنین شود البته اینگونه رویدادهای مصیبت بار خود نعمتهای الهی خواهند بود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۵۱, ۱۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #2
آواتار
تلخ ترین حرفی که این ایام شنیدم این بود که در روز های بحرانی بعد از زلزله کرمانشاه ، اخبار با کلی تبلیغات و خوشحالی اعلام کرد که ایران برای بازسازی سوریه آماده است
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۷:۲۲, ۱۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #3
آواتار
(۱۵/آذر/۹۶ ۱۲:۵۱)aaaaa نوشته است:  تلخ ترین حرفی که این ایام شنیدم این بود که در روز های بحرانی بعد از زلزله کرمانشاه ، اخبار با کلی تبلیغات و خوشحالی اعلام کرد که ایران برای بازسازی سوریه آماده است


اولا خبر رو دقیق بیارید تا متوجه بشیم که چی بودهSmile


دوما بازسازی عراق و سوریه بهترین فرصت برای کشور هاست و حتی اروپایی ها از خداشونه از ما پیشی بگیرند ولی ما چون از نظر سیاسی نزدیک تریم باید بیشترین سهم رو داشته باشیم. دلیلش خیلی واضحه وقتی زیر ساخت های یک کشور نابود میشه ، اون کشور اولویت بودجه خودش رو بازسازی قرار میده پس پول برای بازسازی هست خصوصا عراق که کشور نفت خیزی است قطعا سریع تر میتونه پول بازسازی رو فراهم کند.
بهترین موقعیت برای شرکت های ایرانی است که برند و پروژه بردارند، بسازند و پولش رو بگیرند. این دقیقا همون اتفاقی است که بعد از جنگ آمریکا در عراق افتاد شرکت های ایرانی ، روسی ، آمریکایی و ... رفتن تا جایی که میشد پروژه بازسازی برداشتند و سود بردند.


الان شرکت های ایرانی تو حوزه میادین نفتی ، نیروگاه و سد سازی واقعا حرف برای گفتن دارند
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۳۱, ۱۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #4
آواتار
کاربران گرامی موضوع رو منحرف نکنید .
چند پست حذف شد.
تشکر از همکاری شما

امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا