کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علت اصلی همجنسگرائی وخودارضائی
۲۰:۱۲, ۲۰/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/بهمن/۹۶ ۲۰:۲۵ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #1

درود بردوستان

اگر به آفرینش انسان نگاه کنیم خداوند ابتدا آدم راآفرید وآنگاه که آدم احساس تنهائی کرد(نیاز)زن را برای او آفرید.

ازهمین روایت کوتاه پی میبریم که نیاز جنسی مرد مساله اصلی ومهمتر از زن است ودیگر اینکه ریشه همه مفاسد را باید در مردان جستجوکرد.چرا که اگرمردان جامعه سالم باشند زنان جامعه به فساد کشیده نمی شوندواین هم از برکات خداوند برزنان است.

ارضاء جنسی یک مرد با یک زن (قانونی) امری طبیعی است ونیاز به بحث وگفتگو ندارد .هرگاه این امر طبیعی امکانش نباشد مسیر انحراف پیش میاید .ابتدا به خود ارضائی وسپس به همجسنگرائی.

دوعامل موجب این انحراف است یک عدم دسترسی به ازدواج (دائم وغیر دائم) ودیگری ناآگاهی مردان برامر زناشوئی

در اینجا قصد نیست که از انسان هائی سخن بگوئیم که دچار بیماریهای ژنتیکی هستند.

داستان ازکجا آغاز میشود؟ مردی امکان ازدواج ندارد ابتدا به خود ارضائی گرفتار میشود وپس ازچندی بعلت تنوع گرفتار دیو همجنسگرائی میگردد. حال اگر همین فردی که خود ارضائی میکند امکان ازدواج بیابد چون مدتها گرفتار یک امر غیر طبیعی بوده توان نزدیکی با همسر را ندارد ودرنتیجه گاه از همبستری فرار میکند وباز گرفتار دیو همجنسگراها میشود.

اما اگر کسانی هم امکان ازدواج را در همان جوانی بیابند وبنوعی نتوانند همبستری مناسب داشته باشند کم کم از این امر لازم برای زندگی دلسرد میشوند ودرنهایت باز بدام دیو همجنسگرائی می افتند.

می بینید که فقدان ازدواج در سن مناسب واقدام به خودارضائی و عدم آگاهی از امور زناشوئی علت اصلی این انحرافات بوده وچه آثار سوئی درپی دارد.

بنظر بنده علاوه براینکه نظام باید شرایط ازدواج را برای جوانان فراهم کند زمینه آموزش به آنان را نیز فراهم کند تا اگر ناآگاه هستند ویا دچار خودارضائی شده اند وحتی گرفتار دیو همجنسگرائی بیاموزند که چگونه از این نعمت خداداد بهره برند تا هم خود خشنود شوند وهم همسران آنان وهم ازدام همجنسگرائی رها شوند.
با پوزش از دوستان مساله استمنا-لواط-سحق وزنا در رسالات عملیه آمده است که به موارد انحرافات بالا اشعار دارد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۲:۵۶, ۲۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #11

(۲۰/بهمن/۹۶ ۲۲:۳۴)عبدالرحمن نوشته است:  1- بله همون که فرمودم
2-بعدا درست بنویس
3- شما کجای تالار قانون کشور رو به رسمیت شناختی گرامی که من اینجا این فرض رو داشته باشم؟
4-توضیح بده در مورد قانونش
5- اگر هر مشکلی داری نباید بیان کنی
بعد همین مشکل رو به بقیه تسری ندی
مثل فرمیسک خیابان میرداماد نگی بهم فلان شد
درود برشما
1- خداراشکر
2-چشم
3-قانون تالار همیشه مورد قبول بنده بوده ومن تابع همه قوانین هستم
4-باید بروید مطالعه کنید
5-بله گفتم تا شما جای دیگری نروی
ضمنا با این تاپیک همه شمارا از موضوع انحرافی در تاپیکهای دیگر نجات دادم بروید دعایم کنید
۲۳:۰۷, ۲۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #12
آواتار
(۲۰/بهمن/۹۶ ۲۲:۵۶)mdroudgar نوشته است:  درود برشما
1- خداراشکر
2-چشم
3-قانون تالار همیشه مورد قبول بنده بوده ومن تابع همه قوانین هستم
4-باید بروید مطالعه کنید
5-بله گفتم تا شما جای دیگری نروی
ضمنا با این تاپیک همه شمارا از موضوع انحرافی در تاپیکهای دیگر نجات دادم بروید دعایم کنید

یه نتیجه اخلاقی اگر بخواهیم بگیریم همینه که گفتی تابع همه قوانین هستی و در تمامی تاپیک ها به همین جملت ارجاع میدم اگر سر حرفت باشی

و اگر تابع همه قوانین باشی دیگه مشکلی پیش نمیاد

نگران نباش ما ازدواج میکنیم و دچار این مشکلات نمیشیم

گرامی شما که علاف الدوله هستی و 24 ساعت تو سایت با یوزرهای مختلف ولویی اون مشکلات برات پیش میاد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۱۰, ۲۰/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/بهمن/۹۶ ۲۳:۳۸ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #13
آواتار
از ولو بودن 24 ساعته ایشون مهمتر، منبع تامین مالی حضور ایشون در تالاره.

ایشون می فرمایند که همسر مکرمه ایشون منبع تامین مالی ایشون هستند، اما راستش رو بخواید من به دنبال جواب قانع کننده تری هستم.
۲۳:۳۶, ۲۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #14

(۲۰/بهمن/۹۶ ۲۳:۰۷)عبدالرحمن نوشته است:  1-یه نتیجه اخلاقی اگر بخواهیم بگیریم همینه که گفتی تابع همه قوانین هستی و در تمامی تاپیک ها به همین جملت ارجاع میدم اگر سر حرفت باشی
و اگر تابع همه قوانین باشی دیگه مشکلی پیش نمیاد

2-نگران نباش ما ازدواج میکنیم و دچار این مشکلات نمیشیم

3-گرامی شما که علاف الدوله هستی و 24 ساعت تو سایت با یوزرهای مختلف ولویی اون مشکلات برات پیش میاد
درود برعبدالرحمن عزیز
1-بله بنده تابع قانون کشورم هستم نگران نباشید ومطلب بنده مباینتی با قانون ندارد
2-خدارشکر که شما ومن ازدواج کرده ایم مطلب بنده مال کسانی است که ازدواج نکرده اند والبته مزدوجینی که مشکل جنسی دارند
3-بنده اگر علاف بقول شما هستم درخدمت مردم هستم شما هم تلاش کنید چنین باشید موفق باشید
دوستان این برادر نظرات خودرا نوشتند حالا نوبت شماست ضمنا بنده درمنزل میهمانی دارم ولی تلاش میکنم پاسخ سوالات را بدهم
۲۳:۳۹, ۲۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #15
آواتار
شما به دنبال پیاده سازی سند 2030 هستید. ارسال اول شما هم دلیل این امره.
۲۳:۳۹, ۲۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #16

(۲۰/بهمن/۹۶ ۲۳:۱۰)MohammadSadra نوشته است:  از ولو بودن 24 ساعته ایشون مهمتر، منبع تامین مالی حضور ایشون در تاپیکه.
ایشون می فرمایند که همسر مکرمه ایشون منبع تامین مالی ایشون هستند، اما راستش رو بخواید من به دنبال جواب قانع کننده تری هستم.
درود برصدرای عزیز
پاسخ شمارا در نامه ای به مدیریت داده ام بروید وبطلبید وزیاد هم جوش نزنید
۲۳:۴۲, ۲۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #17
آواتار
(۲۰/بهمن/۹۶ ۲۰:۱۲)mdroudgar نوشته است:  بنظر بنده علاوه براینکه نظام باید شرایط ازدواج را برای جوانان فراهم کند زمینه آموزش به آنان را نیز فراهم کند تا اگر ناآگاه هستند ویا دچار خودارضائی شده اند وحتی گرفتار دیو همجنسگرائی بیاموزند که چگونه از این نعمت خداداد بهره برند تا هم خود خشنود شوند وهم همسران آنان وهم ازدام همجنسگرائی رها شوند.

ببین عزیز، اینهمه صغری کبری چیدی که اصل حرفت رو بزنی که همین چند جمله است.

میشه بفرمایید برای بخش اصلی حرفتون، "آموزش به آنان" چه مکانیزمی پیشنهاد می فرمایید؟؟؟؟؟
۲۳:۵۴, ۲۰/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/بهمن/۹۶ ۰:۰۴ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #18

(۲۰/بهمن/۹۶ ۲۳:۴۲)MohammadSadra نوشته است:  بین عزیز، اینهمه صغری کبری چیدی که اصل حرفت رو بزنی که همین چند جمله است.
میشه بفرمایید برای بخش اصلی حرفتون، "آموزش به آنان" چه مکانیزمی پیشنهاد می فرمایید؟؟؟؟؟
درود برصدرای عزیز
ظاهرا شما طالب آگاهی ازراز ورمز امور هستید این نتیجه تاپیک بنده بود.اگر خدای ناکرده ازدواج کرده اید ودچار مشکل هستید به کاشناسان امور مراجعه کنید(لاحیاء فی الدین)
اگر هم ازدواج نکرده اید گریبان دولت ونظام را بگیرید که چرا نتوانسته اید ازدواج کنید وانشاء الله گرفتار آن دو مشکل نشده باشید
اگر هم اطلاعات بیشتری میخواهید میتوانید خصوصی بپرسید درخدمتم

درود بردوستان
با توجه به علاقمندی شما به مباحث به لینک زیر مراجعه ودر مورد هرتاپیکی که بنده نوشته ام نظری دارید اعلام فرمائید

http://forum.bidari-andishe.ir/search.ph...c55ae1ab0c
۱:۱۱, ۲۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #19
آواتار
(۲۰/بهمن/۹۶ ۲۳:۵۴)mdroudgar نوشته است:  درود برصدرای عزیز
ظاهرا شما طالب آگاهی ازراز ورمز امور هستید این نتیجه تاپیک بنده بود.اگر خدای ناکرده ازدواج کرده اید ودچار مشکل هستید به کاشناسان امور مراجعه کنید(لاحیاء فی الدین)
اگر هم ازدواج نکرده اید گریبان دولت ونظام را بگیرید که چرا نتوانسته اید ازدواج کنید وانشاء الله گرفتار آن دو مشکل نشده باشید
اگر هم اطلاعات بیشتری میخواهید میتوانید خصوصی بپرسید درخدمتم

درود بردوستان
با توجه به علاقمندی شما به مباحث به لینک زیر مراجعه ودر مورد هرتاپیکی که بنده نوشته ام نظری دارید اعلام فرمائید

http://forum.bidari-andishe.ir/search.ph...c55ae1ab0c
این تویی که دچار مشکلی و مشکلاتت رو تو این سایت میاری. من مشکلی ندارم و اگر فکر می کنی با این کنایه ها از میدون به در میرم اشتباه می کنی. از کجا میاری اینهمه برای انحراف این سایت وقت میذاری.

اگر تاپیک باز کردی برای اظهار فضل بفرما ببینیم مشکل چیه. خوب گفتی که آموزش باید بدیم. بفرما چطور؟؟ یا اینکه حدس من درسته و تو تنها به دنبال جا انداختن 2030 هستی.

فرض دوم احتمالات بد رو در مورد منایع تامین مالی حضور شما در این سایت تقویت می کنه
۱:۱۷, ۲۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/بهمن/۹۶ ۱:۲۱ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #20

(۲۱/بهمن/۹۶ ۱:۱۱)MohammadSadra نوشته است:  1-این تویی که دچار مشکلی و مشکلاتت رو تو این سایت میاری. من مشکلی ندارم و اگر فکر می کنی با این کنایه ها از میدون به در میرم اشتباه می کنی. از کجا میاری اینهمه برای انحراف این سایت وقت میذاری.
اگر تاپیک باز کردی برای اظهار فضل بفرما ببینیم مشکل چیه. خوب گفتی که آموزش باید بدیم. بفرما چطور؟؟ یا اینکه حدس من درسته و تو تنها به دنبال جا انداختن 2030 هستی.

2-فرض دوم احتمالات بد رو در مورد منایع تامین مالی حضور شما در این سایت تقویت می کنه
درود برصدرای عزیز
الان از مهمانها خلاص شدم
1-اگر پزشکی نحوه درمان یک بیماری بدهد چه معنا میدهد؟ آیا تصورشما اینستکه آن پزشک بیمار است؟ تمام مطالبی که درسایت نوشته میشود برای درمان دردهاست مگر آنکه شما بخواهید دردها را ایجاد کنید ضمنا الان سال 2018 است
2-دراین مورد به مکاتبه بنده با رئیستان مراجعه فرمائید شب بخیر
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا