کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آدم های کوچک اگر آدم های بزرگ رو تفسیر کنند ...
۲۱:۲۶, ۲۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۳۳ توسط yektasepas.)
شماره ارسال: #1
آواتار
با سمه تعالی
آدم های کوچک اگر آدم های بزرگ رو تفسیر کنند در حقیقت به کوچکی خودشون اعتراف می کنند

ولایت فقیه امام خمینی رحمت الله علیه بودند که از طرف اندیشمندان غرب به مرد قرن بیستم نامگذاری شدند .

خیلی ضایع هست که آدم احمق بیاد در مورد ولایت فقیه نظر بده بگه به نظر من این به نظر من آن

تو کی هستی که بخوای نظر بدی ؟

اصلا نظرت تو چاردیواری خودت اعتبار داره ؟ مطمینا نه چون اگر داشت اینجوری دچار عقده حقارت نمی شدی که بخوای نظر بدی یه جایی بخوای برای خودت تو فضای مجازی اعتبار کسب کنی ؟ که هیچ اعتباری نداره ؟/بعد هم اعتماد به نفست بره بالا ذوق مرگ بشی

بعضی آدم های احمق کوته بین که هیچ اندیشه ای جز خوشگذرانی و هوسرانی ندارند ولایت فقیه را در حد خود تنزل می دهند

ولایت فقیه برای کسی ارزشنمند است و ارزش آن را می داند که برای ناموس ارزش قایل باشد

به یکی گفتم اگر ولایت فقیه نبود داعش می آمد تو مملکت گفت : خوب مگه چیه ؟

گفتم نمی دونی داعش چه بلایی سر ناموس سوریه و عراق آورد ؟

گفت یه چیزایی میگن ؟؟اصلا باش مهم نبود بازبان بی زبانی می گفت حالا یه بلایی سر ناموس بیارن مگه چی میشه ؟؟//

بعد وقتی در مورد طرف فکر کردم دیدم ناموسش رو با ساپورت میاره تو خیابون و با حجاب بسیار زنند ه !!!! تو مهمانی ها هم که اصلا ناموسش حجاب نداره بیشترین چیزی که براش مهم هست اینه که ویسکیی ومشروب اصل گیرش نمیاد دایم پول زیاد میده غیر اصل بهش میندازن یه مشکل دیگه هم که داره کاباره و فاحشه خانه بعد از انقلاب نیست اونوقت متوجه شدم
که کسی که خودش ناموسش رو رسما می فروشه خوب دیگر معنای ولایت فقیه رو نمی فهمه ولایت فقیه رو مقایسه می کنه با شاه ملعون میگه چرا مثل اون نیست البته ولایت فقیه برای همچنین فردی کارایی ندارد .

چون مشروب خانه و فاحشه خانه و فساد از نظر ولایت فقیه مردود است وبرای ناموس ارزش قایل است از نظر چنین افرادی و.لایت فقیه کارایی ندارد اینها توقعی که از ولایت فقیه دارند این هست که جلوی فسادشون رو نگیره ناموسشون جایی سرش گرم باشه اینها هم یه ماشین گرانقیمت بندازن زیر پاشون کثافت کاری کنند .

جالب بود ناموسش هم اعتقادداشت ولایت فقیه کارایی نداره چون تنها چیزی که براش مهم بود این بود که دایم آرایش آن چنانی کنه مردها بهش توجه کنند بعد هم یکی ببره بهش تو یه رستوران یه غذای گرون بده حالا یه بلایی هم سرش بیاد اصلا مهم نبود مهم این بود شکمش پر بشه که لعضی مواقع غذای رستئوران بد بود اینم ناراحت می شد اصلا ولایت فقیه تو قاموس این خانوم معنا نداشت اعتقادش این بود که ولایت فقیه معنا نداره من باید شکمم پر بشه همین و سفرهای آنچنانی برم و...

بله ولایت فقیه کارایی طاغوت ندارد وشبیه طاغوت کثیف وپلید نیست نیست

بله ولایت فقیه از نظر اینها کارایی ندارد البته که ندارد .کار ولایت فقیه در حد خود پلیدشون تنزل میدن
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]