کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با آل علی هر که در افتاد، ور افتاد
۲:۱۴, ۱۷/مهر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/مهر/۹۰ ۲:۳۵ توسط أین المنتظر.)
شماره ارسال: #1
آواتار
دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد[/font]
در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد
چشمم به ضریح شه والا گهر افتاد
این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد
با آل علی هر که در افتاد ور افتاد

این قبر غریب الغربا خسرو توس است
[/b]

[b]این قبر مغیث الضعفا شمس شموس است
خاک در او مرجع ارواح و نفوس است
باید ز ره صدق بر این خاک در افتاد
اولاد علی شافع یوم عرصاتند
دارای مقامات رفیع الدرجاتند
در روز قیامت همه اسباب نجاتند
ای وای بر آن کس که به این دوده در افتاد
هر کس که به این سلسله ی پاک جفا کرد
بد کرد، نفهمیده غلط کرد،خطا کرد
دیدی که یزید از ستم و کینه چها کرد
آخر به درک رفت، به روحش شرر افتاد
[font=Tahoma]کام و دهن از نام علی یافت حلاوت
گل در چمن از نام علی یافت طراوت
هر کس که به این سلسله بنمود عداوت
در روز جزا جایگهش در سقر افتاد

امضای أین المنتظر
www.kamitafakkor.blogfa.com

صفحه اینستاگرام:
hadithcity
soldierr313
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
 تقدیر و تشکر از مطلب توسط: EMPERATOR ، Mohammad Trust ، وحید110 ، میلاد.م ، Agha sayyed ، saloomeh ، Anti gods ، خادمة الزهرا ، محمداحسان ، hesam110 ، میرزا احمد ، Abasaleh ، sarbaz 313 ، meshkat ، m.hossein
۱۳:۴۹, ۱۷/مهر/۹۰
شماره ارسال: #2
آواتار
یکی از دلایل بزرگ مسلمان شدن مردم ایران بزرگی بود که از حضرت علی دیده بودن.واسلام نابی که حضرت محمد(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)وایشون پیاده میکردن.حیف که اعراب قدر ایشونو ندونستن.من مطمئنم اگر ایشون اون زمان در ایران بودند.مردم میتونستن خیلی استفاده کنن از حضور ایشون.
 تقدیر و تشکر از مطلب توسط: hesam110 ، میرزا احمد ، Abasaleh
۲۲:۴۴, ۱۷/مهر/۹۰
شماره ارسال: #3
آواتار
(۱۷/مهر/۹۰ ۱۳:۴۹)Anti gods نوشته است:  یکی از دلایل بزرگ مسلمان شدن مردم ایران بزرگی بود که از حضرت علی دیده بودن.واسلام نابی که حضرت محمد(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)وایشون پیاده میکردن.حیف که اعراب قدر ایشونو ندونستن.من مطمئنم اگر ایشون اون زمان در ایران بودند.مردم میتونستن خیلی استفاده کنن از حضور ایشون.

بزرگوار ولي من فك نكنم كه از دوران حضرت علي ايرانيا چيزي ديده باشن چون دوره يه عمر بود كه حمله اعراب شرو شد!!!بگيم ال علي اون يه چيزي!بزرگوار امام هشتم و... و يكيشم زياديه شباهت دين بزرگ اسلام به زرتشت!(د)Huh
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۱۵, ۱۷/مهر/۹۰
شماره ارسال: #4
آواتار
(۱۷/مهر/۹۰ ۲۲:۴۴)sarbaz 313 نوشته است:  
(۱۷/مهر/۹۰ ۱۳:۴۹)Anti gods نوشته است:  یکی از دلایل بزرگ مسلمان شدن مردم ایران بزرگی بود که از حضرت علی دیده بودن.واسلام نابی که حضرت محمد(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)وایشون پیاده میکردن.حیف که اعراب قدر ایشونو ندونستن.من مطمئنم اگر ایشون اون زمان در ایران بودند.مردم میتونستن خیلی استفاده کنن از حضور ایشون.

بزرگوار ولي من فك نكنم كه از دوران حضرت علي ايرانيا چيزي ديده باشن چون دوره يه عمر بود كه حمله اعراب شرو شد!!!بگيم ال علي اون يه چيزي!بزرگوار امام هشتم و... و يكيشم زياديه شباهت دين بزرگ اسلام به زرتشت!(د)Huh

من منظورم این بود که یکی از دلایلی که ایرانیا در اون زمان دین اسلامو به راحتی پذیرفتن,این بود که نام و آوازه حضرت علیرو شنیده بودن ومیدونستن که همچین کسی در بین مسلمانان وجود داره.و یکی از دلایل همراهی ایرانیان با مختار این بود که مختار دوستدار علی بود.
۲۳:۱۶, ۱۷/مهر/۹۰
شماره ارسال: #5
آواتار
(۱۷/مهر/۹۰ ۲۳:۱۵)Anti gods نوشته است:  
(۱۷/مهر/۹۰ ۲۲:۴۴)sarbaz 313 نوشته است:  

من منظورم این بود که یکی از دلایلی که ایرانیا در اون زمان دین اسلامو به راحتی پذیرفتن,این بود که نام و آوازه حضرت علیرو شنیده بودن ومیدونستن که همچین کسی در بین مسلمانان وجود داره.و یکی از دلایل همراهی ایرانیان با مختار این بود که مختار دوستدار علی بود.

؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا