کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارباب وعده ها
۱۳:۴۸, ۲۴/آذر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/آذر/۹۶ ۱۳:۵۲ توسط قلب.)
شماره ارسال: #1
آواتار
ارباب وعده ها بدون شرح

https://www.aparat.com/result/%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%A8_%D9%88%D8%B9%D8%AF%D9%87_%D9%87%D8%A7

[تصویر: 1937433.jpg]
[تصویر: 1937433.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۰۹, ۲۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #2
آواتار
کاش عکسی هم میذاشتین

بنده عکسش رو بذارم . کسی که با وعده نفت و گاز و... امد و با افزایش قیمت 800% رفت ...

[تصویر: %D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C+%D9%86%DA...%D8%AF.jpg]
۱۷:۵۹, ۲۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #3
آواتار
(۲۵/آذر/۹۶ ۱۵:۰۹)Mohammad Trust نوشته است:  کاش عکسی هم میذاشتین

بنده عکسش رو بذارم . کسی که با وعده نفت و گاز و... امد و با افزایش قیمت 800% رفت ...

[تصویر: %D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C+%D9%86%DA...%D8%AF.jpg]
خیر واژه ارباب وعده ها مخصوص جناب روحانی است

واژه های زیادی درباره احمدی نژاد هست که ارباب وعده ها شاملش نميشه

۱۸:۴۳, ۲۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #4
آواتار
بدبختی ملت اینه که یکی از گند کاری های فری دفاع میکنه اون یکی از گندای محمود
تا میای به جناب فری انتقاد کنی اون یکی میاد میگه احمدی نژاد و برعکس و این یعنی جهل
تا کی باید منافع ملی مذهبیمون رو فدای این و اون کنیم ؟!؟!؟!
هر کسی تو این مملکت گند زده باید مجازات بشه چپ و راست هم نداریم والسلام
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱:۰۳, ۲۶/آذر/۹۶
شماره ارسال: #5
آواتار
(۲۵/آذر/۹۶ ۱۸:۴۳)313s.w.o نوشته است:  بدبختی ملت اینه که یکی از گند کاری های فری دفاع میکنه اون یکی از گندای محمود
تا میای به جناب فری انتقاد کنی اون یکی میاد میگه احمدی نژاد و برعکس و این یعنی جهل
تا کی باید منافع ملی مذهبیمون رو فدای این و اون کنیم ؟!؟!؟!
هر کسی تو این مملکت گند زده باید مجازات بشه چپ و راست هم نداریم والسلام

بدبختی اینه که اون زمان که همه میزدن تو سرشون میگفتن این داره مملکت رو به فنا میده ، شما ها لام تا کام حرف نمیزدید ، الان به اذن خدا زبان باز کردید

ما هم میگیم باید مجازات بشه. شروع کنند ببینند مملکت چه گل و بلبل میشه.

متاسفانه هزار هزار میلیارد دزدی میشه ، کسی هم حرف نمیزنه و همه جا عدل علی برقراره.

امروز رفتم یه بسته پنیر بگیرم ، به بنده خدایی اومد گفت پنیر کیلویی چنده ، مغازه دار بهش گفت 12 تومن ، اونم بهش گفت 2000 تومن پنیر بدید ! ادم زندگی کوفتش میشه. احساس حیوان بودن به ادم دست میده.

کی این بلارو سر مملکت اومد که یکی باید سرش توی سطل اشغال باشه و یکی یه پرس غذاش بشه 300 تومن !

من نه از کسی دفاع میکنم ، نه واسم مهمه اصلا چطوری داره اداره میشه ، موضوع اینه که کلا کسی واسش مهم نیست. منتهی شما سه ساله مشکلات رو میبینید ، ما 12 ساله
۰:۴۹, ۲۷/آذر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/آذر/۹۶ ۱:۰۳ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #6
آواتار
(۲۶/آذر/۹۶ ۱:۰۳)Mohammad Trust نوشته است:  بدبختی اینه که اون زمان که همه میزدن تو سرشون میگفتن این داره مملکت رو به فنا میده ، شما ها لام تا کام حرف نمیزدید ، الان به اذن خدا زبان باز کردید

ما هم میگیم باید مجازات بشه. شروع کنند ببینند مملکت چه گل و بلبل میشه.

متاسفانه هزار هزار میلیارد دزدی میشه ، کسی هم حرف نمیزنه و همه جا عدل علی برقراره.

امروز رفتم یه بسته پنیر بگیرم ، به بنده خدایی اومد گفت پنیر کیلویی چنده ، مغازه دار بهش گفت 12 تومن ، اونم بهش گفت 2000 تومن پنیر بدید ! ادم زندگی کوفتش میشه. احساس حیوان بودن به ادم دست میده.

کی این بلارو سر مملکت اومد که یکی باید سرش توی سطل اشغال باشه و یکی یه پرس غذاش بشه 300 تومن !

من نه از کسی دفاع میکنم ، نه واسم مهمه اصلا چطوری داره اداره میشه ، موضوع اینه که کلا کسی واسش مهم نیست. منتهی شما سه ساله مشکلات رو میبینید ، ما 12 ساله
اگه بخوایم مجازات کنیم باید برگردیم به ۶۸..موقعی که مرحوم اکبر شاه تشریف آوردن..
منتها شما هم دل سوز نیستی چون روی بغض و کینه نسبت به احمدی نژاد این حرفها رو میزنی وگرنه کیه که ندونه پایه های اشرافی گری و فاصله ی طبقاتی رو کی گذاشت..لابد اون تقصیر احمدی نژاده??
جدا اگه یه روز برگرده شما چکار میکنید??
بدون تعصب پرسیدن..طرفدارشم نیستم
نقل قول: کی این بلارو سر مملکت اومد که یکی باید سرش توی سطل اشغال باشه و یکی یه پرس غذاش بشه 300 تومن !
واقعا کی??
واقعا کی میگفت یه عده ای باید زیر چرخ های توسعه این کشور له بشن??
این فاصله طبقاتی از کجا اومد...
فقط خداوکیلی نگو احمدی نژاد یه چیز دیگه بگو
........
اما واقعا جنگ,جنگ قدرته...مردم مهم نیستن فقط زمانی دیده میشن,زمانی عزیز میشن که باید رای بدن...
رو گرده ی مردم سوار میشن و تو سر و کله ی هم میزنن..انگار نه انگار که مردم بدبختی این پایین دارن له میشن...
بجز آقا هیچ کس به فکر مردم نیست....
شما بهتره همه رو با هم ببینید
وضعیت الان ناشی از قدرت گرفتن مافیای ثروت و قدرت نه الزاما اقدامات یه رئیس جمهور خاص..همه دخیل بودن
۵:۵۲, ۲۷/آذر/۹۶
شماره ارسال: #7
آواتار
جای اینکه دنبال مسئولی بگردید که باعث بدبختی ملت بوده
دنبال مسئولی بگردید که باعث بدبختی ملت نبوده
من که پیدا نمی کنم
۱۰:۱۲, ۲۷/آذر/۹۶
شماره ارسال: #8
آواتار
(۲۷/آذر/۹۶ ۰:۴۹)MOHSEN-Z نوشته است:  اگه بخوایم مجازات کنیم باید برگردیم به ۶۸..موقعی که مرحوم اکبر شاه تشریف آوردن..
منتها شما هم دل سوز نیستی چون روی بغض و کینه نسبت به احمدی نژاد این حرفها رو میزنی وگرنه کیه که ندونه پایه های اشرافی گری و فاصله ی طبقاتی رو کی گذاشت..لابد اون تقصیر احمدی نژاده??

اصطلاحی هست به نام لامصب یا همون لا مذهب خودمون ، میخواستم در مورد شما بکار ببرم که دیدم ارزش جواب ندارد چون شما نمیخوانید. کلا قشر شما ، قشری نیست که بخواد حتی چیزی را بخواند یا بفهمد.

بنده میگویم از اول شروع کنند به اجرای قانون ، اگر نمیتوانند قانون رو اجرا کنند ، بروند بمیرند با بلایی که سر ملت اوردند.

بنده هم دلسوز نیستم ، شما دلسوزید ، دلواپسید ، منتهی من به شما تهمت نمیزنم که بگویم دلسوز و دلواپس قشر خودتان ! متاسفانه به ما یاد نداده اند که تهمت بزنیم. و اِلا در تهمت باز است و تهمت زدن ، اسان ...

متاسفانه زمانی که خیلی دیر است ، متوجه خواهید شد. این شما و ان هم تاریخی که بلاخره یک روز متوجه می شوید تهمت زدن چه سزایی دارد...

یا حق
۱۳:۵۷, ۲۷/آذر/۹۶
شماره ارسال: #9
آواتار
(۲۷/آذر/۹۶ ۱۰:۱۲)Mohammad Trust نوشته است:  اصطلاحی هست به نام لامصب یا همون لا مذهب خودمون ، میخواستم در مورد شما بکار ببرم که دیدم ارزش جواب ندارد چون شما نمیخوانید. کلا قشر شما ، قشری نیست که بخواد حتی چیزی را بخواند یا بفهمد.

بنده میگویم از اول شروع کنند به اجرای قانون ، اگر نمیتوانند قانون رو اجرا کنند ، بروند بمیرند با بلایی که سر ملت اوردند.

بنده هم دلسوز نیستم ، شما دلسوزید ، دلواپسید ، منتهی من به شما تهمت نمیزنم که بگویم دلسوز و دلواپس قشر خودتان ! متاسفانه به ما یاد نداده اند که تهمت بزنیم. و اِلا در تهمت باز است و تهمت زدن ، اسان ...

متاسفانه زمانی که خیلی دیر است ، متوجه خواهید شد. این شما و ان هم تاریخی که بلاخره یک روز متوجه می شوید تهمت زدن چه سزایی دارد...

یا حق
خب شما میتونید تو این فضا میزان ادب خودت رو نمایش بگذاری..مهم نیست
[size=xxx-large]من متعلق به قشر خاصی نیستم.من رو تو این بازیا نیار...جواب نداری اشکال نداره..مجبور نیستی روشنفکر مآبانه تو لفافه یه چیزی بگی..قشر و قشر کردن خیلی کار زشتیه که تا یکی حرف میزنه هی میگید قشر شما قشر ماها...من اصلا نمیفهمم[/size]
[size=xxx-large]متاسفم یه بحثی با شما کردم[/size]
[size=xxx-large]برو داداش خوش باش با خیالاتت
[/size]
۰:۵۱, ۲۸/آذر/۹۶
شماره ارسال: #10
آواتار
(۲۶/آذر/۹۶ ۱:۰۳)Mohammad Trust نوشته است:  بدبختی اینه که اون زمان که همه میزدن تو سرشون میگفتن این داره مملکت رو به فنا میده ، شما ها لام تا کام حرف نمیزدید ، الان به اذن خدا زبان باز کردید
ببخشید شما کی اون زمان منو دیدید که در مورد من قضاوت می کنید ؟!؟!؟
1-مشکل شما اینه که اومدین استقلال پرسپولیس تشویق کنین از نظر شما ملت یا اینورن یا اون ور نه داداش یه عده ای هم هستن که توی جامعه زندگی میکنن همه رو با متر خودت نسنج
2- آقا اون 8 سال اصلا جهنم اصلا صفر خوب شد؟!؟! حله؟!؟! الان باید به فکر آینده باشیم . نه اینکه بیایم بگیم چون اون 8 سال بد بوده اینم حق داره بد باشه!؟!؟!؟
چرا نباید من و تو باهم باشیم ؟!؟! کی گفته پیروزی تو شکست منه؟! مگه تو ایرانی نیستی ؟!مگه من ایرانی نیستم؟! بابا اگه من از منتخب خودم انتقاد کنم اثرش به مراتب از انتقاد تو بیشتره چون این انتقاد پیام داره پیامش هم اینه که منتخب ملت باس حواسشو جمع کنه بفهمه کسی واسش چک سفید امضا نداده !!! باید کار کنه .
اصلا کسی که میخواد بیاد انتخابات شرکت کنه باس شعارهاشو مطابق میل من و تو تنظیم کنه نه اینکه ما مطابق شعار اون تنظیم بشیم اون باس بیفته دنبال ما نه اینکه چون فلانی از فلانی حمایت کرده پس خوبه . انتخابات فرانسه رو ببین اولاند واسه اینکه بتونه رای همجنسگراها رو به دست بیاره اومد یکی از شعارهاشو به اونا اختصاص داد و اونو هم اجرا کرد چون میدونه اگه به خواسته ی اونا عمل نکنه اونا مثل من و تو دوباره نمیرن بهش رای بدن میرن منتظر میمونن تا یکی دیگه بیاد سراغشون
مخلص کلام بیاین باهم باشیم و منافع ملی رو ببینیم نه روحانی نه احمدی و نه هیچ شخص دیگه
یا حق
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا