کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 5 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راز قانون جاذبه و تسبیحات فاطمه زهرا (همراه با نقد ارسال نخست)
۲۰:۵۶, ۱۶/بهمن/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/بهمن/۹۱ ۱:۲۷ توسط علی 110.)
شماره ارسال: #1
آواتار
یک مطلب جالب درباره توجه در گفتن ذکر و ارتباط آن با قوانین نظام هستی که در سایت هوالعالم آمده بود را برایتان میگذارم
و از دوستان مطلع تقاقا دارم آنرا بخوانند و نظرشان را درباره این مطلب و البته سایت مذکور بنویسند.
"توضیحات"
عنوان مطلب"راز قانون جاذبه و تسبیحات فاطمه زهرا " و جهت دهی که در آخر آن آمده و ارتباط مرموز آن با قانون راز مر ا کنجکاو کرد تا با متن کامل آنرا برای دوستان بگذارم و مشورت یا راهنمایی بگیرم؛ البته میخواستم این بهانه ای باشد تا نظر دوستان را در مورد سایتی که این مطلب در آن ارائه شده ، بدانم.
سایت مذکور ظاهرا یک تالار گفتگو درباره علوم دینی و طب روحانی است که البته اکٍثر مطالب آنرا یکی از مدیران آن مینویسد! و به موضوعات عجیبی میپردازد. میخواستم ببینم آیا دوستان آنرا تایید میکنند؟

متن اصلی _____________________________________________________________ _ _ _ _ _ _ _ _ ___________

درمرحله اول
بیاد ییاورید شما یک میدان انرژی هستید نه یک بدن فانی- بیاد میارید یک نیروی بزرگتری تو دنیا هست که شما میتونید برای رسیدن به خواسته هاتون از اون استفاده کنید- بانکی وجودداره که خیلی بیشتراز پولی که شما از خودتون دارید میتونه روی آرزوهای خوبتون سرمایه گذاری کنه
اگه تا بحال از وجود این سیستم بانکی بیخبر بودید این مرحله ذهنتون رو باز میکنه تا آماده پذیرش یک وام هنگفت از نیروی بیکران کیهان باشید

گام اول
34مرتبه ذکر الله اکبر(خدا بزرگه ) رو بگید و همزمان شروع به اندیشه کنید

بیاد بیاورید نیروی بیکران از نیروی ما بزرگتر است بزرگتراز نیرویی که ما در بازوانمان داریم
بزرگتراز نیرویی که پول ما برایمان فراهم میکند بزرگتر از نیرویی که ما از ارتباطاتمون داریم بزرگتر از نیرویی که انسانها میتوانند داشته باشند
اگر به یک شاخه علمی خیلی علاقه دارید به پیچیدگیهاو رازهای اون شاخه علمی فکرکنید ( مثلا به رازی که در اثرانگشت ما انسانها وجود داره که هیچ دونفری اثر انگشت یکسان ندارند)
وقت گفتن الله اکبر به معنیش فکر کنید خدا بزرگتر است با این معنی باید مدیتیت کنید یعنی این معنی رو تصور کنید
شواهد ذهنیتون رو برای این معنی بیاد بیارید
1- چیزهایی که بیاد میاورید میتونه خیلی عمومی باشه
مثلا خودتون رودرنظربگیرید که یکی از 7 میلیارد آدمی هستید که دارید روی کره خاکی زندگی میکنید. کره زمینی که یکی از کرات منظومه شمسیه و خورشید ستاره اونه به این فکر کنید که خورشید یکی از ستارهای کوچک کهکشان راه شیریه و این کهکشان با این همه ستاره که هر کدوم سیاره های بسیاری مثل زمین دارند ، یکی از کهکشانهاییه که خدا خلق کرده اگه چند لحظه به عظمت این کهکشان ها فکر کنید بزرگی خدا رو بهترمیتونید احساس کنید(الله اکبر)
چیزهای زیادی از این دست هستند مثلا میتونید بیاد بیاورید هزاران سلولی در یک نقطه از بدنتون وجود دارند و درون هر سلول کروموزوم ها درحد نانو وجود دارند که تمام خصوصیات اخلاقی !!! شما دراونها ثبت وضبط میشه و...
به اتمها فکر کنید که میلونها اتم در نوک سوزنی جا میگیرند و حامل انرژی عظیمی هستند که وقتی اون رو آزاد میکنند فجایعی مثل ناکازاکی و هیروشیما به وجود میاد که هزاران انسان دردم جان می بازند
به موجودات زیر دریا فکر کنید که میگن تنوعشون بیشتراز تعداد حیوانات روی زمینه و چیزهای زیادی که حیرت شما رو بر می انگیزه وشما بی اختیار میگید (الله اکبر)
2- چیزهایی که بیاد میآورید میتونه خیلی خصوصی باشه
مثلا بیاد بیارید اتفاقات و معجزاتی که تو زندگیتون افتاده ( من چند بار تصادف وحشتناک داشتم یکبار با سرعت زیاد از پل مرگ جاده هراز با ماشین ازپل اویزون شدم، دقیقا یادمه که وقتی ماشین از پل خارج شد و ما به سمت پایین درحال سقوط بودیم و عمق اون دره رو به چشم میدیدم با مرگ چند لحظه فاصله داشتم اما چرخ ماشین به سنگی گیر کرد و مانع ادامه سقوطمون به ته دره شد وقتی اون لحظه رو بیاد میارم که اگه به ته دره رسیده بودیم بطرز وحشتناکی میمردیم ، ناخوداگاه میگم خدای من خیلی بزرگه که خواست جون سالم ازاین واقعه به در ببریم و میگم (الله اکبر) همون کلمه ای که وقتی از ماشین اومده بودیم بیرون مردمی که تصادف رو دیده بودن و حیرت زده از اینکه ما زنده بودیم میگفتن
حتما شما هم تو زندگی شخصیتون چیزهی زیادی دارید که قدرت خدارو توش به وضوح میتونید ببینید وپی به نیروی بیکرانش ببرید
بعداز اینکه با این حضور قلب ذکر الله اکبر رو گفتید و ذهنتون باز شد ، مرحله دوم اجرای قانون جاذبه رو آغاز کنید
شما با دستگاههای گیرنده امواج از جمله رادیو، تلوزیون کار کردید وخوب میدونید که میشه موج رادیوتونو روی کانالی تنظیم کنید که اخبار رو درست و صحیح به گوش ما میرسونه و برعکس میتونید کانالی روی بگیرید که همه اخبار رو وارونه بیان میکنه و فقط دروغ میگه. بعضی از شبکه های تلوزیونی اتفاقات خوب رو خوب و بعضی از همین شبکه های تلوزیونی اتفاقات خوب رو بد جلوه میدن و گزارش میدن
درمورد دستگاه فرستنده امواج فکری هم به همین صورته. شما میتونید امواج فکریتون رو روی کانالی تنظیم کنید که هر چیزی رو که آرزو میکنید به همون صورت بهتون برگردونه و برعکس میتونید افکارتون رو روی کانالی تنظیم کنید که سفارشات شما رو برعکس اجراء کنه و باید بدونید که کانال شکر گذاری یکی از کانالهاییه که احساس خوب به شما میده (احساس خوب یعنی بازگردوندن همون چیزی که دقیقا طلب کرده بودید)
اگه عادت به شکر گذاری کنید زندگیتون هر روز بهتر و بهتر میشه چیزی که عرفا بارها به ما تاکیدکردن

به قول مولانا : شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

شکر گذاری بخاطر همه چیزهای خوبی که جود داره و همه چیزهای خوبی که وجود داشته و برای ما مفید بوده
وقتی شکر گذاری میکنیم درواقع داریم طول موج ذهنیمون رو روی موج دقیق ارسال خواسته ها تنظیم میکنیم
دقیقا احساسی رو بدست میاریم که خواسته هامون عینا رخ بدن نه اینکه چیزی شبیه اونچه که ما خواسته بودیم یا حتی برعکس
اگر به آرزوتون برسید چه حسی میخواهید داشته باشید؟ احساس لذت ؟ آرامش؟ شادی؟

درواقع احساسی رو که میخواهید بعداز براورده شدن آرزوتون داشته باشید باید الان خلق کنید

گام دوم
33 مرتبه الحمدلله (خدایا شکرت ) روبگید همزمان که مصادیق عینی اون رو تصورمیکنید.

برای اینکه این احساس ایجاد بشه به چیزهای خوبی که دارید فکر کنید. میتویند چشمهاتون روببندید و به چشمهاتون فکر کنید اگه این چشمها نبودند زندگی براتون چه معنی داشت؟ به خانوادتون فکر کنید اگه نابینا بودید و نمیتونستید اونها رو ببینید ؟درس خوندن فیلم دیدن و....
این چشمها براتون واقعا چقدر می ارزن ؟ براش قیمت تعیین کنید؟ و حالا فکر کنید با داشتن این چشمها چقدر خوشبختید وعجب سرمایه زیادی به شما دادهه شده ؟ آیا شده روزی یکبار ازخدا برای داشتن این سرمایه عظیم تشکر کنید؟
هزاران نفر مثل ما وجود دارند که مادرزاد نابینا به دنیا اومدند؟ یایک حادثه ساده که در زندگی ما هم اتفاق افتاده مثلا ک تب شدید نابیناشون کرده فکر میکنید حقشون بوده؟ یا حساب اونها از ما جداست؟؟ نه هیچ فرقی با ما نداشتن ولی الان آرزو دارند یکی از فیلمهای قشنگی که مادیدیم دیده باشن _آرزو دارن کی از نزدیکانشون رو یک لحظه ببینند- یک کتاب شعر بخونن
حالا چشماتون رو باز کنید واز وجوداین نعمت بزرگ تشکر کنیدو بگید(الحمدلله)
گاهی پیش اومده که ده ها بار بدون وقفه یک موزیک رو پشت سر هم گوش کرده باشیم و هربا آنقدر لذت برده باشیم که دوبار از نو گوش کنیم وخودمون هم باخواننده خونده باشیم. بعضی از ما که بدون موزیک ،زندگی براشون سخته واقعا خیلی از دوستان رو میشناسم که موبایل رو بیشتر برای موزیک گوش کردن میخرند تا تماس گرفتن
بعضیا وقت زیادی رو صرف مطالعه زندگی خواننده مورد علاقشون میکنن در حالیکه اگه از نعمت شنوایی برخوردار نبودیم هرگز نمیتونستیم به هیچ آهنگی گوش کنیم پس بیایید به شنوایی فکر کنید خداروبخاطرش شکر کنید و بگید(الحمدلله )
حتی اگه اصلا اهل موسیقی نیستید اون لحظات رو بیاد بیارید که وسط خیابون با بوق ماشین ازجا پریدید که اگه اون لحظه غفلت کرده بودید دیگه الان سالم وسلامت نبودید پس بازهم تشکر کنید از بابت این نعمت بزرگ (الحمدلله)
لحظاتی اززندگی رو بیاد بیارید که فشارزندگی میخواسته کمرتو بشکنه و به قول معروف به مویی رسیده اما پاره نشده وبازهم با ایمان بگید الحمدلله
بیاد بیارید لحظاتی رو که زیر بارمشکلات داشتیم خفه میشدیم و باخودمون گفتیم : خدایا اگه این مشکل حل بشه تاآخر عمر سپاسگذارخواهم بود ولی به محض رفع دن مشکل اونو رها کردیم و به سراغ ادامه زندگی رفتیم بدون اینکه بیاد بیاریم یک تشکر ساده بدهکاریم.
اگر چند روز بیمارستان بستری باشید و یا به هر عتی بازداشت باشید وقت رهایی از دیدن کف خیابون لذت می بریم
مشکل ما انسانها تو تنگ نظریمونه اگه یک اتوموبیل شخصی لوکس داشته باشیم به همه نشونش میدیم و هرروز با لذت و افتخار اونو سوار میشیم ولی اگه همه اون رو داشته باشن، دیگه لذتشو فکر میکنیم . فکر میکنیم وظیفه خدا بوده که این اتوموبیل رو به ما بده و دیگه دلیلی برای شکر کردنش پیدا نمیکنیم
هزاران مثال از این دست تو زندگیمون پیدا میشه تا مدت کوتاهی که ذکر الحمدلله رو میگیم بتونیم بهش فکر کنیم بعد از بیان این ذکرها وقتی حال خوب وجودمون رو فراگرفت با ایمان راسخ به سراغ مرحله آخر میریم

گام سوم
33مرتبه سبحان الله ( می پرستمت)

حالا زمان استجابت دعا ( سفارش درخواست ماست )
حالا زمان آن فرا رسیده که دقیقا روشن کنیم چه میخواهیم حالا دقیقا آینده خود را زمانی که به آرزوی خود دست یافته اید را تجسم کنید
حالا خودتون ر ببینید با آرزویی که جزئی از واقعیت شما شده فرض کنید حالا خدا به شما قول داده به آنچه میخوهید برسید حالا با اون خواستتون چکار میکنید این رو تصور کنید
اگر خواسته شما یک اتوموبیل پژو 206 هست تصور کنید حواله خودرو شما صادرشده وبه زودی ازایران خودرو زنگ میزنن تا برای تحویل خودرو به اونجا مراجعه کنید برنامه تون بعد از رسیدن به این خواسته چیه؟ اون رو تصور کنید مثلا من تصور میکنم بعد از گرفتن ماشینم به سراغ دوستام میرم و همشون رو میبرم تجریش و امام زاده صالح ودربند و خلاصه شیرینی مشت بهشون میدم شما چکار میکنید؟ این صحنه رو تصور کنید و به حول وقوت الهی ستایش کنید خدایی رو که هدفش فقط خوشنودی شماست
آرزوتون رو درآغوش بگیرید خودتون رو مثل فوتبالیستی که گل زده و داره از خوشحالی دور زمین میدوه و فریاد میزنه و به خودش افتخارم میکنه شما هم به خودتون افتخار کنید. با اعتقاد و اعتماد کامل تصور کنید ،شک نکنید چون این شک نشانه ایمان متزلزله و

مطمئن باشید فقط یک مانع میتونه نذاره شما به آرزوتون برسید اون مانع شک شماست

این روش 100% علمی و عملیه تصورتون هرچقدر دقیقتر باشه مطمئنا زودتر رخ میده
اگراین 3 گام رو درست انجام بدید در واقع شما سفارشتون رو به کائنات دادید و ازاین به بعد هرموقع یاد این آرزوی خودتون افتادید فقط بگید (الحمدلله) و متشکر باشید تا زمان برآورده شدن دعاتون برسه چون کائنات بهترین زمان رو برای استجابت دعای شما انتخاب میکنه شما هم بهش اعتماد کنید
بهترین روز برای اجرای این روش همین امشبه که این مطلبو خوندید پس از همین امرز کارتون رو شروع کنی

_____________________________________________________ _ _ _ _ _ __________

کلیک کنید تا به سایت هوالعلم بروید
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۵۹, ۱۷/بهمن/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/بهمن/۸۹ ۱۴:۵۹ توسط علی 110.)
شماره ارسال: #2
آواتار
این پست سراسر الحاد و کفر است
نظریه جذب و یا راز ریشه های الحادی داره که رسیدن به امیال و آرزوهارو با اصالت دادن به شخص و انسان و مباحث انرژی، نقش خدا رو حذف میکنه
اثر دعا بسیار فراتر مباحث انرژی هست دوستان و مطلقاً تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افته حالا هی شما تمرکز کن و دعا کن
کائنات ، انرژی طبیعت و کیهان عبارات شرک آلودی هستند که جای خدا رو میخواد توی این نظریه ها میخوان بگیرند
دوستان عمیق تر باشید

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

۱۶:۲۵, ۱۷/بهمن/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/بهمن/۸۹ ۱۶:۲۸ توسط zarati313.)
شماره ارسال: #3
آواتار
ضمن تائید نظر علی آقا
این پست سراسر الحاد و کفر نیست! یعنی شیوه شیطان و راه تبلیغی او به گونه ای است
که در برابر مومنین و عموم انسانها با چهره سراسر باطل ظاهر نمی شود بلکه غالب مواقع حق را با باطل
می آمیزد و باطل را در جلوه و لباس حق عرضه می کند.
قسمت هایی از پست بالا کاملا صحیح و توصیه شده توسط امامان ماست مانند تفکر در نعمات الهی یا یاد آوری لحظات اجابت او.

اما بسیار زیرکانه اندیشه های الحادی در آن گنجانده شده است ...و در حمله آخر خود در گام سوم
آنچه را که می خواسته القا می کند جملاتی مانند:

....مطمئن باشید فقط یک مانع میتونه نذاره شما به آرزوتون برسید اون مانع شک شماست....
اگراین 3 گام رو درست انجام بدید در واقع شما سفارشتون رو به کائنات دادید

اینا فقط نمونه بود جملات دیگری هست که اونهام به عهده خودتون.

متاسفانه این مطلب اختصاص به سایت هو العالم نداره و سایتهایی مثل تبیان و راسخون هم اون رو درج کردن!!!(بنازم معرفت رو)

شیوه صحیح درخواست حاجت و آرزو از خداوند:
دعای 13 صحیفه: دعاى آن حضرت در طلب حوائج از خداى متعال

لطفا با دقت مطالعه فرمائید و مقایسه کنید با قانون جاذبه

روردگارا، اى نهايت مطلب حاجات، و اى کسى که رسيدن به تمام خواسته‏ها در دست توست، و اى آن که نعمتهايت را به بها نمى فروشى، و اى کسى که عطاهايت را به کدورت منّت آلوده نمىسازى، و اى که به تو بى نياز شوند، و از تو بى نياز نباشند، و اى آن که به تو رو کنند، و از تو روى برنتابند، اى که درخواستها گنجهايت را فانى نمىکند، و اى که هيچ دستاويزى حکمت تو را تغيير نمىدهد،

و اى کسى که رشته نياز نيازمندان از تو قطع نمىگردد، و اى که دعاى دعاخوانان تو را خسته نمىکند، تو وجود خود را به بى نيازى از همه خلق ستوده‏اى و تو به بى نيازى از ايشان شايسته‏اى، و ايشان را به نيازمندى و فقر نسبت داده‏اى و ايشان سزاوار چنين نسبتند، از اين جهت هر کس رفع نياز خود را از جانب تو بخواهد، و برگرداندن فقر را از خويشتن به وسيله تو طلب کند، حقّاً که حاجتش را در جايگاه اصلى خود خواسته، و به دنبال مطلبش از راه صحيح برآمده، و هر که در نياز خود به يکى از آفريدگان تو رو کند، يا او را بجاى تو وسيله برآمدن حاجت قرار دهد،

بى شک خود را در معرض نوميدى آورده، و از جانب تو سزاوار محروميت از احسان گشته. خداوندا، به درگاهت حاجتى آورده‏ام که قدرت دستيابى به آن را ندارم، و رشته چاره جوئيم در مقابل آن گسسته، و نفس من در نظرم چنين آراسته که آن نياز را به کسى اظهار کنم که او خود نيازهايش را به درگاه تو مىآورد، و درخواسته‏اش از تو بى نياز نيست،

و اين لغزشى است از لغزشهاى اشتباه کاران، و درافتادنى است از درافتادنهاى گناهکاران، سپس به يادآورى تو از خواب بى خبرى بيدار شدم، و به توفيق تو از آن لغزش برخاستم، و به يارى تو از درافتادن برگشته و باز پس آمدم، و گفتم: پاک و منزه است پروردگارم، چگونه نيازمندى از نيازمندى طلب نياز کند؟ و چگونه تهيدستى از تهيدستى ديگر گدايى کند، پس اى خداى من از سر شوق و رغبت آهنگ تو کردم، و از باب اطمينان اميد خويش به تو بستم، و دانستم که خواسته من از تو هر چند زياد باشد در کنار دارائيت بسيار ناچيز است، و چشمداشت فوق العاده من به بخششت در جنب توانايى تو حقير است،

و دايره بزرگواريت از تقاضاى هيچ کس تنگ نمىشود، و دست عطايت از هر دستى برتر است. بار خدايا پس بر محمد و آلش درود فرست، و با من به کرم خود تفضل نما، و به آنچه به عدلت شايسته آنم با من رفتار مکن، زيرا من اولين کسى نيستم که همراه شوق به سويت رو کرده و تو از فضلت به او عنايت فرموده‏اى با آنکه مستحق منع بوده، و نخستين خواهنده نيستم که ازتو خواسته و تو در حقش کرم کردى در صورتى که مستحق محروميت بوده است.

بار خدايا، بر محمد و آلش درود فرست، و جواب دهنده دعايم باش، و به ندايم التفات کن، و بر زاريم ترحم نما، و صدايم را بشنو، و رشته اميدم را قطع مکن، و دستاويز مرا از خود جدا مساز، و در اين حاجت و ديگر حوائجم روى مرا به سوى غير خودت قرار مده، و کارساز من باش به برآوردن خواسته‏ام، و روا کردن حاجتم، و رسيدن به آرزويم پيش از آنکه از اينجاى خود برخيزم، با آسان ساختن مشکلم، و با سرنوشت خوبى که برايم مقدر کرده‏اى،

و بر محمد و آلش درود فرست، درودى دائمى و فزاينده که انقطاع نپذيرد، و زمان آن را پايانى نباشد، و اين درود را براى من مددکار قرار ده و سبب برآمدن حاجتم گردان، همانا که تو کارگشاى کريمى، و حاجتم پروردگارا چنين و چنان است، سپس نيازت را به پيشگاه حق عرضه کن، آنگاه به سجده رو و بگو:

فضلت به من آرامش مى دهد، و احسانت راهم مى نمايد، پس از تو به ذات مقدست و به محمد و آلش - که درود تو بر آنان باد، - درخواست مى کنم که مرا از اين درگاه نوميد نرانى.
پایان دعا

خدا می داند که چقدر معرفت و نکته در این سطور مستتر است!
۱۶:۳۰, ۱۷/بهمن/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/بهمن/۸۹ ۱۸:۰۴ توسط shia12.)
شماره ارسال: #4
آواتار
بهترین شیوه دعا کردن ها مطمئنا دعا کردن های ائمه معصوم است و ما یادمان نرود که کتابی داریم به نام صحیفه سجادیه که در آن دعاهای امام سجاد علیه السلام نوشته شده است
به همه ی دوستان از جمله خودم توصیه می کنم این کتاب را بخوانند تا طریقه درخواست از خدا را یاد بگیریم
۱۷:۴۹, ۱۷/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #5
آواتار
(۱۷/بهمن/۸۹ ۱۶:۲۵)zarati313 نوشته است:  ضمن تائید نظر علی آقا
این پست سراسر الحاد و کفر نیست! یعنی شیوه شیطان و راه تبلیغی او به گونه ای است
که در برابر مومنین و عموم انسانها با چهره سراسر باطل ظاهر نمی شود بلکه غالب مواقع حق را با باطل
می آمیزد و باطل را در جلوه و لباس حق عرضه می کند.
قسمت هایی از پست بالا کاملا صحیح و توصیه شده توسط امامان ماست مانند تفکر در نعمات الهی یا یاد آوری لحظات اجابت او.

اما بسیار زیرکانه اندیشه های الحادی در آن گنجانده شده است ...و در حمله آخر خود در گام سوم
آنچه را که می خواسته القا می کند جملاتی مانند:

....مطمئن باشید فقط یک مانع میتونه نذاره شما به آرزوتون برسید اون مانع شک شماست....
اگراین 3 گام رو درست انجام بدید در واقع شما سفارشتون رو به کائنات دادید

اینا فقط نمونه بود جملات دیگری هست که اونهام به عهده خودتون.

متاسفانه این مطلب اختصاص به سایت هو العالم نداره و سایتهایی مثل تبیان و راسخون هم اون رو درج کردن!!!(بنازم معرفت رو)

بسیار ممنون از توجه دوستان مخصوصا zarati313
ولی نظرتون رو درباره سایت هوالعالم نگفتین
اگه دوستان از کسایی که این سایت رو ایجاد کردن و افکارشون اطلاع داره لطفا به ما هم بگه
۱۹:۵۷, ۱۷/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #6
آواتار
سلام
من این پست رو که خوندم یاد جریان جنگ صفین افتادم و قرآن سر نیزه کردن
اونجا هم میگفتن لا حکم الا لالله (حکم تنها از آن خداست)
مولا علی فرمودند که سخن درستی است که اراده باطلی پشت آن است
من شاید منظورم رو با جمله ی سراسر الحاد و کفر خوب نرسوندم
با توجه به نیتی که پشت این نوشته هست این نوشته یک نوشته ی الحادی هست
اما شاید بهتر بود بگم یک پست منافقانه ی التقاطیِ مشرکانه هست
کلاً روش حزب شیطان که باطل محض است همین گونه هست که در شکل منافقانه اش حق و باطل رو به هم میآمیزد
باز هم از کمک و یاری دوستان به خصوص جناب زراتی تشکر میکنم
یا علی
۱۹:۳۲, ۲۲/بهمن/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/بهمن/۸۹ ۱۹:۴۰ توسط zarati313.)
شماره ارسال: #7
آواتار
کاملا مشخصه سایت هوالعالم بیشتر در مورد علوم غریبه هست. در مورد سایر موضوعات هم من مطلب مفید و با ارزشی ندیدم اگرهم بود بسیار کم مایه بود.

اما کاملا مشخص است که اکثر مطالب باطل و نادرست است. متاسفانه این زمانه نمونه این سایت ها یا وبلاگ ها
زیاد شده و منبعی شده برای سرکیسه کردن مردم به خصوص خانمها (چون خانمها بیشتر به دنبال این موضوعات می روند).
در حالیکه مدیران این سایتها هیچ اطلاع و آگاهی از علوم غریبه نداشته و تنها به دنبال سرکیسه کردن مراجعان اند.

علوم غریبه، علومی است از قبیل علم جفر، علم حروف و اعداد، علم نجوم و کواکب.
آشنایی با علوم غریبه در اسلام واجب کفائی است یعنی در هر دوره عالمانی از اسلام باید این علوم را فراگیرند
تا چنانچه دشمنان اسلام خواستند از این علوم بر علیه مسلمین استفاده کنند با آنها برخورد کنند.

چنانچه در تاریخ علمای شیعه نیز نظر کنید می بینید همه علما به دنبال این علوم نرفته و تعداد آنها که آموخته اند اندک اند.

معروف ترین و مشهور ترین عالم علوم غریبه در دوره های اخیر جناب شیخ بهائی می باشند که دارای تالیفات گوناگون در این زمینه اند.
علم ایشان تا بدانجا پیش رفت که قصد داشتند کاری کنند که از درهای حرم مطهر امام رضا ع افراد بدون طهارت نتوانند رد شوند!!
در اجازه ای که از امام رضا ع خواسته بودند حضرت به خواب ایشان آمده و ایشان را از انجام این کار نهی می کنند.
ساخت حمام اصفهان که با یک شمع کار می کرد، ابداع شیوه پخت نان سنگک که از بهترین نانهاست و ... از جمله خدمات ایشان است.

عالمان دیگری چون ملا حبیب الله شریف کاشانی و نیز ملا احمد نراقی نیز در این عرصه صاحب نامند.
در عصر ما نیز عارف عامل آیت ا.. حسن زاده آملی در این علوم آگاه و استادند.

اما هیچ علمی به پای علم توحید نمی رسد و قدرت ایمان شخص آنگاه که به مرتبه تجلی اسماء الهی می رسد
آنقدر است که اینها حکم نخچی و کشمش برای آنها دارد...

البته دعانویسی در اسلام ممدوح و توصیه شده است نه علوم غریبه جهت اطلاع بیشتر به قسمت های 6 و 7 این
پست مراجعه فرمائید:
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-537.html

در اینجا مطلبی دیگر از مزخرفاتی که سایت هوالعالم درج کرده آورده می شود تا نشان و گواهی باشد
بر ضلالت گرداننده این سایت جناب
shantia999 :

ستاره ابی ایا اینو شنیدید روشی نوین در متافیزیک

ستاره آبی انرژی آسمانی ونشاندهنده گسترش واقعیت ودرستی ونوروروشنائی به وسیله ریکی استاد جان ویلیام ازطرح ها و برنامه های حساس درطول راهنمائیهای فرشتگان مقرب درطول مراقبه هایش ،این روش راابداع کرده است.
جان ویلیام آموزش ریکی رابه گاری جیرایوچ درسطح اصلی سیستم ستاره آبی انرژی آسمانی رادرسال 1995 آغازکرد.درطی ماه هاجان خلاصه اطلاعات راباگاری تقسیم نمود.گاری ماههای تابستان رادرسال1995برروی استفاده خاص ازسمبل های گسترش یافته برای شروع به نیویورک وبسیاری ازمکانهارهسپارشد.

سمبل هائی که ازآگاهی های الهی است وانرژی های آنهاهمیشه جریان داردودرجسم وجان ماساری است وحتی اگربرای یک دقیقه هم که درماباشد، ولی بسیاربخش مهم وتاثیرگذاری است،باعث آسان کردن تغییرات مولکولی وبه همراه آن تغییرات روحی وروانی میشود.انرژی هابه محافظت ازوجودخودمان درطول زمان ومکان وبدست آوردن اطلاعاتی ازبالارفتن مهارت هاواطلاعاتی مربوط به خداوندونمادهاوکلمات دارای قدرت ،میپردازند.
ستاره آبی،انرژی آسمانی،انتقال توانائی روحی به فاصله پلی بین خداوبشریت است.

یا حق
۲۳:۱۸, ۸/فروردین/۹۲
شماره ارسال: #8
آواتار
مَّن كَانَ يُرِيدُ الْعَاجِلَةَ عَجَّلْنَا لَهُ فِيهَا مَا نَشَاء لِمَن نُّرِيدُ ثُمَّ جَعَلْنَا لَهُ جَهَنَّمَ يَصْلاهَا مَذْمُومًا مَّدْحُورًا ﴿اسراء-۱۸﴾

آن كس كه (تنها زندگي زودگذر (دنياي مادي) را مي‏طلبد آن مقدار از آن را كه بخواهيم و به هر كس اراده كنيم مي‏دهيم، سپس ‍ دوزخ را براي او قرار خواهيم داد كه در آتش سوزانش مي‏سوزد در حالي كه مذموم و رانده (درگاه خدا) است.

وَمَنْ أَرَادَ الآخِرَةَ وَسَعَى لَهَا سَعْيَهَا وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَأُولَئِكَ كَانَ سَعْيُهُم مَّشْكُورًا ﴿اسراء-۱۹﴾

و آن كس كه سراي آخرت را بطلبد و سعي و كوشش خود را براي آن انجام دهد، در حالي كه ايمان داشته باشد، سعي و تلاش او (از سوي خدا) پاداش داده خواهد شد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۱۴, ۶/خرداد/۹۷
شماره ارسال: #9
آواتار
(۱۶/بهمن/۸۹ ۲۰:۵۶)mahdidost نوشته است:  این روش 100% علمی و عملیه تصورتون هرچقدر دقیقتر باشه مطمئنا زودتر رخ میده

کافرانه ترین قسمت قانون راز (که با میلیاردها تأسف در صدا و سیما هم به اصطلاح مستندش پخش شد) همین جمله است
یعنی چه؟
یعنی در قانون راز (و تمام مکاتب معنوی غیر الهی دیگر!!!!!!!!) انسان عامل اصلی است و اراده او علت تامّه!!!!
یعنی خدا در قانون جاذبه در حد نعوذاً بالله غول چراغ جادو هست!
شما سفارش میدی و به قول نگارنده متن پایین:
(۱۶/بهمن/۸۹ ۲۰:۵۶)mahdidost نوشته است:  چون کائنات بهترین زمان رو برای استجابت دعای شما انتخاب میکنه
شما میگی بده اونم میگه چشم
تازه سخنی هم از خدای تدبیر کننده کائنات نیست، جوری بیان شه که انگار کائنات مستقلاً دارای شعور و اراده هستند

تنها مانع هم برای شدنش نه اراده خداست و نه حکمتش و نه خلاصه هر چی که به خدا ربط داشته باشه
تنها مانع به قول نگارنده متن چیست:
بله
نقل قول:شکّ شما

در سیستم قانون راز و سایر معنویتهای غیر الهی
شما هر چی بری جلوتر بهت میگنه تو همه چی میتونی و کم کم به جایی میرسی که میگن بابا اصلا تو خودت یه پا خدایی؛ اونم خدایی که میتونی هر چی خواستی رو بهش برسی و هدفشم اینه که انسان به هر چی دلش خواست برسه
فارغ از اینکه اون چیز چیه؟
رفاه و ثروت
آرامش
شهرت
و...

اما در عرفان توحیدی شما هر چی بری جلو چی میشی؟
میشی همینی که در مهمترین کتاب عرفانی شیعه یعنی صحیفه سجادیه امام علیه السلام به زبانهای مختلف بارها و بارها بیان می کنند

میشی فقیر
میشی هیچی
میفهمی چقدر ناچیزی و چقدر محتاج خدا
و میفهمی اراده اوست که حاکم است و البته او برای تو جز خیر نمی خواهد ولو که برایت خیلی هم خوشمزه نباشد آنچه برای تقدیر کرده است!

خلاصه در یک کلام نهایت عرفان شیعی این است که انسان با چشم قلب به یقین می یابد مفهوم این آیه را که:

انتم الفقراء الی الله و هو الغنی الحمید (سوره فاطر - آیه 15)
شما فقط فقیر هستید، آن هم فقیر به خدا، و اوست یگانه غنی ستوده

سخن بسیار است و مجال اندک و به همین مقدار اکتفا می شود.
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا