کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 7 رای - 3.29 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«حمله به تل آویو» پاسخ ایران به «بتلفیلد ۳»
۱۹:۵۶, ۱۹/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/آذر/۹۰ ۱۹:۵۷ توسط warior.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بازی سازان ایرانی در پاسخ به بازی رایانه‌ایی «بتلفیلد ۳» بازی «حمله به تل آویو» را با حمایت بیناد ملی بازی‌های رایانه‌ایی می‌سازند

بهروز مینایی رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ایی کشورمان در حاشیه چهارمین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ایی دبی در پاسخ به فارس درباره واکنش جمهوری اسلامی ایران به بازی اهانت آمیز بتلفیلد ۳ که در آن حمله به کشورمان و عملیات سربازان امریکایی در خیابان‌های تهران تصویر شده است، گفت: ما نامه‌های اعتراض آمیزی به شرکت سازنده و بازی سازان این بازی رایانه‌ایی ارسال کرده‌ایم اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده‌ایم

بهروز مینایی افزود: اگر چه بتلفیلد ۳ به لحاظ فنی و تصویری اشکالاتی دارد اما اینکه لوکیشن این بازی تهران باشد قابل قبول نیست

رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه ای کشورمان گفت: در اینجا هم اعتراض خود را به دست اندرکاران شرکت اپیک که حامیان نمایشگاه و حضوری فعال در چهارمین نمایشگاه دبی داشتند ابراز کردیم

وی ادامه داد: واکنش آمریکاییها این بود که این مساله صرفا یک بازی و داستان است و نباید زیاد سخت گرفت

رییس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ایی با بیان اینکه استراتژی ما هم در این حوزه باید حمله در برابر حمله باشد گفت: از آنجایی که آمریکا خود را تحت ولایت اسرائیل قرارد داده است بنابراین بازی «حمله به تل آویو» ساخته خواهد شد، چون حتی بازی حمله به واشنگتن هم به اندازه حمله به تل آویو آنها را ناراحت نخواهد کرد

در عین حال جمعی از بازی سازان کشورمان آمادگی خود را برای همکاری در ساخت بازی «حمله به تل آویو» اعلام کردند

چند بازی ساز جوان هم در گفت و گو با خبرنگار فارس از برنامه ریزی برای ساخت هر چه بهتر بازی در مقابل بازی «بتلفیلد ۳» خب ردادند و گفتند ما کار مطالعاتی را از همین حالا (زمان مصاحبه) آغاز می کنیم
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۲:۵۵, ۱۹/آذر/۹۰
شماره ارسال: #11
آواتار
(۱۹/آذر/۹۰ ۲۱:۵۱)Irani نوشته است:  کافر همه را به کیش خویش پندارد!
باید خیلی احمق باشید که میخواید بر ضد بتلفیلد 3 بسازید....
البته اگر چیزی شبیه سوپر ماریو باشه باز میشه ازش تعریف کرد...
همونکه خواستید توی لانه ی شیطان بر ضد اسراییل باشید و آبروی هرچی بازی رایانه ای رو بردید بسه!
وای به حال هدایتی که شما بهش بگی هدایت....

بعدش آقای استاد! بازیسازی و اصول بازیسازی با برنامه نویسی زمین تا اسمان فرق دارد...
البته اگر تشخیص داده باشی...

آروم آروم ... نگهدار بابا اینقدر تند نرو جانم ... BlushBlushWink
من شاید از ساخت بازی سر درنیارم ولی اونقدر بازی های مختلف رو انجام دادم که بتونم تا حدی ارزش کیفی بازی رو بسنجم
بازی های اخیری که ایران ساخته نسبت به قبل از لحاظ کیفیت واقعا پیشرفت کرده . نمیدانم شما گرشاسب رو بازی کردید یا نه ؟؟
به نظرم اینجور موقعیت ها فرصت خوبی برای پیشرفت تو کیفیت بازی ها است !!!
شما هم به جای آیه یاس خوندن بهتره امیدوار باشید بازی خوبی از آب دربیاد . جوری از بتل فیلد دفاع میکنید که انگاری بدتون نمیاد واقعا به ایران حمله بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DodgyHuh
۲۳:۰۵, ۱۹/آذر/۹۰
شماره ارسال: #12
آواتار
ببخشید شما چندتا نام کاربری دارید؟؟؟؟؟؟؟؟
الان من باشما بودم؟
بعد این تند مند رو حرفشو نیارید وسط ببینید کی اول پا از میانه ی ادب گذاشت بیرون...
در ضمن من آیه ی یاس نمیخونم...
دارم انتقاد میکنم
ببینید، زمانیکه ما هنوز اصلا نمیدونستیم چجوری باید بازی ساخت خارجی ها کلی پیشرفت کرده بودن....
ما هنوز به اون مراحل نرسیدیم که زود تصمیم بگیریم و بازی ای بر علیه بتلفیلد 3 بسازیم...
من نمیگم نسازیم...
میگم بیایم اول رو خودمون کار کنیم...دانش خودمونو ببریم بالا
بعد بریم سراغ چنین بازی هایی....
من خودم داشتم تا یه ماه پیش یه بازی با داستان کاااااااااملا 30 یا 30 میساختم....اما دیدم حیف این سناریو هست...بهتره که در آینده (شاید یه سال دیگه شایدم بیشتر) رو اون کار کنم!
بابا من مخالف نیستم...
این آقا تند رفت ...
من گرشاسپ رو بازی کردم عالی بود....خیلی از بازی های عالی بودن....و از همه بهتر هم کوهنورد.
اما بازهم جای کار داریم و نباید سریع بعد از ساخت بتلفیلد ما هم جو بگیرتمون بر ضد اونا بسازیم...
تازه تاثیر کار هم میاد پایین...
شما فکر کن دوسال دیگه ما پیشرفت عالی توی بازیسازی داشته باشیم....
اون موقع یه بازی کامل خوب و بی نقص بسازیم خیلی بهتره تا الان سریعا پشت بازی بتلفیلد و بدون نگاه کردن به توانایی هامون شروع به ساخت بازی بر ضد بتلفیلد کنیم....
تازه اون موقع هم بیشتر صدا میکنه بازیWink

در هرصورت برای همه ی بازیسازان که از همکاران خودم هم هستن،خصوصا بازیسازانی که این بازی رو میخوان بسازن آرزوی موفقیت دارم
Heart
۱۱:۴۶, ۲۰/آذر/۹۰
شماره ارسال: #13

به خدا اين فقط ي بازيه نه چيز ديگه.چرا اينقدر سخت ميگيريد؟ميخوايد ي بازي بسازيد كه بشيم اسباب خنده ي مردم؟نكننيد اين كارارو.اين پرو‍ژه صد در صد شكست ميخوره يا اگه نخوره ي بازي در حد سگا يا ميكرو ميديد بيرون.

روسيه بايد چي بگه؟اين همه بازي تو روسيه بوده و به روسيه حمله شده.اونا هم از اين كارا كردن؟به خدا نه.
۱۳:۳۶, ۲۰/آذر/۹۰
شماره ارسال: #14
آواتار
امیدوارم که این متخصصان بتونند یک بازی خوب ( مثل گرشاسپ ) در جواب بازی اونوری ها بدن!! ولی دوستان مطمئن باشید بازی رو حتی اگه باز هم نسازند همین واکنشی هم که نشون دادند خودش خیلی مهمه یعنی ما بی توجه نیستیم و حساس هستیم اگه بازی در حد سگا!! هم باشه عیبی نداره از همین کارهای کوچیک میشه به کارهای بزرگ رسید یه جمله ای هست میگه "لازم نیست بزرگ شوی تا شروع کنی شروع کن تا بزرگ شوی"
۱۳:۴۶, ۲۰/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/آذر/۹۰ ۱۳:۵۰ توسط Resistance.)
شماره ارسال: #15
آواتار
(۱۹/آذر/۹۰ ۲۱:۴۵)M59 نوشته است:  خدا هدایتت کنه بچه جان! زمانی که شما از روی بابا آب داد! می نوشتید،ما روی برنامه نویسی کار می کردیم.
زیادی هم باد نکن برات خوب نیست

در تبادل نظرات ئ عقاید خود سعی کنیم با منطق و دلیل پیش بریم و در کلماتی که در پاسخ به هم بکار می بریم دقت کنیم . حرمت ها رو حفظ کنید

مشکل اصلی در دورنگری و آینده نگری کارها و البته بودجه مناسبه وگرنه اگر بخوان می تونند بازی در سطح جهانی هم بسازند . با تفکرات منفی و هدف دار خودمون رو سرکوب نکنیم . سربلند باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۴:۲۷, ۲۰/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/آذر/۹۰ ۱۴:۲۸ توسط Irani.)
شماره ارسال: #16
آواتار
خوشم میاد با مزاجتون سازگار نیست پست رو حذف میکنید...
حالا توهین حتی از جانب من نباشه...
اما بالاخره توهین هم شده باشه به من چون با مزاجتون سازگاره حذف نمیشه
افرین!Wink
۱۴:۳۸, ۲۰/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/آذر/۹۰ ۱۴:۴۰ توسط Unname28.)
شماره ارسال: #17
آواتار
زیاد به گرشاسپ تکیه نکنید همه می دانند که سعی داشته کپی خدای جنگ رو بسازه
بیشتر اوقات خلاقیت باعث موفقیت بازی ها بوده نه گرافیک
۱۶:۴۰, ۲۰/آذر/۹۰
شماره ارسال: #18

(۲۰/آذر/۹۰ ۱۴:۳۸)Unname28 نوشته است:  زیاد به گرشاسپ تکیه نکنید همه می دانند که سعی داشته کپی خدای جنگ رو بسازه

ولی به نظرمن خداییش خوب کپی کردن.و این بازم جای شکرش باقیهWink
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۵۴, ۲۰/آذر/۹۰
شماره ارسال: #19
آواتار
چرا از موضوع خارج میشید دوستان؟
این تاپیک در مورد بازی حمله به تلاویو هست چرا در مورد گرشاسپ بحث میکنید؟
مهم این هست که تصمیم به این بزرگی را گرفتند و در راه عمل کردن به ان قدم بداشتند.
کم کاری نیست که شما از همین حالا دارید به کپی متهمش میکنید.
۲۰:۰۶, ۲۰/آذر/۹۰
شماره ارسال: #20
آواتار
امیدوارم این بازی رو بسیار جدی بگیرند و یک موتور قوی براش بسازند
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان