کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمادهای شیطان پرستی
۱۴:۵۱, ۱۵/دی/۹۰
شماره ارسال: #1
آواتار
هیچ شکل و هیچ عددی متعلق به شیطان نیست.خود عدد 6 در قران امده است مثلا ...خداوند دنیا را در 6 روز و 6 دوران افرید.بیشتر نمادهایی که ماسونها از ان استفاده میکنند طرح هایی هستند که از قبل وجود داشتند هیچ نمادی متعلق به شیطان نیست چرا که خداوند شیطان را یک چشم افریده و در این خلقت و طراحی شیطان هیچ نقشی نداشته پس دوستان لطف کنند و هیچ نمادی رو به شیطان نسبت ندهند همین کار موجب تبلیغ این احمق ها میشود.این موجودات از حیوان هم احمق ترند.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۲۵, ۱۵/دی/۹۰
شماره ارسال: #2
آواتار
به نام خدا
سلام

فکر میکنم همه چی متعلق بخداست . در ضمن ما نماد شناسی رو میخونیم برای اینکه نشانه های شیطان و گروههای منحرف و آدمهای شرور رو بشناسیم .

اینکه شیطان یا مریدانش بسیار از علائم استفاده میکنند کاملا واقعیه و مومن کسیست که هم خدا رو بشناسه هم بتونه شیطان یا روشهای شیطانی رئ بشناسه .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۳:۰۸, ۱۶/دی/۹۰
شماره ارسال: #3
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم
این درست هست که هیچ عددی متعلق به شیطان نیست و تمام چیزهایی که در این دنیا هست ساخته ی خداوند
یگانه است اما فراموش نکنید که میشود از این وسایل عده ایی برای پیشبرد اهدافشان استفاده کنند تا بتوانند هرچه
زودتر با استفاده از جامعه به روشهای گوناگون مثل درست کردن نماد و....... به اهدافشان برسند که در راس انها
شیطان لعین وجود دارد . در واقع باید خیلی هوشیار بود چون شیطان از راههای مختلف برای انسان دام پهن میکند
و باید همیشه ازخداوند خواست که به ماها کمک کند که ثابت قدم باشیم
انشالله هم عاقبت بخیر شویم /
۳:۳۲, ۱۶/دی/۹۰
شماره ارسال: #4
آواتار
واسه بار 100000رم خدمت دوستای عزیزم عرض کنم که از هر چیزی هم میشه به درستی استفاده کرد و هم به اشتباه.

هیچ چیزی 100% نیست مگر خدا
۱۷:۰۸, ۱۶/دی/۹۰
شماره ارسال: #5
آواتار
(۱۶/دی/۹۰ ۳:۳۲)Mohammad Trust نوشته است:  واسه بار 100000رم خدمت دوستای عزیزم عرض کنم که از هر چیزی هم میشه به درستی استفاده کرد و هم به اشتباه.

هیچ چیزی 100% نیست مگر خدا

Big GrinBig GrinBig Grin البته دفعات قبلی که گفتین من ندیدم . اما اینبار رو دیدم . قول میدم از همه چی درست استفاده کنم .Blush
۸:۲۴, ۲۲/دی/۹۰
شماره ارسال: #6

''دوستان لطف کنند و هیچ نمادی رو به شیطان نسبت ندهند همین کار موجب تبلیغ این احمق ها میشود.این موجودات از حیوان هم احمق ترند.''

دوست عزیز، شیطان پرستی عملی ناشایسته و ناپسندیده است، اما این دلیل بر توهین کردن به اونها نمیشه، اگه شما هم بخواین مثل اونا که به اعتقاد دیگران توهین می کنند، بهشون این گونه توهین کنی، پس شان و منزلت مسلمانی کجاست؟
۱۰:۳۲, ۲۲/دی/۹۰
شماره ارسال: #7
آواتار
(۲۲/دی/۹۰ ۸:۲۴)mhc158 نوشته است:  ''دوستان لطف کنند و هیچ نمادی رو به شیطان نسبت ندهند همین کار موجب تبلیغ این احمق ها میشود.این موجودات از حیوان هم احمق ترند.''

دوست عزیز، شیطان پرستی عملی ناشایسته و ناپسندیده است، اما این دلیل بر توهین کردن به اونها نمیشه، اگه شما هم بخواین مثل اونا که به اعتقاد دیگران توهین می کنند، بهشون این گونه توهین کنی، پس شان و منزلت مسلمانی کجاست؟

شان و منزلت مسلمان چه ربطی به شیطان پرستی داره . شماها هستید که اجازه میدید این احمق ها تا بغل گوش ما بیان و هر کاری که دلشون میخواد بکنن.همه اینها رو باید قطعه قطعه کرد و بدترین توهین ها رو بهشون کرد.چطور وقتی اونا توهین میکنند یاد منزلت نمی افتند ادم احمق و نادان رو فقط تیزی شمشیر ادم میکنه نه عفت و منزلت از این همه شعار خسته نشدین تا کی میخواهین این راه کج رو ادامه بدین...............................
۱۵:۵۸, ۲۲/دی/۹۰
شماره ارسال: #8
آواتار
با سلام خدمت همه Heart
راستش من این تاپیک رو می تونم بگم جزء اولین کسانی بودم که خوندم اما خواستم ببینم دوستان چی می گن تا بعد من صحبت کنم Blush

و اما به قولی نقل قول کردن :

(۱۵/دی/۹۰ ۱۴:۵۱)I-CAN نوشته است:  هیچ شکل و هیچ عددی متعلق به شیطان نیست.

در جواب شما دوست گرامی
نماد ها نه تنها متلق به شیطان نیستند بلکه حتی متعلق به خداوند هم نیستند

ببینید دوستان نَماد یا بهتر سمبل یا در انگلیسی اون رو symbol ساخته ی دست خودمون در واقع نماد به عملی اطلاق می شه که علاوه بر معنای ظاهری , مظهر مفاهیمی فراتر و گسترده تر از خودشه رو نشون می ده. بزار راحت تر بگم اگه بگیم نماد ها برای خداوند هستند پس خداوند نماد گراست و یا بهتر سمبولیسمه آیا این واقعا جور در میاد با واقعیت ؟؟
برای مثال گل لاله نماد چیه ؟؟ ایا برای ما نماد شهید نیست یا نماد هایی مثل سرو - گل سرخ و ...
می بینیم که تمام این نماد ها ساخته ی دست بشر هستند خداوند هیچ گاه نگفته گل لاله نماد شهیده بلکه این ما هستیم که می گیم گل لاله نماد اینه
و به طبع اون تمام نماد هایی که در سراسر جهان وجود دارند ساخته ی افکار بشر هستند

(۱۵/دی/۹۰ ۱۴:۵۱) mahdy_mir نوشته است:  ما نماد شناسی رو میخونیم برای اینکه نشانه های شیطان و گروههای منحرف و آدمهای شرور رو بشناسیم .
به نظر شما این حرف تون درسته ؟؟؟
ما نماد شناسی رو می خونیم تا بگیم کی ماسون کی ماسون نیست ؟؟؟؟
بیشتر در مورد نماد شناسی مطالعه کنید
نماد شناسی یک علم , یکی از شاخه های هنره
نماد شناسی علم اسرار و رموزه

فکر کنم مقصودم رو رسونده باشم

ارادتمند شما
گریفنHeart
۱۶:۲۳, ۲۲/دی/۹۰
شماره ارسال: #9

(۲۲/دی/۹۰ ۱۰:۳۲)I-CAN نوشته است:  
(۲۲/دی/۹۰ ۸:۲۴)mhc158 نوشته است:  ''دوستان لطف کنند و هیچ نمادی رو به شیطان نسبت ندهند همین کار موجب تبلیغ این احمق ها میشود.این موجودات از حیوان هم احمق ترند.''

شان و منزلت مسلمان چه ربطی به شیطان پرستی داره . شماها هستید که اجازه میدید این احمق ها تا بغل گوش ما بیان و هر کاری که دلشون میخواد بکنن.همه اینها رو باید قطعه قطعه کرد و بدترین توهین ها رو بهشون کرد.چطور وقتی اونا توهین میکنند یاد منزلت نمی افتند ادم احمق و نادان رو فقط تیزی شمشیر ادم میکنه نه عفت و منزلت از این همه شعار خسته نشدین تا کی میخواهین این راه کج رو ادامه بدین...............................

ربط داره دوست من، یکی ار فرامین اصلی شیطان اینه: "شیطان می‌گوید انتقام و خونخواهی کردن بجای برگرداندن صورت. (اشاره به تعالیم مسیحیت که می‌گوید هرگاه برادری به تو سیلی زد، آن طرف صورتت را جلو بیاور تا ضربه‌ای به طرف دیگر بزند.)" این یعنی وقتی به یک شیطان پرست توهین کنی جواب اون هم توهینه، توهین به مقدساتت، اگه تو هم به عنوان یه مسلمون بخای انتقام توهین رو بگیری، بدونه اینکه خودت بخای به ایدئولوژی شیطانی عمل کردی
۱۶:۵۷, ۲۲/دی/۹۰
شماره ارسال: #10
آواتار
(۲۲/دی/۹۰ ۱۶:۲۳)mhc158 نوشته است:  
(۲۲/دی/۹۰ ۱۰:۳۲)I-CAN نوشته است:  شان و منزلت مسلمان چه ربطی به شیطان پرستی داره . شماها هستید که اجازه میدید این احمق ها تا بغل گوش ما بیان و هر کاری که دلشون میخواد بکنن.همه اینها رو باید قطعه قطعه کرد و بدترین توهین ها رو بهشون کرد.چطور وقتی اونا توهین میکنند یاد منزلت نمی افتند ادم احمق و نادان رو فقط تیزی شمشیر ادم میکنه نه عفت و منزلت از این همه شعار خسته نشدین تا کی میخواهین این راه کج رو ادامه بدین...............................

ربط داره دوست من، یکی ار فرامین اصلی شیطان اینه: "شیطان می‌گوید انتقام و خونخواهی کردن بجای برگرداندن صورت. (اشاره به تعالیم مسیحیت که می‌گوید هرگاه برادری به تو سیلی زد، آن طرف صورتت را جلو بیاور تا ضربه‌ای به طرف دیگر بزند.)" این یعنی وقتی به یک شیطان پرست توهین کنی جواب اون هم توهینه، توهین به مقدساتت، اگه تو هم به عنوان یه مسلمون بخای انتقام توهین رو بگیری، بدونه اینکه خودت بخای به ایدئولوژی شیطانی عمل کردی
دوست عزیز دین اسلام میگه اگه یه کسی بهت سیلی زد تو هم برگرد سیلی بزن.من مسیحی نیستم که صورتم رو بر گردونم.نژآد برتر روی زمین شیعه است و ما نژاد برتر زمین هستیم.ما تا جایی که میتونیم باید این احمق ها را قتل عام کنیم تا درس عبرتی برای سایرین باشد.فقط شعار مرگ بر امریکا مرگ بر اسراییل سر دادن کافی نیست ما در عمل باید امریکا و اسراییل را بکشیم نه در حرف اگر اونها کشتند پس ما هم باید بکشیم.من هر جا شیطان پرستی را ببینم روزگارش را سیاه میکنم.این حیوانات احمق برای اسلام بسیار خطرناک هستند
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]