کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: نظر شما در مورد این نمایشگاه؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خوب 100.00% 1 100.00%
متوسط 0% 0 0%
بد 0% 0 0%
تمام 1 رأی 100%
  اگر در نظرسنجی شرکت کرده باشید، گزینه انتخابی شما با * مشخص شده [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 14 رای - 4.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهکارهای یاری رساندن به مردم بحرین و انقلابهای منطقه
۲:۴۵, ۲۷/اسفند/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۵/اردیبهشت/۹۰ ۱۷:۳۵ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1

واقعا من خودم به شخصه حالم از عرب های عربستان بهم می خوره واقعا آدم چقدر بیشور ببینید چه بلایی سر این بحرینی بدبخت آوردن به جای اینکه هی بیام نماد آتیش بزنیم یه فکری برا این بدبخت ها کنیم کسایی که با گل اومدن ولی دارن با گوله به خاک پرده میشن واقعا پاشید یه کاری بکنیم دولت مردم دولت بابا حقوق بشر می گن اینه الان به کمک ما نیاز دارن اون بیچار ها فکر کنید فکر
http://dsclick.infospace.com/ClickHandle...85728070FF
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۵۲, ۲۷/اسفند/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/اسفند/۸۹ ۲:۵۳ توسط K-1.)
شماره ارسال: #2

عزیزم اینو باید به سید علی بگی ببینی چرا ؟؟؟ شاید الان به صلاح نیست ؟ شاید هم باید دستور از مقامات بالا بیاد ؟ و الله اعلم
http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news...39-54.html
۲:۵۹, ۲۷/اسفند/۸۹
شماره ارسال: #3

تا قبل از خروج سفیانی ما نمی تونیم وارد نبرد نظامی بشیم.روزی که سفیانی قیام کنه میگه هر حاکم و ملتی که به اعراب خیانت کرده و یا بهشون حمله نظامی کرده باید نابود بشه.
اگر ما زمان جنگ 33 روزه یا 22 روزه یا همین بحث بحرین یا اتفاقات آینده وارد درگیری نظامی بشیم،بهانه دادیم دست سفیانی
مطمئن باشید همونطوری که خدا به لبنان و غزه از طریق ما کمک کرد ، بحرین رو هم بی نصیب نذاشته Wink

هر ملتی که بخواد از زیر یوغ ستم نجات پیدا کنه باید هزینه بده.مگر خود ما طی صدها سال؛ میلیونها شهید در راه مبارزه با استعمار ، استبداد و استکبار ندادیم؟
۳:۰۷, ۲۷/اسفند/۸۹
شماره ارسال: #4

(۲۷/اسفند/۸۹ ۲:۵۹)علائم ظهور نوشته است:  تا قبل از خروج سفیانی ما نمی تونیم وارد نبرد نظامی بشیم.روزی که سفیانی قیام کنه میگه هر حاکم و ملتی که به اعراب خیانت کرده و یا بهشون حمله نظامی کرده باید نابود بشه.
اگر ما زمان جنگ 33 روزه یا 22 روزه یا همین بحث بحرین یا اتفاقات آینده وارد درگیری نظامی بشیم،بهانه دادیم دست سفیانی
مطمئن باشید همونطوری که خدا به لبنان و غزه از طریق ما کمک کرد ، بحرین رو هم بی نصیب نذاشته Wink

هر ملتی که بخواد از زیر یوغ ستم نجات پیدا کنه باید هزینه بده.مگر خود ما طی صدها سال؛ میلیونها شهید در راه مبارزه با استعمار ، استبداد و استکبار ندادیم؟

منظورت اینه که باید فتنه ها حد اکثر شود یا تمام کارمون روی بعد خدایی باشد یا حجت بر همه تمام شود و کسی بهانه ای نداشته باید که بگه اینا بد هستن ؟؟؟

منظورتون چی بود
۹:۲۱, ۲۷/اسفند/۸۹
شماره ارسال: #5

سلام بابا انقدر مردم حرکت بزنن جهانی کنن تا این مثلا آقایون حقوق بشر یه یه فکری به سر پوکشون بزنه واقعا که اصلا انگار دیگه حقوق بشری وجود نداره همین طوری مثل چی آدم می کشن
۱۲:۳۳, ۲۷/اسفند/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/اسفند/۸۹ ۱۲:۳۴ توسط فاطمه خانم.)
شماره ارسال: #6
آواتار
حقوق بشر كيلويي چنده برادر من؟ حقوق بشر يعني اينكه كسي نبايد حقوق شيطان رو ضايع كنه.

امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
۱۲:۳۶, ۲۷/اسفند/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/اسفند/۸۹ ۱۲:۳۸ توسط ALPHA.)
شماره ارسال: #7

امیدوارم راهی پیدا بشه برای اعزام ما به بحرین، دارم از تشنگی میمیرم.
۱۴:۴۰, ۲۷/اسفند/۸۹
شماره ارسال: #8

(۲۷/اسفند/۸۹ ۱۲:۳۶)ALPHA نوشته است:  امیدوارم راهی پیدا بشه برای اعزام ما به بحرین، دارم از تشنگی میمیرم.

در صورت صلاح دید امام خامنه ای ما هم حاضریم برادر
۱۵:۰۸, ۲۷/اسفند/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/اسفند/۸۹ ۱۵:۱۰ توسط 7parsa4.)
شماره ارسال: #9
آواتار
آبرفت جون خیلی داغ کردیا یه لیوان آب بخور تا از دست نرفتی
آلفای عزیز شما هم فعلا یه لیوان آب بخور تا امام خامنه ای اجازه بدن اونوقت خودم میام واست سربند یا مهدی رو میبندم با هم دیگه میریم جنگ

دیروز تو سایت وعده صادق خوندم که شیعیان بحرین به امام خامنه ای یه نامه نوشتند و از ایشان خواستند که براشون دعا کنند اینم لینکش
استغاثه مظلومانه شیعیان بحرین به رهبر معظم انقلاب

امام خامنه ای خیلی بیشتر از من و شما تشخیص میدند که مصلحت چیه اگه تشخیص دادند که باید با دولت بحرین وارد جنگ بشیم اگه حتی شده پای پیاده تا بحرین میرم
۱۵:۱۲, ۲۷/اسفند/۸۹
شماره ارسال: #10
آواتار
(۲۷/اسفند/۸۹ ۲:۵۹)علائم ظهور نوشته است:  تا قبل از خروج سفیانی ما نمی تونیم وارد نبرد نظامی بشیم.

یعنی چی برادر منتظر شیم سفیانی بیاد؟ ما باید کار خودمون رو بکنیم اگر سفیانی هم اومد لهش می کنیم.

ما باید تا می تونیم راه رو واسه امام زمان باز کنیم
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]