کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان تشکیل گروه انیمیشن سازی
۲۱:۳۴, ۳/شهریور/۹۱
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام و عرض ادب
دوستانی که مایل هستند یک گروه انیمیشن سازی تشکیل بدیم و انشاالله در آینده به تیم بازی هم گسترشش بدیم در این تاپیک اعلام آمادگی کنند . کسانی که در عرصه انیمیشن فعالیت می کنند و حتی فقط علاقه مند هستند و نمی دونند باید چیکار کنند در این تاپیک شرایط خودشونو اعلام کنند تا راهنمایی لازم انجام بدیم . فکر می کنم همه به تاثیر فیلم و انیمیشن آگاه هستید و می دونید که در جنگ نرم یکی از موثرترین ابزار ها به شمار میاند
اگر خدا بخواد ما می تونیم گروه آزمایشی تشکیل بدیم و تا وقتی به حد ساختن انیمیشن نرسیدیم آموزش های لازم ببینیم . معرفی اموزش ها با بنده
البته این گروه فقط برای اماده سازی شما به عنوان یه انیماتور هست تا اینکه به امید خدا هرگاه به حد قابل قبولی رسیدید اقدام به تولید انیمیشن , ساخت تیزر و جلوه های ویژه کنید . این گروه هیچگونه الزامی در پایبندی اعضای خودش به اینکه حتما باید در ساخت یک انیمیشن کمک کنند نداره و همون طور که گفتم فقط شمارو آماده می کنه که در وادی جنگ نرم مسلح بشید . البته شما بعد از تسلط بر نرم افزارهای مربوطه می تونید درآمد خوبی هم از این راه کسب کنید
اگر اعلام آمادگی شد چون با شما و توانایی های شما اشنا نیستم فعلا بنده به عنوان مسئول هماهنگی و آموزش در خدمتون هستم تا انشاالله انسجام بهتری بگیریم
فعالیت های پیشنهادی
1-گرافیک 2 بعدی
شامل ساخت پوستر و بنر
2-انیمیشن 3 بعدی

بنده توانایی راهنمایی اعضا به هر کدام از رشته های گفته شده را دارم . دقت کنید که 2 رشته معرفی شده دارای زیر رشته و نرم افزارهای زیادی هستند . یا علی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۳:۳۳, ۴/شهریور/۹۱
شماره ارسال: #2
آواتار
با تشکر از این تاپیک خوب. آقا ما هیچی در زمینه انیمیشن سازی بلد نیستیم. ولی اینکارو دوست داریم. میگین چیکار باید بکنیم که یک کمکی کرده باشیم؟(همه فعلهارو جمع بکار بردم که اونایی هم که مشکل منودارن زحمت ندن به خودشون پست جدید بزنن! فقط یه تشکر پایین همین پست بزنن کافیه. ینی ماهم هستیم...Big GrinBig GrinBig Grin)
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۰:۵۲, ۴/شهریور/۹۱
شماره ارسال: #3
آواتار
سلام من هم خیلی علاقه دارم.
و امیدوارم بتونم کمکی بکنم.
فتوشاپو بلدم.
مدل سازی در حد خیلی کم وساده( ساختن یه صندلی و تخت خواب و یه اتاق ساده Smile)رو هم با 3D max کارکردم .
البته حدود 2 سال پیش

امضای sarallah
به امید روزی که این پُست سرتاسر این تالار گفت و گو را پرکند:
امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آمد!
[تصویر: NatureGif16.gif]
۱۵:۱۴, ۴/شهریور/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/شهریور/۹۱ ۱۵:۱۶ توسط انصارالمهدی.)
شماره ارسال: #4
آواتار
برای شروع به سایت digitaltutors.com مراجعه کنید و با نرم افزارهای مورد نظر آشنا بشید . کار با نرم افزارهای maya , after effects , premier , برای شروع مناسبه . برای تشکیل گروه ما تخصص های متفاوتی نیاز داریم . البته اگه چند کاربر هم بسته به علاقه ای که دارند روی یک تخصص کار کنند مشکلی نیست و در نبود هر کدام از اعضا می تونیم از توان دیگری استفاده کنیم
نرم افزار مایا یکی از بزرگترین نرم افزارهای انیمیشن سازی هست و تسلط بر اون قدری زمان بر هست . maya اصلی ترین نرم افزار هست . برای ساخت جلوه های ویژه after effects می تونه گزینه خوبی باشه البته نرم افزارهای دیگری هم هست . premier هم برای میکس نهایی کار مورد استفاده قرار میگیره . برای دوبله هم از توان کاربری انجمن می تونیم بهره بگیریم . کسانی که علاقه مند هستند به ما بپیوندند ولی وقت کافی ندارند می تونند با نرم افزارهای سبک تری کار کنند . فرضا نرم افزار premier در نظر بگیرید بعد مدت زمان کوتاهی فرضا 1 ماه با روزی 2 ساعت شما می تونید به این نرم فزار مسلط بشید یا فرضا نرم افزار فتوشاپ برای طراحی پوستر و بنر که خیلی هاش آشنا هستند .
برای دوستانی که میخوان بیشتر زحمت بکشند و پایه ساخت انیمیشن های حرفه ای بشند صحبت های بیشتری دارم
برای مدلینگ میشه از این نرم افزار کمک گرفت یا اصلا از zbrush شروع کنیدhttp://www.digitaltutors.com/training/zbrush-tutorials

آموزش های نرم افزار مایا http://www.digitaltutors.com/training/maya-tutorials
http://www.videocopilot.net/tutorials/

نرم افزار after effects
http://www.digitaltutors.com/training/af...-tutorials

این گالری سایت های CG معتبر خارجی هست
http://www.3dtotal.com/index_gallery.php
این سایت هم گالری معتبر ایرانی
http://www.cgart.ir

در مورد نرم افزارهای نامبرده چه در این پست و چه در سایت digitaltutors به صورت فارسی در گوگل جست و جو کنید و در موردشون تحقیق کافی انجام بدید و انتخاب خودتونو انجام بدید تا آموزش هارو معرفی کنیم .
این تاپیک هم باز هست و درآینده هم پذیرای دیگر دوستان خواهد بود
۲۰:۱۲, ۱۴/شهریور/۹۱
شماره ارسال: #5
آواتار
ما هم گه نشستیم اینجا برای اعلام همکاریBig Grin
مکس و فتوشاپ و فلش رو فول هستم تقریبا البته ازم انتظار زیادی نداشته باشید سرم خیلی شلوغه ولی تا جایی که بتونم کمکتون میکنمWink
۲۱:۴۶, ۸/مهر/۹۱
شماره ارسال: #6
آواتار
بنده هم اعلام آمادگی می کنم.
البته در انیماتوری و طراحی تخصصی ندارم ولی دست به قلم هستم و چندتا تجربه کوچیک هم توی نوشتن فیلمنامه انیمیشن دارم.

البته دوستان باید بدونن ساخت انیمیشن به همین راحتی ها نیست. اعلام آمادگی و جمع کردن افراد علاقه مند و متخصص یه بحثه ولی تا بودجه و پول و پله نباشه کار به جایی نمی رسه.
انیمیشن امروزه نیاز به استیدیو و ابزار و امکانات داره ... کی می خواد اینا رو جور کنه.
بالفرض من نوعی یک ایده دادم،و دوستی آمد متنی نوشت و دیگری آمد آنرا به فیلمنامه تبدیل کرد، دیگری هم اتود زد و شخصیتها را طراحی کرد .. از اینجا به بعدش نیاز به سیستم و نرم افزار و انواع و اقسام ابزارهای مونتاژ و تدوین و صداگذاری است.
کسی هست حمایت کنه؟
۰:۲۰, ۱۰/مهر/۹۱
شماره ارسال: #7
آواتار
سلام
منم بدم نمیاد همکاری کنم Big Grin
تا حالا چندتا انیمیشن ساده برای پروژه های دانشجویی ساختم. جلوه های ویژه هم زیاد کار میکنم.
با اینها کار میکنم : 3D Max And Vray , فتوشاپ ، After Effects ، Premiere ، Adobe Audition
۱۶:۳۷, ۱۰/مهر/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/مهر/۹۱ ۱۶:۳۸ توسط سرباز سید علی.)
شماره ارسال: #8
آواتار
من تا دو ماه دیگه مکس رو فول میشم والبته همین الان هم مدلینگ رو کامل بلدم (فقط سرعتم کمه یکم کار کنم راه میفتم)
ولی
(۸/مهر/۹۱ ۲۱:۴۶)nayyeri1982 نوشته است:  دوستان باید بدونن ساخت انیمیشن به همین راحتی ها نیست. اعلام آمادگی و جمع کردن افراد علاقه مند و متخصص یه بحثه ولی تا بودجه و پول و پله نباشه کار به جایی نمی رسه.
انیمیشن امروزه نیاز به استیدیو و ابزار و امکانات داره ... کی می خواد اینا رو جور کنه.
بالفرض من نوعی یک ایده دادم،و دوستی آمد متنی نوشت و دیگری آمد آنرا به فیلمنامه تبدیل کرد، دیگری هم اتود زد و شخصیتها را طراحی کرد .. از اینجا به بعدش نیاز به سیستم و نرم افزار و انواع و اقسام ابزارهای مونتاژ و تدوین و صداگذاری است.
کسی هست حمایت کنه؟
۱۸:۱۳, ۱۰/مهر/۹۱
شماره ارسال: #9
آواتار
سلام........

منم دوسدارم ....اما رک بگم............هیچی بارم نیست......
۱۹:۲۸, ۱۰/مهر/۹۱
شماره ارسال: #10
آواتار
(۸/مهر/۹۱ ۲۱:۴۶)nayyeri1982 نوشته است:  البته دوستان باید بدونن ساخت انیمیشن به همین راحتی ها نیست. اعلام آمادگی و جمع کردن افراد علاقه مند و متخصص یه بحثه ولی تا بودجه و پول و پله نباشه کار به جایی نمی رسه.
کسی هست حمایت کنه؟

دوست عزیز ما که نمیخایم در حد پیکسار انیمیشن بسازیم که نیاز به این همه تجهیزات داشته باشیم
با همین سیستم خودمونم میتونیم تموم این کارها رو انجام بدیم .
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا