کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سخنان مشاهیر جهان در مورد رهبر معظم انقلاب
۸:۴۹, ۱۰/دی/۹۱
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: wol_error.gif]
[تصویر: 253045_197.jpg]

نقل قول: کاندولیزا رایس وزیرسابق امور خارجه آمریکا ومشاور ارشد جرج بوش : رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها، در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند، با یک سخنرانی یک‌ساعته خنثی کند.

در این نوشته چندین نظر از سیاستمداران بزرگ دنیا در مورد رهبری را می گذارم :
پوتین (رئیس جمهور روسیه): من مسیح را ندیدام،اما تعاریف او را در انجیل شنیده و خوانده ام،من مسیح را در رهبری ایران دیده ام
دکوئیار(دبیر کل اسبق سازمان ملل) : من مدرک دکترای علوم سیاسی دارم و سی سال کار سیاسی کرده ام، چند سال است دبیر کل سازمان ملل هستم، تا کنون شخصیتی به سیاست مداری و هوشمندی او ندیده ام.
کوفی عنان: شخصیت معنوی آقای خامنه ای چنان مرا گرفت که از خود پرسیدم چرا شخصیتی مثل من دبیر کل سازمان ملل باشد، با دیدنش همه را فراموش کردم.
کاندولیزا رایس وزیرسابق امور خارجه آمریکا ومشاور ارشد جرج بوش : رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها، در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند، با یک سخنرانی یک‌ساعته خنثی کند.

سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان : ما با شخصیتی عظیم و استثنایی روبه‌رو هستیم که بسیاری در میان امت، چیزی درباره او نمی‌دانند و کمتر کسی با این شخصیت آگاه هستند ما می دانیم که این رهبر در میان امت و حتی در ایران چقدر مظلوم است حتی در بارزترین و روشن‌ترین بعد در شخصیت ایشان یعنی بعد رهبری و سیاسی ایشان مظلوم است. شما در برابر شخصیتی قرار داری که دشمنان، او را محاصره کرده اند و دوستان نیز حق او را آن‌گونه که باید ادا نمی‌کنند
سید حسن نصرالله در مورد بوسیدن دست رهبری گفت:\”من با بوسیدن دست حضرت آیت الله خامنه ای خواستم به همه بگویم شما که مرا مرد سال جهان عرب می دانید این را نیز بدانید که رهبر من حضرت آیت الله خامنه ای است و من افتخار می کنم که شاگرد ایشان هستم.
< آقای خامنه ای از سفر آمده بودند و به خدمت امام خمینی رسیدند.همین که امام،آقای خامنه ای را دیدند گفتند:\"وقتی شنیدم هواپیمای شما در فرودگاه نشست،خیالم راحت شد.سپس فرمودند:هرموقع که شما به سفر می روی من مضطرب هستم تا برگردی،خیلی سفر نرو
امام خمینی (رحمة الله علیه) : :\”الحق ایشان (آقای خامنه ای ) شایستگی رهبری را دارند\”.
عده ای به آیت الله بهجتگفتند:آقای خامنه ای جوان است برای رهبر شدن! آیت الله بهجت در جواب آن عده فرمود:همان یک بارکه گفتند حضرت علی علیه السلام جوان است و ایشان را از خلافت منع کردند،برای هفت پشتمان کافی است
مرحوم محمد تقی بهلول نقل کرده است من در طول مدت عمرم،امرا و صاحب منصبان زیادی را دیده ام اما کسی را به لحاظ بی رغبتی به مقام و منصب دنیایی،همپای\”آقا\” ندیده ام. وقتی در زندگی روزمره او را از نزدیک می بینم حس می کنم که ذره ای میل به دنیا طلبی در او وجود ندارد
علامه عظیم الشان [b]حضرت آیت الله حسن زاده آملی،
جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می کنند،حضرت آقا ناراحت شده و به علامه می فرمایند:\” اینکار را نکنید\”.علامه حسن زاده می فرمایند:\”اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی کردم\”.
روزی بعد از ملاقات آیت الله خامنه ای با آیت الله بهاءالدینی،از ایشان می پرسند که آیا دیروز مقام معظم رهبری به اینجا آمده بودند؟ایشان در جواب می فرمایند:بله چند دقیقه خورشید در اینجا تابید و رفت،او چون خورشید دارای خیر وبرکات است.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۱۱, ۱۰/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/دی/۹۱ ۲۰:۱۲ توسط yektasepas.)
شماره ارسال: #2
آواتار
[quote][quote='كارمند پيمانی' pid='170204' dateline='1356841183']
[تصویر: wol_error.gif]
کاندولیزا رایس وزیرسابق امور خارجه آمریکا ومشاور ارشد جرج بوش : رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها، با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها، در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند، با یک سخنرانی یک‌ساعته خنثی کند

[/quote] [quote][/quote
دشمنانمون بهتر از ما آقارو شناختن !!!!!!!!!!!Blush
همیشه بهترین تعاریف وشناخت ها از انسان های بزرگ رو دشمنانشون در موردشون دارند .مثل حضرت علی _علیه السلام _
۸:۱۹, ۱۱/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/دی/۹۱ ۸:۲۰ توسط كارمند پيمانی.)
شماره ارسال: #3
آواتار
(۱۰/دی/۹۱ ۱۷:۰۷)Hadith نوشته است:  لطفاً منبع این موضوع خبری راهم اعلام بفرمائید.
با تشکر

http://daynews.ir/vdcc1sqp.2bqii8laa2.html?52123

[تصویر: agha_25_3.jpg]

در سفر ولادیمیر پوتین رئيس جمهور سابق روسيه به ايران، با توجه به توضيحاتي که مسولان تشريفات رياست جمهوري روسيه درباره ي مقام معظم رهبري و جايگاه ولايت فقيه در جمهوري اسلامي به وي داده بودند، وي در طول مسير خود از فرودگاه تا مکان استقرار خود، مدام مي پرسيد که من چگونه بايد رفتار کنم؟ وقت ملاقات من با ايشان در چه زماني است و ايشان را چگونه بايد خطاب کنم؟ اين اضطراب پوتين تا حدي بوده است که حتي درخواست مي کند که اگر در ملاقات با مقام معظم رهبري عرف بر اين است که کفشها را در آورند، همين طور عمل نمايد.

ولاديمير پوتين که هيچ تعلق مذهبي نداشته و شخصي لائيک به شمار مي رود، پس از ديدار با رهبر انقلاب مي گويد: با عنايات به مطالعاتي که من درباره ي مسيح داشته ام، در ملاقات با رهبر ايران، تمام ويژگي هاي نوشته شده براي مسيح را در آيت الله خامنه اي ديدم و برايم متجلي شد.

وي ادامه داده است: حکيم بزرگي در ايران نشسته است که به ذهن من خطور نمي کرد او تا به اين حد همه جانبه نگر باشد.

او حکيم و دانشمندي است که تصميم گيري و تنظيم سياست ايران با اوست و با وجود درايت و هوش سرشار ايشان، هيچ خطري متوجه ايران نمي شود.من در ملاقات با ايشان، معناي واقعي قانون اساسي جمهوري اسلامي و مفهوم ولايت فقيه و ولايت علماي ديني را که شنيده بودم، فهميدم...
در سفر پوتین به تهران و ملاقاتی که وي با رهبر انقلاب داشت، رئیس‌جمهور روسیه که خود از سردمداران نظام سلطه و لائیک شرق است، به شدت تحت تأثیر رهبر انقلاب قرار گرفته و این امر از حرکات حین جلسه و پس از آن پوتین مشخص بود.
به گفته این منبع آگاه، آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار خطاب به رئیس‌جمهور روسیه و در زمینه مسائل جاری این کشور مطالب و نکاتی را گوشزد کردند که پوتین در همان روز گفت: «من به عنوان رئیس‌جمهور روسیه از این مسائل غافل بودم» و از تیزبینی و ظرافت رهبر انقلاب در شگفت می‌شوند.
بنا بر این گزارش، میزان تأثر پوتین از ملاقات با رهبر انقلاب تا به حدی بوده که در بازگشت از پیش ایشان سوار بر خودروی اسکورت مخصوص خود نمی‌شود و به آقای احمدی‌نژاد می‌گوید: «آیا اجازه است که من سوار اتومبیل شما شوم؟» و به همراه تیم حفاظتی و ماشین رئیس‌جمهور کشورمان، بیت رهبری را ترک می‌کند.
گفتنی است، در شب همان روز و پس از دیدار با رهبر انقلاب، پوتین در سر سفره شام به نزد حجت‌الاسلام والمسلمین گلپایگانی، رئیس دفتر رهبری رفته و با رفتاری گرم و صمیمانه و در حالی که دست بر شانه وي می‌گذارد، می‌گوید: «ما از محضر آیت‌الله خامنه‌ای بسيار استفاده كرديم.

"ای کاش در دعایت یادی کنی ز یاران"

[تصویر: ch1zpvkyx5slqc2rhel.jpg]
۱۴:۵۸, ۱۱/دی/۹۱
شماره ارسال: #4

لبیک یا خامنه ای
  • (هرکس امام عصر خود را نشناسد به مرگ جاهلی مرده است)[i][/u]
۱۷:۲۱, ۱۱/دی/۹۱
شماره ارسال: #5
آواتار
(۱۱/دی/۹۱ ۱۴:۵۸)احسان خادم مهدی نوشته است:  لبیک یا خامنه ای
  • (هرکس امام عصر خود را نشناسد به مرگ جاهلی مرده است)[i][/u]

این حدیث مربوط به امام معصوم(علیه السلام) است که در زمان ما،حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) هستند و شناخت حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) مدّنظر و هدف است.

امضای Hadith
بیایید ارتباطمان را هر روز با حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) حفظ کنیم.
حتی به اندازه ی خواندن یک دعای فرج و
یـا ذکر صلواتی با تقدیم ثواب آن به امام زمانمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)..
و یار امام زمانمان باشیم،حداقل به اندازه ی ترک یک گــــــناه..

[تصویر: Marg.jpg]

ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]