کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطراتی از ارتباط واقعی با شیاطین!!!
۲۱:۳۷, ۲۲/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/دی/۹۱ ۲:۴۱ توسط insan.)
شماره ارسال: #1

سلام دوستان
از چند سال پیش که به موضوع ارتباط با موجودات نامرئی علاقمند شدم با افراد زیادی که با شیاطین در ارتباط بودند آشنا شدم.
باید بگم مسائلی که باهاشون برخورد کردم خیلی عجیب بود و اگه بخوام تمام اونا رو بنویسم یک کتاب 1000 صفحه ای میشه.
اول اینکه میشه با شیاطین ارتباط برقرار کرد و فکر نکنید که این موضوع فقط مال قدیما بوده و الان خبری نیست.نمیخواد دنبال فراماسونها برید یا دنبال شیطان پرستایی که قیافه های عجیب وغریب دارن باشید تا به این موضوع پی ببرید. افراد زیادی تو همین ایران هستند که این کارو انجام میدن.
شاید بپرسین پس چرا ما از وجود این افراد اطلاعی نداریم؟
باید بگم اولین خواسته شیاطین از این افراد اینه که این ارتباط باید تا حد امکان مخفی بمونه وکسی نباید از این ارتباط مطلع بشه چون اولین خواسته وهدف شخص ابلیس که پادشاه تمام شیاطینه اینه که انسان نباید به وجود واقعی شیاطین پی ببره و انسانها همیشه فکر کنند که شیطان یک افسانه است که تو کتابهای آسمانی و قرآن فقط اسمش میاد و وجود خارجی و ملموس نداره.
به همین دلیله که ما اطلاعات زیادی در مورد انجمنهای مخفی فراماسونری و شیطان پرستی در دست نداریم.
این از این!
دوم اینکه بدونید شیاطین در قبال انجام کارها برای انسان خواسته هایی هم دارند و رایگان کاری رو انجام نمیدن!!! شاید باکمی فکر کردن دلیل قربانی کردن برای بتها رو در زمان بت پرستی متوجه بشید!!!
البته قربانی کردن برای شیاطین با قربانی کردنی که خدا تو قرآن به انسان دستور داده چند تا فرق داره. یکیش اینه که درموقع قربانی کردن برای شیاطین اصلا نباید نام خدا برده بشه و ذکر مخصوص هر فرقه از شیاطین فرق داره چون اگه اسم خدا رو موقع قربانی کردن برای شیاطین ببری دیگه هیچ کدام از اون شیاطین اجازه استفاده از اون قربانی رو ندارند .شاید حالا کم کم متوجه بشید که چرا موقع قربانی کردن احشام به روش اسلامی حتما باید نام خدا برده بشه وگرنه گوشت اون قربانی دیگه قابل استفاده نیست و از لحاظ شرعی حرام محسوب میشه.
البته قربانی کردن برای شیاطین جزئیات زیادی داره که خارج از بحث ماست و نوشتنش خیلی وقت میگیره.
دوستان عزیز لازمه یادآوری کنم که خداوند متعال سه دسته موجودات با قدرت تفکر آفریده
1-ملائکه و فرشتگان که خلقتشان از نور است.
2-جنیان که خلقتشان از آتش است
3-انسان که خلقتش از خاک است
که همونطور که در قرآن کریم بیان شده شیطان از جنیان و خلقتش از آتش است.
البته اینم لازمه بگم که جنیان گروهها و طایفه ها و ادیان مختلفی دارند ولی از هر نژاد و گروهی که باشند هیچ پیامبری از جنس خودشون ندارند و از پیامبر انسانها پیروی میکنند.مثلا جنها یهودی و مسیحی و مسلمان و کافر دارند و جالبه بدونید جنهای مسلمان فقط یک مذهب دارند. یعنی شیعه هستند و مذهبی به نام تسنن ندارند.دلیلشم اینه که همین الان جنیانی که در واقعه غدیر خم حضور داشتند خاطرات و صحبتهای پیامبر اکرم (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) را که حضرت علی(علیه السلام) رو جانشین خودش قرار داد رو با جزئیات کامل به یاد دارند و نقل میکنند.چون جنها نزدیک به 2000 سال عمر میکنند!!!
بنا براین با کمی اندیشه و تفکر میشه فهمید که چرا آمریکا و اسرائیل اکثر ناآرامی ها و جنگهایی که در کشورهای مسلمان به وجود میارن اغلب در کشورهای شیعه مسلمان است چون اسلام با مکتب عاشورا کامل است و بدون مکتب عاشورا هیچ تهدیدی علیه ستمگران زمان وجود ندارد. اینجاست که ما شیعیان باید به مذهبمون افتخار کنیم.
و جالبتر اینکه اگر کسی با جنیانی ارتباط برقرار کرد و اون جنها خودشونو مسلمان معرفی کردند 100 در 100 مطمئن باشید که اون جنها مسلمان نیستند و فقط به منظور گمراه کردن شخصی که احضار زده خودشونو مسلمان معرفی میکنند. چون پیامبر اسلام به صراحت هم به مسلمانان جن و هم به مسلمانان انسانها هشدار داده که به هیچ عنوان وارد دنیای همدیگه نشن و با همدیگه ارتباط برقرار نکنند!!!
پس اگه رمال یا جنگیری رو دیدید که میگه لشکر تحت فرمان من از جنهای مسلمانند بدونید یا دروغ میگه یا اون شیاطین بهش دروغ گفتند چون اگه مسلمان باشند به توصیه پیامبر اسلام عمل میکنند و با انسان ارتباط برقرار نمیکنند.دو راه برقراری ارتباط با موجودات غیر اورگانیک و انجام کارهای عجیب که علم فیزیک از توضیح اون مسائل عاجزه وجود داره:
1-اول اینکه بر اثر تزکیه نفس و عبادت و روزه که یک ریاضت شرعی محسوب میشه یک سری درهایی به روی انسان باز میشه که نورانیت و تخلیه روح و شفابخشی و الهامات الاهی و یاری گرفتن از فرشتگان و در اختیار داشتن خادمین سوره های قرآنی وطی الارض و.... از نمونه های اون هست وما این کرامات رو در خیلی از علما دیدیم ویا حداقل چیزهایی دربارش شنیدیم که همه این کرامات مال عالم علیا یا همون عوالم بالاست.

2-دوم اینکه به وسیله بعضی اذکار ودعاهای علوم غریبه و ریاضت و چله نشینی و بی احترامی به اسامی خداوند و بی احترامی به کتب آسمانی و قربانی کردن حیوانات خونگرم ودر بعضی موارد قربانی کردن انسان و خیلی مواردی که گفتن اون خیلی وقتگیره موجودات عالم سفلی به انسان نزدیک شده وارتباط برقرار میکنند.البته اینو بگم بسیاری از ارتباطاتی که از راه دوم برقرار میشه ختم به خیر نمیشه.چون اولا با ذکر و ریاضت ویک سری قسم هایی که داده میشه طرف مقابل یا همون اجنه به بند کشیده میشن و از آزادی قبلی خودشون برخوردار نیستند پس همیشه به طور پنهانی در پی ضربه زدن به شخصی هستند که اونا رو به بند کشیده ولی در ظاهر اونا به انسان میگن که محافظ شما هستیم و ظاهراهم کارایی میکنند که ثابت کنند حرفشون راسته ولی اکثر طوایف جنی از ارتباط بیزارند مگر کافرین اونها که در قبال اظهار شرک شخص احضار کننده به خدا برای اون شخص کارهای بسیار عجیبی انجام میدن که همش به درد دنیا میخوره و در یک کلام فروختن آخرت به دنیاست مثل رونق تجارت و دزدیدن علم از سایر دانشمندان و آوردن اون خدمت احضار کننده و جابجایی اجسام خیلی سنگین وموارد خیلی زیادی که گفتنش واقعا وقتگیره. احتمالا با کمی فکر و تعقل شاید بشه به سوالات بسیار زیادی که در مورد پیشرفت سریع دنیوی بعضی فرقه ها و یا به معماری عجیب بعضی بناهای
عجیب
تاریخی پی برد و اگه بخوام نمونه دیگه ای بگم باید به راهنمایی شیاطین به انسان برای غلبه بر جاذبه زمین اشاره ای بکنم.شاید کم کم به ماهیت اشیای آسمانی که بدون صدا در آسمان رویت شدند بشه پی برد که همیشه این اجسام پرنده رو برای ما موجودات فضایی معرفی کردند!!!!!!!
علم غلبه بر جاذبه زمین از زمانهای بسیار قدیم وجود داشته و مختص زمان حال نیست!!!!!!!!


در ادامه لازمه دوباره بگم این مطالبی که دارم میگم اصلا نه در کتابی خوندم و نه در هیچ سایتی وهمش حاصل تحقیقات خودمه و دوست ندارم چیزی کم یا زیاد بگم.وفقط جهت اطلاع دوستان عرض میکنم .و حاصل این تحقیقاتم این بود که فهمیدم دین اسلام واقعا دین کاملیه و تمام مسائل و قوانینش درست و کامل هست.و قرآن یک معجزه و سلاح بسیار نیرومندی هست که متاسفانه از قدرتهای بعضی آیات قرآن که واقعا قوی هستند هنوز هیچ کس اطلاعی نداره!!!!!!!!
فقط اینو بدونید دوای تمام دردهای بشر تو قرآن هست ولی طریقه استفاده از اونو کمتر کسی میدونه و متاسفانه تعداد افراد صاحبنفس و نورانی که میدونن معجزه قرآن فقط زیبایی ظاهری و موزون بودن آیات نیست خیلی کمه!!!!!!!


متاسفانه اکثر ما طرز استفاده از این سلاح قدرتمند یعنی قرآن رو بلد نیستیم و کمترین استفاده رو ازش میکنیم.
درست مثل کسی که بهش یک اسلحه مثل کلاشینکف دادند و اون شخص به دلیل عدم آشنایی با این اسلحه ازش به عنوان عصا استفاده میکنه یا باهاش چای شیرین هم میزنه ویا به جای شلیک گلوله از اون اسلحه به عنوان چوبدستی در مقابل دشمن استفاده میکنه و نمیدونه اگه بلد بود از اسلحش درست استفاده کنه در مقابل خیلی از دشمناش پیروز میشد.


امیدوارم دوستان عزیز برن و در مورد خیلی از مسائلی که در اسلام عزیز اومده تحقیق عملی کنند تا به عین الیقین برسن و فقط به خوندن کتاب اکتفا نکنند و کورکورانه هیچ چیزی رو قبول نکنید حتی خود اسلام رو. چون اگه کورکورانه بخواید چیزی رو قبول کنید خیلی راحت وبا چند تا تبلیغ منفی در مورد اون مساله همونجور کوکورانه منکرش میشین و تحت تاثیر تبلیغات منفی قرار میگیرین.
((قابل توجه اون دوستانی که خواسته بودند مدرک ارائه بدم))
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۲۷, ۲۲/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/دی/۹۱ ۱۲:۲۵ توسط حسن.س..)
شماره ارسال: #2
آواتار
(چون دوستان در زیر گفتند مراجع سخنانتان را مشخص کنید بنده اطاعت کرده و مراجع را هم قرار دادم.)

روح انسان ساحت های فراوانی دارد که برخی از آن ها اثرات غیر ارادی بعد از مرگ و مخصوصا مرگ های دردناک باقی می گذارد.این اثرات اغلب توسط موجوداتی که معروف به موجودات لایه لطیف زیرین هستند برای افزایش قدرت مورد استفاده قرار می گیرد و تجمع همین نوع اثرات به اصطلاح روانی از عوامل ظهور دجال است.قربانی های یازده سپتامبر و کشتارهای بعد از آن در بابل(عراق) و افغانستان هیچگاه اتفاقی نیست.متاسفانه مجامع نا وارد غربی اکثرا احضار ارواح(اگر از جنیان و غیره بگذریم) با همین اثرات روح اشتباه می کنند.حال آنکه اغلب ارتباط با ارواح احتیاج به یک واسط(مدیوم) دارد.در موارد نادری البته بزرگانی که روحشان متعالی است و در عالم برزخ آزادترند بدون واسطه هم می توانند ارتباط داشته باشند.این مراسم استکان و نعلبکی و میز و غیره اکثرا اگر ارتباط با روح باشد با همین ساحت های رها شده روانی است.(کتاب اشتباه احضار ارواح-رنه گنون)

البته این سخنی که گفتم از نوع مثبتش نیز برقرار است.یعنی نه قسمت روانی روح بلکه حقیقت متعالی آن اگر به سمت حق متمایل شود کمک کننده ی آن است.مثلا کودکانی که در هنگام تولد حضرت موسی(علیه السلام) قربانی شدند برای کمک به پیشبرد قیام حضرت با ایشان هم افزا بودند.
(فص موسوی فصوص الحکم ابن عربی)برخی یهودیان به نظر با برداشت نادرست از این امر و با القائات شیطانی، این سنت را به سمت معکوسش که افزایش نیروی روانی کثیف است ، در برخی مراسمات قربانی به کار می برند.البته این امر همانطور که می دانیم ریشه ی کهنی دارد که از درک نادرست معنی ذبح الهی گرفته شده است.

باید بین جنیان که اغلب در احادیث و قرآن می شنویم و موجوداتی که در لایه ی زیرین(اعماق زمین که همان زمین های هفتگانه است-منظور این زمین مادی نیست همانطور که باطن عالم ماده هفت آسمان است در ورای آن عوالمی است که ابعاد بالاتری دارند) تفاوت قائل شویم. اکثرا افراد، جنیان را که به نوعی محل زندگی شان بین آسمان و زمین(نه فقط این کهکشان های مادی بلکه آسمان ها هفتگانه که باطن این عالمند که درهای آن بر روی این ها از زمان پیامبر(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) بسته شده است. ) را با موجودات لطیف لایه زیرین اشتباه می کنند. مثلا یاجوج و ماجوج از این موجودات لایه زیرین هستند که اغلب از درجه ی فهم عقلانی کاملی برخودار نیستند.در افسانه های ما هم که از غولان و دیوان یا برخی موجوداتی که در زیر زمین زندگی می کنند و اغلب دختران جوان(ماه پیشانی مثلا یکی از این افسانه هاست) را زندانی می کنند زیاد یاد شده است!!! همین ها هستند که با نازک شدن سد ذوالقرنین(که مخلوطی از آهن و مس به معنای حقیقت معنوی اش و نه و نه آهن و مس مادی) خارج خواهند شد.(درباره لایه زیرین زمین و حضور موجوداتی مثل یاجوج و ماجوج در آن می توان به جلد السماء و العالم بحار علامه ی مجلسی مراجعه نمایید)

جهان بینی ماشینی اولین گام به سمت عالم دجالی بود(پوزیتویسم ،اصالت عقل جزئی ، مذهب ثنویت فلسفی .....). روانشناسی جدید که به جای روح به اثرات روانی که اغلب تفاله ی جسم است پرداخت و مرتبه ی انسان را به روان و مغز صرف تقلیل داد مرحله بعدی و معنویت جدید غرب و عرفان های کاذب که از اثرات دوره ی ترنس مدرن است گام آخر برای ظهور دجال است.(سیطره کمیت و علائم آخرالزمان رنه گون)

به هر حال جناب insan اگر در این موارد هم اطلاعاتی دارند بنده حقیر بسیار مشتاقم.

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۰۱, ۲۲/دی/۹۱
شماره ارسال: #3
آواتار
نقل قول:شیاطین در قبال انجام کارها برای انسان خواسته هایی هم دارند و رایگان کاری رو انجام نمیدن!!!


هرچی از دنیا رو بخوای بهش میرسی....
فقط اون دنیا رو که میدونی هست رو از دست میدی.
ولی بعدا انکارش میکنی تا خودتو اروم کنی.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱:۲۷, ۲۳/دی/۹۱
شماره ارسال: #4
آواتار
به نام خدا
این ماجرا هم اتفاقیه که برای شخصی افتاده و واقعی میباشد و برای من تعریف کرده و اون اینکه این شخص به مسایل ماوراالطبیعه علاقه داشته و شبی در هنگام خواب مدام پیش خود و در ذهن خود میگوید شیطان بیا و شیطان بیا و بعد از اینکه چندین بار با تمام وجود این سخن را با خود در ذهن خود زمزمه میکند میگوید که در سر و مغزه خودش لرزش شدیدی حس کرده و سایه صورت سیاهی را درون مغزه خود در حالی که چشمانش بسته بوده ولی کاملا هشیار بوده دیده و از شدت ترس قلب این شخص داشته از حرکت میایستاده که ناگهان با گفتن ذکر و بسم الله الرحمان الرحیم از آن وضعیت بغرنج نجات پیدا میکند ولی اتفاقات بسیار ناگواری بعد از این حادثه در زندگی وی روی میدهد و زندگی او بعد از چند سال بسیار تغییر میکند و همراه با اتفاقات ناگوار میشود و البته دقیق نمیدانم این حادثه بر اثر تلقین برای این فرد افتاد یا واقعی بود ولی هرچه بوده او شخص معتقدی میباشد و حرفش دروغ نیست واین را مطمئنم به هر حال اگر دوستان مطالبی مرتبط با این موضوع در ذهن دارند بیان کنند.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۴۸, ۲۳/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/دی/۹۱ ۱۳:۳۶ توسط وحید110.)
شماره ارسال: #5
آواتار
یک زمانی عاشق ایم مسایل بودیم و کتابی نبود که چاپ شود و یافت شود و نخوانیم .
البته بنده بیشتر تئوری کار میکردم جهت دانستن
یکی از دویستان با ریاضت و ... میخواست به دست بیاره
بماند این بنده خدا به فلاکت هایی نیفتاد!!!توی خونشون همیشه جنگ و دعوت بود . بد شانسی بد بختی فقر و ...

خیلی از این ادمها رو دیدم پیششون رفتم و ..
نه به درد دنیا میخوره نه اخرت ...

فقط برای ارضا کنجکاوی خوبه.
یه نفر بود (که در کتاب سفینه الصادقین اومده) دیگه ختم این کارا . 30 سال توی هند ریاضت کشیده بود و ....
اخرشم توسط همین اجنه کشته شد!

در مورد ارتباط با روح هم فقط اونی میتونه این کار رو بکنه که روحش در اختیارش باشه و بالاتر از روحی که میخواد ارتباط بگیره !(یعنی کسانی مثلا مثل اقای بهجت که به معنای واقعی روحانی شده اند )

مدیوم ها هم فقط در ارتباط با اجنه موفقند . به خود علوم غریبه کار ها مجازشون ناری یا هوایی باشه .

روح اخظار شدنی نیست


در ضمن عده ای از اجنه هم در جو زندگی میکنند

کلا دنبال این کار ها رفتن هم خطر ناکه هم بی فایده
خدا از انسان بندگی خواسته


کلاس های عرفان ماهی ۴۰۰ هزار تومن![b]

هشدار در زمینه علوم غریبه و ....راه درمان
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۱۱, ۲۳/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/دی/۹۱ ۲۰:۵۰ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #6
آواتار
(۲۳/دی/۹۱ ۱:۲۷)عدالت نوشته است:  به نام خدا
این ماجرا هم اتفاقیه که برای شخصی افتاده و واقعی میباشد و برای من تعریف کرده و اون اینکه این شخص به مسایل ماوراالطبیعه علاقه داشته و شبی در هنگام خواب مدام پیش خود و در ذهن خود میگوید شیطان بیا و شیطان بیا و بعد از اینکه چندین بار با تمام وجود این سخن را با خود در ذهن خود زمزمه میکند میگوید که در سر و مغزه خودش لرزش شدیدی حس کرده و سایه صورت سیاهی را درون مغزه خود در حالی که چشمانش بسته بوده ولی کاملا هشیار بوده دیده و از شدت ترس قلب این شخص داشته از حرکت میایستاده که ناگهان با گفتن ذکر و بسم الله الرحمان الرحیم از آن وضعیت بغرنج نجات پیدا میکند ولی اتفاقات بسیار ناگواری بعد از این حادثه در زندگی وی روی میدهد و زندگی او بعد از چند سال بسیار تغییر میکند و همراه با اتفاقات ناگوار میشود و البته دقیق نمیدانم این حادثه بر اثر تلقین برای این فرد افتاد یا واقعی بود ولی هرچه بوده او شخص معتقدی میباشد و حرفش دروغ نیست واین را مطمئنم به هر حال اگر دوستان مطالبی مرتبط با این موضوع در ذهن دارند بیان کنند.
سلام
با توجه به مشاهدات و تجربیاتی که دوستان داشته اند باید بگم که بر طبق انچه در قران بیان شده است شیطان هم از اتش است و باید نوعی جن باشد .
اجنه خود به پنج قسم هستند ...1-جن 2-دیو 3- پری 4 - ال 5- بختک یا به قول ما شمالیها غول
که افضل ترین انها جن و پری هستند و پایین ترین انها بختک هست .
بیشترین نوع برخوردی که بین انسان با اجنه وجود داره از نوع بختک هست ....چون درک درستی از ترس نداره و بیشتر به انسان نزدیک میشه ...
اما جن و پری و دیو و ال با توجه به شعوری که خدا در اونها قرار داده زیاد دوست ندارند به انسان نزدیک بشن .
و در جوامعی جدا از عوالم انسانی زندگی میکنند یعنی در بعد دیگر .
داستانهای زیادی در این مورد وجود داره که معروف ترینش که به نوعی افسانه شبیهه به شرح ذیل است .
گفته اند که در زمان حضرت سلیمان بیشتر اجنه به اختیار این پیامبر بزرگوار در امدند به جز عده ای قلیل از دیو ها و بختک ها و ال ها که حضرت سلیمان هر یک را به نوعی مجازات نمود ....دیوها و ال ها و تعدادی از جن ها رو در درون چاهی به نام بعر العلم نزدیک حجاز کنونی حبس کرد تا زمانی که همگی به دست حضرت علی مسلمان شدند ..
اما خبیث ترین اونها بعنی بختکها تمکین نکردند و به خدا ایمان نیاوردند و حضرت سلیمان دماغ همه اونها رو به اذن خدا برید ...
و از اون موقع اونها با توجه به کنجکاوی خود به عوالم انسانی نزدیک میشن و در خواب سراغ انسانها می ایند و یک دماغ گلی شبیه دماغ انسان برای خود میسازند و تا زمانی که این کار را نکرده اند دست از سر او برنخواهند داشت ....
[تصویر: bakhtak.jpg]

و در این مدت شخص دچار نفس تنگی میشود و سنگینی زیادی را بر روی سینه خود حس میکند .
و یک قول دیگر هم وجود دارد که میگوید ...یک روح یاید در یک بدن وجود داشته باشد و اگر دو روح به بدن وارد شود انسان دچار شک و قفل شدن عضالتش میشود .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۱۸, ۲۳/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/دی/۹۱ ۱۳:۲۰ توسط ELENOR.)
شماره ارسال: #7
آواتار
دوستان گرامی با سند و مدرک سعی کنید اطلاعاتتون رو مطرح کنید و اگر سندی برایش ندارید به طور قطعی مطرح نکنید ... و بگویید که سندش از کجاست
با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۲۹, ۲۳/دی/۹۱
شماره ارسال: #8
آواتار
جناب النور درست میگن
توی این مسایل 99 درصد گفته ها خرافه و دروغ و حرف های بی سنده
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۵۵, ۲۳/دی/۹۱
شماره ارسال: #9
آواتار
بسیاری از پزشکان مدرن و سنتی میگن چیزی به اسم بختک و آل اونطور که افسانه شده وجود نداره. قفل شدن اعضا و بند آمدن زبان و سنگینی سینه ناشی از نشستن بختک روی سینه نیست بلکه از اثرات سردی شدید مغز و تغذیه بد و .... هست.

البته از اونجاییکه دونستن دقیق این مسائل ممکن نیست مگر اینکه عالمی روحانی ازش خبر بده و از طرفی مدت زیادی باید صرف مطالعه و تحقیق در اینباره بشه و از طرف دیگه دونستن این چیزها هیچ دردی از ما دوا نمی کنه دنبالش نرفتم و نخواهم رفت. فقط خواستم بگم اینقدر سایتها و وبلاگها هستن که طرف ادعا کرده دیده و باهاشون ارتباط داره و .... اما اینها در حد نظر باقی می مونه و هیچگاه نمیشه بهشون استناد کرد.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۱۹, ۲۳/دی/۹۱
شماره ارسال: #10
آواتار
(۲۳/دی/۹۱ ۱۳:۲۹)وحید110 نوشته است:  جناب النور درست میگن
توی این مسایل 99 درصد گفته ها خرافه و دروغ و حرف های بی سنده

آنچه از آیات و روایات معلوم است این است که:

1.جن‌ها موجوداتی زنده اند.
2. مثل انسان دارای قوه درک قوی هستند.
3. مثل انسان مکلفند و رسولانی از جن و انس بر آنها فرستاده شده است و پیامبر ما و ائمه اطهار(علیه السلام) نبی و ائمه آنها نیز هستند.
4. می توانند به اشکالی متمثل شوند.
5. جن‌ها انواع مختلفی دارند که برخی از آنها مثل حیوانات کم شعورند.
6. غذا می خورند.
7. زاد و ولد و تناسل دارند.
8. می میرند.
9. برای آنها نیز آخرت و بهشت و جهنم وجود دارد.
10. در دنیا نیز خوشی و ناخوشی و لذت و درد دارند.
11. جسمانی هستند ولی جسم آنها نامرئی است.
12. فی الجمله با انسانها می توانند ارتباط برقرار کنند.
13. می توانند فی الجمله بر امور انسانها تأثیر بگذارند و می توانند به انسان آسیب های مالی یا جانی وارد کنند کما اینکه انسانها نیز فی الجمله می توانند به آنها ضرر وارد کنند.
در این مورد می توانید به آیات حجر/27؛ الرحمن/15، 33، 39، 56 و 74؛ انعام/100، 112، 128 و 130؛ اعراف/38 و 179؛ کهف/50؛ نمل/39؛ سباء/12 و 14؛ فصلت/25؛ احقاف/29؛ ذاریات/56؛ جن/1، 5 و 6؛ مراجعه فرمایید.

همچنین کتاب آسمان و جهان که ترجمه بخشی از کتاب بحار الانوار است، در جلد 7 بحث مفصلی در این باره دارد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا