کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرکس مرگ عبدالله رابرای من تضمین کند،من ظهور را تضمین می کنم
۱۸:۴۷, ۱۱/دی/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/دی/۹۳ ۱۸:۵۳ توسط ghoran.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

امام صادق (علیه السلام) می فرمایند: هرکس مرگ عبدالله را برای من تضمین کند، من ظهور قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را برای او ضمانت می کنم. وقتی که عبدالله درگذشت مردم برای حکومت به کسی توافق نمی کنند و فروانروائی های چند ساله پایان یافته و حکومت های چندماهه و چند روزه فرا می رسد.چندان طول نمی کشد تا حکومت بدست صاحب اصلی اش حضرت حجت برسد.
الغيبةللطوسي ص : 448؛ بحارالانوار ج52 ص210

[تصویر: 1420042466_201402310302_arab3-f.jpg]

[تصویر: 13910702000601_PhotoA.jpg]

امضای ghoran
بسم الله الرحمن الرحیم

و اگر آنها تورات و انجیل و آنچه بر آنها از طرف پروردگارشان نازل شده (قرآن) را برپا دارند از آسمان و زمین روزى خواهند خورد، جمعى از آنها میانه رو هستند ولى اکثرشان اعمال بدى انجام مى دهند.مائده/66

کانال تلگرامی »» nourehagh@ «« منتظر حضورتان هستیم

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 16 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۳:۲۹, ۲/آذر/۹۶
شماره ارسال: #151
آواتار
(۱۱/دی/۹۳ ۱۸:۴۷)ghoran نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم

امام صادق (علیه السلام) می فرمایند: هرکس مرگ عبدالله را برای من تضمین کند، من ظهور قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را برای او ضمانت می کنم. وقتی که عبدالله درگذشت مردم برای حکومت به کسی توافق نمی کنند و فروانروائی های چند ساله پایان یافته و حکومت های چندماهه و چند روزه فرا می رسد.چندان طول نمی کشد تا حکومت بدست صاحب اصلی اش حضرت حجت برسد.
الغيبةللطوسي ص : 448؛ بحارالانوار ج52 ص210

--------------------------------------------------

بسم الله
سلام
ممنون از اين ذكر اين حديث عالي
اين پست براي قديمه و چون مدت زيادي گذشته و اتفاقاتي افتاده جهت يادآوري مجدد خواستم عرض كنم الان در بزنگاهي هستيم كه حديث هشدار داده بود و داره درست پيش ميره. خلاصه مطالب بلند اين شد:

ملك عبدالله مرده و ملك سلمان بعد از اون مدت زيادي حكومت نكرد و اين چند روزه قراره حكومت رو به پسر كوچكش محمد بن سلمان كه اخيرا اقدام به ترورش صورت گرفت (با دخالت خودش بوده يا نه كاري نداريم) بسپاره. اختلاف در مورد حكومت محمد بن سلمان زياده و داخل خاندان آل سعود اختلافات و كشمكش ها بالاست همونطور كه مستحضريد بسياري از اشراف و افراد اهل نفوذ و به خصوص شاهزاده هاي آل سعود دستگير شدن و در حبس (بخوانيد بهشت 5 ستاره) نگه داشته شدن كه خطري به قدرت رسيدن محمد بن سلمان رو تهديد نكنه. و البته كماكان خبرهاي جديد به گوش ميرسه.

اين نكته در حديث اميد بخش و جالب توجه بود كه محمد بن سلمان هم در صورت به قدرت رسيدن مدت زيادي روي كار نمي مونه و به اميد خدا ظالمين بر سر قدرت به جون هم ميفتن و ظهور آقا نزديكه.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا