کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 17 رای - 4.41 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افشای والت دیزنی (تحریم محصولات کمپانی والت دیزنی)
۹:۱۳, ۱۸/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/آبان/۹۳ ۱۹:۲۰ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: saynotodisney-lg.jpg]

والت دیزنی موسس این کمپانی شیطانی، به اذعان بسیاری یک فراماسون اعظم و عضو «Order of DeMolay» بوده و سالها چهره و افکار شیطانی خود را پشت کارتون، فیلم و کتاب پنهان نموده است. هدف اصلی او «کنترل ذهن کودکان» است.

[تصویر: 42DISNEY.jpg]

[تصویر: 22d9928d1abd.jpg]

گزارش های زیر حاکی از این است که جمعیت قابل توجهی از کارکنان کمپانی دیزنی، همجنس باز بوده و پستهای کلیدی بخشهای این کمپانی را در اختیار دارند. به تعدادی از این گزارش ها توجه کنید:

- دیزنی با لایحه پورن (مسائل شهوت انگیز) اینترنتی و همینطور قانون حفاظت از کودکان در مقابل اینترنت که مسائل جنسی و شهوت انگیز را برای کودکان محدود می کند مخالفت کرد.
- Washington Times of October 8, 1998, p.A8

- در ژوئن 1996، دیزنی کمک کرد به راه اندازی ششمین همایش «روز همجنس بازان مرد و زن در دنیای دیزنی». دراین همایش، دیزنی اجازه داد تا دست اندرکاران همجنس باز، میکی ماوس (Mickey Mouse) و دونالد داک (Donald Duck) را به صورت عاشقان همجنس باز مرد به تصویر کشند. همینطور اجازه داد مینی ماوس (Minnie Mouse) و دیزی داک (Daisy Duck) به عنوان عاشقان همجنس باز دختر به تصویر کشیده شوند.

- مدیر فعلی دیزنی، آقای Michael Eisner یهودی گفته که فکر می کند 40 درصد از 63000 عضو کمپانی دیزنی، همجنس باز هستند.
- AFA Journal 6/97

- دیزنی، بیشترین تعداد کارمند همجنس باز را در صنعت سرگرمی داراست.

- دیزنی، تبلیغ یک مجله همجنس بازی را نمود.
- Out, 2/94

آقای Tom Shumacher، نایب رئیس بخش انیمیشن تصویری، همجنس بازی است که همجنس باز بودن خود را مخفی نمی کند و با "شوهر" خود به بخشهای مختلف می رود. در مصاحبه ای با نشریه دفاع از همجنس بازان، این فرد گفت: «همجنس بازان زیادی در سطوح مختلف کاری در دیزنی هستند. خیلی محیط آنجا خوب و حمایت کننده است».
-Human Events, 8/12/94; The Advocate 6/25/94

- دیزنی، آقای Victor Salva یعنی مردی که در 1987 به جرم تجاوز جنسی به کودکی بازداشت شده بود را استخدام کرد. وقتی که قربانی این تجاوز، Nathan Winters که الان بالای بیست سال سن دارد، استخدام Salva در دیزنی را فاش کرد، افسر پلیس درگیر در آن ماجرا Gary Primavera از تعجب شگفت زده شده بود. اما مقامات دیزنی، درخواست Nathan مبنی بر اخراج Slava را رد کردند.

- Washington Times, 10/25/95

...

کاملا مشخص است که چنین بیماران جنسی همه کاره این کمپانی شیطانی، در ساخت فیلمها و انیمیشن های خود، به دنبال آلوده و مسموم نمودن ذهن کودکان معصوم و گرایش دادن آنها به انواع انحرافات می باشند.

به تصاویر زیر که تنها مشتی است نمونه خروارها توجه کنید.

[تصویر: disneysex.jpg]

[تصویر: disney-the-rescuers-subliminal.jpg]

در این تصویر، لحظه ای بسیار کوتاه کاراکتر را عریان به تصویر می کشد. البته تصویر عادی آنقدر سریع است که شاید کمتر کسی آگاهانه متوجه آن شود اما همانها خوب می دانند که ضمیر ناخودآگاه انسان، خیلی خوب متوجه این تصاویر می شوند.

[تصویر: 1c7e6acb390d.jpeg]

و همینطور این تصویر در پوستر تبلیغاتی این کارتون:

[تصویر: 1_5.jpg]

و یا این تصویر که کشیش هنگام مراسم ازدواج دو کاراکتر کارتون، دچار تحریک جنسی می شود و ...
البته این تصاویر توسط والدین آمریکایی به شدت مورد اعتراض قرار گرفت طوریکه شیاطین مجبور شدند در کپی های بعدی، آن را اصلاح کنند.

[تصویر: little-mermaid-priest-subliminal-messages-2.jpg]

بله دوستان، تصاویر از این دست بسیار است. اصلا جای تعجب نیست. کافی است نگاهی به شخصیت پست و رذل دست اندرکاران این کمپانی شیطانی بیاندازید. کمپانی که نزدیک به نیمی از آنها حامی و پیرو عادت زشت قوم لوط اند.

کلیپی خیلی جالب از یکی از قسمتهای سریال South Park پیدا کردم راجع به والت دیزنی و اینکه چطور از گروه موزیک Jonas Brothers برای فریب دختر بچه ها به مسائل جنسی استفاده کرده.

[تصویر: New%20-%2055%5B%28006014%2921-21-24%5D.JPG]

این گروه موزیک در دنیای واقعی هم وجود خارجی داشته و چیزی که آنها را متمایز کرده استفاده از حلقه هایی در دستانشان است به نام حلقه های پاکی و اخلاص. اینها گفته اند که با پوشیدن حلقه هایی به نام "Purity Rings" می خواهند تا پیش از ازدواجشان پاک بمانند اما عملا وقتی برای والت دیزنی کار می کنند مشخص است که این گفته آنها، ادعایی بیش نبوده و فقط قصد فریب عموم مردم را دارند.

در این قسمت از داستان، شخصیت های اصلی کارتون، متوجه نقشه شیطانی والت دیزنی می شوند:

[تصویر: New%20-%2055%5B%28006678%2921-22-40%5D.JPG]

و اینجا پایان داستان است که بسیار جالب میکی ماوس که نماد رئیس کمپانی والت دیزنی است واقعیات افکار خود را ناخواسته برملا می کند:

[تصویر: New%20-%2055%5B%28009142%2921-24-07%5D.JPG]

کلیپ حدود 5 دقیقه هست که زیرنویس فارسی شده.

دانلود از لینک مستقیم:دانلود از مدیا فایر:دانلود از پارسا اسپیس:آری این است چهره واقعی این موش کثیف:

[تصویر: Walt_Disney_by_Pascalism.jpg]

انسان عاقل وقتی متوجه خطری باشد، بایستی بسیار محتاط عمل کند. در اینجا ما با هالیوود و والت دیزنی مواجهیم که تهدیدی جدی برای فرهنگ کودکان و نوجوانان و جوانان ماست. آیا بهتر نیست ما ایرانیان هم به جنبش جهانی بایکوت این دو کمپانی شیطانی بپیوندیم.

آیا بهتر نیست در مورد هدف از زندگی خود دوباره فکر کنیم. آیا ما برای سرگرم شدن آفریده شدیم؟ آن هم سرگرمی که با چشم ظاهر و عقل خود می دانیم افرادی کثیف و پست و شیطانی در پشت آنها به فعالیت مشغولند و بسیار دقیق و برنامه ریزی شده در جهت نابودی بشر گام بر می دارند؟

آنچه گفته شد شرحی کوتاه بود از ماهیت پلید کمپانی والت دیزنی که اصل داستان مفصل تر از اینهاست و خواننده عزیز با جستجویی کوچک به حقایق بیشتری در این زمینه دست خواهد یافت.

امید است خوانندگان عزیز این مطلب که والدین فردای این امت هستند، با تحریم و بایکوت کردن والت دیزنی و هالیوود، سعی در تضمین سلامت فکری و روحی فرزندان خویش نمایند و سعی کنند با جایگزین کردن محصولات والت دیزنی و هالیوود با ورزش، مطالعات دینی و ادبیات و مستندهای خلقت و آفرینش خداوند، هر چه بیشتر فرزندان خود را با خالق هستی آشنا کنند تا بیشتر نقشه های شوم آنان را با شکست مواجه کنند.

البته مهم است که ابتدا خود والدین دست از سر هالیوود و سینما بردارند و اوقات فراغت خویش را با مطالعه پر کنند. تنها در این صورت است که فرزندان نیز حاضر می شود دست از سینما و والت دیزنی برداشته و رو به مطالعه آورند.
یادمان باشد فرزندان می بینند، فرزندان انجام می دهند.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۶:۲۲, ۲۰/آذر/۸۹
شماره ارسال: #11
آواتار
حق با شماست.
ولی این حرف من بیشتر به این خاطر بود که خیلی از دوستان بسیار نزدیک ما که دوستار علی و اولاد علی هستند و همیشه برای فرج امام زمان دعا می کنند، فکر می کنند که اگه امام زمان بیاد، دیگه همه چی تمومه و یه شبه دنیا بهشت میشه. و یا فکر می کنن که خودشون می تونن بیرون گود وایستن و فقط تماشاگر باشند. این حرف تلنگری هست به خودم و بقیه دوستان. مطمئنا شما شبهای نیمه شعبان را دیده اید. گفته می شه این شب بعد از شب قدر با ارزش ترین شب در سال است. ولی ما در این شب چه کار می کنیم؟ ... . مگه نه اینکه توی این شب به بهانه جشن کلی مزاحمت ایجاد می کنیم و گناه کبیره و صغیره انجام میدیم.

امضای mohamad
[تصویر: abbasalef.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۰۳, ۲۰/آذر/۸۹
شماره ارسال: #12
آواتار
(۲۰/آذر/۸۹ ۱:۵۹)idea نوشته است:  این طور که مشخص واقعا خیلی به ظهور نزدیک شدیم سال 2012 و همین جریان پادشاه عربستان و نزدیکم همه میتونه در یک چشم به هم زدن اتفاق بیفته جالب اینجاس که اون حدیث پیامبر (دورد خداوند بر او باد) در مورد ظهور دجال (پول دلار) هم خیلی نزدیک شده مطمئن سال 2012 سال بدی نخواهد بود برای ما Idea

دوستان یک سوال؛ مگه ادعا نمیشه شرکت های ماسونی از هالیوود طرفداری میکنن وهالیوود بخشی از این نظام است ؟

مگه خدا نگفته هیچکس از ظهور امام زمان با خبر نیست ؟

مگه طبق گفته پیامبر مگه نباید ما تا سال 2020 منتظر بمونیم ( یادم هست این حرف رو تو مستند ظهور اعلام شده بود گفته بود دجال تا اون زمان تو امریکا به سر میبره بعد میاد اسراییل .)


خوب با این تفاصیر به نظرم این قضیه 2012 خیلی ابلهانه است !
به نظر من سال 2012 هم مثل همه سال ها میگذره و فقط ماییم که گول خوردیم و زندگیمون رو تلف کردیم به این اراجیف !
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱:۵۷, ۲۱/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/آذر/۸۹ ۲:۰۲ توسط idea.)
شماره ارسال: #13
آواتار
سال 2012 مال منجی دورغین به طور کلی انها با مناسک های مختلف ظهور به عقب میکشن و مطمئن این سال بزرگی برای اونهاست و بیشتر از همه ایران دخالت زیادی داره چون ما جز اولین کشور هایی هستیم که به طور کامل ایستادیم
البته اینم نباید فراموش کرد که گفته شده ظهور میتونه در یک روز هم اتفاق بیفته (نشانه ها) Idea
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۷:۳۳, ۲۳/آذر/۸۹
شماره ارسال: #14
آواتار
با سلام .... مطبی جالبی بود .... در مورد ظهور امام زمان عج که دوستان صحبت کردند یاد این حرف جناب دولابی افتادم که فرمودند : هروقت شما شعار می دهید مهدی بیا مهدی بیا ... امام می گویند : خودت بیا ! .... جمال یار ندارد نقاب و پرده ولی / غبار ره بنشان تا نظر توانی کرد .....
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۲۳, ۲۳/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/آذر/۸۹ ۱۸:۲۶ توسط Amir.)
شماره ارسال: #15
آواتار
این متن را بخوانید جوابتان برای بنده خیلی مهم است

سلام
اول از بیداریاندیشه تشکر میکنم برای این مطلب اما شاید از حرف هایی که بزنم خیلی خوشتون نیاد اما به نظر بنده خیلیز یبا و جذاب طراحی میشن و اگر واقع بین باشیم باید قبول بکنیم که این کراکتر ها باید اینچنین سراسر جهان را بگیرند خود من بیشتر از همه نگران این موضوع هستم اما میخوام یه چیزی بگم ما میگیم باید با اینها مقابله کنیم و بدون شک حرف درستیه ما تا اونجایی که بتونیم اطلاع رسانی میکنیم رسالت ما در همین جا تقریبا تموم میشه اما بعد از ما مسئولیت به نهاد های بزرگ تر مربوط میشه حالا یه چیزی بگم
ما میایم در مقابل این کارتون ها چی میسازیم ؟ خداوند لک لک هارا دوست دارد و داستان کلیله و دمنه و اگر هم خیلی پیشرفت کنیم و 4 تا انیمیشن خوب بسازیم انقدر توش از این اسطوره ها و این چیزها میگیم که واقعا کودک علاقه ای به این چیزها نمیتونه نشون بده اگر اسطوره سازیه که اونها از 50 سال قبل انواع مدلش رو داشتن اما اگر ما هم بخوایم همش از این نوع چیزهای کلیشه ای استفاده کنیم بدون شک باید همین روند رو به سقوط رو داشته باشیم...
یا مثلا در مسئله باربی رفتند دارا و سارا رو ساختند حالا بماند که برای کلاه دارا از این توپ های کوچیک استفاده کرد بودند(توپ پلاستیکی رو از وسط نصف کرده بود روش رنگ زده بودند ) بعد شده بود کلاه دارا بعد جالبت اون که همون رو با قیمت 10 تا 20 هزار تومان میفروختند و واقعا نباید انتظار داشت که پیشرفت کنیم اگر کار فرهنگیه باید خیلی ارزون تر بشه حالا کاری نداریم که چقدر ضعف داشت این عروسک ها البته برای این که منظور بنده رو بهتر درک کنید به عکس زیر دقت کنید مثلا یک همچین مدلی بسیار خوب بود (منظور طراحی لباس)
[تصویر: m3r5a1218v1mk9k8e03.jpg]
بهرحال خلاصه کلام این که دیگه به نظر بنده بسه تو هرکاری میخوایم 99 پروژه توش فرهنگ ما باشه از این حرف بنده تعابیر بدی نکنید واضح تر بخوام بگم این که توی تلویزیون ما میخوان به هم توهین کنن میگن طرف دهاتیه بعد میان واسه عروسک هامون لباس های دهاتی طراحی میکنند
من خودم دوست دارم که فرهنگ خودم 100% پروژه باشه اما متاسفانه جواب نمیده و باید کم کم وارد شد نه این که از همون اول میخوایم کل فرهنگ ایرانی و اسلامی رو یکجا بریزیم تو مغز طرف....


در هر حال بحث ها زیاده از بحث این وبلاگ های مذهبی تا فیلم ها تا دیگر محصولات و همه و همه باید کمی عین خودشان رفتار کنیم بعد در قالب ان فرهنگ مان را در مرحله دوم طزریق کنیم

از این که سرتون رو درد آوردم ببخشید & از حرف های بنده تعابیری واقع بینانه داشته باشید...
یاعلی
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۱۳, ۲۶/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/آذر/۸۹ ۰:۱۸ توسط bamzi64.)
شماره ارسال: #16
آواتار
سلام آقا mohamad
منم مثل شما فکر میکردم وکاملا درکت میکنم اما وقتی دیدم وضعیت مملکتمون روزبروز داره بدتر میشه چه از لحاظ بی مسئولیتی مسئولین چه بی بندو باری مردم و گمراهی امثال خودم دیدم صلاح همه ما واقعا جز ظهور اون حضرت نیست چون اگه ایشون در زمان ما نیان پس ما میخوایم بعد مرگمون طعم اسلام ناب محمدی رو بچشیم؟!
درضمن این تاریخ هایی که اینا تو فیلما و پیشبینی هاشون اعلام میکنن همه از یه واقعه نامعلوم نمیگن بلکه دارن برنامه های از پیش تعیین شدشونو به اهلش اعلام میکنن.مثل ظهور پیامبر یا حالا هر اسمی که چند وقتیه ظهور کرده و دنیارو به گند کشونده (اوباما)،تو سخنرانی های دکتر رافعی اشاره شد.2012 هم برنامه دیگه ای دارن.در ضمن از نشانه های آخرالزمان که 1250 تا هست 5 نشانه باقی مونده.
1.ظهور سفیانی ملعون در سوریه و کشتار بیشمار شیعیان و ظهور سید خراسانی از ایران و سید یمانی از لبنان برای مقابله با سفیانی.نشانه های بعدی اعلام نشده
تو یه گفتگوی دوستانه با یکی از شاگردان یکی از علامای حاضر به نقل قول شنیدم که بعد از آخرین نشانه 6 ماه تا 1سال بعد ظهور حضرت حتمیه.جالبه بدونید اینا پیشگویی نیست که پیامبر و ائمه اطهار در اختیارمون قرار دادن بلکه یک روالی که ما شیعیان در اون بسیار بسیار خلل و تاخیر انداختیم.
پس برای تعجیل در فرجشون باید دعای خاصه کنیم،نذر کنیم و...
التماس دعا
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۳۱, ۲۷/آذر/۸۹
شماره ارسال: #17
آواتار
Smile
سلام به دوستان اهل دل و جوینده راه حق
امروز تو چنتا سایت پنج نشانه باقی مونده آخرالزمان رو پیدا کردم.فقط قبلش عرض کنم درمورد علائم ظهور
پرس و جو کردم.نتیجه این شد که اون 1250 علامت ظهور به 2 دسته علامتهای حتمی و غیر حتمی تقسیم میشن،که علامتهای غیر حتمی ممکنه اصلا رخ ندن اما علائم حتمی لزوما بوجود میان اما در زمان وقوعشون خطاها و بی تفاوتی های ما شیعیان( مثل ترک امر به معروف ونهی از منکر سکوت در برابر ظلم و ربا و رشوه و... ) تاخیر ایجاد میکنه.ولی به هر حال حتمی هستند.اون پنج علامت باقی مونده جزء همین علائم حتمین که مورد توافق علما هستن.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
امام صادق (علیه السلام) فرموده است«پیش از قیام قائم (علیه السلام) پنج علامت حتمی می باشد: یمانی، سفیانی، صیحه آسمانی، قتل نفس زکیه و فرو رفتن سرزمین بیدا.»
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نام و نسب او : امیرالمومنین(علیه السلام) فرمودند:«فرزند خورنده جگرها، از وادی یابس خارج می شود ... اسمش عثمان و پدرش عنبسه و از اولاد ابوسفیان است.»
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
و امام زین العابدین (علیه السلام) فرموده است:«سپس سفیانی ملعون از وادی یابس بیرون می آید، وی از فرزندان عنبسه بن ابی سفیان است.»
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خصوصیات فردی او : امام باقر (علیه السلام) در این رابطه می فرماید:«سفیانی، سرخ روی سپید پوست و زاغ چشم است، هرگز خدا را پرستش نکرده و هرگز مکه و مدینه را ندیده است ...»
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
امام صادق (علیه السلام) می فرماید: «گویا سفیانی را می بینم که در میدان کوفه شما جایگاه خود را گسترده، و منادی او فریاد می زند ؛ هر کس سر شیعه علی بن ابی طالب را بیاورد ، هزار درهم مزد خواهد گرفت. همسایه بر همسایه می جهد و گردنش را می زند و هزار درهم را می گیرد . آگاه باشید که در آن روز حکومت شما فقط به دست زنا زادگان خواهد بود.»
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
زمان خروج او : امام صادق (علیه السلام) می فرماید: «امر سفیانی از مسایل حتمی است، و خروجش در ماه رجب می باشد.»

و نیز می فرمایند: «خروج سفیانی ، یمانی و خراسانی در یک سال و یک ماه و یک روز واقع خواهد شد.»
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
مکان خروج او : امیرالمومنین (علیه السلام) می فرمایند: «سپس پسر جگر خوار (هند، همسر ابوسفیان) از وادی یابس خروج کند ، تا به منبر دمشق نشیند.»

و امام هادی (علیه السلام) در ضمن حدیثی چنین فرموده است: «خراسانی و سفیانی خروج خواهند کرد، این از مشرق و آن دیگری از مغرب .»
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
مدت حکومتش : امام صادق (علیه السلام) فرمود: «سفیانی از علایم حتمی است ، خروج او در ماه رجب خواهد بود و از آغاز خروجش تا پایان آن جمعاً 15 ماه است که در شش ماه آن جنگ و پیکار می کند ، و چون شهر های پنج گانه (دمشق، حمص، فلسطین، اوردن، حلب) را تصرف کرد، 9 ماه فرمانروایی می کند، و یک روز هم بر آن افزوده نمی شود.»
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
منبع:
http://nasimemahdi.blogfa.com/post-87.aspx
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
خروج سفیانی یکی از نشانه‌های حتمی قبل از ظهور مهدی است. در روایتی از جانب زین العابدین، امام چهارم شیعیان، آمده‌است
« امر قائم از سوی خداوند حتمی است و امر سفیانی تیز از جانب خداوند قطعی می‌باشد. قائم ظهور نمی‌کند مگر پس از آمدن سفیانی »
خروج یمانی

خروج یمانی از یمن که به پشتی‌بانی از اهل بیت بر علیه سفیانی قیام می‌کند. احتمالاً در همان ماه رجب.
صیحه آسمانی

صدای آسمانی در ماه رمضان (احتمالاً صحرگاه بیست و سوم). که صدای جبرئیل و در حمایت از اهل بیت پیامبر می‌باشد. به صورتی که هر انسانی در هر کجای زمین که باشد صدا را خواهد شنید و معنی آن را به زبان خود خواهد فهمید. (احتمالاً در همان روز صدایی دیگر شنیده خواهد شد که اینبار از طرف شیطان و در حمایت از سفیانی خواهد بود که باعث به شک افتادن مردم خواهد شد)

فرو رفتن در سرزمین بیداء

فرورفتن لشکری که سفیانی به عربستان فرستاده در بیابانی به نام بیداء که بین مکه و مدینه واقع شده‌است.
کشته شدن نفس زکیه

کشتن شدن نفس زکیه (انسان بی‌گناه) در خانه خدا (مسجد الحرام)و بین‏رکن و مقام ابراهیم. احتمالاً در تاریخ بیست و پنجم ذی‏الحجه. احتمالاً هم‌زمان با کشته شدن این فرد پسرعمو و دخترعموی او هم در شهر مدینه کشته می‌شوند و جنازه آن‌ها را جلوی درب مسجد پیامبر یا مسجد النبی آویزان می‌کنند.
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
خروج سفیانی

پدید آمدن سفیانی از علایم ظهور است كه در برخی از احادیث بر محتوم بودن آن صحّه گذارده شده است. فی المثل ، امام باقر علیه السلام در تفسیر آیه شریفه "...ثُمَّ اَجَلاً و قَضی اَجَلٌ مُسَمّی عِنْدَهُ"(سوره انعام6، آیه2 =...و عمری مقرّر كرد و مدّتی در نزد او معیّن. همه، تردید می‌ورزید.) فرمودند:

"اینجا دو اجل است : یكی اجل حتمی ؛ كه انجام می‌شود و هرگز غیر آن اتفاق نمی‌افتد.ودیگری اجل منوط به مشیت . به خدا سوگند كه خروج سفیانی از قِسم حتمی است"(كتاب الغیبة : نعمانی، ص161 * كتاب الغیبة: شیخ طوسی، ص 266-267.)و یا در روایتی مروی از امام صادق علیه السلام كه می فرماید:

"این وقایع یا محتومند و از وقایع محتوم خروج سفیانی در ماه رجب است."(كتاب الغیبة : نعمانی، ص300 * كمال الدین: شیخ صدوق ، ج2: ص65 * اثبات الهداة: حرّ عاملی، ج3: ص721 * بحار الانوار:علّامه مجلسی، ج52: ص204و249 * منتخب الاثر: صافی، ص457.)بحث از سفیانی را فقط در مصادر شیعی می‌توان ردیابی نمود و در كتب اهل سنت اثری از آن یافت نمی‌شود. آن چه كه در كتب حدیثی اهل سنت از آن به تفصیل سخن رفته است "دجال" می باشد كه مقدار روایاتش خیلی بیشتر از روایات سفیانی در مصادر شیعی می‌باشد. امّا دجّال در روایات شیعیان كم و بیش یافت می شود؛ هرچند كه بیشترین آن‌ها از دیدگاه سند احادیثی قابل اعتماد نمی‌باشند. با این وجود، به سبب به تواتر رسیدن احادیث دجال باید بدان معتقد بود.
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
منبع
http://payanedonya.mihanblog.com
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
برای من جدید بودن امیدوارم برای شما تکراری نبوده باشن چون تعداد سایتها و صفحاتشون زیادن لینکاشون گذاشتم برید ببینید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
http://313yar.mihanblog.com/post/47

http://www.m-mahdi.com/farsi/books/049/012.htm

http://saharpanahi.persianblog.ir/post/56

.
.
.
.
ــــــــــــــــــــــــــــــ
التماس دعا
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۲۷, ۱/دی/۸۹
شماره ارسال: #18
آواتار
الان نیمی از ابزار ها و وسایل در دست فراماسونری هاست ما واقعا چه طور میتونیم اونها رو تحریم کنیم در حالی که مجبوریم برای فرزندانمون تهیه کنیم
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۳۹, ۱/دی/۸۹
شماره ارسال: #19
آواتار
حق با شماست..ما جایگزین های مناسبی نداریم..
الان 2 یا 3 سال است که بچه های موسسه فرهنگی و هنری صبا به طور جدی دارن کار میکنن..خیلی طول میکشه تا مابتونیم شخصیت های ایرانی رو نهادینه کنیم..ولی به نظرم نباید نا امید شد..
فیلم های سینمایی که شخصیت های شاهنامه مثل رستم و سهراب و اسفتدیار رو معرفی کنن توسط صبا ساخته شده..
چند سالی هم هست که بازی های رایانه ای ایرانی داره تولید و ساخته میشه..باید امیدوار باشیم و دعا کنیم..
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۰۷, ۱/دی/۸۹
شماره ارسال: #20
آواتار
البته اگه امیدوار نبودم با این چیزایی ه هر روز میبینم و میشنوم داغون میشدم....آیا به جز دعا وظیفه ی دیگری هم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا