کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 17 رای - 4.41 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افشای والت دیزنی (تحریم محصولات کمپانی والت دیزنی)
۹:۱۳, ۱۸/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/آبان/۹۳ ۱۹:۲۰ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: saynotodisney-lg.jpg]

والت دیزنی موسس این کمپانی شیطانی، به اذعان بسیاری یک فراماسون اعظم و عضو «Order of DeMolay» بوده و سالها چهره و افکار شیطانی خود را پشت کارتون، فیلم و کتاب پنهان نموده است. هدف اصلی او «کنترل ذهن کودکان» است.

[تصویر: 42DISNEY.jpg]

[تصویر: 22d9928d1abd.jpg]

گزارش های زیر حاکی از این است که جمعیت قابل توجهی از کارکنان کمپانی دیزنی، همجنس باز بوده و پستهای کلیدی بخشهای این کمپانی را در اختیار دارند. به تعدادی از این گزارش ها توجه کنید:

- دیزنی با لایحه پورن (مسائل شهوت انگیز) اینترنتی و همینطور قانون حفاظت از کودکان در مقابل اینترنت که مسائل جنسی و شهوت انگیز را برای کودکان محدود می کند مخالفت کرد.
- Washington Times of October 8, 1998, p.A8

- در ژوئن 1996، دیزنی کمک کرد به راه اندازی ششمین همایش «روز همجنس بازان مرد و زن در دنیای دیزنی». دراین همایش، دیزنی اجازه داد تا دست اندرکاران همجنس باز، میکی ماوس (Mickey Mouse) و دونالد داک (Donald Duck) را به صورت عاشقان همجنس باز مرد به تصویر کشند. همینطور اجازه داد مینی ماوس (Minnie Mouse) و دیزی داک (Daisy Duck) به عنوان عاشقان همجنس باز دختر به تصویر کشیده شوند.

- مدیر فعلی دیزنی، آقای Michael Eisner یهودی گفته که فکر می کند 40 درصد از 63000 عضو کمپانی دیزنی، همجنس باز هستند.
- AFA Journal 6/97

- دیزنی، بیشترین تعداد کارمند همجنس باز را در صنعت سرگرمی داراست.

- دیزنی، تبلیغ یک مجله همجنس بازی را نمود.
- Out, 2/94

آقای Tom Shumacher، نایب رئیس بخش انیمیشن تصویری، همجنس بازی است که همجنس باز بودن خود را مخفی نمی کند و با "شوهر" خود به بخشهای مختلف می رود. در مصاحبه ای با نشریه دفاع از همجنس بازان، این فرد گفت: «همجنس بازان زیادی در سطوح مختلف کاری در دیزنی هستند. خیلی محیط آنجا خوب و حمایت کننده است».
-Human Events, 8/12/94; The Advocate 6/25/94

- دیزنی، آقای Victor Salva یعنی مردی که در 1987 به جرم تجاوز جنسی به کودکی بازداشت شده بود را استخدام کرد. وقتی که قربانی این تجاوز، Nathan Winters که الان بالای بیست سال سن دارد، استخدام Salva در دیزنی را فاش کرد، افسر پلیس درگیر در آن ماجرا Gary Primavera از تعجب شگفت زده شده بود. اما مقامات دیزنی، درخواست Nathan مبنی بر اخراج Slava را رد کردند.

- Washington Times, 10/25/95

...

کاملا مشخص است که چنین بیماران جنسی همه کاره این کمپانی شیطانی، در ساخت فیلمها و انیمیشن های خود، به دنبال آلوده و مسموم نمودن ذهن کودکان معصوم و گرایش دادن آنها به انواع انحرافات می باشند.

به تصاویر زیر که تنها مشتی است نمونه خروارها توجه کنید.

[تصویر: disneysex.jpg]

[تصویر: disney-the-rescuers-subliminal.jpg]

در این تصویر، لحظه ای بسیار کوتاه کاراکتر را عریان به تصویر می کشد. البته تصویر عادی آنقدر سریع است که شاید کمتر کسی آگاهانه متوجه آن شود اما همانها خوب می دانند که ضمیر ناخودآگاه انسان، خیلی خوب متوجه این تصاویر می شوند.

[تصویر: 1c7e6acb390d.jpeg]

و همینطور این تصویر در پوستر تبلیغاتی این کارتون:

[تصویر: 1_5.jpg]

و یا این تصویر که کشیش هنگام مراسم ازدواج دو کاراکتر کارتون، دچار تحریک جنسی می شود و ...
البته این تصاویر توسط والدین آمریکایی به شدت مورد اعتراض قرار گرفت طوریکه شیاطین مجبور شدند در کپی های بعدی، آن را اصلاح کنند.

[تصویر: little-mermaid-priest-subliminal-messages-2.jpg]

بله دوستان، تصاویر از این دست بسیار است. اصلا جای تعجب نیست. کافی است نگاهی به شخصیت پست و رذل دست اندرکاران این کمپانی شیطانی بیاندازید. کمپانی که نزدیک به نیمی از آنها حامی و پیرو عادت زشت قوم لوط اند.

کلیپی خیلی جالب از یکی از قسمتهای سریال South Park پیدا کردم راجع به والت دیزنی و اینکه چطور از گروه موزیک Jonas Brothers برای فریب دختر بچه ها به مسائل جنسی استفاده کرده.

[تصویر: New%20-%2055%5B%28006014%2921-21-24%5D.JPG]

این گروه موزیک در دنیای واقعی هم وجود خارجی داشته و چیزی که آنها را متمایز کرده استفاده از حلقه هایی در دستانشان است به نام حلقه های پاکی و اخلاص. اینها گفته اند که با پوشیدن حلقه هایی به نام "Purity Rings" می خواهند تا پیش از ازدواجشان پاک بمانند اما عملا وقتی برای والت دیزنی کار می کنند مشخص است که این گفته آنها، ادعایی بیش نبوده و فقط قصد فریب عموم مردم را دارند.

در این قسمت از داستان، شخصیت های اصلی کارتون، متوجه نقشه شیطانی والت دیزنی می شوند:

[تصویر: New%20-%2055%5B%28006678%2921-22-40%5D.JPG]

و اینجا پایان داستان است که بسیار جالب میکی ماوس که نماد رئیس کمپانی والت دیزنی است واقعیات افکار خود را ناخواسته برملا می کند:

[تصویر: New%20-%2055%5B%28009142%2921-24-07%5D.JPG]

کلیپ حدود 5 دقیقه هست که زیرنویس فارسی شده.

دانلود از لینک مستقیم:دانلود از مدیا فایر:دانلود از پارسا اسپیس:آری این است چهره واقعی این موش کثیف:

[تصویر: Walt_Disney_by_Pascalism.jpg]

انسان عاقل وقتی متوجه خطری باشد، بایستی بسیار محتاط عمل کند. در اینجا ما با هالیوود و والت دیزنی مواجهیم که تهدیدی جدی برای فرهنگ کودکان و نوجوانان و جوانان ماست. آیا بهتر نیست ما ایرانیان هم به جنبش جهانی بایکوت این دو کمپانی شیطانی بپیوندیم.

آیا بهتر نیست در مورد هدف از زندگی خود دوباره فکر کنیم. آیا ما برای سرگرم شدن آفریده شدیم؟ آن هم سرگرمی که با چشم ظاهر و عقل خود می دانیم افرادی کثیف و پست و شیطانی در پشت آنها به فعالیت مشغولند و بسیار دقیق و برنامه ریزی شده در جهت نابودی بشر گام بر می دارند؟

آنچه گفته شد شرحی کوتاه بود از ماهیت پلید کمپانی والت دیزنی که اصل داستان مفصل تر از اینهاست و خواننده عزیز با جستجویی کوچک به حقایق بیشتری در این زمینه دست خواهد یافت.

امید است خوانندگان عزیز این مطلب که والدین فردای این امت هستند، با تحریم و بایکوت کردن والت دیزنی و هالیوود، سعی در تضمین سلامت فکری و روحی فرزندان خویش نمایند و سعی کنند با جایگزین کردن محصولات والت دیزنی و هالیوود با ورزش، مطالعات دینی و ادبیات و مستندهای خلقت و آفرینش خداوند، هر چه بیشتر فرزندان خود را با خالق هستی آشنا کنند تا بیشتر نقشه های شوم آنان را با شکست مواجه کنند.

البته مهم است که ابتدا خود والدین دست از سر هالیوود و سینما بردارند و اوقات فراغت خویش را با مطالعه پر کنند. تنها در این صورت است که فرزندان نیز حاضر می شود دست از سینما و والت دیزنی برداشته و رو به مطالعه آورند.
یادمان باشد فرزندان می بینند، فرزندان انجام می دهند.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲:۳۸, ۱۳/دی/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/دی/۸۹ ۲:۵۲ توسط مصاحبان.)
شماره ارسال: #31

همین فرمایش " شما به آنچه میدانید عمل کنید تا خدا آنچه نمی دانید بر شما آشکار کند " مضمون روایتی است که از امام محمد باقر علیه السلام رسیده : مَن عَمِلَ بِما یَعلَم ، عَلَّمَهُ اللهُ ما لَم یَعلَم
دوست عزیز بنده به این نکات دوستان ، چند نکته رو اضافه میکنم
1- توکل به خدا اصلیه که همه جا کاربرد داره و طبق فرمایش قرآن کریم سلطنت شیطان بر کسانی که به خدا ایمان دارن و به او توکل می کنن نیست .
2- توسل به حجّة خدا . قرآن با اهل بیت - که مفسرین حقیقی اون هستن - معنی میشه .
3- هیچ کس از مشورت کردن در کارهایی که نمی دونه ضرر نمی کنه . اما با اهلش و اهلش هم کارشناسان واقعی دین هستن.
4- کاری نکنیم که بعداً وجدانمونو ناراحت کنه و حسرت بخوریم ( تقوا و نظم در کارها)
هر کدوم از این نکته ها یه کتاب هفتاد من میشه . این زمان بگذار تا وقت دگر...

در مورد پیش بینی یا پیش گویی ظهور هم با اینکه اشاره شد ، لازم میدونم تاکید کنم که ما از جانب ائمّه اهل البیت - علیهم السلام - از " تعیین وقت " برای ظهور منع شدیم . این روایتی هم که تو فیلم ظهور میذاره که ممکنه تعیین وقت ازش استنباط بشه اوّلاً از جانب علمای عامه ( اهل تسنن ) نقل شده و ثانیاً یک شخص در زمان ما این روایت رو به شرایط روز " تطبیق " داده و ممکنه این تطبیق ، درست یا کامل نباشه . به هر حال در این مورد باید به علمای مورد اعتماد و مراجع تقلید واجد شرایط رجوع کرد که ظاهراً همگی بر تعیین وقت نکردن اتفاق دارن . این هم که bamzi گفت که " دجال " در روایات ما شیعیان مثل اهل سنت روش تاکید نشده ، بنظر حرف درستی میاد . من این مطلب رو از کتاب " موعودی که جهان در انتظار اوست " نوشته ی مرحوم آقای دوانی خوندم . ایشون از دانشمندان روحانی بودند که در مورد مهدویت خیلی تحقیق کرده بودند و جدای تقدیر نامه و ... در این خصوص ، از مرحوم آیةالله بروجردی اجازه ی ترجمه و مقدمه نویسی بر جلد سیزدهم بحار الانوار - از بزرگترین کتابهای روایی شیعه - رو داشتن و این ترجمه رو انجام دادن با عنوان " مهدی موعود ".
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۱۳, ۲۷/دی/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/دی/۸۹ ۲:۱۷ توسط sunrise59.)
شماره ارسال: #32
آواتار
کاربر محترم خانم یا آقای rahbin واقعا از شما بعیده که حتی بخواین یک هزارم درصد به این مساله فکر کنین که واقعه 11/11/2011 میتونه واقعیت داشته باشه یا نه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
معلومه که این جریان دروغ محضه با بیان کردن این جریان(11/11/2011) فقط میخواستن یه جنگ روانی راه بندازن!!!!!!!!!!!!!!
فراموش نکنیم که قدرت خدا بی نهایته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
زمان ظهور رو هم هیچکس به غیر از خدا نمیدونه.
یادمون نره:و خدا هست و خدا هست و خدا....
راستی یادم رفت یک کتاب خوب به دوستان اهل مطالعه معرفی کنم!
کتاب "عصر ظهور" نوشته "علی کورانی".
من این کتابو خوندم کتاب خوب و جالبیه.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۴۱, ۳۰/دی/۸۹
شماره ارسال: #33
آواتار
با سلام

در تصدیق حرف های «حاج امیر» باید بگم، چون نباید بیشتر از 313 مرد پیدا بشه، یا بهتر بگم بیشتر از 313 تا مرد پیدا نمیشه.

در بحث فرهنگ سازی هم حدود 200 ساله مورد تهاجمهمه جانبه هستیم. بنابراین به این راحتیا فرهنگ ملت ما تغییر نمی کنه.

هر چند که «خواستن» «توانستنه». و با امکانت امروز خیلی سریعتر پیشرفت حاصل میشه، ولی وحدت در سطح لازم وجود نداره.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۴۶, ۳۰/دی/۸۹
شماره ارسال: #34

هروقت پدرومادرای ایرانی تونستن برنفسشون غلبه کنن و فارسی وان و.... نبینن.میتونن کارتونهای اینچنینی رو برای بچه هاشون تحریم کنن.....
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۳۶, ۳۰/دی/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/دی/۸۹ ۱۴:۰۵ توسط K-1.)
شماره ارسال: #35

(۲۰/آذر/۸۹ ۱۸:۰۳)mhklord نوشته است:  
(۲۰/آذر/۸۹ ۱:۵۹)idea نوشته است:  این طور که مشخص واقعا خیلی به ظهور نزدیک شدیم سال 2012 و همین جریان پادشاه عربستان و نزدیکم همه میتونه در یک چشم به هم زدن اتفاق بیفته جالب اینجاس که اون حدیث پیامبر (دورد خداوند بر او باد) در مورد ظهور دجال (پول دلار) هم خیلی نزدیک شده مطمئن سال 2012 سال بدی نخواهد بود برای ما Idea


مگه طبق گفته پیامبر مگه نباید ما تا سال 2020 منتظر بمونیم ( یادم هست این حرف رو تو مستند ظهور اعلام شده بود گفته بود دجال تا اون زمان تو امریکا به سر میبره بعد میاد اسراییل .)

سلام

مگه توی احادیث نگفته امام زمان 10 - 7 سال جنگ پیش رو دارند و بعد دجال را منهدم میکنند و حکومتشون را پایه ریزی میکنند

تازه همون اول نمیان به اسراییل حمله کنن اول خودی بعد غیر خودی اخر سر نخودی

خوب یعنی چی ؟؟؟
اگر میخواهید واقعا از دست دجال فرار کنید

راه 1

باید از روزمرگی فرار کرده و به مانند پیامبران زندگی کنیم مثلا توی روستا زندگی کنیم یا چپونی کنیم و از دست رنج خود و درختان خود بخوریم که برای ما که همچین اراده ی عظیمی نداریم غیر ممکن است .

راه 2

با دجال باشیم ولی در دجال فتنه کنیم مثل اون خوارج در جنگ نهروان انها مسلمان بودند ولی فتنه کردند . با حداکثر توان البته الان با دجال نیستیم و جلوی دجال ایستاده ایم ولی فقط اسمش اینه دجال توی همه ی ما و جامعه ی ما رسوخ کرده ...

راه 3

توسل به ائمه که برای ما بهترین راه است و در کنار ان جنگ با دجال
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۱۶, ۶/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #36
آواتار
واقعا انجمن پویا و فعالی دارید...تبریک میگم...

تو همه این بیست و اندی پست که تو این تاپیک دیدم، یه چند تا نکته به ذهنم رسید:

1- در اینکه کمپانی دیزنی فوق العاده پست و رذل میباشد شکی نیست...و اینکه حدود یک قرنه فوق العاده فراگیر شده در دنیا هم کاملا عیان است اما...راه حلش بایکوت کردن نیست...اصولا موج رسانه فوق العاده سیاله...یعنی هرجوری جلوشو بگیری یه جور دیگه وارد میشه و خلاصه پیغامشو میرسونه...اینها همه تهدیده...فرار کردن از تهدید ها کاملا اشتباهه...راه حل درست تبدیل این تهدیدا به فرصته...مثلا همین کارتونهای والت دیزنی رو خودمون تعدیلش کنیم...روش نقد بذاریم...بعد خودمون بدیم دست بچه هامون...وقتی با آگاهی دیده بشه نه تنها خطر نداره بلکه آگاهی مخاطبین مارو هم بالا میبره...اما اگه بخوایم بایکوت کنیم...بالاخره هزارتا سوراخ سمبه هست که به راحتی بشه به هر محصول فرهنگی(!) و یا ضد فرهنگی دست پیدا کرد...اینم که خودمون بایکوت کنیم و فکر کنیم بقیه هم مثل ما هستن، همون داستان کبک و برفه!...البته این قضیه منحصر به همین والت دیزنی و اعوان و انصارش نیست...کلا درمورد هر پدیده فرهنگی تصدیق میکنه...و البته با توجه به شکل و نحوه نفوذ هر پدیده جزئیاتش متفاوت میشود!

2- اینکه امام کی پرده از رخ خواهد انداخت رو فقط و فقط خدا میدونه...هرکی هم ادعا کنه از رو شواهد رسیده به زمان ظهور دروغ میگه(کذب الوقاتون - امام باقر-)...اما اینکه ما ظهور رو نزدیک بدونیم اصلا بد نیست...ما اعتقاد داریم یه جمعه ای آقا میاد...اینجوری بهمون گفتن...ولی نگقتن کدوم جمعه...ظهور نزدیک است یعنی همین جمعه آقا میاد...اصلا اصل انتظار همینه...یکی از شرایط ظهور اینه که شیعیان در شوق و انتظار باشن...به نظر من یکی از دلائلی که تا الان امر ظهور محقق نشده اینه که همه گفتن ای بابا...آقا حالا حالا ها ظهور نمیکنه...همین تاخیر میندازه خودش...انتظار یعنی اینکه مطمئن باشی همین جمعه آقا میاد...خدا توفیق انتظارو به هممون بده...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۵۶, ۱۶/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #37
آواتار
سلام k-1به اين راحتي آدم نميتونه از روز مرگي در بياد...خارج شدن از روز مرگي همراه ...و صبر ميخواد..در ثاني آدم با اطلاعات ناقص اگه درون يه تيم گسترده ي سازمان يافته نفوذ كنه...در واقع خودش دودل و تلف و هدر ميره..بايد با تدبير جلو رفت...كه اونم.........به هر حال به قول بچه هاي تالار بايد صبر كرد و اميد داشت...هرچند آدم فك ميكنه يه شيعه ي تن پرور و بي انديشه شده...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۱۳, ۱۸/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #38

سلام. یه چیز دیگه در مورد والت دیزنی: توجه کردین که اغلب شخصیت های معروف کارتون های والت دیزنی یتیم هستند و این یعنی با وجود حذف نقش خانواده اونا تونستن کاملا مستقل و محبوب باشن. نمونه هاش سیندرلا، پیتر پن، پسر جنگل، بامبی، سفید برفی و ... . تاسف آوره...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۱۰, ۲۶/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #39
آواتار
سلام خدمت همه دوستان!
با خوندن مطالب خوبتون چند تا نکته رو لازم دیدم که این جا مطرح بشه.
1. از نظر روانشناسی با بچه هر جوری که رفتار کنی، اون هم همونجور بزرگ میشه. اگه با یه بچه مثل آدم بزرگا صحبت کنین و اون رو نادون و احمق فرض نکنید، اون هم مثل یه آدم عاقل و بالغ واکنش نشون میده. بهترین کار اینه که قبل از اینکه بخواین برای کودکان آینده قصه دختر کبریت فروش رو تعریف کنین، بهتره که ماجرای توطئه و کارهایی که فراماسون ها دارن انجام میدن رو با زبان کودکی و به شکل قصه برای اونا مطرح کنین و به خودشون واگذار کنین.
2. اگر پدر و مادر توی خونه به جای حتی اخبار دیدن از تلویزیون، اون رو مطالعه کنن، کودک شما هم یاد میگیره و مثل شما به مطالعه روی میاره و عوض کارتون دیدن، میره کتاب قصه می خونه.
3. هر چی بچه بیرون بازی کنه و به کلاس های آموزشی و تفریحی بره، کمتر برای تلویزیون وقت خواهد داشت.
4. حدیث داریم که هر کس برای آمدن امام زمان وقت تعیین کنه، کذابه. لذا تاریخ 2011 یا 2012 یا 2021 یا هر تاریخ دیگه ای صرفا حیله صهیونیسته برای نشون دادن این موضوع که ما در این تاریخ وعده های خودمونو عملی میکنیم و شما انسانها قدرت مقابله با ما رو ندارین. اما از اونجایی که امام زمان ما حتی خودشون هم نمی دونن که کی میان، از این موضوع استفاده می کنن و به تضعیف مسلمانان و روحیه شون می پردازن. اون ها در واقع می خوان بگن که ما میدونیم و میتونیم اما مسلمون ها و در راسشون امام زمان نمیدونن آخرالزمان کی هست.
در صورتی که وقتی ایشون بیان و حکومت خودشون رو برپا کنن، همه اونها به یاری خدا و تلاش ما و رهبری امام زمان، نابود شدن.
5. به کودکانتون بیاموزید به ظهور ایمان راسخ داشته باشن. همونطور که اونها به کودکانشون می آموزند که منجی، همان دجال است و آنها در جبهه حق هستند.
همگی موفق و موید باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۳۰, ۲۸/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #40

(۲۶/بهمن/۸۹ ۰:۱۰)moze84 نوشته است:  سلام خدمت همه دوستان!
با خوندن مطالب خوبتون چند تا نکته رو لازم دیدم که این جا مطرح بشه.
1. از نظر روانشناسی با بچه هر جوری که رفتار کنی، اون هم همونجور بزرگ میشه. اگه با یه بچه مثل آدم بزرگا صحبت کنین و اون رو نادون و احمق فرض نکنید، اون هم مثل یه آدم عاقل و بالغ واکنش نشون میده. بهترین کار اینه که قبل از اینکه بخواین برای کودکان آینده قصه دختر کبریت فروش رو تعریف کنین، بهتره که ماجرای توطئه و کارهایی که فراماسون ها دارن انجام میدن رو با زبان کودکی و به شکل قصه برای اونا مطرح کنین و به خودشون واگذار کنین.
2. اگر پدر و مادر توی خونه به جای حتی اخبار دیدن از تلویزیون، اون رو مطالعه کنن، کودک شما هم یاد میگیره و مثل شما به مطالعه روی میاره و عوض کارتون دیدن، میره کتاب قصه می خونه.
3. هر چی بچه بیرون بازی کنه و به کلاس های آموزشی و تفریحی بره، کمتر برای تلویزیون وقت خواهد داشت.
4. حدیث داریم که هر کس برای آمدن امام زمان وقت تعیین کنه، کذابه. لذا تاریخ 2011 یا 2012 یا 2021 یا هر تاریخ دیگه ای صرفا حیله صهیونیسته برای نشون دادن این موضوع که ما در این تاریخ وعده های خودمونو عملی میکنیم و شما انسانها قدرت مقابله با ما رو ندارین. اما از اونجایی که امام زمان ما حتی خودشون هم نمی دونن که کی میان، از این موضوع استفاده می کنن و به تضعیف مسلمانان و روحیه شون می پردازن. اون ها در واقع می خوان بگن که ما میدونیم و میتونیم اما مسلمون ها و در راسشون امام زمان نمیدونن آخرالزمان کی هست.
در صورتی که وقتی ایشون بیان و حکومت خودشون رو برپا کنن، همه اونها به یاری خدا و تلاش ما و رهبری امام زمان، نابود شدن.
5. به کودکانتون بیاموزید به ظهور ایمان راسخ داشته باشن. همونطور که اونها به کودکانشون می آموزند که منجی، همان دجال است و آنها در جبهه حق هستند.
همگی موفق و موید باشید.

من شنیدم حضرت میدونن که ظهورشون چه موقع هستHuh
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا