کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقای روحانی بجنبید تا مردم 9 دی دیگری خلق نکرده اند!!
۱۳:۵۰, ۱۲/دی/۹۵
شماره ارسال: #1
آواتار
حجت الاسلام رسایی در 9 دی نوشت: خبر خیلی دردناک است: به فاصله یک ساعت از تهران و در آرامستان حومه شهریار، حدود 50 زن و مرد کارتن خواب، برای فرار از سرما شب‌ها در گورهای از پیش آماده می‌خوابند. استاندار تهران دستور مستقیم داده تا به وضعیت این افراد رسیدگی شود.
مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری وارد عمل شده و دستور پیگیری داده، یکی کارگردان فیلم های سیاه درباره ایران نیز به آقای روحانی نامه نوشته و آقای روحانی هم در پاسخ او گفتند: «وقتی دیدم فقیری شب به خاطر فقرش برود در قبر زندگی کند برای اینکه از سرما نجات پیدا کند و جای گرم پیدا کند. بغض در گلویم و شرمساری در سیمایم آشکار شد. چه کسی می تواند ... به این مسائل واکنش نشان ندهد. شما دیدید مردم احساس کردند به امام حسین توهینی شده در 9 دی چه کردند.»

خیلی خوب! تبلیغات آقایان انجام شد؟! حالا من از شما می پرسم، آقای روحانی!
وقتی استاندار تهران شما خودش اعلام می کند که ماهانه 17 میلیون تومان حقوق می گیرد، می تواند بفهمد که درد این کارتن خواب چیست؟ وقتی برخی از وزرای دولت شما فیش حقوقی ماهانه بیش از 200 میلیون تومان پزشکان را مهم نمی دانند، وقتی پیرترین وزیر دولت شما، حقوق های نجومی را انکار و عدد دو میلیارد تومانی در نجومی بگیران را بی ارزش و غیر قابل پیگیری می داند، وقتی برخی از وزرای دولت تان، ثروت شخصی شان از 300 تا 1000 میلیارد تومان می رسد، و وقتی دو وزیر دولت شما آنقدر ثروت دارند که هنوز بعد از سه سال و نیم، فرصت نکرده اند مطابق اصل 142 قانون اساسی، اموال شان را لیست کنند و تحویل قوه قضائیه دهند، به نظر شما اینها اساسا می توانند بفهمند که زاغه نشینی را با کدام (ظ ذ ز) می نویسند؟
وقتی 1500 مدیر دولت یازدهم، بیش از 20 میلیون تومان در ماه حقوق دریافت می کنند، دستور مستقیم استاندار برای حل مشکل گورخواب های اطراف شهریار بیشار به جوک شبیه است تا واقعیت! چون خمینی می فرمود: «وقتی کسی احساس نکند که فقر معنایش چیست، گرسنگی معنایش چیست، این نمی‌تواند به فکر گرسنه‌ها و به فکر مستمندان باشد.» اینها چطور می خواهند بفهمن فقر چیست و گرسنگی چیست!
آقای روحانی! حق این گور خواب ها در حلقوم نجومی بگیرانی است که زیر سایه شما جا خوش کرده اند، این حق را از حلقومشان بیرون بکشید و به آنها برگردانید، والا مردم خودشان دست به کار می شوند و 9 دی دیگری خلق خواهند کرد و آن وقت است که جمله امام تحقق پیدا می کند که فرمود: «بترسید از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست، و یک انفجار حاصل بشود. از آن روز بترسید که ممکن است یکی از "ایام الله" - خدای نخواسته - باز پیدا بشود.»
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  آقای روحانی؛ شما حق ثبت‌نام در انتخابات را نداشتید! AMINI 0 397 ۲۶/فروردین/۹۶ ۱۵:۰۸
آخرین ارسال: AMINI
  آیا واکنش بعدی وزرای دولت روحانی برخورد فیزیکی با مردم است؟ AMINI 8 1,214 ۲۰/فروردین/۹۶ ۱۸:۳۲
آخرین ارسال: بیداری اندیشه
  آیا آقای روحانی از سال ۱۳۶۹ تا سال ۱۳۷۸در انگلیس دانشجو بود؟ vahrakan 4 1,095 ۵/تیر/۹۵ ۱۴:۰۷
آخرین ارسال: AMINI
  بجنبید که رهبر ایران جوان ها را جذب کرد!! AMINI 16 5,264 ۳/آبان/۹۱ ۱۴:۴۲
آخرین ارسال: وحید110

پرش در بین بخشها:


بالا