کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوءاستفاده حامیان سینه چاک دولت از حادثه پلاسکو!!!واقعا که!
۱۳:۲۰, ۵/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #1
آواتار
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: در چهار سال گذشته بارها و بارها نوشتیم که روحانی در حال آوار برداری از خرابی‌های دوران محمود احمدی نژاد است. نه تنها ما بلکه خود رییس جمهور و اعضای دولت هم به این معنا تاکید کردند که میراث دار ویرانه‌هایی هستند که هنوز پاک سازی نشده است.
در این میان عده‌ای برخلاف نوشته ما و تاکیدات رییس جمهور می‌گفتند تمام کنید این بازی را. مگر می‌شود تمام مشکلات متوجه احمدی نژاد و تصمیمات او باشد. می‌خواهم امروز برای پاسخ به این افراد و تاکید دوباره بر آوارهای به جا مانده از احمدی نژاد مثالی بزنم. مثالی که این روزها همه از نزدیک شاهد آن بوده‌ و آن را لمس کرده‌اند.

پلاسکو، در عرض چند ساعت ریخت. کسی باور نمی‌کرد ساختمانی به آن عظمت به خاطر آتش گرفتن چند طبقه این چنین بریزد. پلاسکو اما ریخت و تمام خاطرات یک شهر را به خود برد. از زمانی که شبکه خبر اعلام کرد پلاسکو آتش گرفته است تا زمانی که ناگهان گزارشگر این شبکه با حالتی شوک زده گفت پلاسکو ریخت، 3 یا 4 ساعت بیشتر نگذشت. پلاسکو سه ساعته ریخت اما 6 روز است که آتش نشان‌ها در تلاش هستند تا آوارهای آن را بردارند. آواربرداری که به نظر می‌رسد سه یا چهار روز دیگر همه ادامه داشته باشد.

بعد از آوار برداری کامل نوبت ساختن دوباره پلاسکو می‌رسد. ساختنی که بنا بر گفته سعیدی‌کیا رییس بنیاد مستضعفان، دوسال طول می‌کشد. او خطاب به کسانی که در پلاسکو کسب و کار داشتند اعلام کرد: « پلاسکو را با کیفیت بسیار خوب و منطبق با مشخصات خوب ظرف دوسال خواهیم ساخت. پس از آن این واحدها را طبق ضوابطی به ذینفعان واگذار خواهیم کرد.»

مشاهده می‌کنید ریختن یک ساختمان چند ساعت پیشتر طول نکشید اما آوار برداری و ساختن آن حداقل دو سال زمان می‌برد. حالا چگونه عده‌ای انتظار دارند که کشور در عرض چند سال به شرایط عادی گذشته برسد. شاید بتوان گفت که روحانی هنوز در مرحله آوار برداری دوره احمدی نژاد به وسیله برجام است. آواری که حاصل 8 سال عملکرد احمدی نژاد در دولت‌های نهم و دهم بوده است نه 3 ساعت آتش سوزی.

ایران قبل از برجام با مشکلات بی‌شمار اقتصادی حاصل از تحریم‌ها روبرو بود. بخش های صادرات نفت، انتقال کالا، تجارت و مبادلات بانکی ایران زیر ضربات شدید تحریم ها در حال نابودی بود. پول‌های ایران بلوکه می شد و حتی در برخی موارد ایران مجبور بود مانند دوران قبل از اختراع پول مبادله کالا با کالا انجام دهد. مثلا نفت بدهد و برنج بگیرد. ایران نفت صادر می کند و به جای پول آن کالا دریافت دریافت می کرد. صادرات نفت ایران نیز گام به گام در روند کاهشی به سمت صفر شدن حرکت می کرد.

رییس جمهور روحانی هنوز نتوانسته است به دلیل وجود آوارها، نقشه جدید ایران را ترسیم کند. کشیدن نقشه احتیاج به زمینی هموار دارد.
*: خلاصه مطلب اینکه تمام و تمام مشکلات این دولت و دولت های آینده تا 170 سال بعد از ریاست آقای احمدی نژاد متوجه ایشان خواهد بود و قطعا مربوط به بی لیاقتی دولت های بعد از ایشان نخواهد بود.
*: ملت دارن از غم و غصه حادثه پلاسکو دق میکنن اونوقت سینه چاک های دولت بنفش از هر موقعیتی برای تخریب دیگران و خوب نمایش دادن دولت روحانی استفاده میکنند.
ننگ بر شما!!!
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۳۰, ۵/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #2
آواتار
سلام

اينا خوب بلدن آسمون و ريسمون ببافند

وای به حالشون چه در دنیا و چه در آخرت

یکی نیست به اینها بگه رزق و روزی شمارو خدا ميده یا آمریکا!

این بت پرستان مدرن که انگار هیچ معرفتی نسبت به دنیا و آخرت ندارند و تنها وجود خود را در نفی دیگران می بینند همینک هم در دوزخ دنیا هستند تا به دوزخ آخرت برسند

هيهات از این منافقان کور دل که فکر می کنند خدا پرستند درحالی که بت بزرگ امریکا را می پرستند

به زودی شاهد هلاک شدن اینان خواهیم بود و عذابی خوار کننده خواهند داشت
۰:۴۶, ۶/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #3
آواتار
یه ضرب المثلی هست میگن برا هر کی نون نداشت برا تو آب داشت.تمام ملت داغ دارن اینا فرصت پیدا کردن
یکی نیست به این بگه بی شرف اینهایی اون زیر جزغاله شدن هم وطنهای تو بودن.
نقل قول:
رییس جمهور روحانی هنوز نتوانسته است به دلیل وجود آوارها، نقشه جدید ایران را ترسیم کند.
البته که نقشه دارن.نقشه اینه:
در سازمان فضایی رو گل بگیریم.
انرژی هسته ای رو کلا تخته کنیم.
درهای واردات و قاچاق رو برای خودمون و فامیلامون باز کنیم.
تا دلمون میخواد از بیت المال بدزدیم بعد بیایم بگیم ما سهممون از سفره انقلاب برداشتیم.
بذاریم داداشمون هر غلطی خواست تو این مملکت بکنه بعد بیایم از مبارزه با فساد صحبت کنیم.
مملکت رو دو دستی بدیم دست امریکایی ها.
با پول صندوق توسعه ملی هواپیمای لاکچری بخریم برا مسافرتهای خارجیمون.
نقشه در حال تکمیله.................!الباقی موارد رو خودشون میان به مرور عرض میکنن
۷:۳۱, ۶/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #4
آواتار
اصلا گیریم آقای احمدی نژاد کلا اقتصاد ایران رو نابود کرده باشه که البته الان معلومه کی اقتصاد ایران رو نابود کرده ولی به فرض کار ۸ سال دولت احمدی نژاد بوده.

اینکه اندازه ترامپ دیوانه هم عقل فرد نرسه که تولید داخلی و کارگر ایرانی رو مد نظر قرار بده نه اینکه با واردات همه چی بزنه خط تولیدهای داخل رو منفجر کنه و کارگر ایرانی رو اخراج و .... بعد اسمش رو ۴ سال بگذاره تعامل سازنده با دنیا... اینم آوار دولت قبله؟

اینکه کلی هزینه مذاکرات بشه. همه کسب و کار و برنامه های داخلی کشور رو تعطیل کنه و عاقبت کشور رو به امر تعامل سازنده با دنیا پیوند بزنه در حالیکه اقتصاد دانان نهایت تاثیر مثبت چنین تعاملی که در عمل غیر ممکن هم هست رو ۱۰ درصد دونستن اینم آوار دولت قبلیه؟

سفیر ایران در شوروی سابق یعنی آقای ناصر نوبری در یکی از برنامه های شاهد عینی خاطرات کارهای مختلف خودش و دولت هاشمی رو تعریف کرد. نهایتش مجری پرسید شما با این سابقه طولانی چرا زمان دولت اصلاح طلبان اخراج شدین؟ علتش رو اینطور گفت که دولت و وزارت خارجه روش اعتماد سازی رو می پسندیدن. یعنی می گفتن هر کاری دول اروپایی گفتن سر هسته ای بیاریم ما انجام بدیم تا اعتمادشون رو جلب کنیم. اعتمادشون که جلب شد کم کم تحریم ها رو بر می دارن. آقای ناصر نوبری میگه من مخالف بودم و می گفتم تجربه تعامل من با اینها نشون میده اینها قابل اعتماد نیستن و باید از روش گام به گام استفاده کنیم یعنی یه گام برداریم تا اونها هم بذای ما گامی بردارن بعد گام بعدی و همینطور.... کیا اونموقع ۲ سال هسته ای رو تعطیل کردن اما هیچ فرجامی نداشت؟ بله همین تیم فعلی. با این تجربه گرانبها که دیدیم چطوذ اعتماد غربیها رو به دنبال داشت که تا به امروز داریم اعتمادسازی می کنیم
چرا آقایون علیرغم ایرادگیری منتقدان از برجام و گوشزد اینکه نباید به دولتی مثل آمریکا اعتماد کرد و به جای روش اعتمادسازی باید گام به گام پیش رفت چرا آقایون چنین کردن؟ این حماقت در مذاکره و برای چندمین بار از یک سوراخ گزیده شدن هم آوار دولت قبلیه؟

جمعش کنن. رو که نیست. البته وقتی رئیس جمهور میاد تو نشست خبری صاف صاف تو چشم ملت نگاه میکنه و با نهایت اعتماد به نفس از دستاوردهای دولت بیکار خودش و دستاوردهای برجام مزخرف در خرید ایرباس دست دوم حرف میزنه باید هم یه عده .... بیان اینطوری دفاع کنن دیگه.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
۸:۵۸, ۶/بهمن/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/بهمن/۹۵ ۹:۰۹ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #5
آواتار
ترامپ یه ترومپت بیشتر نیست ولی به اندازه یه نخود عقلش کار می کنه.

آمریکایی بخر و آمریکایی استخدام کن.

خاک بر سر ابوموسی اشعری و دار و دسته کثیف دنیا پرستیش بریزم که به اندازه یه ترومپت هم شعور ندارند. سر نجسشون رو کردند تو فضولات هم مثل خوک ها فضله های همدیگه رو به همدیگه پاس میدن. قرآن خوب میگه كي لايكون دولة بين الأغنياء منكم. اینها فضله هاشون رو به هم پاس میدن.

ای کاش این مردنماهای نامرد رو نمی دیدم. اونها در ناحق خودشون اینقدر راسخ و شما در حق خودتون اینقدر سست.

نکنه یه روزی اونها در عمل به قرآن از شما سبقت بگیرند.

آمریکایی بخر، آمریکایی استخدام کن.

یکی به این بی شعور بگه که، هر بار که تو مصاحبه هاتون ژست تهوه آور اقتصاد مقاومتی می گیرید، با تمام وجود می خوام سر به تنتون نباشه. اون آمریکایی با وجود اینکه اقتصاد اول دنیاست داره اقتصاد مقاومتی رو اجرا می کنه اما شما هنوز چشمتون به دنبال فضله های اروپایی هاست تا یه تاپاله بندازن و شما با ولع لیس بزنید.

خداوند گفته به عزتم سوگند امید هرکسی رو که به غیر از من دل ببنده نا امید خواهم کرد. ای جاهل ها ما رو هم دارید با این جهالت خودتون به ته جهنم می کشید. اینها واقعاً لیاقتشون همون خفتی بود که در استقبال از یک فروند هواپیمای اجاره ای نصیبشون شد. چندتا وزیر میرن برای جشن گرفتن ورود یه هواپیمای اجاره ای (اون قسم جلاله هم که همه جا حاضره). کار رو به جایی رسوندند که در مقابل ذلت، حقارت و خفتشون به ناچار باید گفت، بابا ای ول به ابهت شاه، اف 14 آورد اما از این اداها در نیاورد. چقدر اینها ذلیل شدند.

خداوندا به تو پناه می برم از دست این اراذل.

پ.ن.
خدایا سایه امام خامنه ای و سربازهای بزرگش مثل سردار سلیمانی ها رو از سر ما کم نکن که اگر نبودند ...
۱۳:۵۸, ۶/بهمن/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/بهمن/۹۵ ۱۴:۴۴ توسط AMINI.)
شماره ارسال: #6
آواتار
(۶/بهمن/۹۵ ۸:۵۸)MohammadSadra نوشته است:  
ترامپ یه ترومپت بیشتر نیست ولی به اندازه یه نخود عقلش کار می کنه.

آمریکایی بخر و آمریکایی استخدام کن.

برای اینکه برجام به سرانجام برسد حدود سه سال و نیم نگاه ما به خارج بود ، متأسفانه این سه سال ما را عقب نگه داشته، حالا زمان آن فرارسیده که ما به کشورهای خارجی پشت کرده و نگاهمان به توان و ظرفیت های داخلی باشد. موانع داخلی باید رفع شود و راهکار رفع بیکاری و توسعه و رشد اقتصادی، حمایت از تولید داخلی و رفع موانع داخلی و رقابت پذیر شدن کالاهای تولیدی است.

(۶/بهمن/۹۵ ۷:۳۱)بیداری اندیشه نوشته است:  سفیر ایران در شوروی سابق یعنی آقای ناصر نوبری در یکی از برنامه های شاهد عینی خاطرات کارهای مختلف خودش و دولت هاشمی رو تعریف کرد. نهایتش مجری پرسید شما با این سابقه طولانی چرا زمان دولت اصلاح طلبان اخراج شدین؟ علتش رو اینطور گفت که دولت و وزارت خارجه روش اعتماد سازی رو می پسندیدن.

آقای ظریف فرموده‌اند انشای متن نهایی آماده شده و در موارد اختلافی پرانتزهای خالی گذاشته شده که در 3-2 ماه آینده این پرانتزهای خالی را با رایزنی پر خواهند کرد. بنده با توجه به شناختی که از عملکرد آمریکایی‌ها و طرف‌های مقابل دارم، می‌توانم پیش‌بینی کنم که درباره اختلاف اصلی یعنی مساله «غنی‌سازی» آنها چه خواهند کرد و لذا برای همکاری و کمک به جنابعالی و تیم مذاکره‌کننده نکاتی را مطرح می‌کنم:
آمریکایی‌ها و طرف‌های مقابل سعی خواهند کرد با همان ترفندهای حرفه‌ای‌شان با کلمات کلی این پرانتز را پر کنند و سرمان کلاه بگذارند و دوباره در آینده با بهانه‌بازی‌شان همچنان عملاً دستمان خالی بماند اما ما با توجه به تأکید و تصریح مقام معظم رهبری و اعلام نیاز عملی سازمان انرژی اتمی، باید پرانتز مربوط به غنی‌سازی و نیازهای عملی ایران را با این جمله پر کنیم: (ایران در طول 7 سال آینده طوری بر ظرفیت و توان غنی‌سازی خود اضافه خواهد کرد که پس از 7 سال قادر شود سالانه 190هزار سو غنی‌سازی کند). آمریکایی‌ها و گروه 1+5 خواهند گفت ذکر عدد و رقم در توافقنامه بی‌مورد است و سعی خواهند کرد این پرانتز را چنین پر کنند: (بعد از پایان دوره زمانی «10 یا 12 یا 15ساله» گام نهایی و اجرای موفق و کامل گام نهایی، با ایران مانند کشورهای عضو NPT که سلاح هسته‌ای ندارند رفتار خواهد شد). نکته مهمی که باید جنابعالی و تیم محترم مذاکره‌کننده توجه فرمایند این است که این جمله کلی و چندپهلو است به طور‌ی که کشورهای عضو NPT که سلاح هسته‌ای ندارند شامل هر دو دسته است؛ یک دسته، آنهایی که چرخه سوخت و پروسه غنی‌سازی بومی دارند و دسته دیگر، آنها که چرخه سوخت و غنی‌سازی بومی ندارند و اورانیوم غنی شده را از خارج می‌خرند. یعنی بعد از این دوره طولانی‌مدت دوباره ما می‌رویم سر خانه اول و دوباره باز دعوای اصلی از اول شروع می‌شود که ما جزو کدامیک از اینها خواهیم بود و دوباره آمریکا خواهد گفت بهتر است شما جزو دسته دوم باشید و از خارج بخرید. اگر این‌کار را نخواهند کرد در متن تصریح کنند ما جزو کدامیک از این دو دسته خواهیم بود. همانطور که در پرانتز مورد نظر خودمان تصریح کردم باید با عدد و رقم مشخص ذکر شود و نه کلی! و از طرف دیگر کدام مرجع بی‌طرف پیش‌بینی شده که بعد از 10 سال تایید کند ما گام نهایی را کامل و درست اجرا کرده‌ایم، اگر مرجع تعیین‌کننده، آژانس انرژی اتمی است که اساساً بانی و باعث تمام مشکلات و بحران هسته‌ای ما ناشی از بهانه‌جویی‌ها و عدم بی‌طرفی‌ و غرض‌ورزی‌های آژانس است که تحت نفوذ آمریکا و دیگر قدرت‌های جهانی است بنابراین در آن زمان(زمان نسل آینده!)، دوباره روز از نو روزی از نو، با یک بهانه‌جویی آژانس، بازی ادامه یافته و ما هم (فرزندانمان) طبق معمول دادمان به جایی نخواهد رسید!
از طرف دیگر اگر حتی 10 سال دیگر ما آزاد شویم و امکان توسعه از آن موقع پیدا کنیم 10 سال بعد از آن طول خواهد کشید تا توان ما به 190 هزار سو برسد.

(۶/بهمن/۹۵ ۷:۳۱)بیداری اندیشه نوشته است:  سفیر ایران در شوروی سابق یعنی آقای ناصر نوبری در یکی از برنامه های شاهد عینی خاطرات کارهای مختلف خودش و دولت هاشمی رو تعریف کرد. نهایتش مجری پرسید شما با این سابقه طولانی چرا زمان دولت اصلاح طلبان اخراج شدین؟
متن کامل:
آخرین سئوالم را از شما میپرسم و نمیدانم پاسخ به این سئوال را چقدر شفاف خواهید داد. میتوان گفت مهندس نوبری در میان سفرای ایران، مهمترین سفیر جهان بود، چون اتحاد جماهیر شوروی بزرگترین، مهمترین و قدرتمندترین کشور جهان بود که ایران با آن ارتباط و در آنجا سفارتخانه داشت. این مطلب را کسی نمیتواند انکار کند. در واقع شما در مسکو در پایتخت نیمی از جهان، بلوک شرق بودید. جنگ پایان یافت، دوران جدیدی آغاز شد، شما دورههای مختلفی را در وزارت امور خارجه بودید و دورهای رسید که مهندس نوبری به عنوان یکی از اعضای مهم وزارت امور خارجه در دوره اصلاحات در آستانه اخراج از آنجا قرار گرفت! چگونه شد آقای خرازی تمام این گذشته و سابقه شما و اهمیت کاری را که در دوران جنگ انجام دادید، نادیده گرفت و شما را نامطلوب تشخیص داد و از وزارت خارجه اخراج کرد؟
به هر حال این از اختیارات وزیر است که بخواهد با کسی کار کند یا نکند و ایشان از حق خود در این زمینه استفاده کرد.
میتوانستند با شما کار نکنند، ولی چرا شما را اخراج کردند؟
ماجرا یک ماجرای حرفه ای بود و اختلاف شخصی نبود. اواخر سال 79 بود. من آن موقع مشاور وزیر در برنامه ریزی های استراتژیک وزارت خارجه بودم و استراتژیهایی که در وزارت خارجه مورد بحث و بررسی قرار میگرفت، نهایتاً به بخش ما میآمد و بخش ما به شورای استراتژیک تحویل می داد که تصویب و تبدیل به استراتژی کشور شود. کارها را در همه زمینه ها خوب پیش بردیم تا وقتی که به استراتژی خلع سلاح هستهای رسیدیم. هنوز دعوای هستهای شروع نشده بود و من دارم از سال 79 حرف میزنم. دعوای هستهای گمانم از سال 83 و 84 شروع شد.
در این سالها اوج گرفت.
به هر حال این ماجراها شروع نشده بود، ولی وزارت خارجه داشت استراتژی کشور را در قبال خلع سلاح هستهای تدوین میکرد. بخش بینالملل استراتژی اعتمادسازی را داده بود. ما این استراتژی را در بخش خودمان مطالعه کردیم و من بر اساس تجربهای که داشتم به این نتیجه رسیدم که این استراتژی درست نیست، چون خلاصه مدلی که پیشنهاد شده بود این بود که ما آنچه را که غربیها میگویند، قبول کنیم و انجام بدهیم تا اعتماد آنها جلب شود تا پس از جلب اعتمادشان به ما امکانات بدهند و اجازه بدهند در برنامههای هستهای و مسائل دیگر پیشرفت کنیم.
بخش ما این ایراد را به این استراتژی گرفت که یعنی ما همه برگهای برندهای را که داریم، تحویل آنها بدهیم، بعد موقعش که بشود، آنها زیر قولشان میزنند و میگویند هنوز اعتماد ما کامل نشده است و باز هم باید امتیاز بدهید و خلاصه اینکه ما هر کاری هم که بکنیم بچه خوب این مدرسه نخواهیم شد.
پیشنهاد ما برای استراتژی خلع سلاح، استراتژی گام به گام بود، یعنی پیشنهاد ما این بود که به ازای هر یک گامی که ما برای خلع سلاح هستهای برمیداریم، آنها هم یک گام به سمت ما بردارند و قدم به قدم جلو برویم، نه اینکه ما به امید اینکه آنها لبخندی به ما بزنند، همه گامها را برداریم.
یعنی این طرح را به طور افراطی خوشبینانه می دیدید.
بله، من در همان جلسه این را گفتم که شما همه این امتیازات را میدهید، تازه آخر کار هم میگویند ما هنوز اعتمادمان به شما کامل نشده است و این در شرایطی خواهد بود که جیب ما هم خالی شده است و دیگری چیزی نداریم که با آنها وارد معامله شویم و لذا با استراتژی اعتمادسازی مخالفت کردم و گفتم: «پیشنهاد ما استراتژی گام به گام است». جلسه حاد و متشنجی شد و طبیعی است که آقای وزیر هم به نفع استراتژی اعتمادسازی نظر دادند و آن را مصوب کردند. چون زمینههای دیپلماتیک را از ردههای پایین و کارشناسی شروع کرده و حرفهای این کار بودم، برایم مثل روز روشن بود که غرب با این استراتژی، ما را کاملاً خلع سلاح میکند و گفتم که این خلع سلاح خودمان به دست خودمان است و وقتی غرب ببیند جیب مال خالی است، فشار بیشتری را بر ما وارد خواهد کرد.
اختلاف در این جلسه باعث شد که جلسه را ترک کنم و گفتم: «حضور من در این جلسه بدین معناست که من هم استراتژی اعتمادسازی را تأیید کردهام»، درحالی که ابداً اینگونه نبود و جلسه را ترک کردم و آقای وزیر هم بلافاصله دستور دادند من از وزارت خارجه اخراج شوم. البته دو سه سال بعد که ماجرای هستهای شروع شد، استراتژی اعتمادسازی در دوره آقای خرازی و آقای حسن روحانی در کشور اجرا شد.
و چوبش را هم خوردیم.
عیناً همان چیزی را که پیشبینی میکردیم اتفاق افتاد. ایران تمام امتیازات را اعم از پلمپ کردن و تعلیق و... داد، اما باز طرف مقابل گفت ما هنوز اعتماد پیدا نکردهایم! یعنی جیب ما خالی شد و آخر سر گفتند تعلیق چیست؟ تعطیلش کنید! شما اصلاً انرژی هستهای میخواهید چه کار و حتی یک سانتریفیوژ را هم اجازه ندادند. به هر حال اختلاف ما یک اختلاف حرفهای بود و نه یک اختلاف شخصی.
من پاسخم را گرفتم. خیلی از شما متشکرم. در این مصاحبه خیلی چیزها از شما یاد گرفتم و از آشنایی با شما خیلی خوشحال شدم.
خیلی ممنون. من هم از گفتگوی با شما خوشحال شدم.

(۶/بهمن/۹۵ ۰:۴۶)MOHSEN-Z نوشته است:  انرژی هسته ای رو کلا تخته کنیم.
درهای واردات و قاچاق رو برای خودمون و فامیلامون باز کنیم.
تا دلمون میخواد از بیت المال بدزدیم بعد بیایم بگیم ما سهممون از سفره انقلاب برداشتیم.

[تصویر: xt90_99853_516.jpg]

[تصویر: 610x_بتن_ریزی_.jpg]
۱۷:۲۰, ۶/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #7
آواتار
(۵/بهمن/۹۵ ۱۳:۲۰)AMINI نوشته است:  
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: در چهار سال گذشته بارها و بارها نوشتیم که روحانی در حال آوار برداری از خرابی‌های دوران محمود احمدی نژاد است. نه تنها ما بلکه خود رییس جمهور و اعضای دولت هم به این معنا تاکید کردند که میراث دار ویرانه‌هایی هستند که هنوز پاک سازی نشده است.
در این میان عده‌ای برخلاف نوشته ما و تاکیدات رییس جمهور می‌گفتند تمام کنید این بازی را. مگر می‌شود تمام مشکلات متوجه احمدی نژاد و تصمیمات او باشد. می‌خواهم امروز برای پاسخ به این افراد و تاکید دوباره بر آوارهای به جا مانده از احمدی نژاد مثالی بزنم. مثالی که این روزها همه از نزدیک شاهد آن بوده‌ و آن را لمس کرده‌اند.

پلاسکو، در عرض چند ساعت ریخت. کسی باور نمی‌کرد ساختمانی به آن عظمت به خاطر آتش گرفتن چند طبقه این چنین بریزد. پلاسکو اما ریخت و تمام خاطرات یک شهر را به خود برد. از زمانی که شبکه خبر اعلام کرد پلاسکو آتش گرفته است تا زمانی که ناگهان گزارشگر این شبکه با حالتی شوک زده گفت پلاسکو ریخت، 3 یا 4 ساعت بیشتر نگذشت. پلاسکو سه ساعته ریخت اما 6 روز است که آتش نشان‌ها در تلاش هستند تا آوارهای آن را بردارند. آواربرداری که به نظر می‌رسد سه یا چهار روز دیگر همه ادامه داشته باشد.

بعد از آوار برداری کامل نوبت ساختن دوباره پلاسکو می‌رسد. ساختنی که بنا بر گفته سعیدی‌کیا رییس بنیاد مستضعفان، دوسال طول می‌کشد. او خطاب به کسانی که در پلاسکو کسب و کار داشتند اعلام کرد: « پلاسکو را با کیفیت بسیار خوب و منطبق با مشخصات خوب ظرف دوسال خواهیم ساخت. پس از آن این واحدها را طبق ضوابطی به ذینفعان واگذار خواهیم کرد.»

مشاهده می‌کنید ریختن یک ساختمان چند ساعت پیشتر طول نکشید اما آوار برداری و ساختن آن حداقل دو سال زمان می‌برد. حالا چگونه عده‌ای انتظار دارند که کشور در عرض چند سال به شرایط عادی گذشته برسد. شاید بتوان گفت که روحانی هنوز در مرحله آوار برداری دوره احمدی نژاد به وسیله برجام است. آواری که حاصل 8 سال عملکرد احمدی نژاد در دولت‌های نهم و دهم بوده است نه 3 ساعت آتش سوزی.

ایران قبل از برجام با مشکلات بی‌شمار اقتصادی حاصل از تحریم‌ها روبرو بود. بخش های صادرات نفت، انتقال کالا، تجارت و مبادلات بانکی ایران زیر ضربات شدید تحریم ها در حال نابودی بود. پول‌های ایران بلوکه می شد و حتی در برخی موارد ایران مجبور بود مانند دوران قبل از اختراع پول مبادله کالا با کالا انجام دهد. مثلا نفت بدهد و برنج بگیرد. ایران نفت صادر می کند و به جای پول آن کالا دریافت دریافت می کرد. صادرات نفت ایران نیز گام به گام در روند کاهشی به سمت صفر شدن حرکت می کرد.

رییس جمهور روحانی هنوز نتوانسته است به دلیل وجود آوارها، نقشه جدید ایران را ترسیم کند. کشیدن نقشه احتیاج به زمینی هموار دارد.
*: خلاصه مطلب اینکه تمام و تمام مشکلات این دولت و دولت های آینده تا 170 سال بعد از ریاست آقای احمدی نژاد متوجه ایشان خواهد بود و قطعا مربوط به بی لیاقتی دولت های بعد از ایشان نخواهد بود.
*: ملت دارن از غم و غصه حادثه پلاسکو دق میکنن اونوقت سینه چاک های دولت بنفش از هر موقعیتی برای تخریب دیگران و خوب نمایش دادن دولت روحانی استفاده میکنند.
ننگ بر شما!!!

به نام خدا

عصرایران یکی از کثیف ترین و وابسته ترین رسانه های خبری اینترنتی ایران است و به راحتی این را میشود از موضع گیریهای خیانت کارانه اش فهمید.
۱۵:۲۱, ۹/بهمن/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/بهمن/۹۵ ۱۴:۲۹ توسط AMINI.)
شماره ارسال: #8
آواتار
با سلام
لطفا نکات مثبت دولت هم دیده شود:

برگی زرین از افتخارات : Big GrinBig Grin
نقل قول:رئیس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با اشاره به این که دریاچه وضعیت تثبیت را پشت سر گذاشته و در مرحله احیاست، گفت: حجم آب دریاچه ارومیه با تدبیر دولت روحانی از ۵۰۰ میلیون مترمعکب در دوران بحرانی و زمان آغاز به کار دولت یازدهم به ۲ میلیارد متر مکعب در زمان حاضر رسیده است
.
مسائل هسته ای به فنا رفت اما با تدبیر دولت روحانی سطح آب دریاچه ارومیه بالا رفت
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]