کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 5 رای - 1.8 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من وابسته ام ...
۳:۰۴, ۲۳/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/بهمن/۹۶ ۵:۲۷ توسط Mohammad Trust.)
شماره ارسال: #1
آواتار
من فیلمساز وابسته‌ام. من فیلمساز این نظامم. من 30 سال است که روی این سن می‌آیم و می‌روم، بار اولم نیست.

دلم می خواهد از بچه های سازمان اوج تشکر کنم . دوستانی که زحمت می کشند و واژه سربازان گمنام امام زمان را باید به آن‌ها اطلاق کرد. متاسفم که می شنوم برخی از همکاران از جمله ایشان (رضا رشیدپور) واژه سازی می کنند و فیلم های ارگانی و نهادی و سازمانی می گویند . من افتخار می کنم فیلمی ساختم درباره مدافعان حرم. افتخار می کنم که برای ساختن این فیلم از عزیزی مثل حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم. افتخار می کنم از سوی بچه های سپاه که زحمت کشیدند و امثال من را رشد دادند، حمایت شدم.

اگر خانه سینما به محل کارآفرینی تبدیل شود، من کارآفرینم چراکه یک سال در کنار گروه سازنده فیلم بودیم و رزق به آنها رساندیم. امثال آقای رضا رشیدپور واژه هایی می سازند که در سازمان صدا و سیما باب می شود. اعتراض می کنم به تلویزیون زیرا افرادی دعوت می‌کنند که باید از این نوع نگاه دفاع کنند اما به یکباره به اپوزیسیون تبدیل می شوند از مسئولین شبکه سه و دو شکایتم را به خدا می برم بابت رفتار زشت شان در این مدت که با فیلم روا داشتند.

سردار سلیمانی برای به وقت شام گریست. اف به کسانی که گفتند به وقت شام فیلم کمدی است. من غصه می خورم در جایی هستم که اینجا نگاهداری و محافظتش دست بچه‌هایی است که در به وقت شام به آن ها اشاره شد . این لجبازی را به خدا شکایت می برم. این نگاه نگاه زشتی است برای این مملکت.

[تصویر: IMG13014231.jpg]

[تصویر: 1123427_694.jpg]

بدون ریش ، از خیلی ها با ریشه تر است...Heart

راه آوینی ادامه دارد ...

آیا مسئولین مملکت وابسته هستند ...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۲:۱۷, ۲۳/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/بهمن/۹۶ ۱۲:۲۴ توسط پارمیس1.)
شماره ارسال: #21
آواتار
(۲۳/بهمن/۹۶ ۱۲:۰۸)Mercury نوشته است:  [تصویر: hvb_27880825_143654532995080_6041692643736420352_n.jpg]

خطاب من به شما نبود

quote='Mercury' pid='389606' dateline='1518424437']

یک نفر هم بهتون توهین نکرده فقط گفتیم کجا زندگی می کنی چون محله های ما سالمه خدا رو شکر ! .

[/quote]

عععه جدا ؟؟؟
اگه همینا رو به خانواده خودت بگن بازم میگی توهین نیست ؟؟؟
اینارو :

(۲۳/بهمن/۹۶ ۱۰:۰۷)عبدالرحمن نوشته است:  بستگی داره شما زندگیت چی باشه و کجا زندگی کنی که بگی "زندگی خیلی از مردم رو نشون داده ! "

بیشتر از این خودتو لو نده

(۲۳/بهمن/۹۶ ۱۱:۰۸)Mercury نوشته است:  راست میگه دیگه این خیلی چیه چرا در اطرافیان ما اتفاق نمی افته ؟ شما کجا زندگی میکنی ؟ که خیلی کودک خیابانی و زنان ... داره ؟ محله که درشی یا دوستانی که داری رو تغییر بده چون این خیلی ها در اثر بی دینی اتفاق می افته

یعنی واقعا نممی فهمید یا خودتون میزنید به اون راه ؟؟

(۲۳/بهمن/۹۶ ۱۱:۲۴)Mercury نوشته است:  در ارتباط با راهپیمایی جملت خیلی برام اشناست چندتا کانال تلگرامی خیلی گل و بلبل هرسال دارن همین حرف رو می گن
نخیییر حرف کانال تلگرامی نیست
یه فیلم گذاشته بودن تلویزیون با عنوان راهپیمایی 9 دی امسال.
بعد غافل از اینکه پایین یکی از بنرهایی که دست مردم بوده تاریخ سال های قبل خورده بوده نه 96Big Grin

امضای پارمیس1

وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ما آمدند،در دستشان کتاب مقدس داشتند و ما در دست زمین هایمان را داشتیم . پنجاه سال بعد،ما در دستمان کتاب های مذهبی داشتیم و آنها زمین های ما را در دست داشتند.

جومو کنیاتا،اولین رئیس جمهوری کنیابعد از استقلال

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۴:۲۷, ۲۳/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #22
آواتار
(۲۳/بهمن/۹۶ ۹:۲۸)پارمیس1 نوشته است:  رفتارش با رشید پور بسیار بچه گانه و زشت بوده
خودشو خوار و خفیف کرد و رشید پور رو برد بالا !

موضوع رو اشتباه متوجه شدین خانم پارامیس

موضوع اصلا رفتار رشیدپور نبود. اصلا رشید پور سیبل مقابل حاتمی نبود، موضوع اینه که زمانی که به قهرمان های واقعی خودمون نپردازیم، عکس روی جلد دفتر مدرسه بچمون ، سوپرمن و اسپایدر منه ...

امضای Mohammad Trust
۱۴:۴۰, ۲۳/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/بهمن/۹۶ ۱۷:۱۶ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #23
آواتار
(۲۳/بهمن/۹۶ ۱۱:۰۶)پارمیس1 نوشته است:  من نمیدونم زنبیلیه یعنی چی !

میلی اون رسانه ی گندیده تون هست که از ترس آبروریزی راهپیمایی سال ۹۴ رو بجای راهپیمایی سال ۹۶ نشون میده

زنبیلیه همون افراد کثیفی هستن که کلا مدافعان حرم رو زیر سوال میبرن ((عملاً)) و بعد دائم میگن اللهم عجل لولیک الفرج

امضای عبدالرحمن
۱۶:۴۹, ۲۳/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/بهمن/۹۶ ۱۷:۰۰ توسط عبدالرحیم.)
شماره ارسال: #24
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

صداوسیمای جمهوری اسلامی شهید_آوینی را خون به دل کرد و حالا همان کار را با حاتمی_کیا میکند.
همو که آوینی درباره اش نوشت:

"تو كه در دامنه آتشفشان منزل گرفته‌ای بايد بدانی كه چگونه ميتوان زير فوران آتش زيست. ما را خداوند براي زيستنی چنين به زمين آورده است چرا كه مرغ عشق ققنوس است."

در مورد فیلم لاتاری که دیشب داور محترم رسول صدر عاملی در برنامه هفت گفت ترویج خشونته بدلم نچسبید ،جوابشون درباره فیلم هومن سیدی چیه
تو فیلم "مغزهای کوچک ..." یه پسر بچه راهنمایی مواد میکشه، چاقو می خوره، خواهرشو با روسری خفه میکنه و آخر سر یکی از مامورای پلیس رو با کلاشینکف می کشه .
بعد میگن لاتاری ترویج گر خشونته؟

یک بام دو هوای این جماعت روشنفکر ،لیبرال غرب زده کی مشخص میشود...

امضای عبدالرحیم
به تو فکر کردم، که بارون بباره…

[تصویر: baroon.jpg]
وَ بِکُمْ یُنَزِّلُ الْغَیْث.
و به خاطر شما باران فرو می‏ریزد.
زیارت جامعه کبیره
۱۱:۰۹, ۲۴/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #25
آواتار
[تصویر: IMAGE635154595398552421.jpg]
به گزارش سپاه نیوز، در پی سخنان دردمندانه هنرمند متعهد و انقلابی و سرباز فداکار وطن ، ابراهیم حاتمی کیا در آیین اختتامیه جشنواره فیلم فجر، سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از اقدام تحسین برانگیز وی در تولید فیلم به وقت شام تمجید کرد.
متن پیام به این شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم"
برادر عزیز و فداکار جناب آقای ابرهیم حاتمی کیا
سلام علیکم
سخنان زیبا ، دردمندانه و عاشقانه جنابعالی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر، علامتی گویا از شجاعت، وطن دوستی و اخلاص شماست و در زمانه ای مطرح شده که دشمن با تمام توان درصدد ضربه زدن به شور ایمان و عمق اعتقادات ملت ایران است.
فیلم "به وقت شام" در توصیف رشادت ها و مجاهدت های فرزندان رشید مدافع حرم، گوشه ای از صحنه ی طوفانی و پرحادثه دفاع از عزت، خاک و ناموس مردم مظلوم غرب آسیا را به تصویر کشیده و به مردم بزرگ و عزیز ایران می گوید که چه فرزندان پرافتخار و رشیدی در دامان خود پرورانده اند.
اینجانب به عنوان خادم سربازان پاکباخته این سرزمین که توانسته اند در زمانی کوتاه بلایی به بزرگی داعش را در منطقه ریشه کن کنند ، از جنابعالی بابت زحمتی که کشیده و رنجی که در ارائه این تصویر درخشان برده اید ، سپاسگزاری کرده و آرزوی آن را دارم که دیگر هنرمندان وطن دوست و کاردان این کشور نیز در همین مسیر گام بر دارند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر خود وظیفه می داند از هر اقدام خالصانه ای در این راه حمایت و تلاش هایی که درپی ایجاد پیوند میان رزمندگان عرصه جهاد و شهادت و فعالان و فداکاران حوزه هنر وفرهنگ است را یاری برساند.
توفیق روز افزون جناب عالی و سایر هنرمندان متعهد و انقلابی ایران اسلامی را از خدای بزرگ مسئلت دارم.

امضای soheyl68
[تصویر: 004)S060T004P636058601304103408.jpg]
خدا رو شکر
مردانی در حال کار هستند
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا