کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر خیابان انقلاب
۳:۴۴, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
احتمالا خبر دختر خیابان انقلاب را شنیدین. شاید موافقش نباشیم اما مطمئنا این کار شجاعت میخواد.
بعضیا میگن این افراد باید از ایران برن بیرون و جایی که حجاب اجباری نباشه. اما اگر سبک زندگی تغییر کرده باشه و دیگه نسل جدید خواهان حجاب اجباری نباشه چی؟

[تصویر: w479023_photo.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 22 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۷:۰۵, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #211
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۶:۳۲)صبح صادق نوشته است:  عزیز من از کی تا حالا رای اکثریت مردم شده مبنای اجرای حدود الهی ...
ععهههههههههه ???!?!?!?!??
حالا شد حدود الهی ???
زمان انقلاب که میخواستید مردمو بیارید تو خیابون و شاه رو سرنگون کنید اینارو نمی گفتید !!!!
اون موقع تو روزنامه ها میزدید" هر کس به بی حجاب تعرض کند منافق است "
آره اون موقع رای آررررررررری رو میخواستین بایدم تظاهر میکردید به دموکراسی !
مردم انقلاب کردن که رای اکثریت باشه ! نه رای یه عده خاص به اسم حدود الهی !
حدود الهی رو هم مردم باید قبول داشته باشن تا بشه اجرا کرد ! اگه قبول نداشته باشن و بهشون اجبار بشه میشه همین که می بینید!!
اونوقت کی صلاحیت اجرای حدود الهی رو داره !???
۱۷:۱۳, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۱۷:۲۷ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #212
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۵:۱۶)سید ابراهیم نوشته است:  خب شما هم دقیقاً داری راه همون اکبر رو ادامه میدی. (هردو اکبر)

اینگونه نمیشه که. با بی احترامی و توهین و پونس و ....

چرا نمی تونید دیالوگ برقرار کنید؟؟؟

جمله اخرم رو برات پ. خ میکنم.

یه زمانی میرزای شیرازی رحمت الله علیه فتوای تحریم تنباکو رو داد

قطعاً اگر برخی دوستان اون موقع بودن میگفتن میرزا این حکم رو از کجا آوردی؟ ما چنین چیزی تا حالا ندیده بودیم و خودمونم بهش نرسیدیم

و فرمیسکِ خیابان میرداماد هم میگفت فتوای اجباری مرجع تندرو جهت مصرف نکردن تنباکو

زال ممد هم میگفت آهای آخوندِ تندرویِ.......بزار کارشونو بکنن آزاد باشن
۱۸:۲۷, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #213
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۷:۰۵)پارمیس1 نوشته است:  ععهههههههههه ???!?!?!?!??

من تو یه چیز موندم Huh

با توجه به شناختی که دارم میدونم خودتون حجاب دارید ( هرچند حجابی که احتمالا خودتون صلاح میدونید !)

حجاب هم آزاد بود باز حجاب می داشتید .

الان دقیقا مشکلت چیه Huh
۲۰:۰۷, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۲۰:۱۰ توسط مجتبی110.)
شماره ارسال: #214

(۱۸/بهمن/۹۶ ۷:۵۳)دختر انقلاب نوشته است:  
14-مجتبی110
پی نوشت: این لیست کامل نیست و طبق آنچه از نظرات به نظر میرسه، دسته بندی شده. اگر کسی در موافقان هست اما مخالفه یا جزو مخالفان هست اما موافقه، همینجا اعلام کنن تا تصحیح بشه.
اسم من تو لیست نباشه بهتره. | صرف نظر از موافقت و مخالفت با اجبار حجاب، در جامعه بعد از انقلاب، حجاب اجباری جنبه های مثبت خیلی خیلی بیشتری داشته. | بگذریم بحث مفصله و محیط بحث نامناسب.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۰:۱۵, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۲۰:۱۶ توسط دختر انقلاب1.)
شماره ارسال: #215
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۲۰:۰۷)مجتبی110 نوشته است:  1- اسم من تو لیست نباشه بهتره.

2- بگذریم بحث مفصله و محیط بحث نامناسب.

1- چشم ولی چون اون آیدی رو محروم از حضور کردن فعلا امکان ویرایش وجود نداره : )

2- بله محیط تالار به شدت افتضاحه اما قوانین با تغییر زمان و خواست‌های جامعه تغییر می‌کنه
و همینطور ذات قانون باید بگونه ای باشه که ماهیت آن دارای خاصیت پذیرش عمومی باشه؛
در غیر اینصورت عملا غیر قابل اجرا بوده و جز اتلاف وقت برای قانونگذار و مجری قانون نفعی نداره.

روزهای نخست انقلاب تحمیل حجاب با اسیدپاشی و زدن پونز بر سر و صورت زنان(اتفاقا توسط برخی عناصر اپوزیسیون ارتجاعی خارج از کشور)، تهدید به اخراج از مشاغل و محیط های آموزشی و همه عرصه های اجتماعی آغاز شد و با زور تداوم یافت.

در اين بين، همواره جنبش زنان ایران راههایی گشود، امروز هم این نسل میخواد خودش باشه و به همه نمایش‌های دروغین و ریاکارانه جاری در جامعه ما پشت کنه.

پی نوشت : ۴۹ درصد مردم معتقدند "حجاب شخصی است و دولت نباید دخالت کند" و ۴۰ درصد می‌گویند" باید با افراد بدحجاب برخورد شود"

[تصویر: l64655_phot.jpg]
۲۰:۲۸, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #216

(۱۸/بهمن/۹۶ ۲۰:۱۵)دختر انقلاب1 نوشته است:  2- بله محیط تالار به شدت افتضاحه اما قوانین با تغییر زمان و خواست‌های جامعه تغییر می‌کنه
محیط رو جو استادیومی افتضاح می کنه. شما هم سهم عمده ای دارید در این جو.
۲۰:۴۲, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۲۰:۴۳ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #217
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۲۰:۱۵)دختر انقلاب1 نوشته است:  1- چشم ولی چون اون آیدی رو محروم از حضور کردن فعلا امکان ویرایش وجود نداره : )

2- بله محیط تالار به شدت افتضاحه اما قوانین با تغییر زمان و خواست‌های جامعه تغییر می‌کنه
و همینطور ذات قانون باید بگونه ای باشه که ماهیت آن دارای خاصیت پذیرش عمومی باشه؛
در غیر اینصورت عملا غیر قابل اجرا بوده و جز اتلاف وقت برای قانونگذار و مجری قانون نفعی نداره.

روزهای نخست انقلاب تحمیل حجاب با اسیدپاشی و زدن پونز بر سر و صورت زنان(اتفاقا توسط برخی عناصر اپوزیسیون ارتجاعی خارج از کشور)، تهدید به اخراج از مشاغل و محیط های آموزشی و همه عرصه های اجتماعی آغاز شد و با زور تداوم یافت.

در اين بين، همواره جنبش زنان ایران راههایی گشود، امروز هم این نسل میخواد خودش باشه و به همه نمایش‌های دروغین و ریاکارانه جاری در جامعه ما پشت کنه.

پی نوشت : ۴۹ درصد مردم معتقدند "حجاب شخصی است و دولت نباید دخالت کند" و ۴۰ درصد می‌گویند" باید با افراد بدحجاب برخورد شود"

[تصویر: l64655_phot.jpg]
این همونی بود که همه رو با هوچی بازی متهم به چند یوزر بودن می کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر اون کاربر در اثر تخلف ممنوع از حضوره این یکی هم همونه و باید مانع حضورش در تالار شد. من ایشون رو گزارش کردم. لطفاً دوستان هم ایشون رو گزارش کنند.
۲۲:۱۱, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #218
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۸:۲۷)عمار94 نوشته است:  من تو یه چیز موندم Huh

با توجه به شناختی که دارم میدونم خودتون حجاب دارید ( هرچند حجابی که احتمالا خودتون صلاح میدونید !)

حجاب هم آزاد بود باز حجاب می داشتید .

الان دقیقا مشکلت چیه Huh

یعنی اگه یه سوال خوب تو کل دوران عضویت تون پرسیده باشید همینه.
سوال خوبی بود چون خودمم میخواستم توضیح بدم ولی دیگه حوصله م واقعا به تایپ کردن نرسید !
اول اینکه حجاب من خیلی معمولی و خوبه ( احتمالا بر خلاف تصور کاربرای تالار )
مورد دوم اینکه بله اگه حجاب آزاد هم بشه من بازم برا خودم یه حجاب معمولی رو می پسندم و انتخاب میکنم !
الان هم حرکت " دخترای خ انقلاب " رو نه تایید میکنم نه میگم بده یا زشته !
مشکل اینه من با دروغ گویی و فریبکاری مشکل دارم ! با گول زدن ! چون احساس میکنم به شعورم توهین میشه وقتی می بینم انقدر آشکار حرفای ۴۰ سال قبلشون با الانشون از زمین تا آسمون فرق داره
مشکلم اینه !
۲۲:۱۹, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #219
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۲۲:۱۱)پارمیس1 نوشته است:  اول اینکه حجاب من خیلی معمولی و خوبه ( احتمالا بر خلاف تصور کاربرای تالار )
مورد دوم اینکه بله اگه حجاب آزاد هم بشه من بازم برا خودم یه حجاب معمولی رو می پسندم و انتخاب میکنم !
الان هم حرکت " دخترای خ انقلاب " رو نه تایید میکنم نه میگم بده یا زشته !
مشکل اینه من با دروغ گویی و فریبکاری مشکل دارم ! با گول زدن ! چون احساس میکنم به شعورم توهین میشه وقتی می بینم انقدر آشکار حرفای ۴۰ سال قبلشون با الانشون از زمین تا آسمون فرق داره
مشکلم اینه !
تقریبا من نیز هم : )
اما از حرکت "دختران خیابان انقلاب" حمایت می‌کنم و مرزبندی ندارم

دلیلش هم روشنه: از اینا حمایت نکنم امثال جوجه متحجرای این سایت که در مقابل فهمیدن مقاومت می‌کنن و راحت فحش خار و مادر نثار ملت می‌کنن بر ما مسلط خواهند شد.

[تصویر: d64695_photo_2018.jpg]
۲۳:۲۲, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #220
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۲۲:۱۱)پارمیس1 نوشته است:  مشکل اینه من با دروغ گویی و فریبکاری مشکل دارم ! با گول زدن ! چون احساس میکنم به شعورم توهین میشه وقتی می بینم انقدر آشکار حرفای ۴۰ سال قبلشون با الانشون از زمین تا آسمون فرق داره
مشکلم اینه !

اولا خوب این ، این ها کی ها هستند دقیقا ؟

دوما ، نظریه ولایت فقیه سالها قبل از انقلاب توسط امام تدوین شده بود و مردمی که با امام بودن قطعا میدونستن که جنس حکومتی که یک مرجع پایه گذاری میکنه اسلامی خواهد بود .

سوما فرضا یک چیزهایی بوده که در موردش گفتگو بوده و بعدا امکان اجرا پیدا کرده , الان باید به خاطر اینکه اعلام نشده همین جوری بمونه ؟ یا درستش اینه که رو اصلش گفتگو بشه ، اگر درسته اجرا بشه و اگر درست نیست معلق بشه .

اصلا با این استدلال یکی بگه سال 57 حرفی از این نبود که کمربند ایمنی خودرو اجباری بشه ، الان حق داره فرضا کمربند ماشین رو به یه چوب ببنده و بلند کنه ! یا درستش اینه کسی که این کار رو میکنه به جرم هوچی گری و تحریک آدمهایی که ذاتن با بستند کمربند مشکل دارن یا شوفر قدیم هستند و به آزادی ! عادت کردند تنبیه بشه .
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]