کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرابی مودم
۲۳:۳۱, ۸/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام دوستان
ببخشید اینجا همچین تاپیکی میزنم
من نت 8 مگ دارم ، منتها در حد 256 هم کار نمیکنه
وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم ، تا یک دقیقه خیلی خوبه ، اما بعدش دوباره کند میشه
باز باید خاموش روشن کنم تا یک دقیقه خوب کار کنه
خیلی هم با پارس انلاین تماس گرفتم ، خداییش نمیگن مشکل از مودم هست ، خیلی هم با حوصله پاسخ میدن
منتها فایده نداره
من الان موندم مشکل از پارس انلاین هست یا از مودم یا از سیم کشی ساختمون یا ...
ممنون میشم اگه کسی تجربه داشته راهنمایی کنه
ضمنا کندی سرعتم بعد از غیرحجمی شدن نت بیشتر شد ، قبلا نت 1 مگ داشتم ، بعد از غیرحجمی شدن 8 مگ کردم که بدتر شد
تو این چند ماهه هم از نت 128 تا 8 مگ ، همه رو تست کردم ، نمیدونم مشکل از چیه
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۱۸, ۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #2
آواتار
(۸/اسفند/۹۶ ۲۳:۳۱)aaaaa نوشته است:  سلام دوستان
وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم ، تا یک دقیقه خیلی خوبه ، اما بعدش دوباره کند میشه
خیلی هم با پارس انلاین تماس گرفتم ، خداییش نمیگن مشکل از مودم هست ، خیلی هم با حوصله پاسخ میدن
منتها فایده نداره
ضمنا کندی سرعتم بعد از غیرحجمی شدن نت بیشتر شد ، قبلا نت 1 مگ داشتم ، بعد از غیرحجمی شدن 8 مگ کردم که بدتر شد
سلام

مودم رو با یک خط ديگه تست کنید مثلاً مودم رو ببرید خونه دوست یا اقوام بعد ببینید چطور کار می کنه و آیا سرعت نت اونجا هم کم ميشه يا نه؟

یه مودم قرض کنید ببرید خونه خودتون تست کنید ببینید چه فرقی می کنه

باید ببینید از روز اول که اینترنت وصل کردید سرعتتون واقعی بوده یا نه
یعنی این مشکل از اول بوده یا جدیدا مشکل ایجاد شده

اینارو تست کنید خبر بديد تا ببینیم عیب از کجاست

در ضمن شما حتماً فرق بین کیلو بایت و کیلو بیت رو سرچ کنید تا فرقش رو بدونيد و محاسبه درست انجام بدید
۱۴:۱۷, ۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #3
آواتار
منتها فایده نداره
اگر سیم تلفن چند تکه باشه به شدت سرعت اینترنت میاد پایین.سیم تلفن تا مودم باید یک تکه باشه به همراه رله مخصوص که مودم رو از تلفن جدا میکنه...سرعت اینترنت خودم مشکل داشت زنگ زدم شماره mac مودم رو گرفت و مشکلش حل شد..البته شاید از مودم هم باشه بعضیاشون خیلی کارایی ندارن
۱۵:۵۳, ۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #4
آواتار
سلام
سرعتِ ترافیکِ نامحدود پارس آنلاین خیلی کمه .ما هم همین سرویس رو داشتیم و همین حال رو داشت .

امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
۱۷:۰۶, ۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #5
آواتار
سلام

ترافیک های نامحدود رو باید 1.8 تا 1.10 تقسیم کنین . حتی اگه به شما سرعت 1مگ میدن یعنی سرعت شما 10کیلو و خیلی دست و دلباز باشن تا 16 و گاهی تا 40 میدن . منت هم میزارن ستون .

برافیک هایی که شما میگید تا 1 دیقیه اونطور خوب کار میکنه بخاطر استارت اولیه هست .
حتما اسپلیتر استفاده کنین . از طرفی شما کابلها رو هم رو از پریز جدا کنین و فقط مودم رو وصل کنین . اگه سرعت خوب شد ( البته همین قانون 1.10 یا 1.8 ) که هیچ اگر نه با خود سرویس دهنده صحبت کنین .

speedtest.tci.ir/
از این هم کمک بگیرید برای سنجش کیفیت سرعت خودتون .

به‌عبارت دیگر کاربران اینترنت در دنیای مجازی اغلب سرعت اتصال خود را در نرم‌افزارهای مختلف (نرم‌افزارهای مدیریت دانلود و سنجش سرعت اینترنت) بر حسب کیلوبایت در ثانیه و به شکل KBps (کیلو بایت در ثانیه) مشاهده می‌کنند و این موضوع ممکن است برای ایشان این سوتفاهم را به‌وجود بیاورد که به عنوان مثال وقتی سرعت اینترنت ۱٢۸Kbps (یک‌صد و بیست و هشت کیلو بیت در ثانیه) است، چرا در طول زمان اتصال، نرم افزار مورد نظر سرعت اینترنت را به صورت ۱۶KBps شانزده کیلو بایت در ثانیه) نمایش می‌دهد!
برای سایر سرویس‌های اینترنتی نیز کافی است که عدد مربوط به سرعت سرویس با واحد Kbps (کیلو بیت در ثانیه) که شرکت‌های ارایه کننده خدمات اینترنتی از آن در نام گذاری سرویس‌های خود استفاده می‌کنند، به عدد ۸ تقسیم شود تا سرعت سرویس در واحد KBps (کیلو بایت در ثانیه) محاسبه شود و سرعت دریافتی کاربر برحسب این واحد قابل مشاهده باشد.
برای مثال: سرعت‌های نمایش داده شده در زمان دریافت فایل از اینترنت برای سرویس‌های ٢۵٦Kbps و ۵۱٢Kbps (دویست و پنجاه و شش و پانصد و دوازده کیلو بیت در ثانیه) به ترتیب ٣٢KBps و ۶۴KBps (سی و دو و شصت و چهار کیلو بایت در ثانیه) است.
البته الان با این سیستم حدید طرح های ترافیک که سازمان مققرات رادیویی معین کرده اگه سرعت بالا میخایین حداقا باید 4 یا 8 و حتی 16 رو سفارش بدید که خودش هم با حجم های مناسب ارایه میشه
[تصویر: 2634708.jpg]

در طرح های جدید دیگه زیر 512 نیست .
منتها فایده نداره
قبلتر ها سرعت ها تشویقی هم بود که شخص اگه حجم مجدود میگرفت مثلا 1 کیک برای یک ماه سرعت 128 رو تا هرچقدر که روتر شما و کابلها و مودم میکشید نهایت سرعت بود اما الان دیگه متناسب با همین سرعت که میگیرید سرعت دارید .
از سویس دخنده بخوایین چک کنه شاید کسی از نت شما استفاده میکنه .

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۷:۳۹, ۹/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۹/اسفند/۹۶ ۱۹:۵۹ توسط aaaaa.)
شماره ارسال: #6
آواتار
سلام به همه دوستان
متشکرم
حل شد.خوب شد

(۹/اسفند/۹۶ ۱۴:۱۷)MOHSEN-Z نوشته است:  اگر سیم تلفن چند تکه باشه به شدت سرعت اینترنت میاد پایین.سیم تلفن تا مودم باید یک تکه باشه به همراه رله مخصوص که مودم رو از تلفن جدا میکنه...سرعت اینترنت خودم مشکل داشت زنگ زدم شماره mac مودم رو گرفت و مشکلش حل شد..البته شاید از مودم هم باشه بعضیاشون خیلی کارایی ندارن
اقا دمت گرم
مشکل از همین رله بود
باورم نمیشه بخاطر همین مشکل ساده انقدر تو سر و کله خودم زدم
خدا خیرت بده

(۹/اسفند/۹۶ ۱۵:۵۳)فاطمه خانم نوشته است:  سلام
سرعتِ ترافیکِ نامحدود پارس آنلاین خیلی کمه .ما هم همین سرویس رو داشتیم و همین حال رو داشت .
الان دیگه از پارس استفاده نمیکنید؟
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا