کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر وضعیت تالار به حالت «فقط خوندنی»
۲۲:۳۳, ۱۴/اردیبهشت/۹۷
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام به همه دوستان.

حدود ۹ ساله تالار بیداری اندیشه فعالیت داره و طی این مدت زیر و بم های زیادی به چشم خودش دیده. از شکل گیری تالار که بهانه اش مستند ظهور بود تا تشکیل بخش های مذهبی، تحلیل سیاسی و ... در تالار و ...
اونچه همواره دغدغه ما بود بیداری افکار و اذهان و ترویج فرهنگ دینی و سبک زندگی ایرانی اسلامی بود. حین بحثها و گفتگوها شبهات دینی و سیاسی مطرح میشد که طبعا مجادله ها و گفتگوهای با ریتم تندی ایجاد میکرد که خوب تیم مدیریت به زحمت می افتاد و .... بنا به اقتضای زمان و شرایط جامعه مطرح کردن شبهات دینی و سیاسی ممنوع میشد یا باز گذاشته میشد... همینجا جا داره از طرف خودم و همه اعضای مدیریت تالار، از برخوردها و کم صبری ها و ... با کاربران عذرخواهی کنم. ببخشین اگر سبب ناراحتی تون شدیم. حلال بفرمایین.

گذشت و گذشت تا کم کم هسته اولیه مدیریتی تالار بنا به دلایل مختلف از ازدواج و اشتغال و ادامه تحصیل و فرزنددار شدن تا دلایل شخصی تالار رو ترک کردن و کمی تالار از رونق روزهای اول افتاد. طی این مدت مطالب بسیار خوبی توسط دوستان در تالار مطرح و ارائه شد که خود بنده و دیگران استفاده کردیم واقعا...

دو سالی میشه هسته مدیریت بسیار کمرنگ تر از قبل شده و خود اینجانب هم با افزایش مشغله های کاری و خانوادگی خیلی خیلی کمتر از قبل توانسته و می توانم به وضعیت تالار رسیدگی کنم که از این بابت از همه کاربران عزیز عذرخواهی و طلب حلالیت میکنم. از طرفی پر رنگ شدن نقش شبکه های مجازی و کمبود وقت کاربران باعث کم شدن رونق فعالیتهای کاربران در تالار شده...

نظر به اینکه اخیرا گفتگوی مثبتی در تالار شکل نگرفته و بعضا شبهات، توهین و تمسخرهای سیاسی و دینی اتفاق می افته و تیم منسجمی که انگیزه کافی برای حضور موثر در تالار و پاسخگویی مناسب داشته باشه وجود نداره تصمیم گرفتیم رویه تالار رو تغییر بدیم. تالار رو حالت فقط خواندنی می کنیم به دو دلیل عمده. یکی جلوگیری از بحث های زرد و بی فایده و شبهه دار و .... و دیگری اینکه با کمک یکی دو تن از دوستان سابق، مطالب مفید گذشته تالار رو از زیر آوار بیرون بیاریم و به صدر مطالب وتالار بیاریم تا بیشتر مورد استفاده قرار بگیره.

البته کانال تالار چه در تلگرام و چه در سروش به فعالیت خودش ادامه میده. می تونیم مطالب مفید تالار رو در کانال قرار بدیم تا بیشتر مورد استفاده قرار بگیره. با ما همراه باشین....
https://telegram.me/bidariandisheir
http://sapp.ir/bidariandisheir

برای همه شما و خودم از خداوند متعال تقاضای عفو، هدایت و سعادت و عافیت هر دو دنیا رو خواستارم.

با تشکر از همه عزیزان

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]