ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس هایی از شیطان پرستان! واقعا وحشتناکه!
۲۳:۰۹, ۳۰/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/اردیبهشت/۹۰ ۴:۳۴ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #1
آواتار
با عرض معذرت به خاطر گذاشتن این عکس ها ولی چه کنیم بحث علمی می کنیم.
[تصویر: 89-95_01.jpg]
[تصویر: thum_23784480bb802a0453.jpg]

[تصویر: thum_23784480bbca460d08.jpg]
[تصویر: thum_23784480bb8b8a9e7b.jpg]
به ستاره ی پنج پر دقت کنید
[تصویر: 2zhdt11.jpg]

خدا همه رو به راه راست هدایت کند آمین.

امضای F.E.A.R
IRAN VS ISRAIL

[تصویر: 02776667930651472258.gif]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱:۲۸, ۱/دی/۸۹
شماره ارسال: #2
آواتار
من دوستی داشتم که اصلا اطلاعاتی در مورد شیطان پرستی نداشت. و حتی اصلا نمی دونست که همچین چیزی هم هست. البته این داستان برای 6 یا 7 ساله پیشه. و اون دوست من هم یک نوجوان بود.
ایشان پس از اتفاقاتی که در زندگی براش افتاده بود، از خدا ناامید شد و دنبال راهی برای فرار از دست مشکلاتش می گشت. البته این مشکلات بیشتر درونی بود و بر می گشت به شخصیت و رفتار خودش.
خلاصه ماجرا اینکه ایشون هر وقت گناهی مرتکب می شد یک حس رضایت در خودش احساس می کرد. به قول خودش با داشتن اون حس دیگه از تنهایی و تاریکی نمی ترسید.
بعد از مدتی این حس برای او، تبدیل شد به یک روش یا بهتره بگیم ایدئولوژی.
قسمت جالب ماجرا این بود که می گفت: بعضی وقت ها در شرایطی قرار می گیرم که احساس ترس و تنهایی می کنم. و به جای اینکه از خدا بخوام، از شیطان می خوام که کمکم کنه و بهم آرامش بده، چون سریعتر به خواسته ام می رسم.
دوستان این جملات عین جملات واقعی فردی هست که اصلا و ابدا نمی دونه شیطان پرستی چیه.
لطفا در موردش کمی بیشتر فکر کنیم و بیشتر مواظب خودمون و اطرافیان خود باشیم.
بدانید که خدا در قرآن بارها به ما گوش زد کرده که شیطان را اطاعت نکینم. سوره یس آیه 60

امضای mohamad
[تصویر: noor.jpg]
۸:۲۳, ۱/دی/۸۹
شماره ارسال: #3
آواتار
fear جان لطفا مقاله قربانی کردن انسان رو بخونین. بابا بگذارین کمی سطح فکریمون بالا بره.
من تو اون مقاله کلی اعتراض کردم به اینکه چرا تا میگن شیطان پرستی می رن چهار تا میخ و چکش از کله بیرون زده میارن نشون میدن. همین کارو کردن باعث شد والدین نگران شیطان پرستی بچه هاشون نشن و بگن اینها دیوونه هستن. تو ایران نمیاد و ...
حالا همش تو ایران اتفاق افتاده.
اما خواهشا اگر خواستین شیطان پرست نشون بدین عکسهای شیک اباما و جورج بوش و هیلاری کلینتون و .... رو نشون بدین. این عکسها که شما گذاشتین حیوان هستن و دیوانه.
شیطان پرست کسی هست که با شیطان مشورت میکنه و از دستوراتش اطاعت میکنه برای نابودی نسل بشر و جاری کردن جویبار خون نه این احمقهای دیوانه.
اینها رو گذاشتن روی نت تا من و شما فکر کنیم شیطان پرست ها این شکلی هستن و آقایون کت و شلواری و کراواتی اصلا شیطان پرست نیستن و ذهنشون هم به چنین چیزی نمیرسه.
تو رو خدا این برای من دغدغه هست که این نگرش اشتباه تغییر کنه.
شما که جوانی. حتما مقاله قربانی کردن انسان و کلیپش رو ببین. کلیپ مسخره نیست با ارزشه. براش دو ماه وقت گذاشتم.
برای مقاله چندین ماه وقت گذاشته شده.
خواهش می کنم یه کم وقت بگذارین اینها رو دقیق بخونین. اونوقت می فهمین چی میگم و اشتباه شما کجاست. می فهمین چرا با اطمینان میگم سیاستمداران خوش پوش شیطان پرستن.

عکسهای کثیف رو هم نگذارین، خیریتی درش نیست جز اثر تاریک و منفی.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
۱۰:۲۲, ۱/دی/۸۹
شماره ارسال: #4
آواتار
(۱/دی/۸۹ ۸:۲۳)بیداری اندیشه نوشته است:  fear جان لطفا مقاله قربانی کردن انسان رو بخونین. بابا بگذارین کمی سطح فکریمون بالا بره.
من تو اون مقاله کلی اعتراض کردم به اینکه چرا تا میگن شیطان پرستی می رن چهار تا میخ و چکش از کله بیرون زده میارن نشون میدن. همین کارو کردن باعث شد والدین نگران شیطان پرستی بچه هاشون نشن و بگن اینها دیوونه هستن. تو ایران نمیاد و ...
حالا همش تو ایران اتفاق افتاده.
اما خواهشا اگر خواستین شیطان پرست نشون بدین عکسهای شیک اباما و جورج بوش و هیلاری کلینتون و .... رو نشون بدین. این عکسها که شما گذاشتین حیوان هستن و دیوانه.
شیطان پرست کسی هست که با شیطان مشورت میکنه و از دستوراتش اطاعت میکنه برای نابودی نسل بشر و جاری کردن جویبار خون نه این احمقهای دیوانه.
اینها رو گذاشتن روی نت تا من و شما فکر کنیم شیطان پرست ها این شکلی هستن و آقایون کت و شلواری و کراواتی اصلا شیطان پرست نیستن و ذهنشون هم به چنین چیزی نمیرسه.
تو رو خدا این برای من دغدغه هست که این نگرش اشتباه تغییر کنه.
شما که جوانی. حتما مقاله قربانی کردن انسان و کلیپش رو ببین. کلیپ مسخره نیست با ارزشه. براش دو ماه وقت گذاشتم.
برای مقاله چندین ماه وقت گذاشته شده.
خواهش می کنم یه کم وقت بگذارین اینها رو دقیق بخونین. اونوقت می فهمین چی میگم و اشتباه شما کجاست. می فهمین چرا با اطمینان میگم سیاستمداران خوش پوش شیطان پرستن.

عکسهای کثیف رو هم نگذارین، خیریتی درش نیست جز اثر تاریک و منفی.
دوست عزیز
حرف شما کاملا درسته ولی ایا قبول داری هر دو طرف شیطان پرستن؟
اینجا یه مکان علمی اگه کسی بیاد با مقاله ی من شیطان پرستان رو فقط به اینا نسبت بده که فاتحش خوندست
مقاله شما رو هم خوندم بسیار عالی بود.
من می خواستم یه کمی تو این سایت تنوع بدم وگرنه خودم می دونم اینا اصلا مهم نیستن.
۱۴:۰۷, ۲۰/اسفند/۸۹
شماره ارسال: #5

((اما خواهشا اگر خواستین شیطان پرست نشون بدین عکسهای شیک اباما و جورج بوش و هیلاری کلینتون و .... رو نشون بدین. این عکسها که شما گذاشتین حیوان هستن و دیوانه))
آری شیطان با زیبایی با سیاست با فکر ما را میفریبد از مدیران سایت خواهشمندم فکر هارا با نشان دادن واقعیت باز کنند نه این پلیدی ها به خدا شرافت حیوانات از این ها بیشتر است
۱۴:۴۱, ۷/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #6
آواتار
سلام همه
اینا نمودی از ظاهر شیطانه . . .
به جز خدا و توکل به خدا و معصومین به هر چی دیگه ای متوصل بشیم شیطان پرست به حساب میایم . . .
نمونه مثال :

اگه تونستی یه روز پشت سر کسی حرف نزن ؟ ((ممکنه مثال بیجایی باشه ولی اگه برای پیش بردن کار یا بدست آوردن چیزی باشه کاملا صدق میکنه ))
میدونی چرا ؟
چون اگه دروغ بگی تهمته اگه راست بگی غیبته ! واین دو جزئی از 72 سپاه شیطانه .
72 سپاه توی کتاب اصول کافی قید شده .

امضای a-hatami
تمام مشکلات انسان از وقتی شروع شد که گفت " خودم "
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۶:۳۶, ۸/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #7
آواتار
عکس ها واقعا تاسف بار بود . یک نکته را اینجا باید بگم که آقای بیداری اندیشه تذکر داده بودند. به اعتقاد من هر دو گروه از شیطان پرست ها باید معرفی بشند. نه اینکه ما بیاییم فقط به بوش و کلینتون گیر بدیم. دونستن این چیزا مقدمه ای است برای شناخت شیطان پرستان واقعی (از جز به کل برسیم نه برعکس) علی ایها الحال نکته ای که آقای بیداری اندیشه فرمود بسیار حایز اهمیت است.
۹:۳۰, ۱۱/فروردین/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/فروردین/۹۰ ۹:۳۵ توسط shamul.)
شماره ارسال: #8

با سلام
عکس اول از خواننده ای است به نامmarlin manson
عکس خالکوبی یا tatto که به معنی شیطان پرستی نیست.
در مورد اون کله های قلمبه سلمبه! هم یک جایی خواندم که جدیدا مد شده توی کلوپهای شبانه محلول آب ونمک رو با سرم زیر پوست تزریق می کنند و بهش شکل میدن بعد از چند روز هم جذب میشه و میره.
هدف سطحی به نتیجه سطحی میرسه
آپلود کردن چند تا عکس .برای دادن تنوع در سایت!!!!!! مگه سایت یک نواخته؟
برای وقت خودتون و دیگران ارزش قایل باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۱:۵۴, ۱۱/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #9
آواتار
(۱۱/فروردین/۹۰ ۹:۳۰)shamul نوشته است:  با سلام
عکس اول از خواننده ای است به نامmarlin manson
عکس خالکوبی یا tatto که به معنی شیطان پرستی نیست.

ما ایشون رو فقط به دلیل خالکوبی شیطان پرست نمی دونیم دوست عزیز
نگاه کنید به:
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-12...9%88%D9%86

امضای user313
هیچ پرسیده ای که عالم شهادت بر چه شهادت می دهد که نامی اینچنین بر او نهاده اند؟
شهید آوینی
۱۹:۲۴, ۱۲/اردیبهشت/۹۰
شماره ارسال: #10
آواتار
دیدن اینها بیش از آنکه مورد رضای خدا باشد به نظر میرسد که مورد رضای شیطان هست
بعد از دیدن اینها چه خطوراتی به ذهنتان میرسد
شیطانی یا رحمانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تالار را با این مزخرفات نباید پر کرد
از این چیزها پر است
اگه کسی خواست میتونه بره ببینه

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]