کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی که انسانیت میمیرد ...
۶:۲۸, ۲۹/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #1
آواتار

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

[تصویر: Setayesh-Ghoreishi-Nasimfun.com-.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
ستایش قریشی
تجاوز جنسی به ستایش قریشی دختر بچه ۶ ساله دختر بچه مهاجر افغان توسط پسر ایرانی که با اسید کشته و سوزانده شد عکس ستایش قریشی را قرار داده ایم. در پی مفقود شدن دختر بچه ۶ ساله مهاجر افغان بنام ستایش قریشی در منطقه خیرآباد ورامین, روز یکشنبه ۲۲ فروردین, خانواده ستایش اقدام به انتشار اطلاعیه ای مبنی بر مفقود شدن دخترشان می کنند و تمام منطقه و محله زندگی را به دنبال ستایش جستجو می کنند. اما شب هنگام جسد سوخته ستایش از منزل همسایه یافت می شود.
[تصویر: Setayesh-Ghoreishi-Nasimfun.com-1.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
طی مصاحبه با پدر ستایش قریشی دخترک شش ساله مهاجر افغان, روز یکشنبه وقتی ستایش از منزل بیرون میرود, نمیدانسته که پسر همسایه فکر ربودن و قتل وی را در سر داشته و زندگی او را به کام مرگ خواهد کشاند. پسر اقدام به ربودن دختربچه می کند و دختر را به خانه خودشان میکشاند و پس از جنایت هولناک و قتل, با ریختن اسید جسد بیجان ستایش را میسوزاند و پس از آن سعی می کند تا جسد را معدوم کند تا آثار جنایت را از میان بردارد اما موفق به این کار نمی شود.
[b]عکس ستایش قریشی [تصویر: Setayesh-Ghoreishi-Nasimfun.com-0.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
پسر شیطان صفت این مسئله را با دوست خود در میان میگذارد اما دوست وی پیشنهاد می کند تا مسئله را با پدر خود در میان بگذارد. پس از آنکه خانواده قاتل از جنایت مطلع می شوند , طی تماس های مکرر تلفنی با پدر ستایش عنوان می کنند که دخترتان در همین نزدیکی است و بزودی پیدا میشود. بر اساس آنچه که پدر مقتول عنوان کرده است هدف پدر قاتل این بوده تا جسد را به بیرون از خانه منتقل کند و در جایی رها کند اما موفق به این کار نمی شوند و در همان شب پلیس نیروی انتظامی با حاضر شدن در محل جسد با آثار سوختگی با اسید را از منزل قاتل خارج می کند و پسر قاتل نیز دستگیر می شود.
گزارش پزشکی قانونی تا این زمان منتشر نشده اما اطلاعاتی مبنی بر تجاوز به عنف در این جنایت هولناک بسیار محتمل و قابل پیش بینی می باشد.
دوستان گرامی. اگر ما امروز حمیدرضا بوالی داریم، اگر مهدی طوسی داریم، اگر محمدحسین جعفریان داریم، اگر رضا امیرخانی داریم، اگر نادر طالب‌ زاده داریم، اگر مهدی خالقی داریم، اگر محسن اسلام‌ زاده داریم، کسانی که این همه از ما مهاجران دفاع کرده‌ اند، اینها حاصل همین تعامل مثبت و سازنده بوده است.
[تصویر: Setayesh-Ghoreishi-Nasimfun.com-2.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
به هر حال دوستان گرامی. به این فکر نکنید که اگر این ماجرا در جهت برعکس رخ داده بود چه می‌شد. به این فکر کنید که ما راهی در پیش بگیریم که اگر باری دیگر خداناکرده جریانی شبیه خفاش شب‌ های تهران رخ داد، عوارض ناگوار آن کمتر باشد. و برای این مسیر، ما فقط یک راه در پیش داریم. همسو ساختن بیشتر افرادی از جامعۀ ایران با خویش. یارگیری از جامعۀ ایران، برای حمایت از مهاجرین.
مراسم ختم ستایش قریشی[/B]
«امروز ختم دخترکی معصوم بود که خونش جامعه مهاجر را در کنار هم قرار داد فارغ از هر رنگ و نژاد و فرقه و مذهب، یادم می آید وقتی مسجد محل خبر گم شدن دختربچه ای را داد مثل همه گم شدن های دوران کودکی فکر می کردیم ساعتی دیگر به خانه برمی گردد….بماند که بازگشت به قیامت شد و بماند که چه گذشت برستایش قصه ما که قلب هر انسانی را به درد می آورد اینکه چگونه پسر نوجوانی چنین فجیع قتل انجام می دهد باید جامعه شناسان و روانشناسان نظر بدهند اما امروز یکی از زیباترین همبستگی های عالم مهاجرت به وقوع پیوست مجلس ختم در دو محله جداگانه و دو بخش زنانه و مردانه برگزار شد.
صبح مراسم سری به دفتر امام جمعه منطقه که از انسان های بسیار شریف هستند و رابطه تنگاتنگی با مهاجرین دارند، زدم ایشان هم ضمن اظهار همدردی و اندوه فراوان با خانواده قریشی ضمن تقبیح این عمل خاطر نشان کردند این حادثه ارتباطی با فرقه و مذهب و ملیت ندارد و قلوب آحاد جامعه به درد آمده است و خواستار اجرای حکم قانونی در این باره شدند.
ظهر طبق برنامه به مهدیه می روم مقدمات رافراهم می‌کنیم. بانوان یکی یکی می‌آیند. ایرانی، افغانستانی، از هر قومی و تو از این همدلی و همنوایی به وجد می‌آیی. ایرانی‌های زیادی از همان اول با چشمان اشکبار در مجلس بودند و ستایش را دختر خود می‌دانستند. همگی تقاضای اشد مجازات را از مراجع قانونی داشتند و از همه جالبتر اینکه زنان ایرانی در این بین اظهار داشتند که «اگر لازم باشد النگوهایمان را می‌فروشیم تا حق ستایش گرفته شود و خون او پایمال نشود» زنان افغانستانی جمع نیز می‌گفتند هرگونه کمکی مادی و معنوی نیاز باشد ما تا اخر هستیم… همگی آمده بودند تا باری بردارند نه باری باشند بر گرده خانواده ستایش و چقدر نگاه خانواده ستایش برق امید داشت با این همه همدلی و همدردی. راستی رفتن دیروز پرسنل استانداری و امام جمعه چقدر برخانواده تاثیر مثبت گذاشته بود.
[تصویر: Setayesh-Nasimfun.com-.jpg]
تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او
مداح افغانستانی برنامه با ذکر مصیبت حضرت رقیه و با نوای دلنشین خود بغض های فروخورده مردم عزادار راشکست و مجلس یکسره صدای شیون و گریه برخون به ناحق ریخته نوگل پرپرشده گشت. امروز ستایش تنها نبود شما مهربان مردمان زیر بازوی پدر و مادر او را گرفته بودید. امروز خانواده ستایش بر مهربانیتان تکیه زده بود و نشان دادید چه نیک مردمانی هستید از نقاط مختلف تهران پرسان پرسان همگی ستایش شده بودید تا به دریای مهربانی و همدلی بپیوندید.
....................................................................................................​.................................................................
پ.ن: حرفی نیست به جز اینکه ان شاا... خدا عذابشو بر ما بیشتر کنه که مسبب این مسائل هستیم.
خدا لعنت کنه کسایی رو که باعث شدن این کشور به این وضع در بیاد.
خدا لعنت کنه کسایی رو که اسلام رو به این روز در آوردن.
خدا لعنت کنه مسئولی رو که میتونه کاری کنه و نمیکنه.
وضـــع مـــا در گـــردش دنـیا چـــه فرقی می کند
زنـــدگی یا مــرگ، بعــد از ما چه فرقـی می کند
مـــاهـــــیـان روی خـــــاک و مــاهــــیـان روی آب
وقت مـــردن، ســـاحل و دریا چـه فرقی می کند
سهـم ما از خاک وقتی مستطیلی بیش نیست
جـای ما اینجاست یا آنجا چه فرقی می کند؟
ان شاا... بمیریم و دیگه چنین چیزهایی نبینیم. ما که دستمون کوتاس، خدا نسل افرادی که میتونن کاری کنن و نمیکنن رو از روی زمین برداره به حق این طلوع خورشید
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۰۵, ۲۹/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #2
آواتار
وقتی که اقا میگه من دغدغه فرهنگی دارم و کسی نیست که گوش کنه همین میشه، سیاست ارزششاز وحشی های توی جامعه بیشتر میشه.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۱۷, ۲۹/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #3

سلام آقا محمد
یه فراخوان اومده برای اینکه فردا مقابل سفارت افغانستان شمع روشن کنند.

دوشنبه 30 فروردین ساعت 19
خیابان شهید بهشتی - خیابان پاکستان - سفارت افغانستان
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۶:۰۶, ۱/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #4
آواتار
[تصویر: gj6rcf6e5il9gfwmshga.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۲۹, ۱/اردیبهشت/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱/اردیبهشت/۹۵ ۱۸:۳۰ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #5

سلام
واقعیتش تلگرام کانالای مستهجنو حذف می کنه. اگر موردی دیدید می تونید از داخل نرم افزار گزارش تخلف بدید.
شخصاً تا به حال به کانال پورن در تلگرام بر نخوردم، در حالی که در اینترنت سایتهای مشکل دار خیلی قابل دسترس اند.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۴۳, ۱/اردیبهشت/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱/اردیبهشت/۹۵ ۱۹:۰۱ توسط عدالت.)
شماره ارسال: #6
آواتار
به نام خدا


دلیل حوادث اینگونه که یاد جنایات وحشتناک بیجه و خفاش شب را زنده میکند و اکثرا در مناطق حاشیه ای تهران روی میدهد، بیشتر برمیگردد به :اختلاف شدید طبقاتی، بی عدالتی، تبعیض، گسترش روز افزون استفاده از ابزارهای تکنولوژیک بدون داشتن فرهنگ استفاده از آن، تقابل سنت و مدرنیته و در کنار آن گسترش روز افزون عوامل تحریک کننده شهوت در دنیای واقعی و مجازی، بدون اینکه بستر مناسبی برای ارضای نیازهای جنسی جوانان وجود داشته باشد و در نتیجه بلوغ زود رس و رخ دادن حوادث وحشتناکی مانند این قتل که با این وضعی که پیش میرود باید منتظر بدتر از این هم بود، مگر اینکه اقدام عاجل کرد.


در کنار اینها همین جوانانی هم که قصد ازدواج دارند به خصوص پسران، قربانیان اصلی هرزه پوشی در دنیای واقعی و هرزه بینی در دنیای مجازی هستند و از آنطرف دختران هم فقط به دنبال پسر و مرد پولدار و برایشان دیگر فرقی ندارد که طرف چکاره است و چکاره نیست و از چه راهی پول در میاورد، ملاک فقط ثروت است و مهریه چند هزار سکه ای و وسیله آهنین به نام ماشین آخرین مدل، اینها ملاک اکثر دختران و زنان !! امروزیست و از آنطرف با آن پوششهای زننده در خیابان به دنبال تور کردن پسر پولدار هستند و این وسط جوانان طبقه متوسط و ضعیف قربانیان اصلی این بدپوششی و عدم توانایی برای ازدواج هستند.

در مورد این واقعه هم به نظر بنده هر دوی این افراد یعنی چه قاتل و چه مقتول قربانی هستند.

قاتل در معرض امواج بصری تحریک کننده در دنیای واقعی و بعد در دنیای مجازی قرار گرفته و چون نوجوانی بیش نبوده، اختیار خود را از دست داده و نتوانسته حریف شهوت شیطانی خود شود و برای ارضای میل جنسی خود یک کودک بی دفاع را قربانی این شهوت شیطانی کرده و باز هم با الگوبرداری از دنیای مجازی یعنی سریال برکینگ بد، عقل کودکانه خود را به کار انداخته و مثلا فکر کرده با ریختن چند لیتر اسید، جنازه کاملا حل میشود و نابود میشود و اثری از آن نمیماند که همین طرز فکر کودکانه نشان میدهد که این نوجوان خود قربانی فضای شهوانی اطرافش بوده و البته ای کاش خانواده مقتول نظارت بیشتر بر فرزند خود داشتند و انقدر راحت اجازه نمیدادند که دختر خردسالشان به خانه شخص غریبه برود.

و باز هم اینجا ضربه ای دیگر وارد میشود و آن اینکه سریالهایی مانند برکینگ بد که رده بندی سنی دارند و کودکان و نوجوانان نباید آنرا تماشا کنند مانند آب خوردن با سریال مثلا فرهنگی شهرزاد، به صورت رایگان پخش میشوند و هر بچه ای میتواند آنرا از بقالی سر کوچه تهیه کند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این نشان از سقوط فرهنگی جامعه دارد و اینکه شاید دستهایی در کار است برای اینکه جوانان ما را مانند این قاتل و این مقتول به نابودی بکشاند.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۴۹, ۱/اردیبهشت/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/اردیبهشت/۹۵ ۰:۵۷ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #7

ویرایش شد ...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۲۵, ۱/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #8
آواتار
بسم الله

لطفا اینقدر عکس این دختر با مشخصات کاملش رو پخش نکنید!

مگر از سنگینی نگاه ها به خانواده ی این خانم اطلاع ندارید؟!

إن شاء الله این دختر الان جاش پیش حضرت زهراست و حضرت داره بزرگش میکنهCrying

شرایط رو برای خانوادش سخت تر نکنید....
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۲۳, ۱/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #9

شك نكنيد كه اين "محيط" است كه از يك پسر بچه ي هفده ساله با چشمها و شمايل اينطوري ، هيولايي اينچنين ساخته. فكر كنيد يك جنگل ترسناكي جايي در دنيا باشد كه بچه هاي آدميزاد را توي آن ول كنند (در شرايطي غير انساني و حيات وحش طور!) بعد آنها تبديل بشوند به توله گرگ و بچه كفتار! بعد وقتي اين هيولاهاي كوچك ، يك بينواتر از خودشان را دريدند ، حكومت بگيرد و دارشان بزند و غائله ختم شود!! ...

آخر جماعت! برويد ببينيد پاكدشت چه خبر است!! پيشواي ورامين چگونه جايي ست؟؟ ... برويد ببينيد "وهن آباد" و "شترخوار" كجاست؟؟!! .. "قرچك" و "جواد آباد" و "چند آب" و "سنگ آب" كدام قبرستان است! .. آنهم درست چسبيده به تهراني كه يك عده تويش ماشين يك و نيم ميلياردي سوار مي شوند و توي قصرهايي شبيه باغ هاي معلق بابل زندگي مي كنند! ...

و اين هيولاي كوچك ، با يك بليط اتوبوس مي تواند برود تا قلب اين مكنت و ثروت! و دخترها را ببيند! ماشين ها و خانه هايشان را ... بدون اينكه حق داشته باشد چيزي را لمس كند! .. بعد شب برگردد به نكبت زندگي خودش توكثافتي به اسم "پاكدشت"! .. و بنشيند جلوي ماهواره و از لرزش سينه هاي خرم سلطان ، وقتي دارد توي قصرش مي خرامد مدهوش شود! يا عشوه هاي شتري "فريال" و "دلسا" و "ندا" و .. را ببيند كه از استوديويي توي لندن ، امواجش به خانه ي او هم مي رسد! بعد به بستر برود و تمام شب را با خيال اين دخترها سیر كند. و صبح ، سيراب نشده و وحشي و عاصي ، پا بگذارد به كوچه و دختربچه ي كوچكي را ببيند كه دارد مي رود بستني بخرد..

و اين تنها شكار قابل دسترس براي اين بچه گرگ مفلوك گرسنه است! .. تنها چيزي كه او مي تواند صيد كند! .. چه فرق مي كند اين صيد كوچك افغاني ست يا ايراني؟؟ .. مگر تابعيتش مهم است؟؟ او تنها شكاري ست كه صيدش براي او ميسر است! همين! ... مگر ايراني هاي فرودست و فقير حاشيه ي شهر تهران وضع شان از افغاني هاي آنجا خيلي بهتر است؟؟ ... مگر براي يك گرگ گرسنه مهم است كه بچه گوسفندي كه مي درد مال كدام گله است؟؟؟ ... موضوع (دست كم اينجا) ربطي به مليت قرباني ندارد. مساله عدم برطرف شدن نياز هاي طبقه ي فرودستي ست كه توي حاشيه شهرهاي بزرگ ، مثل حيوان زندگي مي كنند و ديگران از آنها توقع دارند رفتارشان شبيه "انسان" باشد!! .. چطور چنين چيزي ممكن است؟؟ .. پسر تازه بالغي كه همه ي نيازهاي جسماني و رواني اش در جوش و خروش است! و توي قفس تنگ ناتواني و محدوديت هاي حاشيه نشيني اسير است! ...

نگاه كنيد به موهايش كه ميخواهد توجه بر انگيزد.. به چشم هايش ، كه بي تاب ربودن دل دختر نوبالغي ست! .. او ميخواهد توسط كسي، جايي "آدم" حساب شود. و نشده! نمي شود! .. حالا هم مي گيرند و اعدامش مي كنند تا احساسات به خروش آمده جامعه آرام گيرد. و اينطوري خود اين بچه هم قرباني جامعه اي مي شود ، كه تا روزي كه قتلي مرتكب نشده ، نه او را ديده ، نه كوچكترين اهميتي به بود و نبودش داده است! ...

#رضا_نامدوست
https://telegram.me/maktubat
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۵۲, ۱/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #10
آواتار
(۱/اردیبهشت/۹۵ ۱۹:۴۹)chiaueam نوشته است:  مسئول دانستن وزیر برای چنین واقعه ای، نباید بدون دلیل و مدرک مطرح شود. تهمت زدن به یک فرد و مسئول دونستنش در یک قتل مسئله کمی نیست. خوشحال میشم اگر کانال تلگرامی سراغ ندارید که به پخش فیلم پورن بپردازد، این پست را حذف بفرمایید.
من که مسئول ندونستم. سایت دلواپس رجانیوز مسئول دونسته! من خودم انتقاد کرردم نمیدونم چرا دوستان اصولگرا اومدن تشکر کردن :||||
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  پر کننده برکه انسانیت مصطفي مازح7610 0 499 ۴/اسفند/۹۳ ۱۱:۵۴
آخرین ارسال: مصطفي مازح7610
  آیا حقیقت اسلام انسانیت است؟ papillon 8 6,610 ۲۰/فروردین/۹۱ ۱۹:۳۰
آخرین ارسال: zarati313

پرش در بین بخشها:


بالا