کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر خیابان انقلاب
۳:۴۴, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
احتمالا خبر دختر خیابان انقلاب را شنیدین. شاید موافقش نباشیم اما مطمئنا این کار شجاعت میخواد.
بعضیا میگن این افراد باید از ایران برن بیرون و جایی که حجاب اجباری نباشه. اما اگر سبک زندگی تغییر کرده باشه و دیگه نسل جدید خواهان حجاب اجباری نباشه چی؟

[تصویر: w479023_photo.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۱:۳۸, ۱۰/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/بهمن/۹۶ ۱۱:۳۹ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #21

(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۱:۳۵)فنا نوشته است:  شما جوابتون رو گرفتید، حالا باز، برید به بیراهه.
اگر قرار بود همهء قوانین از اول تصویب بشوند، نفس وجود مجلس در تمام کشورها غلط بود و باید جمع می شد. مجلس یعنی جایی که مرتباً در حال تصویب قانون هست.
جرآت؟!!!
....
اینجا، زمین تمرینی شما هست برای سفسطه و بی راهه کشاندن بحث. به خوبی میشه این رو در تمام پست ها و نوشته های شما دید.
درود برشما شما مجارید هرچه میخواهید بنویسید اما برایتان بگویم که برای حجاب درادارات قانون منسجم وجودارد وعملا هم اجرا شده است ولی برای سطح جامعه خیر
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۱:۴۳, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #22
آواتار
(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۱:۳۵)mdroudgar نوشته است:  درود برشما
قبلا توضیح دادم قانون حجاب نداریم قانون مجازات یعنی حجاب اجباری داریم این دو با هم از زمین تاآسمان فرق دارد

چرا با الفاظ بازی میکنید؟ صراحتاً بیان شده است. خیلی روشنه. اینکه قانون اشتباه بوده یا نه، یه بحث دیگه است. روی آن می توانید بحث کنید. ولی اینکه صراحتاً این اعمال خلاف قانون است و مستوجب مجازات طبق قانون که خیلی روشنه.

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۱:۴۸, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #23
آواتار
اگر اشتباه نکنم منظور آقای درودگر اینه که قانون کلی برای لزوم حجاب وجود داره اما برای حدود حجاب وجود نداره. قانون‌گذار صراحتا نیومده در جایی بگه حد حجاب یعنی مثلا مانتو تا روی زانو و شلوار و مقنعه و عدول از این حد معین (مثلا پوشیدن مانتو کوتاه) مستوجب مجازات ه.

امضای Hadith
بیایید ارتباطمان را هر روز با حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) حفظ کنیم.
حتی به اندازه ی خواندن یک دعای فرج و
یـا ذکر صلواتی با تقدیم ثواب آن به امام زمانمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)..
و یار امام زمانمان باشیم،حداقل به اندازه ی ترک یک گــــــناه..

[تصویر: Marg.jpg]

۱۱:۴۸, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #24

(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۳)سید ابراهیم نوشته است:  چرا با الفاظ بازی میکنید؟ صراحتاً بیان شده است. خیلی روشنه. اینکه قانون اشتباه بوده یا نه، یه بحث دیگه است. روی آن می توانید بحث کنید. ولی اینکه صراحتاً این اعمال خلاف قانون است و مستوجب مجازات طبق قانون که خیلی روشنه.
درود برشما
خیر بازی با الفاظ نیست مطلب کاملا فبلا اعلام شد خود بنده قانون 63 را اعلام کردم واشکال هم درهمین بود که تا کنون نتیجه نداد حالا شما نمیخواهید بپذیرید آزادید
درود بردوستان عزیز

اینکه دخترانی در کشورمان علیه حجاب اجباری اعتراض دارند وبرخی نیز جسارت دارند با قبول خطرات رفع حجاب کنند امری است که ظاهر بینان اینگونه قضاوت میکنند

*بدنبال شوهرند

*بهائی اند یا ضد انقلاب

*خارج ازانسانیت اند وملعون

*عمروعاصند که سرحسین را به نیزه زده اند

*اشاعه فحشا.......

اینها ازروی احساسات است ودراین سایت باید ریشه مشکل را یافت ودرمان کرد

بنده بشما عرض کنم که یک قانون منسجم درباره حجاب درمجلس شورای اسلامی تصویب نشده است بروید ببینید اگر یافتید مرا یاد کنید تا سال 63 با بگیر بگیر مردم را مجبور به حجاب اجباری کردند ودرسال 63 با قانون مجازات اسلامی بجنگ زنان رفتند

در کجای دنیا برای اجرای امر لطیف وبا ارزش حجاب اینگونه عمل میگردد با گشت ارشاد وحمله وجریمه یا با کارشناسی وطرح آن با مردم ازطریق همه پرسی ویا قانون منسجم درمجلس نمایندگان؟

اینگونه زنان کشورمان را بسوی زهرا گونه شدن ارشاد کردیم ونتیجه این بی خردی را می بینیم
۱۱:۵۱, ۱۰/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/بهمن/۹۶ ۱۱:۵۲ توسط سید ابراهیم.)
شماره ارسال: #25
آواتار
اینکه روش تبلیغ افتضاح بوده، من نیز با شما همداستانم.

ولی سوال بنده چیز دیگری بود. بحث مبنای دینی اجباری بودن حجاب فرد در جامعه.
۱۱:۵۱, ۱۰/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/بهمن/۹۶ ۱۱:۵۴ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #26

(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۸)Hadith نوشته است:  اگر اشتباه نکنم منظور آقای درودگر اینه که قانون کلی برای لزوم حجاب وجود داره اما برای حدود حجاب وجود نداره. قانون‌گذار صراحتا نیومده در جایی بگه حد حجاب یعنی مثلا مانتو تا روی زانو و شلوار و مقنعه و عدول از این حد معین (مثلا پوشیدن مانتو کوتاه) مستوجب مجازات ه.
درود برشما
بله بخشی از مطلب را شما فرمودید که متاسفانه بجای ایجاد یک قانون منسجم توسط نمایندگان مردم به چماق مجازات دست یازیدند

(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۱:۵۱)سید ابراهیم نوشته است:  اینکه روش تبلیغ افتضاح بوده، من نیز با شما همداستانم.
ولی سوال بنده چیز دیگری بود. بحث مبنای دینی اجباری بودن حجاب فرد در جامعه.
درود برشما
فارغ از مساله افتضاح تبلیغات اجباری کردن حکم دینی درکشور قانون میخواهد ودرامر مهم حجاب یک قانون منسجم نه اینکه چماق بکاررود
۱۲:۲۹, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #27
آواتار
آقای دوردگر اعتراف میکنم تو عمرم با هر چیزی که سر و کله زدم مثل شما نبوده...
تو یا تو باغ نیستی یا خودت رو زدی به ....
ما پس برا چی انقلاب کردیم?قبل انقلاب بی حجاب بودن دخترا پس دیوانه بودیم انقلاب کردیم این همه شهید براش دادیم بعد هشت سال تو جنگ بودیم تحریم شدیم,پس اینا برا چی بودیم??قرار بود چکار کنیم??این بود که آخرش بگیم غلط کردیم???
دوستان این بابا بحث رو اینقدر با مغلطه پیش میبره تا یا برسونه شورای نگهبان یا رهبری
من نمیدونم فازش چیه دقیقا
۱۲:۳۹, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #28

(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۲:۲۹)MOHSEN-Z نوشته است:  1-آقای دوردگر اعتراف میکنم تو عمرم با هر چیزی که سر و کله زدم مثل شما نبوده...
2-تو یا تو باغ نیستی یا خودت رو زدی به ....
3-ما پس برا چی انقلاب کردیم?قبل انقلاب بی حجاب بودن دخترا پس دیوانه بودیم انقلاب کردیم این همه شهید براش دادیم بعد هشت سال تو جنگ بودیم تحریم شدیم,پس اینا برا چی بودیم??قرار بود چکار کنیم??این بود که آخرش بگیم غلط کردیم???
4-دوستان این بابا بحث رو اینقدر با مغلطه پیش میبره تا یا برسونه شورای نگهبان یا رهبری
5-من نمیدونم فازش چیه دقیقا
درود برمحسن عزیز
1-بله این نوع بنده خدارا هم تجربه کنید بهرحال مخلوق خدای شما هستم
2-نمیدانم هرچه شما تصور کنید
3-انقلاب کردیم که کشوری قانونمند داشته باشیم نه بازور واجبار الان ربا فراوان است تجاوز بیداد میکند اختلاس معرکه دارد شما گیر دادی به چند تار موی آیا شما توی باغ هستی؟
4-بله اگر رسیدیم به ته خط دیگر باید شجاع بود ومانند آن دختر انقلاب حرف آخررا زد ومن در تاپیکهایم زده ام
5- فاز من دقیقا جمهوری اسلامی است نه هردمبیل وحکومت یک طبقه موفق باشی
۱۲:۵۵, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #29
آواتار
(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۲:۲۹)MOHSEN-Z نوشته است:  آقای دوردگر اعتراف میکنم تو عمرم با هر چیزی که سر و کله زدم مثل شما نبوده...
تو یا تو باغ نیستی یا خودت رو زدی به ....
ما پس برا چی انقلاب کردیم?قبل انقلاب بی حجاب بودن دخترا پس دیوانه بودیم انقلاب کردیم این همه شهید براش دادیم بعد هشت سال تو جنگ بودیم تحریم شدیم,پس اینا برا چی بودیم??قرار بود چکار کنیم??این بود که آخرش بگیم غلط کردیم???
دوستان این بابا بحث رو اینقدر با مغلطه پیش میبره تا یا برسونه شورای نگهبان یا رهبری
من نمیدونم فازش چیه دقیقا

محسن عزیز قرار بود بحث ضرورت حجاب اجباری را اثبات فرمایید.
۱۳:۱۰, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #30
آواتار
(۱۰/بهمن/۹۶ ۱۲:۵۵)سید ابراهیم نوشته است:  محسن عزیز قرار بود بحث ضرورت حجاب اجباری را اثبات فرمایید.
خب تو حکومتی که ۹۸ درصد بهش رای مثبت دادن ولایت فقه حاکمه..حاکم بر اساس فقه اسلامی حکومت میکنه نه از خودش و حکم دین هم اینه که همه افراد ذیل حکومت حجاب داشته باشن.مثل زمان پیامبر(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) که حجاب برای کنیزها نیز اجباری شد
حالا اگه کسی نمیخواد دوباره برمیگرده به نظر اکثریت
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]