کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رمز گشایی از پیش گویی های حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه)
۱۰:۵۷, ۲۹/بهمن/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/اسفند/۸۹ ۱۰:۰۸ توسط monji.)
شماره ارسال: #1

با سلام خدمت دوستان
همه ما تا الان بسیاری از پیشگویی های (نمیشه گفت پیش بینی!) حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) رو شنیدیم. من فکر نمیکنم این مسائل عادی باشه (هر چند خیلی ها اینطور فکر میکنند). چند نمونه از این پیشگویی ها:

1. سیزدهم آبان 1343 : سربازان من در گهواره هستند!
2. نامه به گورباچف: از این پس کمونیسم را باید در موزه های تاریخ جست.
3. صدام رفتنی است.
4. ولایت فقیه مانع دیکتاتوری است!
...
و اگر موارد زیر رو هم بشه پیشگویی دانست:
حوادث عاشورا: امام مظلوم ما به شهادت رسیده است و اینها در خیابان سوت میزنند و کف میزنند...!
حوادث مصر: ملت مصر به خیابان ها بیایند و این تفاله های آمریکا را بیرون بریزند...!
...
اینها فقط بخشی از این پیشگویی های حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) هست که به وقوع پیوسته است. حالا مونده یک کلام تاریخی دیگر که اگر موارد بالا رو تایید کنید پیشگویی بودند باید منتظر وقوعش باشیم!

کسانی که با ولایت فقیه مخالفت میکنند با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) هم مخالفت خواهند کرد!!

اگر صدق کلام در پیشگویی های محقق شده حضرت امام (رحمة الله علیه) را معیار صحت دیگر حرف هایی که هنوز به وقوع نپیوسته بدانیم یعنی باید ظهور بسیار نزدیک باشد و کسانی که با ولایت فقیه مخالفت میکنند با حضرت مخالفت کنند!
منتظر تحلیل های دوستان هستم.

کتاب مهدی منتظر
[تصویر: x0ud7mtiki7pfwzhda.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۲۰, ۲۹/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #2
آواتار
درباره حوادث عاشورا و مصر اینها به هیچ وجه پیشگویی نیست چرا که امام به اقتضای حوادث اون موقع سخنرانی کرده...عاشورای سال 59(فکر میکنم) که منافقین بلوا کردند و جمله ای که درباره مصر گفتن مال زمانی بود که خالد اسلامبولی انور ساداتو ترور کرد...اون موقع امام هشدار دادبه مصریها اما اونها توجه نکردند و حسنی مبارک اومد که دیدیم عاقبتشو.........
۱۹:۲۸, ۲۹/بهمن/۸۹
شماره ارسال: #3
آواتار
من موافقم..
امام رهبری بی نظیر بودند..معلومه که صحبت هاشون نشان از دیدگاه بلندشون داشته و ایشون چیزی رو میدیدند که هیچ کس حتی نمیتوانست به آن فکر کند..
اگر تعاریف بزرگان از امام را شنیده باشید خواهید فهمید که ایشون در عرفان بی نظیر بودند..
معلومه که به راحتی میتونستند سالهای آینده را ببینند..
اون موقع کسی نمیفهمیده..
صحبت های فرد بزرگی مثل امام برای همیشه ی تاریخ است..نه برهه ای از زمان..
۱۹:۳۸, ۲۹/بهمن/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/بهمن/۸۹ ۱۹:۴۰ توسط InsomniAc.)
شماره ارسال: #4
آواتار
نقل قول:من موافقم..
امام رهبری بی نظیر بودند..معلومه که صحبت هاشون نشان از دیدگاه بلندشون داشته و ایشون چیزی رو میدیدند که هیچ کس حتی نمیتوانست به آن فکر کند..
اگر تعاریف بزرگان از امام را شنیده باشید خواهید فهمید که ایشون در عرفان بی نظیر بودند..
معلومه که به راحتی میتونستند سالهای آینده را ببینند..
اون موقع کسی نمیفهمیده..
صحبت های فرد بزرگی مثل امام برای همیشه ی تاریخ است..نه برهه ای از زمان..

صد در صد...
حرفهای امام کاملا با جریاهای امروز همخوانی داره!

من فقط تذکر دادم که اون دو مورد پیشگویی نبوده!
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]