کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 4.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و بررسی فیلم لژیون ( LEGION )
۵:۱۲, ۲۲/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/آبان/۸۹ ۱۳:۲۷ توسط oO DaViD Oo.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

فیلم لژیون
ساخت 2010
فیلمی با موضوع آخرالزمانی

فیلمی با بالاترین کیفیت از لحاظ جلوه های بصری ، که بیننده را تا آخرین لحظه پای جعبه mind control میخکوب می کند.
این فیلم فراتر از داستان هیجان انگیز و به ظاهر تخیلی خود سعی در تلقین مفاهیمی خطرناک به بیننده دارد . مفاهیمی که در راستای اهداف شیطان بر ذهن ناخودآگاه بیننده هجوم آورده و او را درگیر این تلقینات می کند .
این فیلم سعی در القای این مطلب به بیننده اش دارد که
نعوذبالله
_خداوند هم امکان دارد در مورد کارهایش مرتکب تصمیمی اشتباه شود
_و اینکه امکان دارد صلاح خود و مخلوقاتش را نداند و به سرعت تصمیمی اشتباه بگیرد !
_و در این مورد شاید احتیاج به کسی داشته باشد که جلوی او را بگیرد و راه درست را به او نشان دهد !

پناه می برم به خدا از شر شیطان

اما موضوع فیلم :
فیلم در مورد خشم خداوند از آدمیان است و اینکه خداوند دیگر امیدی برای بهبودی نسل آدم ندارد ! و پشیمان از خلقت او ! فرمان تمام شدن زندگی بشر یعنی رستاخیز را میدهد . اما در این بین فرشته ای از فرشتگان درگاه خداوند به نام میکائیل از فرمان خداوند تمرد کرده ! ( شاید هدف شیطان و یاران او از نشان دادن تمرد میکائیل از فرمان الهی توجیه تمرد شیطان برای ما انسانها باشد ! ) از درگاه خداوند رانده میشود ! و برای نجات نسل بشر از انقراض به کمک نسل آدم می آید ( منجی آخرالزمان ) هدف او نجات کودکی است که ادامه ی نسل بشر از او خواهد بود و قرار است که بدنیا بیاید . این فیلم در مورد حواشی نجات آن کودک از دست خداوند و فرشته ی دیگر خداوند جبرئیل ( که مامور انقراض نسل بشر از طرف خداوند است ) میباشد و اتفاقاتی که برای اطرافیان او پیش می آید تا آخرین لحظه .

میکائیل مسلح با نگاهی به آسمان ( خداوند ) آماده برای مبارزه !

[تصویر: legion-movie-2010.jpg]

میکائیل مسلح پشت به ما ( برای دفاع از ما ) و رو به نور ( خداوند ) آماده برای مبارزه !

[تصویر: legion_ver4.jpg]

جبرئیل مسلح رو به ما برای انقراض نسل ما !

[تصویر: 4284235918_5ced60b26a.jpg]

اما صحنه هایی از فیلم :

وارد شدن نمادین میکائیل از داخل صلیبی آتشین به دنیای ما برای نجات ( اشاره به منجی آخرالزمان )

[تصویر: 860e2489b6c34cb59bd8.JPG]

عکسهای تکمیلی و توضیح بیشتر در پستهای بعد قرار داده خواهد شد

لطفا هر کس توضیح بهتری راجع به فیلم داره بده تا استفاده کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۴۳, ۲۲/آبان/۸۹
شماره ارسال: #2
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

اما در اولین صحنه ی فیلم قطعه ای از مزامیر داوود را نشان می دهد که با سوء استفاده از آن سعی در تلقین تفکر شیطانیش بر بیننده دارد
این قطعه از مزامیر با این عنوان است :
بیایید فرزندانم ،
به من گوش کنید ،
من به شما ترس از خدا رو یاد می دهم
عکس :
http://up.iranblog.com/Files73/a850739d6f144d2db56c.JPG

اگر بپذیریم که اهداف شیطانی بزرگی ورای آثار تصویری هالیوود وجود داشته باشد ،
پس ;
این قطعه از مزامیر حضرت داوود را می توان با روندی که فیلم دنبال می کند ، به این معنی برداشت کرد که سعی در تلقین این موضوع دارد که ما انسانها باید از خداوند بترسیم اما نه آن ترس ممدوح که باعث رسیدن به او میشود ترسی که به تقوا تشبیه میشود ،
بلکه ترسی که به آن اشاره می شود معنای ترس از موجودی نعوذبالله ظالم و نا مهربان است که تحمل دیدن اشتباهات بندگانش را ندارد !
۱۶:۳۰, ۲۲/آبان/۸۹
شماره ارسال: #3
آواتار
من با حضرات میکال و جبریل خیلی حال می کنم .
البت اسرار زیادی در مورد این حضرات هست و بنا به قاعده دشمنان ما از دوستان ما بیشتر از خودمان می دانند .

اگه قرار باشه این فیلم نقدی بشه . بهتره اول ما ارکان عالم که همون آب (میکال ) . خاک ( جبریل ) . آتش ( اسرافیل ) . باد ( عزرائیل ) . نور ( روح و رضوان ) . دود ( شیطان )

آب . همون امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) هست .
آتش . همون حضرت محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) هست .
خاک . همون حضرت عیسی (علیه السلام) هست .
باد . همون حضرت علی (علیه السلام) هست .

که هر کدوم از این ها نماد .
آب . نفس (باطن)
باد . عقل (اول)
آتش . دل (آخر)
خاک . جسم (ظاهر)

حضرت جبریل . همون طور که حضرت مسیح فرمانبر حضرت مهدی هست . فرمان بر میکائیل هست .
شیطان می دونه که هیچ موقع نمی تونه با میکائیل بجنگه .
بخاطر همین دشمنی اون همیشه با جبریل هست .

یعنی دجال ادعای مسیح بودن می کند . نه مهدی بودن .
این اطلاعات اولیه .
۱۳:۰۹, ۲۳/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/آبان/۸۹ ۱۵:۲۷ توسط Amir.)
شماره ارسال: #4
آواتار
با سلام

ادامه مبحث :
اولین دیالوگ فیلم که از زبان دختری است که قرار هست که منجی بشر از او زاده شود بیان می شود

نکته : داستان در مورد بدنیا آمدن این کودک این است که این کودک بوجود آمدنش از طریق رابطه ای نامشروع است و مادرش او را حمل می کند تا زمان وضع حمل که دقیقا مصادف با ولادت حضرت عیسی و آغاز سال نو میلادی است میباشد . این حرکت موذیانه نیز در راستای اهداف شیطانی هالیوود و ایجاد شبهه در اذهان مردم و سکولاریزه کردن آنهاست همچنان که در فیلم کد داوینچی 1 هم داشتیم این فیلم سعی بر این داشت که این موضوع را به بیننده القا کند که تمام داستانهایی که در مورد حضرت عیسی و حضرت مریم می داند اشتباه است
در این فیلم هم تقارن ولادت حضرت عیسی و بدنیا آمدن این کودک که قرار است منجی باشد در ذهن ناخودآگاه بیننده شبهه ای نسبت به حضرت عیسی و نحوه ی بدنیا آمدن ایشان ایجاد می کند

اما دیالوگ :
زمانی که من یک دختر کوچولو بودم
مادرم هر شب قبل از خوابیدن بهم یادآوری می کرد که قلبم رو برای خداوند باز کنم ،
برای اینکه خداوند مهربان ، بخشنده و عادل بود .
زمانی که چند سال بعد پدرم ما رو ترک کرد اوضاع تغییر کرد
پدرم ، مادرم رو تنها گذاشت تا من وبرادرم رو در یک خانه در نزدیکی صحرای ( مجاو mojave ) بزرگ کنه
مادرم دیگه هیچ وقت راجع به مهربانی و بخشندگی خداوند صحبت نکرد ( ! )
در عوض مادرم درباره ی نبوت صحبت کرد ( ! )
در یک زمان وقتی که دنیا در تاریکی پوشیده میشه و سرنوشت انسان رغم می خوره ...
یک شب سرانجام جرات کردم و از مادرم پرسیدم : چرا خداوند تغییر کرد ؟ ( ! ) چرا خداوند از دست بچه هاش اینقدر عصبانی بود ؟ ( ! )
اون گفت نمی دونم ...
در حالی که به شدت من رو در آغوش گرفته بود ....
گمان می کنم خداوند از تمام این مسخره بازیها خسته شده بود ... ( !!! )

البته تفسیر این دیالوگ به عهده ی اساتید

صحنه ی اول فیلم :
میکائیل از ماه ( عرش خداوند ) به زمین سقوط می کند :
[تصویر: 45aea7824ace4a099836.JPG]
نکته رمز آلودش اینه که در شهر لس آنجلس ( فرشتگان گمشده ) ! در ساعت 1 و 2 دقیقه ی 23 دسامبر ( 7 روز مانده به روز ولادت حضرت مسیح )
[تصویر: fd1d2368e8c8454488b1.JPG]

چهره ی میکائیل خونی و نشانه خشم خداوند و رانده شدن او ! با نگاهی به آسمان

[تصویر: a217f0bc0f594348b81d.JPG]

میکائیل بالهای خود را بوسیله ی خنجری که با خود دارد قطع می کند . در این هنگام اتفاقی می افتد ، هاله ای از نور به سمت سر او و سپس به سمت حلقه ای که در گردن اوست می رود و حلقه از گردن او باز شده و به زمین می افتد
به این معنی که میکائیل خود را از زیر بار بندگی خداوند رها می کند و آن حلقه که نشان یوق بندگی اش است از او جدا می شود ( مفهوم آزادی غربی _ بدون خدا ! )

[تصویر: e50f0fd2459e4ec68418.JPG]

[تصویر: bf9b36acaad04d14b43c.JPG]

[تصویر: 9ea9dc27d6d84980a308.JPG]

[تصویر: 00d49e60160941ba8bf5.JPG]

افتادن حلقه بر روی زمین :
[تصویر: 80e7ca551a54433d8fcf.JPG]
۲۰:۵۶, ۲۳/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/آبان/۸۹ ۲۱:۰۳ توسط oO DaViD Oo.)
شماره ارسال: #5
آواتار
میکائیل پس از اینکه وارد یک اسلحه فروشی ( یا انبار اسلحه ) می شود خود را کاملا مسلح می کند و و در هنگام خروج از آنجا بدلیل قفل بودن در با انفجار صلیبی بر روی دیوار ایجاد می کند ! در هنگام خروج نمادین او از داخل صلیب دو پلیس که در حال گشت زنی هستند و بدلیل انفجار ایستاده اند با دیدن میکائیل سعی در دستگیری او دارند

[تصویر: 860e2489b6c34cb59bd8.JPG]

پلیسها قصد دستگیری او را می کنند و میکائیل یکی از آن دو پلیس را خلع سلاح می کند
آن پلیس دیگر که عقب تر ایستاده و به سمت میکائیل نشانه رفته ناگهان توسط نیرویی تسخیر می شود

[تصویر: 259fe2ba710b472dbe12.JPG]

و به میکائیل هشدار می دهد :
_چیکار داری می کنی میکائیل ؟ اینا دستورات تو نبودن !
میکائیل : من از دستورات خودم پیروی می کنم !
_: پس تو هم همراه بچه می میری !

منظور سازنده ها از این دیالوگ میکائیل شبیه سازی تمرد شیطان است
۲۳:۵۴, ۲۳/آبان/۸۹
شماره ارسال: #6
آواتار
در صحنه ای دیگر از فیلم
و در رستورانی واقع در صحرایی وسیع به نام آبشار بهشت که اتفاقات داستان در این مکان می افتد
صاحب رستوران باب با تلویزیون قدیمی و تقریبا عتیقه ی خود کلنجار میرود که تصویر را خوب دریافت کند که ناگهان تصویر شفاف شده و تصویری را که برای پیش نمایش تست کانالهای تلویزیونی پخش می شود نشان داده می شود
ولی تصویر یک پیام مرموز برای آنها دارد :

[تصویر: 62dfccc790d2402196c5.JPG]

این یک آزمایش نیست !

یعنی اتفاقات بعدی عذاب الهی است و حادثه ای برای آزمایش انسان نیست
۱:۳۶, ۲۴/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/آبان/۸۹ ۱:۴۰ توسط oO DaViD Oo.)
شماره ارسال: #7
آواتار
در صحنه ی بعد

وقتی تمام کاراکترهای فیلم در این مکان جمع شده اند ( هر کدام به دلیلی )
پیرزن سالخورده ای با ماشینی قدیمی به آن رستوران می رسد
داخل می شود
[تصویر: MV5BMTkyNDc2NjAwMV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDIx...SS100_.jpg]
پیرزن پس از صحبت با شخصیتها ناگهان تسخیر شده ، هشداری میدهد که بچه خواهد سوخت و همه ی آنها خواهند مرد و به یکی از افراد آسیب می رساند و توسط آنها کشته می شود
[تصویر: MV5BMTY2MjYyMzk0OF5BMl5BanBnXkFtZTcwODAx..._SS80_.jpg]

آنها برای نجات جان فرد آسیب دیده او را به سمت شهر می برند تا درمانش کنند که در بین راه با دسته ی عجیب و بزرگی از مگسها که مثل ابری است که به سمت آنها می آیند مواجه می شوند و دوباره به رستوران بر می گردند
http://www.imdb.com/media/rm1145605632/tt1038686

ساعتی پس از اتفاق و وحشت افراد ، آنها حیرت زده جنازه را به بیرون از رستوران می برند که متوجه نزدیک شدن شخصی دیگر با ماشین پلیس میشوند
که میکائیل است
پس از آشنا شدن با هم و درگیری اولیه میکاییل وارد رستوران هشدار میده که اونا ( موجودات مثل پیرزن ) اینجان

آنها آماده ی دفاع می شوند
شب میشود
برقها می رود
به پشت بام می روند که می بینند یک ماشین بستنی به سمتشان می آید
نزدیک می شود و به آنها حمله می کند و کشته می شود
بعد از کشته شدن او ناگهان تعداد زیادی ماشین از دو طرف جاده به سمت رستوران می آیند و آنها مجبور به تیراندازی و کشته شدن آنها می شوند
در این درگیری ها یکی از افراد داخل رستوران را با خودشان می برند !

[تصویر: 1c5a58adb9c048528eae.JPG]

[تصویر: f04cb271e35b4e2ca31a.JPG]

[تصویر: f0792fb0aebf4c14822d.JPG]

[تصویر: 10cd1d4678a14924aaa3.JPG]

اما پس از درگیری تسخیر شده ها عقب نشینی می کنند و برمی گردند

سپس یکی از افراد با اصرار از میکائیل می خواهد که راجع به اتفاقات توضیح بدهد

میکائیل به آنها توضیح می دهد که :

آخرین بار خداوند یک طوفان رو فرستاد
این دفعه چیزی رو فرستاده که بیرون می بینید

یکی می پرسه : داری می گی این آخرالزمانه ؟!

میکائیل : دارم می گم این یک انقراضه ( یعنی دیگه خداوند تحمل آدمها رو نداره و قبل از آخرالزمان می خواد کلا نسلشون رو از بین ببره ! )
ادامه می ده : اونایی که بیرون به ما حمله کردن فقط یک مجری هستند . اونا تسخیر شدن

یکی می پرسه : تسخیر شده به وسیله چی ؟ شیطان ها ؟
میکائیل : نه ، به وسیله ی فرشته ها ( !!!!!!!!!!! )
صبر کن من نمی دونم تو چه کتابی خوندی اما توی ورژن کتاب من فرشته ها آدمای خوبی هستن !
خوب . متاسفانه حقیقت به این آسونی نیست ! (القای اینکه یعنی تمام اون چیزایی که شما در مورد خدا و فرشته ها می دونین اشتباه هست ! )

مسخرس ! من کشیش نیستم اما هرگز نشنیدم ...............
در مورد اونا چی می دونی ؟

برای اینکه من تا دیشب طرف اونا بودم ( !!! )
یکی می گه : من به خدا اعتقاد ندارم
میکائیل می گه : خوب عیبی نداره باب خدا هم به تو اعتقادی نداره ( ! )
خدا دیگه به هیچ کدوم از اینا اعتقاد نداره ( !!!!!!!!!! )

نکته ها در مورد دیالوگ این صحنه :
القای این تفکر شیطانی به بیننده که :
خداوند ( نعوذ بالله ) موجودیست بدون تفکر که روزی موجودی می آفریند و به خود می گوید فتبارک الله احسن الخالقین (سوره مومنون آیه ی 14)
و در جواب فرشته ها در مورد اینکه چرا انسان را آفرید می گوید :

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

وَإِذْ قَالَ رَبُّكَ لِلْمَلاَئِكَةِ إِنِّي جَاعِلٌ فِي الأَرْضِ خَلِيفَةً قَالُواْ أَتَجْعَلُ فِيهَا مَن يُفْسِدُ فِيهَا وَيَسْفِكُ الدِّمَاء وَنَحْنُ نُسَبِّحُ بِحَمْدِكَ وَنُقَدِّسُ لَكَ قَالَ إِنِّي أَعْلَمُ مَا لاَ تَعْلَمُونَ ﴿30﴾
و چون پروردگار تو به فرشتگان گفت من در زمين جانشينى خواهم گماشت [فرشتگان] گفتند آيا در آن كسى را مى‏گمارى كه در آن فساد انگيزد و خونها بريزد و حال آنكه ما با ستايش تو [تو را] تنزيه مى‏كنيم و به تقديست مى‏پردازيم فرمود من چيزى مى‏دانم كه شما نمى‏دانيد (30)

وَعَلَّمَ آدَمَ الأَسْمَاء كُلَّهَا ثُمَّ عَرَضَهُمْ عَلَى الْمَلاَئِكَةِ فَقَالَ أَنبِئُونِي بِأَسْمَاء هَؤُلاء إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿31﴾
و [خدا] همه [معانى] نامها را به آدم آموخت‏ سپس آنها را بر فرشتگان عرضه نمود و فرمود اگر راست مى‏گوييد از اسامى اينها به من خبر دهيد (31)

قَالُواْ سُبْحَانَكَ لاَ عِلْمَ لَنَا إِلاَّ مَا عَلَّمْتَنَا إِنَّكَ أَنتَ الْعَلِيمُ الْحَكِيمُ ﴿32﴾
گفتند منزهى تو ما را جز آنچه [خود] به ما آموخته‏اى هيچ دانشى نيست تويى داناى حكيم (32)

قَالَ يَا آدَمُ أَنبِئْهُم بِأَسْمَآئِهِمْ فَلَمَّا أَنبَأَهُمْ بِأَسْمَآئِهِمْ قَالَ أَلَمْ أَقُل لَّكُمْ إِنِّي أَعْلَمُ غَيْبَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ وَأَعْلَمُ مَا تُبْدُونَ وَمَا كُنتُمْ تَكْتُمُونَ ﴿33﴾
فرمود اى آدم ايشان را از اسامى آنان خبر ده و چون [آدم] ايشان را از اسماءشان خبر داد فرمود آيا به شما نگفتم كه من نهفته آسمانها و زمين را مى‏دانم و آنچه را آشكار مى‏كنيد و آنچه را پنهان مى‏داشتيد مى‏دانم (33)

وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلاَئِكَةِ اسْجُدُواْ لآدَمَ فَسَجَدُواْ إِلاَّ إِبْلِيسَ أَبَى وَاسْتَكْبَرَ وَكَانَ مِنَ الْكَافِرِينَ ﴿34﴾
و چون فرشتگان را فرموديم براى آدم سجده كنيد پس بجز ابليس كه سر باز زد و كبر ورزيد و از كافران شد [همه] به سجده درافتادند (34)

(سوره ی بقره )

و با علم به آفریدن بنده ای شایسته با توجه به علم نا متناهی الهی ، ناگهان از دست کارهای او خسته شده و می خواهد او را نابود کند ( یعنی نعوذ بالله خدا را موجودی بی فکر و دمدمی مزاج می داند که لایق پرستش نیست ! )
پناه می برم به خدا از شر شیطان رانده شده

نکته ی دیگر
پروژه ی هم سطح کردن فرشتگان معصوم درگاه الهی با شیطان رانده شده
القای این مطلب که فرشتگان هم موجودات شروری میشوند ( همانطور که از شیطان انتظار میرود ) با توجه به تعریفی که در بالا اشاره شد که از خداوند بر ذهن بیننده القا می کنند .

نکته ی دیگر
شبهه ی خطرناک و شیطانی دیگری که به ذهن بیننده وارد می کند این است که تمام چیزهایی که در مورد معنویات و مقدسات می دانید اشتباه هست !
در دیالوگی که میکائیل می گوید : متاسفانه حقیقت به این آسونی نیست !
در جواب اینکه یکی می گه که توی کتاب مقدسی که من خوندم در مورد فرشته ها اینطور ننوشته بود
۶:۵۷, ۲۴/آبان/۸۹
شماره ارسال: #8
آواتار
خیلی جالبه. از شما بابت زحمت زیادی که کشیدین و وقتی که گذاشتین تشکر می کنم.
متاسفم که اینقدر کلیسا رو نابود کردن و اینقدر نیروهای شیطانی خودشون رو توی واتیکان وارد کردن که دیگه ساختن چنین فیلمی در نهایت بی پروایی رو دستور کار خودشون قرار دادن بدون ترس از واتیکانی که خودش مغز متفکرشونه.

الحق که مرز بین خیر و شر روز به روز داره واضحتر میشه.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۵۳, ۲۴/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/آبان/۸۹ ۱۷:۱۶ توسط oO DaViD Oo.)
شماره ارسال: #9
آواتار
نشانه های نزدیک شدن عذاب به سمت آنها

[تصویر: bda8612209ea4acf9eab.JPG]

http://up.iranblog.com/Files73/ea4659cae5c0437ba877.JPG
http://up.iranblog.com/Files73/497c86391aed4da28407.JPG
دیالوگی بین یکی از افراد داخل رستوران با میکائیل :

از میکائیل می پرسه : قبل از اینکه اینجا بیای چی کار می کردی ؟
میکائیل : من یک سرباز بودم . یک ژنرال در ارتش خدا
چی عوض شد ؟ چی باعث شد ترک کنی ؟
به من دستوری داده شد که بهش ایمان نداشتم .( !!! )
اون ( خدا ) ایمانش رو از دست داد . من ایمانمو از دست ندادم ( !!! )
( اینجا هم ما رو به یاد حرکت متمردانه ی شیطان می ندازه که خودش رو عقل کل می دونست نعوذبالله حتی از خدا هم بالاتر )
چطور تو هنوز ایمانت رو داری ؟
منظورم اینه که به نظر میرسه من به هر چیزی ایمان داشتم جز دردسر چیزی برام نداشت ( از دست دادن اعتقادات و باورهایی که داشته و القای آن به بیننده)

من اولین نفری بودم که در بهشت مقابل تو زانو زدم .
عشق و امیدم برای انسانها هنوز کم نشده
( ! ) ( خدا نا امید شده ! ولی اون هنوز نا امید نشده ! = القای بی رحمی خدا )
اما من شما رو دیدم که اون موهبت رو پایمال کردید .
من دیدم که شما از روی حرص همدیگرو کشتید .
جنگی رو آغاز کردید که به گرد و غبار و کلمات در کتابهای قدیمی ختم شد .
( یک کلمه حرف راست برای القای باورهای غلط دیگر در ذهن بیننده )
و حالا در وسط این همه تاریکی من مردمانی رو می بینم که تعظیم نمی کنند . مردمانی رو می بینم که تسلیم نمی شوند ( در مقابل چه چیزی ؟ خدا ؟!! )، حتی زمانی که می دونند امید از دست رفته ( اشاره به افرادی که در رستوران و شهرهای دیگر با این اتفاق مبارزه می کنند )
بعضی از مردم که فهمیدن گم شدن ، خیلی نزدیک شده تا پیدا بشن ....( شاید منظورش با تغییر عقایدشونه ! )
۱:۲۹, ۲۶/آبان/۸۹
شماره ارسال: #10
آواتار
صبح بعد از حمله :
میکائیل به پشت بام میرود
ناگهان جبرئیل ظاهر شده و با هم صحبت می کنند :
[تصویر: ee9c7153456d4c61ab25.JPG]

http://up.iranblog.com/Files73/eb8fa90da4a04ca480db.JPG

[تصویر: 644e8297e550435c9302.JPG]

[تصویر: 79c42a274732409b97cb.JPG]

جبرئیل : سئوال داری ؟
میکائیل : من خودم سوالم ، و تو هم باید باشی
برای اینکه در هنگام خلقت اونا به ما گفته شده که دوستشون داشته باشیم . من نمی تونم توقف کنم .

اونا این قضاوت رو برای اونا آوردن ( !!! )
اونا گم شدن ، این مقام ما هستش که راهنمائیشون کنیم
جایگاه ما اینه که اطاعت کنیم
بهم بگو جبرئیل : می خوای پسری باشی که به پدرش ، چیزی رو که می خواد بدی ، یا چیزی رو که لازم داره ؟ ( !!! )
این آزمایش تو نیست میکائیل ، چطور جرات می کنی به دلت گوش کنی ؟
برای اینکه اینو ساخته
[تصویر: a08c200aa64e4dceae38.JPG]

به من میگه که حالا نباید ایمانمون رو از دست بدیم

خیلی دیره دستور صادر شده .
ضعف در مقابل قدرت سرنگون میشه و ما چیزی رو که انجام شده ( آفرینش انسان ) خراب می کنیم .
اگر ازش نافرمانی کنی ، برای آخرین بار عصبانیش خواهی کرد .
جنگ داره به سمت انسان میاد میکائیل ( آماده کردن برای جنگ نهایی بین خیر و شر )
چه بخوای چه نخوای
سگهای بهشت رها خواهند شد

[تصویر: 3fa40488730b4f8cba94.JPG]

[تصویر: e276f48f9e64479c8c77.JPG]

[تصویر: d1a51036045f40748c1c.JPG]

[تصویر: 9d31a64df5f942659a88.JPG]
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان