کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی در مورد ایجاد تاپیک در تالار گفتگوی بیداری اندیشه
۱۸:۴۲, ۱۸/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همه ی دوستاران تالار گفتگوی بیداری اندیشه
نکاتی را که خدمت شما تقدیم میکنم برای ارتقای کیفی محتوای مطالب تالار خودتان که ما خدمتگذاری بیش نیستیم در این تالار
1- تاپیکی را که میخواهید ایجاد کنید اول ببینید مطلبش آیا حقیقتاً برای خود شما مفید بوده است یا خیر!!!!!
این به نظر من یکی از مهمترین شروط ایجاد تاپیک در تالار است
بعضاً دیده میشود که هر مطلبی را که صرفاً به نظر دوستان عنوان جذابی دارد دوستان در تالار ارسال میکنند.

2- از ایجاد تاپیک در دو انجمن اصول و عقاید شیعه و مهدویت که در حوزه ی دین می باشد بدون استناد به آیات و روایات و منابع معتبر خود داری بفرماید.
بعضاً دیده میشود که دوستان از منابع غیر معتبر و یا بدون استناد به آیات و روایات مطالبی را در این دو انجمن ارسال میکنند

3- تالار گفتگوی بیداری اندیشه قرار نیست یک پایگاه داده باشد (با توجه به اینکه حضرت گوگل حاضرند! و در دسترس همگان) پس نابترین مطالبی را که به نظر خود حقیقتاً مفید است تنها ارسال بفرماید.
ببینید دوستان ما مخالف ایجاد تاپیک با کپی پیست کردن مطلب از جاهای مختلف اینترنت نیستیم اما حداقل مطالب کپی پیستی واقعاً ناب و ارزشمند و مفید باشد در درجه ی اول برای خودتان

بعضاً دیده میشود که برخی دوستان حتی مطالب کپی پیست شده ی خود را یکبار هم نخوانده اند و بدون کمترین ویرایشی ارسال میکنند لطفاً....

4- دقت بفرماید در هنگام ایجاد تاپیک جدید مطلب شما با رسالت تالار در ارتباط باشد (به خصوص این مطلب را در مورد بخشهای اخبار و سایر موضوعات و معرفی کتاب در نظر داشته باشید)

5- قبل از ایجاد هر تاپیک چند سوال از خود بپرسید!
این تاپیک که من ایجاد میکنم به چه درد خود من خورده است، کدام قسمتش و به چه میزان به بیداری اندیشه ی من کمک کرده؟

از آنجا که نیتهای ما در اثری که اعمال ما دارد بسیار بسیار اثرگذار است، از خود بپرسید به چه انگیزه ای دارم این پست را ارسال میکنم؟

6- حتماً قبل از ایجاد پست اگر ارسال شما کپی پیستی هست مطئن شوید که تکراری نباشد. (خدا رحمت کند جناب mahdy2021 و پدر و مادرشان را، جستجوی به این خوبی در تالار داریم قبل از ارسال جستجویی کنیدSmile )

7- قبلاً هم گفته ام بیداری اندیشه بدون مطالعه و تحقیق یک لطیفه ای بیش نیست به جای کپی پیست، بسیار نکوست که همتی کنیم و برای مطالعه و تحقیق و پژوهش و به تمام دوستان خود در تالار و به کل اهالی فضای مجازی مطلبی که حاصل مطالعه ی خودتان است را هدیه دهید که قبل از همه برای خود شما مفید بوده.
و در این صورت است که نام بیداری اندیشه برازنده ی اهالی این تالار خواهد شد إن شاء الله.

اینها پیشنهاداتی بود که به ذهن بنده میرسید و بدون شک کامل نیست و میتواند با نظرات شما دوستان کاملتر شود.

خداوند نگهدار و هادی همه ی ما
یا علی مدد

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]