کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 19 رای - 4.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین طرح ضد ماسونی ( مسابقه)
۱۲:۲۱, ۱۸/اسفند/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/اسفند/۸۹ ۱۲:۲۳ توسط ELENOR.)
شماره ارسال: #1
آواتار
دوستان همون طور که میدونید جوامع مخفی علاقه دیوانه واری به نماد ها ، تصاویر راز آلود ،معماری های هدفمند و یک شکل دارند همانند :
چشم جهان بین ، پرگار و گونیا ، هرم ناقص ، ابلیسک ، پنتاگرام ، هگزاگرام و ....
و اعدادی رو مقدس میدونند که شما بهتر از من میدونید 9 ، 11 ، 13 ، 33 ، 72 و .....
یه مدت تو اروپای شرقی یه عده تصمیم گرفتن که تمبر ها ضد ماسونی چاپ کنن که حسابی موجب خشم Angry ماسون ها شد خوب چرا ما ادامه ندهیم؟؟
قصد داریم یه مسابقه برگذار کنیم و در اون به بهترین تصاویری که این نماد ها رو تخریب کنه جوایز نفیسی از جنس اعتبار اعطا خواهیم کرد SmileSmile
منظور از تخریب اینه که با فوتوشاپ ، کاریکاتور و هر هنر دیگه ای که میتونید این نماد ها رو خورد کنید
کارهای خودتون رو در جواب همین پست قرار بدید
در ادامه از این تصاویر میتونیم خیلی جا ها استفاده کنیم بر روی تیشرت ها ، رو ماشین ها و....
منتظر کار های شما هستیم
یا علی

امضای ELENOR
Wink
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 12 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۳:۲۹, ۲۶/مهر/۹۲
شماره ارسال: #111
آواتار
طرح خوبی است.
"""""""""ولی یادمان نرود , فراماسونری هم قطعه ای از یک پازل بزرگتره"""""""""
باید هدف اصلی رو زد...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۴:۲۷, ۲۶/مهر/۹۲
شماره ارسال: #112

سلام ... من هم متاسفانه چیز زیادی از طراحی و حوزه ی گرافیک نمی دونم .
ولی این رو میدونم که با انجم پروژه های ضد ماسونی میتونیم اونارو از اهداف پست و بیهو دشون دور کنیم.
تا بتونیم شرایط رو برای ظهور سرورمون محیا کنیم.

BlushRose
پس خواهش میکنم از دوستانتون در این ضمینه کمک بگیرید.

ممنون... (sajad)
۳:۲۴, ۲۷/مهر/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/مهر/۹۲ ۳:۲۵ توسط ضحی.)
شماره ارسال: #113
آواتار
بسم الله

سلام و تشکر از دوستان کل تاپیک رو نخوندم ولی به نظرم هر طرحی که از نمادهای ماسونی توش استفاده شه خوب نیست
منظورم اشاعه مفهوم نیست از اونجایی که ماسون های گرامی کار وردو افسونشون خوبه تشخیص اینکه چه نمادی تاثیر منفی روانی روی انسان داره و سبب غلبه هواو هوس میشه کار هرکسی نیست بنابراین حدالامکان نباید ازشون استفاده شه
ترجیها اگه نمادها داخلی باشه و یا در نقد باشه بهتره و بازهم ترجیها اگه از نماد خودشون استفاده میشه روی لباس نباشه به نظر من بهتره

تاکید من پاتک زدن یعنی اشاعه فرهنگ خودی بوسیله ی کار فرهنگی درست...Smile

(۸/فروردین/۹۲ ۱۰:۵۵)سرباز منتظر نوشته است:  [align=-WEBKIT-AUTO][تصویر: anti_mason_no_masons_t_shirts-rca119d3ec...x2_512.jpg]

امضای ضحی
۱۰:۳۷, ۲۲/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #114
آواتار
جالبه.
جواب های هوی است!
پای منبر نمیشه مبارزه کرد.
باید با این کارا شروع کنیم.
من طراحی بلد نیستم.اما کارای دیگه بلدم.
دعای ما که نمیگیره.برامون دعا کنید که تو این مبارزه موفق بشم.

امضای Bidel.s
درد ما دیگران نبود
درد ما همدیگه بود
به بچه ات بگو
۱۸:۳۱, ۲۲/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #115
آواتار
به نام الله

سلام
من نتونستم هیچ پوستری ببینم یعنی لود نشدن
این پوستر کار من نیست ولی قشنگه
[تصویر: 03893555629117488677.jpg]

امضای neyestan23
[تصویر: Imam-Mahdi-4-565x800.jpg]
۱۵:۴۶, ۲۳/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/بهمن/۹۲ ۱۵:۵۰ توسط ضدایلو.)
شماره ارسال: #116
آواتار
سلام عزیزان
خوبه که بانمادهای شیطان مقابله میکنیم امایکم دورمون رونگاه کنیم میبینیم که چون ماخواب بودیم اوناهزاران ساله که دارن نمادمیسازن وهزاران ساله که بیدارن
تازه ازخواب بیدارشدیم ....
اول توخونه خودمون روتمیز کنیم
بعد بریم سراغ تمیزکردن محوطه دورمون وجامعه مون
طول ودراز نکنم حرفامو اول باید به بچه های خودم یاد بدم بگم بازی کامپیوتری فلان ، مشکل داره ومشکلش روبراش توضیح بدم
بعد بهش بگم توکوچه وخیابون هروقت فلان نمادرودیدی باش مقابله کن ویا حداقل استقبال نکن مثل نوشابه خارجی که توایران داره تولید میشه و باولع داریم بابتش پول میدیم یافلان موبایل خارجی یاهرمحصول دیگه که پول میفرسته توجیب دشمن
وبعدش هم برم توفاز بالاتر وبگم هروقت دشمن گفت گزینه روی میز داره من هم گزینه خودم رو روکنم به شرط رعایت اصول اولیه

یاعلی مددHeartHeartHeartHeart

امضای ضدایلو
استعینوا بالصبروالصلاه
۱۸:۰۷, ۱۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #117

1. سلام وقت بخیر دوستان یک موضوع که به ذهنم رسید برای انجام یک کارفرهنگی خوب برضد فرقه های فراماسونری ساخت بازی های کامپیوتری هیجان انگیز و خاص با کارکترهای خاص و شیک(امروزی پسند) که میتونیم داخلش ماجراهای یک نفر دربرابر یک گروهک شیطان پرستی رو مرحله بندی کنیم و در مراحل مبارزه ایش حالت کارکتر جن و دیو رو قرار بدیم ک بازی کاملا ترسناک و امروزی پسند بشه یه چیزی تومایه های بازی سینا تنتاک که خیلی هم مخاطب داشت البته این بازیو من تا اخر پیگیرنشدم ببینم حرف حساب اصلیش چی بوده اما کادر خوبی داره میتونیم از یک چنین کادری اقتباس بگیریم.من متاسفانه توانایی درساخت بازی با گرافیک بالا ندارم ولی شاید یکی رو بتونیم پیدا کنیم تو این زمینه که کمکمون کنه.یا ادمین بشناسن چنین کسی رو درهرحال برای اطلاعات بیسیک کار و کارهای پایه ای بنده در خدمتم اگر کسی توانایی داره تو این زمینه خوشحال میشم همکاری کنم
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا