کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطراتی از ارتباط واقعی با شیاطین!!!
۲۱:۳۷, ۲۲/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/دی/۹۱ ۲:۴۱ توسط insan.)
شماره ارسال: #1

سلام دوستان
از چند سال پیش که به موضوع ارتباط با موجودات نامرئی علاقمند شدم با افراد زیادی که با شیاطین در ارتباط بودند آشنا شدم.
باید بگم مسائلی که باهاشون برخورد کردم خیلی عجیب بود و اگه بخوام تمام اونا رو بنویسم یک کتاب 1000 صفحه ای میشه.
اول اینکه میشه با شیاطین ارتباط برقرار کرد و فکر نکنید که این موضوع فقط مال قدیما بوده و الان خبری نیست.نمیخواد دنبال فراماسونها برید یا دنبال شیطان پرستایی که قیافه های عجیب وغریب دارن باشید تا به این موضوع پی ببرید. افراد زیادی تو همین ایران هستند که این کارو انجام میدن.
شاید بپرسین پس چرا ما از وجود این افراد اطلاعی نداریم؟
باید بگم اولین خواسته شیاطین از این افراد اینه که این ارتباط باید تا حد امکان مخفی بمونه وکسی نباید از این ارتباط مطلع بشه چون اولین خواسته وهدف شخص ابلیس که پادشاه تمام شیاطینه اینه که انسان نباید به وجود واقعی شیاطین پی ببره و انسانها همیشه فکر کنند که شیطان یک افسانه است که تو کتابهای آسمانی و قرآن فقط اسمش میاد و وجود خارجی و ملموس نداره.
به همین دلیله که ما اطلاعات زیادی در مورد انجمنهای مخفی فراماسونری و شیطان پرستی در دست نداریم.
این از این!
دوم اینکه بدونید شیاطین در قبال انجام کارها برای انسان خواسته هایی هم دارند و رایگان کاری رو انجام نمیدن!!! شاید باکمی فکر کردن دلیل قربانی کردن برای بتها رو در زمان بت پرستی متوجه بشید!!!
البته قربانی کردن برای شیاطین با قربانی کردنی که خدا تو قرآن به انسان دستور داده چند تا فرق داره. یکیش اینه که درموقع قربانی کردن برای شیاطین اصلا نباید نام خدا برده بشه و ذکر مخصوص هر فرقه از شیاطین فرق داره چون اگه اسم خدا رو موقع قربانی کردن برای شیاطین ببری دیگه هیچ کدام از اون شیاطین اجازه استفاده از اون قربانی رو ندارند .شاید حالا کم کم متوجه بشید که چرا موقع قربانی کردن احشام به روش اسلامی حتما باید نام خدا برده بشه وگرنه گوشت اون قربانی دیگه قابل استفاده نیست و از لحاظ شرعی حرام محسوب میشه.
البته قربانی کردن برای شیاطین جزئیات زیادی داره که خارج از بحث ماست و نوشتنش خیلی وقت میگیره.
دوستان عزیز لازمه یادآوری کنم که خداوند متعال سه دسته موجودات با قدرت تفکر آفریده
1-ملائکه و فرشتگان که خلقتشان از نور است.
2-جنیان که خلقتشان از آتش است
3-انسان که خلقتش از خاک است
که همونطور که در قرآن کریم بیان شده شیطان از جنیان و خلقتش از آتش است.
البته اینم لازمه بگم که جنیان گروهها و طایفه ها و ادیان مختلفی دارند ولی از هر نژاد و گروهی که باشند هیچ پیامبری از جنس خودشون ندارند و از پیامبر انسانها پیروی میکنند.مثلا جنها یهودی و مسیحی و مسلمان و کافر دارند و جالبه بدونید جنهای مسلمان فقط یک مذهب دارند. یعنی شیعه هستند و مذهبی به نام تسنن ندارند.دلیلشم اینه که همین الان جنیانی که در واقعه غدیر خم حضور داشتند خاطرات و صحبتهای پیامبر اکرم (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) را که حضرت علی(علیه السلام) رو جانشین خودش قرار داد رو با جزئیات کامل به یاد دارند و نقل میکنند.چون جنها نزدیک به 2000 سال عمر میکنند!!!
بنا براین با کمی اندیشه و تفکر میشه فهمید که چرا آمریکا و اسرائیل اکثر ناآرامی ها و جنگهایی که در کشورهای مسلمان به وجود میارن اغلب در کشورهای شیعه مسلمان است چون اسلام با مکتب عاشورا کامل است و بدون مکتب عاشورا هیچ تهدیدی علیه ستمگران زمان وجود ندارد. اینجاست که ما شیعیان باید به مذهبمون افتخار کنیم.
و جالبتر اینکه اگر کسی با جنیانی ارتباط برقرار کرد و اون جنها خودشونو مسلمان معرفی کردند 100 در 100 مطمئن باشید که اون جنها مسلمان نیستند و فقط به منظور گمراه کردن شخصی که احضار زده خودشونو مسلمان معرفی میکنند. چون پیامبر اسلام به صراحت هم به مسلمانان جن و هم به مسلمانان انسانها هشدار داده که به هیچ عنوان وارد دنیای همدیگه نشن و با همدیگه ارتباط برقرار نکنند!!!
پس اگه رمال یا جنگیری رو دیدید که میگه لشکر تحت فرمان من از جنهای مسلمانند بدونید یا دروغ میگه یا اون شیاطین بهش دروغ گفتند چون اگه مسلمان باشند به توصیه پیامبر اسلام عمل میکنند و با انسان ارتباط برقرار نمیکنند.دو راه برقراری ارتباط با موجودات غیر اورگانیک و انجام کارهای عجیب که علم فیزیک از توضیح اون مسائل عاجزه وجود داره:
1-اول اینکه بر اثر تزکیه نفس و عبادت و روزه که یک ریاضت شرعی محسوب میشه یک سری درهایی به روی انسان باز میشه که نورانیت و تخلیه روح و شفابخشی و الهامات الاهی و یاری گرفتن از فرشتگان و در اختیار داشتن خادمین سوره های قرآنی وطی الارض و.... از نمونه های اون هست وما این کرامات رو در خیلی از علما دیدیم ویا حداقل چیزهایی دربارش شنیدیم که همه این کرامات مال عالم علیا یا همون عوالم بالاست.

2-دوم اینکه به وسیله بعضی اذکار ودعاهای علوم غریبه و ریاضت و چله نشینی و بی احترامی به اسامی خداوند و بی احترامی به کتب آسمانی و قربانی کردن حیوانات خونگرم ودر بعضی موارد قربانی کردن انسان و خیلی مواردی که گفتن اون خیلی وقتگیره موجودات عالم سفلی به انسان نزدیک شده وارتباط برقرار میکنند.البته اینو بگم بسیاری از ارتباطاتی که از راه دوم برقرار میشه ختم به خیر نمیشه.چون اولا با ذکر و ریاضت ویک سری قسم هایی که داده میشه طرف مقابل یا همون اجنه به بند کشیده میشن و از آزادی قبلی خودشون برخوردار نیستند پس همیشه به طور پنهانی در پی ضربه زدن به شخصی هستند که اونا رو به بند کشیده ولی در ظاهر اونا به انسان میگن که محافظ شما هستیم و ظاهراهم کارایی میکنند که ثابت کنند حرفشون راسته ولی اکثر طوایف جنی از ارتباط بیزارند مگر کافرین اونها که در قبال اظهار شرک شخص احضار کننده به خدا برای اون شخص کارهای بسیار عجیبی انجام میدن که همش به درد دنیا میخوره و در یک کلام فروختن آخرت به دنیاست مثل رونق تجارت و دزدیدن علم از سایر دانشمندان و آوردن اون خدمت احضار کننده و جابجایی اجسام خیلی سنگین وموارد خیلی زیادی که گفتنش واقعا وقتگیره. احتمالا با کمی فکر و تعقل شاید بشه به سوالات بسیار زیادی که در مورد پیشرفت سریع دنیوی بعضی فرقه ها و یا به معماری عجیب بعضی بناهای
عجیب
تاریخی پی برد و اگه بخوام نمونه دیگه ای بگم باید به راهنمایی شیاطین به انسان برای غلبه بر جاذبه زمین اشاره ای بکنم.شاید کم کم به ماهیت اشیای آسمانی که بدون صدا در آسمان رویت شدند بشه پی برد که همیشه این اجسام پرنده رو برای ما موجودات فضایی معرفی کردند!!!!!!!
علم غلبه بر جاذبه زمین از زمانهای بسیار قدیم وجود داشته و مختص زمان حال نیست!!!!!!!!


در ادامه لازمه دوباره بگم این مطالبی که دارم میگم اصلا نه در کتابی خوندم و نه در هیچ سایتی وهمش حاصل تحقیقات خودمه و دوست ندارم چیزی کم یا زیاد بگم.وفقط جهت اطلاع دوستان عرض میکنم .و حاصل این تحقیقاتم این بود که فهمیدم دین اسلام واقعا دین کاملیه و تمام مسائل و قوانینش درست و کامل هست.و قرآن یک معجزه و سلاح بسیار نیرومندی هست که متاسفانه از قدرتهای بعضی آیات قرآن که واقعا قوی هستند هنوز هیچ کس اطلاعی نداره!!!!!!!!
فقط اینو بدونید دوای تمام دردهای بشر تو قرآن هست ولی طریقه استفاده از اونو کمتر کسی میدونه و متاسفانه تعداد افراد صاحبنفس و نورانی که میدونن معجزه قرآن فقط زیبایی ظاهری و موزون بودن آیات نیست خیلی کمه!!!!!!!


متاسفانه اکثر ما طرز استفاده از این سلاح قدرتمند یعنی قرآن رو بلد نیستیم و کمترین استفاده رو ازش میکنیم.
درست مثل کسی که بهش یک اسلحه مثل کلاشینکف دادند و اون شخص به دلیل عدم آشنایی با این اسلحه ازش به عنوان عصا استفاده میکنه یا باهاش چای شیرین هم میزنه ویا به جای شلیک گلوله از اون اسلحه به عنوان چوبدستی در مقابل دشمن استفاده میکنه و نمیدونه اگه بلد بود از اسلحش درست استفاده کنه در مقابل خیلی از دشمناش پیروز میشد.


امیدوارم دوستان عزیز برن و در مورد خیلی از مسائلی که در اسلام عزیز اومده تحقیق عملی کنند تا به عین الیقین برسن و فقط به خوندن کتاب اکتفا نکنند و کورکورانه هیچ چیزی رو قبول نکنید حتی خود اسلام رو. چون اگه کورکورانه بخواید چیزی رو قبول کنید خیلی راحت وبا چند تا تبلیغ منفی در مورد اون مساله همونجور کوکورانه منکرش میشین و تحت تاثیر تبلیغات منفی قرار میگیرین.
((قابل توجه اون دوستانی که خواسته بودند مدرک ارائه بدم))
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۳:۱۶, ۲۳/دی/۹۱
شماره ارسال: #11
آواتار
با سمه تعالی
به نظر من این قضایا در ست است .فکر کنم وقتی انسان مغزش خیلی سرد شود شیاطین از این قضیه استفاده می برند .
چندین سال پیش یکی از دوستانم که از سادات هم بود می گفت ازبعد از ازدواجم تا تنها می خوابم احساس می کنم چند نفر از این جنها به سراغم می آیند . . خیلی از این قضیه ناراحت بود و هیج کس نمی توانست کمکش کند او می گفت وقتی به سراغم می آیند حسشان می کنم اما نمی تونم ببینمشان وخلاصه تمام علایمی که می گفت همین بختک بود . ایشان می گفت وقتی این حالت بررایم پیش می آمد هرچی نذر ونیاز می کنم نمی روند اگر هم می روند د فعه ی دیگر که تنها می خوابم دوباره همان حالت برایم پیش می آمد تا اینکه یکبار گفت که این حالت برایم پیش آمد متوسل به حضرت علی علیه السلام -شدم در همان حال یک نفر به من گفت حالا که متوسل به حضرت علی شدی اینها می روند و دیگر نمی آیند ، و همین طور هم شده این دوستم می گوید حدود 4 سال است که اصلا یکبار هم این حالت برایم پیش نیامده . حضرت علی -ع- نجاتم دادند.
فکر کنم کسانی که این حالت برایشان پیش می آید باید به حضرت علی - علیه السلام متوسل شوند .
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۴۴, ۲۳/دی/۹۱
شماره ارسال: #12
آواتار

یا بسم الله الرحمن الرحیم یا الحمد لله رب العالمین یا الرحمن الرحیم یا مالک یوم الدین یا ایک نعبد و ایاک نستعین یا مولانا یا الله عجل لولیک الفارس الحجازدوستان عزیز آیه زیر را بالای سر خود بزنید یا اگر دوستانی هستند که چنین مشکلاتی دارند این آیه را به آنها پیشنهاد نمایید :


[b]يا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَنْ تَنْفُذُوا مِنْ أَقْطارِ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ فَانْفُذُوا لا تَنْفُذُونَ إِلاَّ بِسُلْطان


[/b]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۵۳, ۲۷/دی/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/دی/۹۱ ۲۰:۵۱ توسط insan.)
شماره ارسال: #13

[quote='insan' pid='172495' dateline='1357924043']
سلام دوستان
از چند سال پیش که به موضوع ارتباط با موجودات نامرئی علاقمند شدم با افراد زیادی که با شیاطین در ارتباط بودند آشنا شدم.
باید بگم مسائلی که باهاشون برخورد کردم خیلی عجیب بود و اگه بخوام تمام اونا رو بنویسم یک کتاب 1000 صفحه ای میشه.
اول اینکه میشه با شیاطین ارتباط برقرار کرد و فکر نکنید که این موضوع فقط مال قدیما بوده و الان خبری نیست.نمیخواد دنبال فراماسونها برید یا دنبال شیطان پرستایی که قیافه های عجیب وغریب دارن باشید تا به این موضوع پی ببرید. افراد زیادی تو همین ایران هستند که این کارو انجام میدن.
شاید بپرسین پس چرا ما از وجود این افراد اطلاعی نداریم؟
باید بگم اولین خواسته شیاطین از این افراد اینه که این ارتباط باید تا حد امکان مخفی بمونه وکسی نباید از این ارتباط مطلع بشه چون اولین خواسته وهدف شخص ابلیس که پادشاه تمام شیاطینه اینه که انسان نباید به وجود واقعی شیاطین پی ببره و انسانها همیشه فکر کنند که شیطان یک افسانه است که تو کتابهای آسمانی و قرآن فقط اسمش میاد و وجود خارجی و ملموس نداره.
به همین دلیله که ما اطلاعات زیادی در مورد انجمنهای مخفی فراماسونری و شیطان پرستی در دست نداریم.
این از این!
دوم اینکه بدونید شیاطین در قبال انجام کارها برای انسان خواسته هایی هم دارند و رایگان کاری رو انجام نمیدن!!! شاید باکمی فکر کردن دلیل قربانی کردن برای بتها رو در زمان بت پرستی متوجه بشید!!!
البته قربانی کردن برای شیاطین با قربانی کردنی که خدا تو قرآن به انسان دستور داده چند تا فرق داره. یکیش اینه که درموقع قربانی کردن برای شیاطین اصلا نباید نام خدا برده بشه و ذکر مخصوص هر فرقه از شیاطین فرق داره چون اگه اسم خدا رو موقع قربانی کردن برای شیاطین ببری دیگه هیچ کدام از اون شیاطین اجازه استفاده از اون قربانی رو ندارند .شاید حالا کم کم متوجه بشید که چرا موقع قربانی کردن احشام به روش اسلامی حتما باید نام خدا برده بشه وگرنه گوشت اون قربانی دیگه قابل استفاده نیست و از لحاظ شرعی حرام محسوب میشه.
البته قربانی کردن برای شیاطین جزئیات زیادی داره که خارج از بحث ماست و نوشتنش خیلی وقت میگیره.
دوستان عزیز لازمه یادآوری کنم که خداوند متعال سه دسته موجودات با قدرت تفکر آفریده
1-ملائکه و فرشتگان که خلقتشان از نور است.
2-جنیان که خلقتشان از آتش است
3-انسان که خلقتش از خاک است
که همونطور که در قرآن کریم بیان شده شیطان از جنیان و خلقتش از آتش است.
البته اینم لازمه بگم که جنیان گروهها و طایفه ها و ادیان مختلفی دارند ولی از هر نژاد و گروهی که باشند هیچ پیامبری از جنس خودشون ندارند و از پیامبر انسانها پیروی میکنند.مثلا جنها یهودی و مسیحی و مسلمان و کافر دارند و جالبه بدونید جنهای مسلمان فقط یک مذهب دارند. یعنی شیعه هستند و مذهبی به نام تسنن ندارند.دلیلشم اینه که همین الان جنیانی که در واقعه غدیر خم حضور داشتند خاطرات و صحبتهای پیامبر اکرم (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) را که حضرت علی(علیه السلام) رو جانشین خودش قرار داد رو با جزئیات کامل به یاد دارند و نقل میکنند.چون جنها نزدیک به 2000 سال عمر میکنند!!!
بنا براین با کمی اندیشه و تفکر میشه فهمید که چرا آمریکا و اسرائیل اکثر ناآرامی ها و جنگهایی که در کشورهای مسلمان به وجود میارن اغلب در کشورهای شیعه مسلمان است چون اسلام با مکتب عاشورا کامل است و بدون مکتب عاشورا هیچ تهدیدی علیه ستمگران زمان وجود ندارد. اینجاست که ما شیعیان باید به مذهبمون افتخار کنیم.
و جالبتر اینکه اگر کسی با جنیانی ارتباط برقرار کرد و اون جنها خودشونو مسلمان معرفی کردند 100 در 100 مطمئن باشید که اون جنها مسلمان نیستند و فقط به منظور گمراه کردن شخصی که احضار زده خودشونو مسلمان معرفی میکنند. چون پیامبر اسلام به صراحت هم به مسلمانان جن و هم به مسلمانان انسانها هشدار داده که به هیچ عنوان وارد دنیای همدیگه نشن و با همدیگه ارتباط برقرار نکنند!!!
پس اگه رمال یا جنگیری رو دیدید که میگه لشکر تحت فرمان من از جنهای مسلمانند بدونید یا دروغ میگه یا اون شیاطین بهش دروغ گفتند چون اگه مسلمان باشند به توصیه پیامبر اسلام عمل میکنند و با انسان ارتباط برقرار نمیکنند.دو راه برقراری ارتباط با موجودات غیر اورگانیک و انجام کارهای عجیب که علم فیزیک از توضیح اون مسائل عاجزه وجود داره:
1-اول اینکه بر اثر تزکیه نفس و عبادت و روزه که یک ریاضت شرعی محسوب میشه یک سری درهایی به روی انسان باز میشه که نورانیت و تخلیه روح و شفابخشی و الهامات الاهی و یاری گرفتن از فرشتگان و در اختیار داشتن خادمین سوره های قرآنی وطی الارض و.... از نمونه های اون هست وما این کرامات رو در خیلی از علما دیدیم ویا حداقل چیزهایی دربارش شنیدیم که همه این کرامات مال عالم علیا یا همون عوالم بالاست.

2-دوم اینکه به وسیله بعضی اذکار ودعاهای علوم غریبه و ریاضت و چله نشینی و بی احترامی به اسامی خداوند و بی احترامی به کتب آسمانی و قربانی کردن حیوانات خونگرم ودر بعضی موارد قربانی کردن انسان و خیلی مواردی که گفتن اون خیلی وقتگیره موجودات عالم سفلی به انسان نزدیک شده وارتباط برقرار میکنند.البته اینو بگم بسیاری از ارتباطاتی که از راه دوم برقرار میشه ختم به خیر نمیشه.چون اولا با ذکر و ریاضت ویک سری قسم هایی که داده میشه طرف مقابل یا همون اجنه به بند کشیده میشن و از آزادی قبلی خودشون برخوردار نیستند پس همیشه به طور پنهانی در پی ضربه زدن به شخصی هستند که اونا رو به بند کشیده ولی در ظاهر اونا به انسان میگن که محافظ شما هستیم و ظاهراهم کارایی میکنند که ثابت کنند حرفشون راسته ولی اکثر طوایف جنی از ارتباط بیزارند مگر کافرین اونها که در قبال اظهار شرک شخص احضار کننده به خدا برای اون شخص کارهای بسیار عجیبی انجام میدن که همش به درد دنیا میخوره و در یک کلام فروختن آخرت به دنیاست مثل رونق تجارت و دزدیدن علم از سایر دانشمندان و آوردن اون خدمت احضار کننده و جابجایی اجسام خیلی سنگین وموارد خیلی زیادی که گفتنش واقعا وقتگیره. احتمالا با کمی فکر و تعقل شاید بشه به سوالات بسیار زیادی که در مورد پیشرفت سریع دنیوی بعضی فرقه ها و یا به معماری عجیب بعضی بناهای
عجیب
تاریخی پی برد و اگه بخوام نمونه دیگه ای بگم باید به راهنمایی شیاطین به انسان برای غلبه بر جاذبه زمین اشاره ای بکنم.شاید کم کم به ماهیت اشیای آسمانی که بدون صدا در آسمان رویت شدند بشه پی برد که همیشه این اجسام پرنده رو برای ما موجودات فضایی معرفی کردند!!!!!!!
علم غلبه بر جاذبه زمین از زمانهای بسیار قدیم وجود داشته و مختص زمان حال نیست!!!!!!!!


در ادامه لازمه دوباره بگم این مطالبی که دارم میگم اصلا نه در کتابی خوندم و نه در هیچ سایتی وهمش حاصل تحقیقات خودمه و دوست ندارم چیزی کم یا زیاد بگم.وفقط جهت اطلاع دوستان عرض میکنم .و حاصل این تحقیقاتم این بود که فهمیدم دین اسلام واقعا دین کاملیه و تمام مسائل و قوانینش درست و کامل هست.و قرآن یک معجزه و سلاح بسیار نیرومندی هست که متاسفانه از قدرتهای بعضی آیات قرآن که واقعا قوی هستند هنوز هیچ کس اطلاعی نداره!!!!!!!!
فقط اینو بدونید دوای تمام دردهای بشر تو قرآن هست ولی طریقه استفاده از اونو کمتر کسی میدونه و متاسفانه تعداد افراد صاحبنفس و نورانی که میدونن معجزه قرآن فقط زیبایی ظاهری و موزون بودن آیات نیست خیلی کمه!!!!!!!


متاسفانه اکثر ما طرز استفاده از این سلاح قدرتمند یعنی قرآن رو بلد نیستیم و کمترین استفاده رو ازش میکنیم.
درست مثل کسی که بهش یک اسلحه مثل کلاشینکف دادند و اون شخص به دلیل عدم آشنایی با این اسلحه ازش به عنوان عصا استفاده میکنه یا باهاش چای شیرین هم میزنه ویا به جای شلیک گلوله از اون اسلحه به عنوان چوبدستی در مقابل دشمن استفاده میکنه و نمیدونه اگه بلد بود از اسلحش درست استفاده کنه در مقابل خیلی از دشمناش پیروز میشد.


امیدوارم دوستان عزیز برن و در مورد خیلی از مسائلی که در اسلام عزیز اومده تحقیق عملی کنند تا به عین الیقین برسن و فقط به خوندن کتاب اکتفا نکنند و کورکورانه هیچ چیزی رو قبول نکنید حتی خود اسلام رو. چون اگه کورکورانه بخواید چیزی رو قبول کنید خیلی راحت وبا چند تا تبلیغ منفی در مورد اون مساله همونجور کوکورانه منکرش میشین و تحت تاثیر تبلیغات منفی قرار میگیرین.
((قابل توجه اون دوستانی که خواسته بودند مدرک ارائه بدم))1


دوستان حتما منتظر باشید چون اینهایی که تا حالا نوشتم مقدمه بود .
البته مقدمه یکم دیگه ادامه داره.
بعدا شروع به نقل خاطرات میکنم
فعلا به علت مشغله کاری وقت نوشتن ندارم
تا بعد............
به زودی

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۵۵, ۲۷/دی/۹۱
شماره ارسال: #14
آواتار
در ضمن دوستان بدن انسان قابلیت تمام کارهایی رو که اجنه میکنن رو داره (حتی بدون ریاضت و ...)
البته من این حرفو از یکی از دوستاتم شنیدم که ید طولایی در این مسائل داشت درستو غلشو نمیدونم
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۰۵, ۲۷/دی/۹۱
شماره ارسال: #15

*ان الشیطان لکم عدو مبین*
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۱۶, ۲۷/دی/۹۱
شماره ارسال: #16
آواتار
من خودم بعد مدتها که خیلی به این جور مسائل علاقه داشتم بر حسب اتفاق با این جور موجودات غیر ارگانیک برخورد کردم و تا مدتها از دستشون گهگاهی ازار میدیدم.
متاسفانه توی مملکت ما اگر وارد اینجور مسائل بشی هیچ کس نیست که کمکت کنه و پیش هر کسی که بری میگن توهمه یا فکر میکند دیوونه شدی! اگر پیش آدم ناخلفش هم بری که دیگه از چاله میفتی تو چاه!
واقعا زندگی عادی یه چیز دیگه ست! Wink
به نظرم وارد شدن توی این کارها مثل استفاده مواد مخدر میمونه که اگر حتی یک بار امتحان کنی دیگه تا آخر عمر خودتو بدبخت کردی
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۳۷, ۵/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #17

بختک و آل از نظر علمی :

بختک نوعی اختلال در خواب است خواب سه مرحله دارد :
هوشیاری
خواب عادی
خواب عمیق

در خواب عمیق چون رویا های فراوانی میبینیم به صورت موقت برای اینکه وقتی تو رویا راه میرویم واقعا راه نرویم ارتباط بدن با نخاع قطع میشود.

بیدار شدن عادی افراد وقتی است که افراد از خواب عمیق به خواب معمولی میروند و سپس هوشیار میشوند در خواب معمولی نخاع وصل میشود تا بدن آماده ی هوشیار شدن بشود .

بختک وقتی رخ میدهد که افراد نا گهانی از خواب عمیق به هوشیاری میرسند در این اختلال نخاع متصل نشده است و فرایند اتصال ان کمی طول میکشد و اذیت هایی برای افراد دارد.

لازم به ذکر است که افرادی که در خواب راه میروند در مرحله ی سوم نخواع ان ها قطع نمیشود.

و حالا آل :

آل یک قبیله در افریقا است که تمامی افراد آن قبیله زنانی قوی هیکل هستن و هیچ مردی در آنها وجود ندارد آنها برای ادامه ی بقای قبیله ی خود به قبیله های اطراف حمله میکنند مادران را میکشند و فرزند آن ها را برای خود میبرند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۴۰, ۵/اردیبهشت/۹۵
شماره ارسال: #18
آواتار
به نظر میرسد قسمتی از خواب های ما ریشه ی دنیایی دارند و متاثر از رفتار روزمره ی ما هستند
اما نسبت دادن ریشه ی تمام خواب ها به عالم مادی حتما اشتباه است
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا