کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 5 رای - 3.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات در مورد بخش اصول عقاید شیعه
۱۶:۲۵, ۱/آذر/۸۹
شماره ارسال: #1
آواتار
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
عزیزان همراه ،می توانید هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی که برای بهبود بخشیدن به عملکرد این بخش از تالار "اصول عقاید شیعه " مد نظر دارید را در این پست مطرح کنید .
ان شا الله تمامی فعالیت های ما مورد رضایت حضرت ولی عصر ارواحنا فداه قرار گیرد.

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۸:۴۶, ۲۷/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/آذر/۹۰ ۸:۴۹ توسط سید ابراهیم.)
شماره ارسال: #11
آواتار
سلام من تازه عضو این سایت شدم راستش وقتی که اسم سایت را دیدم دریافتم که میتونه خیلی کمکم کنه هم بیداری و هم اندیشه خب این دو اصطلاح بسیار مهمه.
من در ابتدا میخواستم با طرح شبهاتی (بهتر بگم سوالات) در مورد سیره بزرگان تشیع یه فضایی ایجاد بشود که بتوانیم با همفکری هم جوابی در خور داشته باشیم برای شبهاتی که سایت های مخالف ما باقدرت تمام طرح میافکنند ولی با کمال تعجب و حیرت دیدم که به بدترین شکل با این قضیه برخورد شد. با اینکه استقبال خوبی شد و در طی تنها یکساعت حدود صدواندی بازدید داشت و بسیاری از دوستان شرکت کردند و حتی جواب یکی از شبهات هم بسیار جالب داده شد ولی در کمال ناباوری دوستان مدیر تالار آن را بستند فقط با یک توجیه که قانون تالار است گویی که این قانون وحی مسلم قرآن است.
من عین این مطالب را به چند نفر از آقایان امام جمعه چند شهرستان نشان دادم و تنها تاسف خوردند....ای کاش یا روند تالار عوض شود در این رابطه و یا حداقل نام سایت را عوض کنید....ببخشید اگر کمی تند نوشته ام.

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۱:۴۳, ۲۸/آذر/۹۰
شماره ارسال: #12
آواتار
بسم الله

سلام آقا سید جان.
ناراحت نشوید برادر از اینکه پست شما پاک شده اگر شما یک هفته یا دوهفته است در این تالار هستید، حقیر یک سال است در اینجا فعالیت کرده ام و علی آقای 110 تقریبا از روز اول شروع فعالیت تالار در این تالار بوده اند. برادر بنده اگر مطلبی را پاک کردم حتما دلیلی داشته. ایجاد شبهه در تالار بیشتر ازینکه سودی داشته باشد ضرر خواهد داشت ما این قضیه را با چشم در این مدت یکساله مشاهده کرده ایم. چه دعوا و مرافعه هایی میشود بماند. خب عزیز من جای طرح شبهه مشخص است سایت ها و مراکز پاسخگویی به شبهات این کار را میکنند. در ضمن مانع شدن از ایجاد شبهه هیچ منافاتی با نام بیداری اندیشه ندارد. و این خود توضیح مفصلی دارد که اصلا چرا اینجا بیداری اندیشه است؟ که بماند...

در ضمن شما میتوانید شبهه ای را طرح کنید و در همانجا پاسخش را نیز ارائه بدهید ولی اینکه طلب پاسخ برای شبهه کنید این امکان وجود ندارد.

در ضمن تنها شما که در این تالار نیستید این تالار تا این لحظه
5,229 نفر کاربر دارد و همه هم هنگام ورود به تالار قبول کرده اند که از ایجاد شبهه در این تالار خودداری خواهند کرد. شما هم همینطور برادر هنگام ورود به تالار قبول کرده اید که من در تالار ایجاد شبهه نخواهم کرد. درست هست یا نیست؟

این قانون تالار است و بنده هم قانون گذار تالار نیستم ولی موظف هستم که به اجرای قوانین تالار کمک کنم. همانطور که بحث سیاسی ممنوع است ایجاد شبهه هم ممنوع است.

لطفا از دست من هم ناراحت نباشید قانون است دیگر چه میشود کرد؟
این دسته تاپیک ها جو تالار را متشنج میکنند.

یا الله
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]