کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 10 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مستند زندگی به سبک آخرالزمان
۲۳:۲۱, ۱۱/فروردین/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/دی/۹۳ ۱:۳۹ توسط مجید املشی.)
شماره ارسال: #1
آواتار

[تصویر: Besmellah4.gif]

لابراتوار ویژه ی جنگ نرم دانشجویی
لوجند فیلم تقدیم می کند:

مستند زندگی به سبک آخرالزمان

[تصویر: Poster_Zendegi_Be_Sabke_Akharozaman_Last_Edition.jpg]

سایز اوریجینال پوستر مستند زندگی به سبک آخرالزمان

در پی پیشرفت تکنولوژی در قرن بیستم، شاهد درگیری کشورهای قدرتمند به منظور سیطره آسان تر بر جهان، از طریق القای سبک زندگی بوده ایم.
در این میان ایالات متحده توانست سبک زندگی امریکایی را به الگویی محبوب و جهانی تبدیل کند.
با پیروزی انقلاب در ایران جبهه خداگرا مدعی ارائه سبک زندگی دینی برای حل مشکلات بشر در همه ابعاد شده بود،
این در حالیست که تاکنون این موضوع محقق نشده است.
فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان با کالبدشکافی عوامل موثری مانند سبک زندگی امریکایی دلایل عدم تحقق آن را بررسی می کند
و همچنین به ضرورت نیاز به داشتن سبک زندگی اسلامی- ایرانی اشاره دارد.

اگر به دنبال مستندی هستید تا چارچوب ها و ضرورت سبک زندگی سنتی و اسلامی و همچنین آسیب های سبک زندگی غربی را
به شکل کاملا مستند، ساده، خلاصه و در عین حال جذاب تببین نماید توصیه می کنم این مستند رو تماشا بفرمایید

قسمت اول / فلسفه ی سبک زندگی

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E01.jpg]

در این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان
به فلسفه ی سبک زندگی به طور کلی پرداخته می شود.

حجم:110 مگابایت
کیفیت:عالی

دانلود با لینک مستقیم از سرور بیداری اندیشه
دانلود با لینک مستقیم از سرور Trainbit
دانلود از سرور Mediafire

قسمت دوم / عوامل ناکارآمدی حکومت دینی

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E02.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان
به عوامل ناکارآمدی حکومت دینی در الگو سازی سبک زندگی دینی می پردازد.

حجم:100 مگابایت

دانلود از سرور Mediafire

قسمت سوم / هالیوود

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E03.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان به هالیوود، گسترش سبک زندگی آمریکایی
و مقابله با مفاهیم دینی می پردازد.

حجم:109 مگابایت

دانلود از سرور Mediafire

قسمت چهارم / مؤلفه های سبک زندگی آمریکایی

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E04.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان به مؤلفه های سبک زندگی آمریکایی
و نقش آن در تهاجم فرهنگی می پردازد.

حجم:111 مگابایت

دانلود از سرور Mediafire

قسمت پنجم / مصرف گرایی

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E05.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان
به یکی از مؤلفه های سبک زندگی آمریکایی یعنی مصرف گرایی می پردازد.

دانلود از سرور Mediafire

قسمت ششم / مد گرایی

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E06.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان به مؤلفه های سبک زندگی آمریکایی از جمله مد گرایی می پردازد
و به نحوه تأثیرگذاری و ترویج مد بر سبک زندگی از دهه ۶۰ میلادی تاکنون اشاره می کند.
قسمت هفتم / زنای ذهنی؛ فروپاشی خانواده

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E07.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان به زنای ذهنی؛ فروپاشی خانواده
و نقش رسانه در طلاق عاطفی خانواده ها می پردازد.

دانلود از سرور Mediafire

قسمت هشتم / اینترنت

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E08.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان به نقش رسانه ها از جمله اینترنت در سبک زندگی
و تأثیر گذاری شبکه های اجتماعی در این خصوص می پردازد.

حجم:155 مگابایت

دانلود از سرور Mediafire

قسمت نهم / غذا

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E09.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان به جایگاه غذا در سبک زندگی می پردازد.

حجم:135 مگابایت

دانلود از سرور Mediafire

قسمت دهم / بحران چمعیت

[تصویر: Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E10.jpg]

این قسمت از فیلم مستند زندگی به سبک آخرالزمان به جایگاه بحران رشد جمعیت می پردازد.

حجم:138 مگابایت

دانلود از سرور Mediafire

(۲۷/فروردین/۹۳ ۱:۴۴)مجید املشی نوشته است:  

دانلود همه ی قسمت های مستند زندگی به سبک آخرالزمان در دو نسخه
نسخه ی با کیفیت عالی
نسخه ی کم حجم

اینجا و اینجا کلیک بفرمایید

پیشنهاد می کنم مستند رو با کیفیت عالی مشاهده بفرمایید

کانال آپارات لابراتوار ویژه ی جنگ نرم دانشجویی(لوجند فیلم)
http://www.aparat.com/LOOGEND

کد قالب بندی شده:
دانلود با لینک مستقیم مستند زندگی به سبک آخرالزمان از سرور سایت مبین مدیا
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E01_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E02_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E03_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E04_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E05_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E06_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E07_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E08_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E09_Director_Cut.rar
http://mustdl.ir/files/doc/zion/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman/Zendegi_be_Sabke_Akharozaman_E10_Director_Cut.rar

کاری از: علی رضایی
مشاور: مجید املشی

"استفاده و تکثیر از این مستند بلا مانع است"

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۴:۴۷, ۲/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #21

ممنونم
جای بحث و کشمکش داره اما در کل باید بگم کارتون معرکس و این حرفای من اصلا دلیل بر ضعف کار نیست و شاید بهتره که این بحث ها در ادامه کار و شاید روزی که واقعا این تفکر نهادینه شد اتفاق بیفته
باز هم ممنون از همه گلای زحمتکش و دلسوز
۱۴:۵۹, ۲/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #22
آواتار
(۲/اردیبهشت/۹۳ ۱۴:۴۷)mamareza نوشته است:  ممنونم
جای بحث و کشمکش داره اما در کل باید بگم کارتون معرکس و این حرفای من اصلا دلیل بر ضعف کار نیست و شاید بهتره که این بحث ها در ادامه کار و شاید روزی که واقعا این تفکر نهادینه شد اتفاق بیفته
باز هم ممنون از همه گلای زحمتکش و دلسوز
خواهش می کنم.لطف دارید
هر نکته ی دیگه ای هم به نظرتون در مستند جای کار بیشتر داشت یا ایرادی داشت بفرمایید حتما. اتفاقا به این صورت کمکی بیشتری کردید به ما در ارائه کارهای بهتر پیش رو.

امضای مجید املشی
۱۱:۰۰, ۴/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #23
آواتار
بسم الله

به همه دوستان پیشنهاد می کنم که حتما این مستند را ببینند.

یا علی مدد

امضای mohamad
[تصویر: abbasalef.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۲:۲۱, ۴/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #24
آواتار
من دارم دانلود میکنم.
آقا مجید با این پتانسیلی که در ساخت مستند و به خصوص زیرنویس مستند ها وجود داره در تالار فکر میکنم میشه یه گروه دوبلاژ برای تالار تشکیل داد.
و قطعا هم دوبله بودن مستند ها تاثیر خیلی بیستری داره و کیفیت کارو بالا می بره.
نظرتون چیه؟

امضای sarallah
به امید روزی که این پُست سرتاسر این تالار گفت و گو را پرکند:
امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آمد!
[تصویر: NatureGif16.gif]
۲۱:۴۲, ۴/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/اردیبهشت/۹۳ ۲۱:۴۸ توسط مجید املشی.)
شماره ارسال: #25
آواتار
(۴/اردیبهشت/۹۳ ۱۲:۲۱)sarallah نوشته است:  آقا مجید با این پتانسیلی که در ساخت مستند و به خصوص زیرنویس مستند ها وجود داره در تالار فکر میکنم میشه یه گروه دوبلاژ برای تالار تشکیل داد.
و قطعا هم دوبله بودن مستند ها تاثیر خیلی بیستری داره و کیفیت کارو بالا می بره.
نظرتون چیه؟
من فکر می کنم چنین پتناسیلی وجود نداره.
چرا که دوبله کار ساده ای نیست. توانمندی های زیادی می خواد. منظورم به مسائل فنی و لوازم کار نیست. توانمندی دوبله کردن. واقعا کار سختیه. و نیاز به آموزش هایی داره. فکر می کنم ظرفیت و همچنین توانایی لازم رو در این زمینه نداریم.

یکی از دوستان هم در مرود اسم لوجند پرسیده بودن و وجهه تسمیه ی این اسم.
لوجند اسم یکی از روستاهای شهرستان نکا هست و همچنین مخفف عبارت زیر:
لابراتوار ویژه ی جنگ نرم دانشجویی
لوجند فیلم
۱۷:۵۴, ۵/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۵/اردیبهشت/۹۳ ۱۷:۵۶ توسط Reza2035.)
شماره ارسال: #26

سلام مجید جان
خوبی آقا ؟
مستند رو دیدم ...دستت درد نکنه !
مشکل اصلی این بود که این مستند خروجی نداشت ...یعنی با صحبت های یه سری اساتید وارد بحث میشدیم و اون مسئله رو نقد میکردیم و پایان قسمت رو شاهد بودیم , این ما به ازای سبک زندگی آخرالزمانی چیه؟
سبک زندگی اسلامی که فقط در حد حرف مطرح میشه , کاشکی سبک زندگی اسلامی هم در کنارش تبیین میشد ...بلاخره این مدلی که میخوایم به جای این لایف استایل امریکایی بذاریم چیه ؟
البته برادر من خیلی از مستند شما استقبال کرد و خوشش اومده بود ولی به نظر چه کنیم که این سبک زندگی اسلامی شناخته بشه ؟ بلاخره این سبک زندگی بده , سبک زندگی خوب چیه ؟

نکته ی بعدی : لطفا از این به بعد صدا پیشگی رو خودت به عهده بگیر !Big Grin

در کل دستت درد نکنه Smile

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۲:۰۱, ۶/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #27
آواتار
(۵/اردیبهشت/۹۳ ۱۷:۵۴)Reza2035 نوشته است:  مستند رو دیدم ...دستت درد نکنه !
مشکل اصلی این بود که این مستند خروجی نداشت ...یعنی با صحبت های یه سری اساتید وارد بحث میشدیم و اون مسئله رو نقد میکردیم و پایان قسمت رو شاهد بودیم , این ما به ازای سبک زندگی آخرالزمانی چیه؟
سبک زندگی اسلامی که فقط در حد حرف مطرح میشه , کاشکی سبک زندگی اسلامی هم در کنارش تبیین میشد ...بلاخره این مدلی که میخوایم به جای این لایف استایل امریکایی بذاریم چیه ؟
البته برادر من خیلی از مستند شما استقبال کرد و خوشش اومده بود ولی به نظر چه کنیم که این سبک زندگی اسلامی شناخته بشه ؟ بلاخره این سبک زندگی بده , سبک زندگی خوب چیه ؟
رضا جان همونطور که توی همین فایل صوتی زیبایی که قرار داده بودی رهبری معظم به خوبی ضعف در حوزه ی تبین سبک زندگی رو بهش اشاره فرمودن. حقیقت هم همینه.
اونچه مسلمه برای تبین هر زمینه ای و در این موزد به خصوص یعنی سبک زندگی از منظر اسلامی، ابتدا نیاز به کار فکری و تئوریک در حوزه و دانشگاه و سپس پیاده سازی و در مرحله ی بالاتر نهادینه سازی سازوکار منتج از آن داریم. بخوایم واقع بین باشیم در شروع کار هستیم.
بنابراین این مستند همونطور که در پوستر مستند هم بهش اشاره شده قصد بیان ضرورت مبحث مهم و حیاتی سبک زندگی اسلامی رو داره.
۱۱:۲۹, ۱۶/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #28
آواتار
مستندو دیدم.
نکات مهمی که به ذهنم رسیده رو میگم.
از نظر محتوایی خیلی خوب کار شده بود البته بهتر بود در قسمت اخر یه نتیجه گیری کلی میشد و در زمینه مهدویت و تغیبر در جهان پس از ظهور حضرت مهدی مواردی بیان میشد.

از نظر محتوایی:
سانسور تصاویر خیلی ضعیف بود! فکر نمیکنم انقدر جزئیات لازم باشه
یعنی در حدی که دوست داشتم مستندو به چند نفر نشون بدم ولی به خاطر یه سری از این تصاویر امکان پذیر نبود.
بالاخره باید در نظر گرفت که از هر سنی و قشری و جنسی ممکنه این مستندو ببینن.
یه سری از تصاویر مستندو اگه من بزارم اینجا مدیران عزیز اخراجم میکنن از تالارBig Grin
پس لطفا در قسمت بعد روی سانسور بهتر کار کنید.

گوینده هم ریتمش خیلی خوبه ولی در تلفظ و صدا یخورده مشکل وجود داره.
ان شا الله در قسمت بعد مشاور + گوینده خودتون باشید آقای املشی
۲۳:۴۴, ۱۶/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #29
آواتار
(۱۶/اردیبهشت/۹۳ ۱۱:۲۹)sarallah نوشته است:  از نظر محتوایی خیلی خوب کار شده بود البته بهتر بود در قسمت اخر یه نتیجه گیری کلی میشد و در زمینه مهدویت و تغیبر در جهان پس از ظهور حضرت مهدی مواردی بیان میشد.
ممنون از پیشنهادهایی که ارائه کردی ثارالله جان
این مستند به همینجا ختم نخواهد شد و ادامه دار هست. فعلا در این ده قسمت به اصلاح طرح مسئله کردیم. در ادامه غیر از بررسی دیگر معضلات و ناکارامدهایی که در نهادهای فرهنگی وجود داره؛ به وضعیت مطلوب هم می پردازیم به امید خدا
نقل قول:از نظر محتوایی:
سانسور تصاویر خیلی ضعیف بود! فکر نمیکنم انقدر جزئیات لازم باشه
یعنی در حدی که دوست داشتم مستندو به چند نفر نشون بدم ولی به خاطر یه سری از این تصاویر امکان پذیر نبود.
بالاخره باید در نظر گرفت که از هر سنی و قشری و جنسی ممکنه این مستندو ببینن.
یه سری از تصاویر مستندو اگه من بزارم اینجا مدیران عزیز اخراجم میکنن از تالارBig Grin
پس لطفا در قسمت بعد روی سانسور بهتر کار کنید.

گوینده هم ریتمش خیلی خوبه ولی در تلفظ و صدا یخورده مشکل وجود داره.
ان شا الله در قسمت بعد مشاور + گوینده خودتون باشید آقای املشی
در مورد سانسور و دقت در انتخاب ویدئوها و تصاویر هم عرض کنم که دقت شده که هم بتوان درک درستی از شرایط بد جامعه و نفوذ تدریجی سبک زندگی امریکایی بدیم و هم حریم ها رو رعایت کرده باشیم
اما برای اینکه نخوایم نسبی ببینیم این مسئله رو استاندارد رو تلوزیون و رسانه ی ملی قرار میدیم.
حالا شما بفرما کدوم تصاویر امکان پخشش در رسانه ی ملی وجود نداشت؟!

درمورد گویندگی متن هم به روی چشم. در مستند جدیدی که در حال تهیه هستیم در این مورد نهایت دقت رو انجام میدیم.
۳:۰۲, ۵/مرداد/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۵/مرداد/۹۳ ۳:۲۷ توسط M654.)
شماره ارسال: #30

سلام عليكم
من بيشترِ مستند رو ديدم. درسته كه عصر جديد بسمت زندگي فردي رفته ولي توي همين عصر فست فود، سرعت و اطلاعات در ده سال حجم علم بشر دوبرابر شده. شما چرا تفريح را تقبيح مي كنيد؛ اين در روايتي از امام صادق هست كه: روزت را به چند قسمت نقسيم كن:عبادت، كار، تفريح... ؛ حال اگر بعد از يك روز پرتلاش، منِ كارمند در امريكا به "بار" ميرم_طبق فرهنگ اونجا، يا مثلا پيش صيغه ام مي رم و به آشنايم احوال پرسي مي كنم_طبق فرهنگ معصومين_ كه روز بعد بيشترين خدمت رو به جامعه بكنم اين خيلي هم مطلوب است*؛ يكي از دلايل عقب افتادگي ايران بعقيده بنده نداشتن تفريح و تقبيح آن توسط افرادي است كه كمترين سودي براي اجتماع ندارند. من عرضم اين است كه :بدش گفتي... خوب آن نيز بگو. الآن حجاب با اجبار منجر به كمپين نيم ميليوني در فيسبوك شده_"آزادي يواشكي" كداميك از ما تاحالا دقدقه آن را داشتيم(؟) كدام مان اقدامي كرديم...اصلا ما درايران نظام اقتصادي اسلامي داريم، يا بزعم مسئولين از اروپا_نظير يونان و ايتاليا_ هم آلوده تر در ربائيم!**
انشاء الله خدا ما را با حكومت صلح آگين ومردمي_وجهاني_ ذخيره خدا آشنا كند.
براي آزادي درجهان و برقراري صلح در فلسطين اشغالي ابتدا كاري كنيد و سپس دعا!Basiji

* مردم متأسفانه با عنوان شيعه هستند حال آنكه 22 برابر كم كارتر از ژاپن هستند؛ ده فيلم پرفروش ايران 23.59 مليارد تومان درسال 92 درآمد كسب كرد؛ كه اين رقم، يك 133امِ "مرد آهني"2013 پرفروش ترين اثر سال گذشته ميلادي آمريكا در جهان بود. از امام(علیه السلام) پرسيدند فرج را...فرمود: نيست مگر بعداز تلاش ها وسختي هاي بسيار.

**"بر اساس مقررات، بانک‌ها می‌توانند حداکثر 40 درصد از سرمایه خود را به سرمایه‌گذاری مستقیم تخصیص دهند؛ اما بانک‌های کشور به‌طور متوسط 52 درصد از منابع خود را مستقیما سرمایه‌گذاری کرده‌اند[كه طبق اظهارات يكي از كارشناس اقتصاد منجر به تنش و ايجاد سرمايه هاي بادآورده در حوزه مسكن گشته_برنامه "راز"-مسكن و ايده انقلاب خميني(رحمة الله علیه)].".Banker.ir دکتر رضا بوستانی
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]