کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خنده حلال 5 (لطفاً قوانین را در ارسال اول بخوانید!)
۷:۰۹, ۱۹/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

الإمام عليّ عليه السلام :

وَقِّروا أنفُسَكُم عَنِ الفُكاهاتِ ، ومَضاحِكِ الحِكاياتِ
وقار خود را در شوخى‏ها و [نقل ]حكايت‏هاى خنده ‏آور پاس بداريد .
غرر الحكم : ج ۶ ص ۲۳۰ ح ۱۰۰۹۷

================================================================

خواهشمند است قبل از ارسال پست از رعایت قوانین زیر اطمینان حاصل کنید:

1- هرگونه توهین به اقوام ولهجه ها ،استفاده ازکلمات و عبارات نامناسب و فحش به هر زبانی وتوهین به سایرکاربران ممنوع است.

2- لطفا ازقراردادن کاریکاتور دراین موضوع خودداری کنید کاریکاتور وتصاویر مرتبط بااحوال روز رودراین تاپیک قراربدید:

3- به دلیل سنگین شدن صفحات وسرعت مناسب لود صفحات لطفا ازقراردادن تصاویرمتعدد درخنده حلال خودداری کنید.
حداکثر درهرپست فقط 2تصویر قراردهید(بارعایت سایز وحجم حداکثر اندازه عرض تصاویر 800 پیکسل)

4- در مورد trol ها قبل از قرار دادن دقت کنید که حاوی فحش و تصاویر زشت و خشن و تحقیر مردم نباشد
(توجه داشته باشیم که هر ایمیل دریافتی ارزش انتشار ندارد!)

5- درصورت رویت هرگونه پست نامربوط وعدم رعایت قوانین ،بدون تذکر مستقیم ازدکمه گزارش استفاده کنید. در صورت همکاری نکردن در امر نظارت، موضوع بسته خواهد شد

6- هرگونه ویرایش وحذف پستهای خلاف قوانین ،تکراری ونامربوط بدون اطلاع به کاربر مربوطه خواهد بود.

7- عدم رعایت قوانین و توجه نکردن به تذکرات پیشین ،اخطار ومحرومیت بهمراه خواهدداشت.

8- پست طنز سیاسی ، ممنوع است .

۹-انجام هرگونه مباحث مربوط به کــــَل کل بین خانمها و آقایان ممنوع است.

همچنین از جناب EMPERATOR به عنوان پیشنهاد دهنده اصلی این موضوع تشکر میشود.

==========================================

الإمام عليّ عليه السلام :

أصلُ العَقلِ القُدرَةُ ، وثَمَرَتُهَا السُّرورُ
ريشه خرد، توانايى است و ميوه آن، شادمانى .
بحارالأنوار : ج ۷۸ ص ۷ ح ۵۹

امضای میلاد.م
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 72 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۷:۳۸, ۲۴/خرداد/۹۳
شماره ارسال: #711
آواتار
قصد جسارت ندارم...
اما رانندگی توی مرکز شهر و پایین شهر تهران هم به همین فجیعیه که شما فرمودین...
من یه بار طرفای ولیعصر کار داشتم، موقع برگشت طرفای کارگر یه جا پارک پیدا کردم و زدم کنار و سیــــــــــــــــــــر گریه کردم...
از بس که فحشای ناجور این راننده تاکسی ها بهم دادن...
والا...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۸:۳۲, ۲۴/خرداد/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/خرداد/۹۳ ۱۸:۳۵ توسط درست پسند.)
شماره ارسال: #712

(۲۴/خرداد/۹۳ ۱۶:۳۰)دل خسته نوشته است:  اه ه ه ه ه ه؟Surprise
یعنی واقعا تاکسی های تهران این طورین؟
.
.
.
.
.
.
.
خوش به حالتون بابا،توی مشهد که تاکسی هر جا مسافر ببینه توی همون لاینی که هست ترمز می گیره مسافرش رو سوار می کنه ، حتی اگر کل خیابون بسته باشه ، وسط دو تا لاین باشه و ...
تازه توی مشهد ما عنصر داریم به نام نیسان ، که به نام نیسان گاو مشهوره ، و همیشه در هر حالت حق تقدم باهاشه ، و کلا هر جا دیدیش یا باید بگذاری کارش رو بکنه ، یا یک کاری می کنه که دفعه بعد بگذاری کارش رو بکنه.
کلا شما تهرانی ها یک بار بیان مشهد ، بعد قدر رانندگی در تهران رو می فهمید.
البته نیسان و پیکان‌وانت همه‌جا وجود دارند...Smile یک بار یکی از فامیل‌هامون داشت بهم می‌گفت: "این راننده وانت‌ها خیلی ... هستن، بلا نسبت شما مثل ... رانندگی میکنن انگار اصلاً هیچی حالی‌شون نیست. بخصوص نیسان‌ها و ...". من هم همینطور با سر تأیید می‌کردم، بعد یه‌خورده فکر کردم و دوزاری‌ام افتاد که بابا طرف خودش راننده نیسانه و به شوخی میگه!BlushBig Grin (رانندگی ایشون رو با نیسان ندیده‌ام، ولی یک زمانی 405 داشت، یعنی اگر صد متر ِ تا سر کوچه رو نگاهش می‌کردین احساس می‌کردین افکت‌های کارتونی اجرا کردن... ماشینه غیرطبیعی گاز می‌خورد و ترمز می‌کردBig GrinBig Grin)

شاید یک دلیلی(که البته هیچ‌چیز رو توجیه نمیکنه) هم برای این وضع رانندگی وانت‌ها وجود داشته باشه: فرمونشون بشدت سفت هست! و صندلی‌شون بشدت ناراحت(جلو). تجربیاتم مال اینه که یکبار یک پیکان‌وانت رو چند متر توی پارک جابجا کرده‌ام! واقعاً رانندگی باهاش خیلی فرق میکنه!

ولی این نکته رو که درباره‌ی تفاوت تهران و دیگر شهرها گفتین، منم بعد از اینکه درباره‌ی رانندگی تهرانی‌ها خوندم می‌خواستم بگم. البته و صدالبته برای شهرستانی‌های عزیز احترام زیادی قائلم، اما حقیقتی هست که بعضی‌هاشون روی تهرانی‌ها رو سفید میکنن!Big Grin انگار فکر میکنن توی بازی کامپیوتر رانندگی میکنن!Big Grin برادرم که زیاد رانندگی میکنه، دیگه قشنگ از روی نوع روندن طرف تشخیص میده که طرف شهرستانی هست!Big Grin وقتی طرف میره جلو و پلاکش رو می‌بینیم، اکثر مواقع می‌بینیم درست گفته!Big Grin(بعضی مواقع هم درست درنمیاد البتهBlushBig Grin ).
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۱۸, ۲۴/خرداد/۹۳
شماره ارسال: #713

ای خدا آخه من چه گناهی کردم گیر یه آدم بی مسئولیت افتادم
یه همکار دارم بی مسئولیت بی خیال عاشق یه سره تو اینترنت تو تالاره همه ی کاراشو من باید انجام بدم
نه شما قضاوت کنین اینجور پول در آوردن درسته ، دوستمه ولی دیگه داره دقم میدهHuh
soooooooooooooooooooooooooooooooooooooorra خستم کردی
۱۹:۳۰, ۲۴/خرداد/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/خرداد/۹۳ ۱۹:۳۳ توسط mohamad.)
شماره ارسال: #714
آواتار
بسم الله

سلام خدمت همه دوستان
زین پس موضوع خنده حلال را در "خنده حلال 6 (لطفاً قوانین را در ارسال اول بخوانید!)" دنبال خواهیم کرد

با سپاس
یا علی مدد

امضای mohamad
[تصویر: abbasalef.jpg]
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]