کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لبیک به ندای امام امت ...
۱۱:۴۳, ۲۳/آبان/۹۳
شماره ارسال: #1

با سلام خدمت همه عاشورائیان .

توجه دارین که روز عاشورا مختص به یک روز نیست ، بلکه کل یوم عاشورا ، و ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین (علیه السلام) مختص همه زمان هاست ، اگر با دقت گوش کنید امروز هم میشنوید . بله فقط باید حسین زمانت رو بشناسی .

در روزگار دفاع مقدس آنانی که توان جنگیدن داشتند به جبهه ها رفتند از جانشان گذشتند ، از مال و فرزندانشان گذشتند ، عده ای در خطوط مقدم ، عده ای در پشت خطوط ، عده ای در شهرها و روستاها و...
آنچه میتوانستند در طبق اخلاص گذاشتند برای لبیک به ندای حسین زمانشان .

امروز نیز حسین زمان میفرمایند : این اعتقاد ما است که کرانه‌‌ى باخترى هم مثل غزه باید مسلح بشود. دست قدرت [لازم است‌‌]. کسانى‌‌که علاقه‌‌مند به سرنوشت فلسطینند، اگر میتوانند کارى بکنند، کار این است؛ در آنجا هم باید مردم را مسلح کنند. تنها چیزى که ممکن است از محنت فلسطینى‌‌ها بکاهد، عبارت است از همین که دست قدرت داشته باشند، بتوانند قدرت‌‌نمایى بکنند؛ والا با برخورد رام و مطیع و سازش‌‌کارانه، هیچ کارى به نفع فلسطینى‌‌ها انجام نخواهد گرفت و از خشونت این موجود خشن و خبیث و گرگ‌‌صفت چیزى کاسته نخواهد شد.
در این راستا بنده حقیر قصد دارم انشاءالله برای لبیک به ندای امام امت و آزادی قدس شریف، تمام هزینه ازدواجم رو اختصاص بدهم به تسلیح کرانه باختری .
از تمام عاشورائیان دعوت میکنم برای لبیک به ندای امام امت به این حرکت پرارزش بپیوندید .

از عاشورائیانی که حتی میتوانند این حرکت را رسانه ای کنند تقاضا میکنم تا در یک اقدام رسانه ای و ارزشمند تمام هزینه ازدواج خودشان را به تسلیح کرانه باختری اختصاص بدهند بلکه این حرکت گسترده تر شود
عاشورائیان ! لبیک یا حسین .
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا