کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اهداف برجام چه بود؟
۱۸:۲۸, ۲۱/مرداد/۹۵
شماره ارسال: #1

بنام خدا
سلام بنظر بنده در برجام دوهدف عمده درکاربود
1-رفع سایه جنگ ازسر کشورمان
2- رفع تحریمات سازمان ملل وآژانس اتمی
اینک این سوال مطرح است که آیا برجام به اهداف خودرسید
پاسخ بله هم کشورمان از جنگ دور شد وهم کلیه تحریمات بین المللی منتفی شد .در نتیجه ما دربرجام موفق بودیم علیرغم اینکه درعمل مشکلاتی هم داریم والسلام
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۱۶, ۲۲/مرداد/۹۵
شماره ارسال: #2
آواتار
(۲۱/مرداد/۹۵ ۱۸:۲۸)aliabad نوشته است:  بنام خدا
سلام بنظر بنده در برجام دوهدف عمده درکاربود
1-رفع سایه جنگ ازسر کشورمان
2- رفع تحریمات سازمان ملل وآژانس اتمی
اینک این سوال مطرح است که آیا برجام به اهداف خودرسید
پاسخ بله هم کشورمان از جنگ دور شد وهم کلیه تحریمات بین المللی منتفی شد .در نتیجه ما دربرجام موفق بودیم علیرغم اینکه درعمل مشکلاتی هم داریم والسلام
و اینک این سوال نیز مطرح است که آیا شما در این کشور زندگی میکنید؟و آیا شما در سال 95 زندگی میکنید؟اصلا بیدارید؟
پاسخ سه سوال:خیر
چون اگه اینطور بود الان شما هم وضعیتت مثل مردم بحرانی بود.
حیف که این روحانی پیج اینستگرام نداره وگرنه بلد بودم چی براش بنویسم
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۵۸, ۲۲/مرداد/۹۵
شماره ارسال: #3

(۲۱/مرداد/۹۵ ۱۸:۲۸)aliabad نوشته است:  پاسخ بله هم کشورمان از جنگ دور شد وهم کلیه تحریمات بین المللی منتفی شد .در نتیجه ما دربرجام موفق بودیم علیرغم اینکه درعمل مشکلاتی هم داریم والسلام
سلام
البته روی کاغذ منظورتون هست؟
۱۶:۵۹, ۲۲/مرداد/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/مرداد/۹۵ ۱۷:۰۰ توسط aliabad.)
شماره ارسال: #4

بنام خدا
سلام وتشکر بله بنده در ایران تهران وخدمتگزار مردمم لطفا بجای بنده پاسخ ندهید .فرض کنید این اینستاگرام اقای روحانی است شما برای من بنویسید تنها در چارچوب مطلب ممنون ضمنا هم در روی کاغذ وهم عملا
۲۰:۰۳, ۲۲/مرداد/۹۵
شماره ارسال: #5
آواتار
(۲۲/مرداد/۹۵ ۱۶:۵۹)aliabad نوشته است:  بنام خدا
سلام وتشکر بله بنده در ایران تهران وخدمتگزار مردمم لطفا بجای بنده پاسخ ندهید .فرض کنید این اینستاگرام اقای روحانی است شما برای من بنویسید تنها در چارچوب مطلب ممنون ضمنا هم در روی کاغذ وهم عملا
چیزهایی که من میخوام بگم در گوشش باید بگم.دلم خیلی ازش پره.برای این روزا مثل کابوس میمونه.
در ضمن به واسطه شغلی که دارم روزانه با مشتری های زیادی سرو کله میزنم الان دیگه علنا فحاشی میکنن به دولت.البته حق هم دارن.باید واقعیت ها رو قبول کنیم دوستان لطفا رگ غیرتشون باد نکنه.وقتی اون بالا دو لپی میخورن این پایین بد بختی میکشن چیزی جز این درنمیاد.

ولعاقبته للمتقین
۲۰:۴۶, ۲۲/مرداد/۹۵
شماره ارسال: #6

بنام خدا
سلام پس این یک راز است ونباید بدیگران بگوئی مشکلات هم زیاد است ومسوولش همان هائی هستند که بی ضابطه کشوررا بسوی تحریم هدایت کردند وکلی هزینه هم روی دست ملت گذاشتند موفق باشید
۲۱:۰۲, ۲۲/مرداد/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/مرداد/۹۵ ۲۱:۱۶ توسط غریب.)
شماره ارسال: #7

شما آخرین گفتگوی تلویزیونی رئیس جمهور رو نگاه کردین؟ : "اگر بدعهدی های آمریکایی ها نبود درباره سایر مسائل هم مذاکره می کردیم"...بدعهدی می دونین یعنی چی؟ یعنی آره....
نوبخت کسی بود که سه بار قسم جلاله در صحن مجلس خورد که تحریم ها برداشته خواهد شد...الان آخرین حرف ایشون در مصاحبه ها درباره دستاورد برجام برای ایران: "تقریبا هیچ"!
آخرین نظر رئیس بانک مرکزی (که توسطرئیس جمهور انتخاب میشه) این بود درباره سود ایران از برجام: "تقریبا هیچ"!
جناب ظریف هم به بدعهدی و کارشکنی آمریکایی ها اذعان دارن...
نیاز به حرف من و شما نیست...کافیه یه نگاه به روزنامه ها و رسانه های حامی دولت بیاندازین...دیگه خبری از برجام نیست در تیترهاشون....
بی خیال..
۲۱:۲۴, ۲۲/مرداد/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/مرداد/۹۵ ۲۱:۲۵ توسط aliabad.)
شماره ارسال: #8

بنام خدا
سلام آنچه در مطبوعات وتریبونها مطرح است برای عوام الناس است عرض بنده براساس مصوبات سازمان ملل وآژانس است والان درهیچ کشوری اموال اشخاص وروابط ایران در گیر تحریم نیست وایران ازفصل هفتم منشور سازمان ملل خارج شد . اینها پایان برجام است .مشکلات موجود اولا مربوط به آمریکاست که ما باآنها دشمنی داریم وثانیا هر کشوری در روابط با ایران سوابق کار مارا درنظر میگیرد وحساس است ولذا اینها مرهون خدمات گذشتگان است که موجب لطمات به ملت شده است ضمنا بد عهدی های دولت آمریکا مربوط به تحریمات غیر هسته ای است .موفق باشید.
۲۱:۵۱, ۲۲/مرداد/۹۵
شماره ارسال: #9

دوست عزیز
شما راست میگی...باوووشه....موفق باشید.
۲۲:۰۴, ۲۲/مرداد/۹۵
شماره ارسال: #10

سلام وشب بخیر ممنونم از اینکه همراه بودید