کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک به تورک زبانان
۸:۴۱, ۱۰/آبان/۹۵
شماره ارسال: #1
آواتار
تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین به ریاست پزشکیان

سخنگوی فراکسیون مناطق ترک نشین از تشکیل این فراکسیون با حضور 100 نماینده و تعیین هیأت رئیسه آن به ریاست مسعود پزشکیان خبر داد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو افزود: پس از اعلام رای آقای پزشکیان، یکی از نمایندگان شاخص فراکسیون امید به این نتیجه رسیده بود در صورت رقابت دکتر پزشکیان با آقای لاریجانی، قطعا وی می‌توانست در صندلی ریاست مجلس تکیه بزند.
عضو هیات رئیسه موقت فراکسیون ترک‌زبان‌های مجلس دهم رسالت این فراکسیون را ایجاد وفاق و همدلی بیشتر در بین جمعی از نمایندگان فارغ از هر تفکر جناحی برای ایفای نقش ملی استان‌های کشور و توزیع عادلانه منابع دانست و گفت: یقین دارم فراکسیون می‌تواند در تصمیم‌گیری‌های مختلف مجلس نقشی تاثیرگذار و چشم‌گیر داشته باشد.
این نماینده مجلس تاکید کرد: امیدوارم فراکسیون بتواند در انتخاب روسا و اعضای 14 کمیسیون‌ تخصصی مجلس نیز تاثیر موثری داشته باشد.
[تصویر: Capture.JPG]

به امید اتحاد جهانی تورک ها
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۷:۳۳, ۱۹/اسفند/۹۵
شماره ارسال: #21
آواتار
نقل قول:
مطمئن باش اگه این فراکسیون به ضرر مملکت و به ضرر تورکها بود تصویبش نمیکردن.

تو مجلس خیلی چیزا تصویب می شه که به ضرر همه اس. نمونه اش هم تصویب ۲۴ میلیونی که همین چند وقت پیش انجام شد

نقل قول:
ر واقع برای دیانت از حقوق تورکهای ایران تشکیل شده که سالهاست پایمال میشه.

حالا تو بشین ببین این نماینده های فراکسیونتون چه زمانی برسه و بیان برات نوشابه باز کنن

امضای Bidel.s
درد ما دیگران نبود
درد ما همدیگه بود
به بچه ات بگو
۱۴:۰۵, ۲۷/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #22
آواتار
(۱۹/اسفند/۹۵ ۱۶:۵۷)Maysam-1st نوشته است:  من هم اصالا آذری هستم اما اصلا از این کار خوشحال نشدم Confused
اولا آذری نه تورک آذری. دوما بعدا مشخص شد که پزشکیان یه آدم خود فروخته هست.

امضای قاتل مرگ
بــــــه دنبــــــــــــال آنـــــــــی کــه آنـــــــــی
۱۳:۱۲, ۱۹/مهر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/مهر/۹۶ ۱۳:۱۵ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #23

معاون محترم تالار
سلام
رعایت حقوق انسانی بجز ادیان ومذاهب موجود درقانون اساسی دراصل14 آمده است که در پاسخ به مطلب برادرمان بدان اشاره کردم مثلا اگر بودائی یا کمونیست درایران زندگی میکند باید بعنوان انسان مورد احترام باشد .
ضمنا شما بفرمائید دین زردشتی که از ادیان ابراهیمی نیست راهش بترکستان است؟ اگر هست چرا درقانون اساسی اسلام آمده است؟
ظاهرا مطالب حذف شده است اگر نیازی نیست این را حذف بفرمائید ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۵۷, ۱۹/مهر/۹۶
شماره ارسال: #24
آواتار
(۱۹/مهر/۹۶ ۱۳:۱۲)mdroudgar نوشته است:  معاون محترم تالار
سلام
رعایت حقوق انسانی بجز ادیان ومذاهب موجود درقانون اساسی دراصل14 آمده است که در پاسخ به مطلب برادرمان بدان اشاره کردم مثلا اگر بودائی یا کمونیست درایران زندگی میکند باید بعنوان انسان مورد احترام باشد .
ضمنا شما بفرمائید دین زردشتی که از ادیان ابراهیمی نیست راهش بترکستان است؟ اگر هست چرا درقانون اساسی اسلام آمده است؟
ظاهرا مطالب حذف شده است اگر نیازی نیست این را حذف بفرمائید ممنون

گرامی ، یا شما از حق و حقوق خودت و دیگران بی اطلاع هستی یا میخوای با نشر اکاذیب خودی نشون بدی .
گرامی مطالب شما حذف نشده بخاطر بی ربطی به مطالب فعلی منتقل شد .

ادیان ابراهیمی و غیر ابراهیمی
الان کسی بخاطر داشتن عقیده ای کسی رو کاری داره ؟ اینهمه دارن زندگی میکنن که گرامی .
درباره دین زرتشتی _ مراجعه کنین به شرح مذاکرات قانون اساسی _ ( البته بحثاش شده توی تالار هست )
میتونین مشاهده کنین که به ترکتان رسیدن یا رد کردن و شاید هم در نگاه برخی نرسیدن Big Grin .
شما اصل حرفتو بزن چرا نسیه مطالب رو میگی .

(۱۹/مهر/۹۶ ۱۳:۱۲)mdroudgar نوشته است:  ضمنا شما بفرمائید دین زردشتی که از ادیان ابراهیمی نیست راهش بترکستان است؟ اگر هست چرا درقانون اساسی اسلام آمده است؟
قانون اساسی اسلام ؟ داداش کی بهت اینارو گفته ، جای دیگه نگیا که به عنوان نابغه می دزدنت .
یبار دیگه اصل 13 رو میزنم ببین چی میگه :
اصل‏ سیزدهم: ‎‎‎‎‎ایرانیان‏ زرتشتی‏، کلیمی‏ و مسیحی‏ تنها اقلیتهای‏ دینی‏ شناخته‏ می‏ شوند که‏ در حدود قانون‏ در انجام‏ مراسم‏ دینی‏ خود آزادند و در احوال‏ شخصیه‏ و تعلیمات‏ دینی‏ بر طبق‏ آیین‏ خود عمل‏ میکنند.

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
۱۴:۵۴, ۱۹/مهر/۹۶
شماره ارسال: #25

(۱۹/مهر/۹۶ ۱۳:۵۷)mahdy30na نوشته است:  گرامی مطالب شما حذف نشده بخاطر بی ربطی به مطالب فعلی منتقل شد .

سلام دوست من شمارو درتاپیک دیگری زیارت کردم الان مطالب بی ربط من کجاست؟ ضمنا مطلب من پاسخ به معاونت محترم سایت بود ایشان نظرشان چیست؟ درمورد سوالات شما بعدا می نویسم ممنون
۱۵:۱۸, ۱۹/مهر/۹۶
شماره ارسال: #26
آواتار
(۱۹/مهر/۹۶ ۱۴:۵۴)mdroudgar نوشته است:  سلام دوست من شمارو درتاپیک دیگری زیارت کردم الان مطالب بی ربط من کجاست؟ ضمنا مطلب من پاسخ به معاونت محترم سایت بود ایشان نظرشان چیست؟ درمورد سوالات شما بعدا می نویسم ممنون

سلام و وقت بخیر
بحثایی این چنینی باشه بیشتر هم زیارت خواهیید کرد .
بی ربطی شما برمیگشت به موضوع متن شما و عنوان تاپیک .
خوب همون سوالاتی که ایشون پرسیدن رو شما پاسخ ندادی که گرامی ، بنده هم روشن کردم براتون که موضوع شما حذف نشد و انتقال پیدا کرد . قوانین تالار رو مطالعه کنین تا علت انتقال رو هم بدونین .
اما بنده ، خوشحال میشن از مطالب شما استفاده ببرم ولی امیدوارم مطالبی بیان کنین که نو باشه نه نخ نما .
موفق باشین .
۱۵:۴۷, ۱۹/مهر/۹۶
شماره ارسال: #27

سلام دوست من
حرفی ندارم از اینکه مطالب منتقل شده میخوام ببینم کجاست ؟ تا پاسخ شمارو درهمون جا بدم چون سوالات شما هم ربطی به این تاپیک نداره . اگر هم اصرار دارید اینجا پاسخ بدهم ملالی نیست سوالات خودتون رو دوباره بنویسید تا اگر بلد بودم جواب دهم
۱۶:۰۷, ۱۹/مهر/۹۶
شماره ارسال: #28
آواتار
(۱۹/مهر/۹۶ ۱۵:۴۷)mdroudgar نوشته است:  سلام دوست من
حرفی ندارم از اینکه مطالب منتقل شده میخوام ببینم کجاست ؟ تا پاسخ شمارو درهمون جا بدم چون سوالات شما هم ربطی به این تاپیک نداره . اگر هم اصرار دارید اینجا پاسخ بدهم ملالی نیست سوالات خودتون رو دوباره بنویسید تا اگر بلد بودم جواب دهم

گرامی ، مرسی که هستی .
(۱۹/مهر/۹۶ ۱۵:۴۷)mdroudgar نوشته است:  سلام دوست من
حرفی ندارم از اینکه مطالب منتقل شده میخوام ببینم کجاست ؟
(۱۹/مهر/۹۶ ۱۳:۵۷)mahdy30na نوشته است:  ادیان ابراهیمی و غیر ابراهیمی
اگه مطلب بنده رو مطالعه میکردیئ متوجه میشدید که کجا انتقال پییدا کرده .
منتظر پاسخ شما نیستم ، چون وقتی مطلب به این واضحی رو زیارت نکردین معلوم هست هدف بحثتون چیه .
گرامی موفق باشی در مسیر احقاق حق اونهایی که توی اصل 13 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اسمی ازشون برده نشده .
۱۶:۱۱, ۱۹/مهر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/مهر/۹۶ ۱۶:۱۲ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #29

سلام دوست من
بله لینکی که داده بودید چند بار زدم باز نشد اما موفق شدم در همانجا پاسخ میدهم .البته اگر دوست دارید همینجاهم بنویسید تا جواب دهم ضمنا بنده بیش ازقانون اساسی چیزی رو مطرح نکردم جز اینکه در موارد دیگر مانند هر دین یا مذهب اصل14 حاکم است ممنون
۱۶:۱۴, ۱۹/مهر/۹۶
شماره ارسال: #30
آواتار
(۱۹/مهر/۹۶ ۱۶:۱۱)mdroudgar نوشته است:  سلام دوست من
بله لینکی که داده بودید چند بار زدم باز نشد اما موفق شدم در همانجا پاسخ میدهم .البته اگر دوست دارید همینجاهم بنویسید تا جواب دهم ضمنا بنده بیش ازقانون اساسی چیزی رو مطرح نکردم جز اینکه در موارد دیگر مانند هر دین یا مذهب اصل14 حاکم است ممنون

سلام . ممنون . گاهی لینکها درشون اشکال پیش میاد .
اگه موافق باشین در همون بحث ، مطالب رو پیش ببریم . البته نظر شما محترم .
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا