کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رای مردم حق الناس است چند توصیه/ تخلفات دولت روحانی
۱۱:۴۳, ۲۶/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/اردیبهشت/۹۶ ۱۴:۰۷ توسط قلب.)
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام


برای رای دادن خودکار فراموش نشود


مراقب جوهر خودکار های محو شونده باشیم


مشخصات کامل را خودمان بنویسیم


اشخاص بی سواد یا کسانی که در نوشتن مشکل دارند یک همراه مطمئن با خود ببرند
رای مردم حق الناس است به همه از جمله ناظران انتخابات و شمارش کنندگان رای توصیه کنید با دقت عمل کنند تا امنیت کشور دچار مشکل نشود


دوستان اگر توصیه های دیگری دارند اعلام کنند
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۱:۱۳, ۲۹/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۲۹ توسط قلب.)
شماره ارسال: #11
آواتار
سلام


معاون ستاد حجت‌الاسلام رئیسی گفت: طبق اخبار و گزارش های ارسالی به ما تعرفه‌های برگ‌رای در مناطقی از استان‌ها از جمله خراسان رضوی، خراسان جنوبی وخوزستان کم‌ آمده است.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم صولت مرتضوی معاون ستاد حجت‌الاسلام رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران با اشاره به اعتراضات صورت گرفته از ناحیه نمایندگان حجت‌الاسلام رئیسی درباره نحوه برگزاری انتخابات و تخلفات گسترده گفت: طبق اخبار و گزارش های ارسالی به ما تعرفه‌های برگ‌رای در مناطقی از استان‌ها از جمله خراسان رضوی جنوبی خوزستان کم‌ آمده است.
وی افزود: هر چه تلاش کردیم‌ این موضوع را به گوش مسئولان وزرات کشور برسانیم، اما آقای احمدی (رئیس ستاد انتخابات) گوش شنوا ندارد.
معاون ستاد حجت‌الاسلام رئیسی درباره اظهارات رئیس ستاد انتخابات کشور مبنی بر وجود تعرفه در استان‌های مذکور تصریح کرد: می‌گویند تعرفه فرستادیم اما از استان‌ها تماس می‌گیرند و اعلام می‌کنند با کمبود تعرفه مواجه هستیم. ما اعتراص کتبی خود را طی چند نامه رسما اعلام کردیم ولی توجهی نمی‌شود و مجبور به مصاحبه شدیم


سلام
طبق مستندات به دست آمده، در جدیدترین اقدام تیم رسانه‌ای امنیتی دولت پس از بررسی و تحلیل وضعیت شعب اخذ رای در خصوص میزان رای‌دهندگان و طرفداران هر کدام از دو نامزدها که برای شعبی که میزان استقبال از رقیب دولت بیشتر است تعرفه رای کمتری تخصیص داده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، متن بیانیه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در خصوص تخلفات عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به شرح ذیل است:
تاکنون خلق حماسه بزرگی دیگری را شاهد هستیم از طرف دیگر عملکرد نامناسب و تلخی را از سوی مسوولین اجرایی انتخابات شاهد هستیم.
حجم تخلفات بالای مسوولین اجرایی انتخابات به گونه ای مشهود است که مستندات غیرقابل انکار از آن وجود دارد لیکن هیچ اقدامی در برخورد با این تخلفات انتخاباتی مشاهده نمی شود.
طبق مستندات به دست آمده، در جدیدترین اقدام تیم رسانه‌ای امنیتی دولت پس از بررسی و تحلیل وضعیت شعب اخذ رای در خصوص میزان رای‌دهندگان و طرفداران هر کدام از دو نامزدها که برای شعبی که میزان استقبال از رقیب دولت بیشتر است تعرفه رای کمتری تخصیص داده است. به عنوان نمونه در برخی حوزه های انتخابیه و شهرها و روستاهایی که نامزد منتقد وضعیت موجود از اقبال بالایی برخوردار است و تعرفه رای گیری تمام شده، وزارت کشور از ارسال تعرفه جدید خودداری کرده و می کند.
با این کار از ساعت 16 امروز جمعه این شعب با کمبود تعرفه رای مواجه شده و طرفداران آقای رئیسی با مشکل رای‌دهی مواجه شده اند.
این اقدامات در حالی است که رهبر انقلاب در هفته گذشته در چندین نوبت، بر ضرورت حفظ امانت مردم در انتخابات تاکید کردند و توصیه کردند که نامزدها کاری نکنند که انتخابات باعث تضعیف کشور شود. به نظر می‌رسد جریان حامی دولت تا پایان انتخابات برای رای آوری دست به هر اقدامی خواهد زد.
با توجه به اینکه مدت کوتاهی نسبت به زمان رای گیری وجود دارد لازم است نهادهای قضایی و نظارتی به تخلفات مسوولین اجرایی کشور رسیدگی کنند و زمینه مناسبی برای حضور گسترده عمومی فراهم شود.
بدیهی است دولت یازدهم در صورتی که نخواهد به رای مردم تن دهد و با تخلفات گسترده، نتیجه انتخابات را دچار خدشه نماید با واکنش جدی افکار عمومی مواجه می شود.
جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی 29 اردیبهشت 96


رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در شهرستان مشهد گفت: شعب اخذ رأی اکثر مناطق حاشیه‌ای و روستاهای اطراف مشهد به مدت ۳ تا ۴ ساعت تعرفه نداشتند.
سعید ضیائی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: بیشتر مناطق حاشیه‌ای و روستاهای اطراف مشهد به مدت 3 تا 4 ساعت تعرفه نداشتند.
وی ادامه داد: در بسیاری از این مناطق ساعت شروع رأی‌گیری از مردم با تأخیرهای یک تا 2 ساعته همراه بود.
رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در شهرستان مشهد بیان کرد: در برخی از شعب تعرفه‌ها مهر ندارد که رأی آنها عملا به حساب نمی‌آید.
ضیائی تأکید کرد: همچنین در برخی از شعب درها را حدود یک ساعت برای نهار بسته بودند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، جای‌جای استان لرستان از صبح امروز مملو از مردمی بود که با اشتیاق فراوان برای اخذ رأی ساعت‌ها قبل از آغاز رأی‌گیری پشت درب محل‌های اخذ رأی صف‌کشیده تا بتوانند بار دیگر در سرنوشت کشور خود سهیم باشند.
امروز ساعت هشت صبح همزمان با سراسر کشور کار اخذ رأی در استان لرستان نیز شروع شد اما با توجه به الکترونیکی بودن انتخابات شوراهای شهر و روستا در شش شهر لرستان، از همان ساعات آغازین روند انتخابات به‌کندی پیش رفت تا آنجایی که در شهرستانی مانند بروجرد انتخابات درنهایت با دو ساعت و نیم تأخیر آغاز شد و مردم مجبور شدن پشت درب‌های بسته همچنان منتظر رفع مشکل بایستند.
اکنون ساعات پایانی انتخابات است و همچنان در بسیاری از محلات شهر خرم‌آباد و شهرهای استان لرستان کار رأی‌گیری با کندی انجام می‌شود و وصف‌های طولانی سبب شده تا مردم در پشت درب‌های شعب اخذ رأی معطل بمانند.
الکترونیکی بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از یک‌سو و کمبود صندوق‌های اخذ رأی و تعرفه از سوی دیگر سبب شده بااینکه دو ساعت بیشتر به پایان انتخابات نمانده جمع کثیری از مردم این استان همچنان در صف‌های طولانی بمانند و این در حالی است که شاید نیمی از مردم استان همچنان در صف‌ها منتظراند و هنوز موفق به اخذ رأی نشده‌اند.به گزارش حوزه انتخابات [/url][url=http://www.farsnews.com/]خبرگزاری فارس، علیرضا زاکانی در کانال تلگرامی خود نوشت «مجریان و ناظران به تخلفات در انتخابات پایان دهند؛ تقلب گسترده قطعا امکان‌پذیر نیست اما اگر مانع رای دادن مردم در مناطق خاص شوند تخلفی تاثیرگذار در نتیجه خواهد بود.»
متن این بیانیه بدین شرح است:

هو الحکیم

اخبار و گزارشهای مردمی خصوصا از مناطق محروم و استانهای دارای حمایت بیشتر برای جناب آقای رئیسی حکایت از این دارد که برای اولین بار دولت مستقر با نگرانی از شکست سنگین در انتخابات، دست به اقداماتی زده است تا مانع رای دادن برخی از مردم در حوزه های انتخابیه خاص شود.

همه مردم و خصوصا دست اندرکاران به خوبی می‌دانند که تقلب گسترده به معنای نخواندن آراء یا جابجایی رای مردم در مکانیزم مردمی و سالم رای گیری، شمارش و نظارت در انتخابات ایران هرگز امکان پذیر نیست؛ اما اگر امکانات رای دادن برای برخی از حوزه های انتخابیه منتقد دولت فراهم نشود می تواند در نتیجه انتخابات موثر باشد.

اینکه در حوزه های انتخابیه طرفدار نامزد منتقد دولت، رای گیری با تاخیر آغاز شود، تعرفه ها عمدا کمتر از مقدار مورد نیاز ارسال شود تا زودتر رای گیری پایان یابد، یا در برخی دیگر از حوزه ها تلاش شود درگیری مصنوعی برای ابطال نتیجه ایجاد شود و برعکس در تهران اعلام شود حتما تا نیمه شب انتخابات تمدید شود همه ظاهری قانونی دارد اما حق الناس در آن رعایت نشده است و فقط از یک دولت امنیتی چنین تخلفاتی بر می‌آید.
به عنوان فردی با سابقه 12 سال نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و ایفای نقش محوری در برگزاری چندین انتخابات کشوری که ارتباط بسیار نزدیکی با مردم تمامی استانها و شهرستانها داشته ام، این حجم از ارتکاب تخلف های حساب شده را به یاد ندارم و امیدوارم مجریان و ناظران امر انتخابات نسبت به پایان دادن به این وضعیت اقدام عاجل نمایند.

علیرضا زاکانی
29 اردیبهشت 1396
[font=Tahoma][/font]

امضای قلب
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۴۱, ۲۹/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #12

تخلفات در همه انتخاباتها بوده و خواهد بود ... البته در ریاست جمهوری تقریبا بی تاثیر است!
[تصویر: fwe2_takhalof.jpg]

البته جا برای تحلیل زیاده و بزاریم برای بعد از انتخابات بهتره

امضای علائم ظهور

" وَدَّ الَّذِينَ كَفَرُواْ لَوْ تَغْفُلُونَ عَنْ أَسْلِحَتِكُمْ وَأَمْتِعَتِكُمْ فَيَمِيلُونَ عَلَيْكُم مَّيْلَةً وَاحِدَةً "
کافران آرزو و انتظار دارند که شما از اسلحه و اسباب خود غفلت کنید تا ناگهان یکباره بر شما حمله ور شوند
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۴۵, ۲۹/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #13
آواتار
(۲۹/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۴۱)علائم ظهور نوشته است:  تخلفات در همه انتخاباتها بوده و خواهد بود ... البته در ریاست جمهوری تقریبا بی تاثیر است!
[تصویر: fwe2_takhalof.jpg]

البته جا برای تحلیل زیاده و بزاریم برای بعد از انتخابات بهتره
سلام


اگر بحث سر این نوع تخلفات باشد که روحانی با این پول پاشی های رسمی مثل یارانه یا دادن وام 10 میلیونی به دهیاران دست همو رو از پشت بسته
بحث بر سر تخلف دولت در اجرای انتخابات است
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۵۱, ۲۹/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/اردیبهشت/۹۶ ۲۲:۵۲ توسط Islam.)
شماره ارسال: #14
آواتار
(۲۹/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۴۱)علائم ظهور نوشته است:  تخلفات در همه انتخاباتها بوده و خواهد بود ... البته در ریاست جمهوری تقریبا بی تاثیر است!
[تصویر: fwe2_takhalof.jpg]

البته جا برای تحلیل زیاده و بزاریم برای بعد از انتخابات بهتره

کجای این تخلفه! بنده هم اگر توانش رو داشتم صد هزارتا غذا می پختم با اسم اقای رئیسی بین مردم پخش می کردم! اینکار ها زمانی تخلف است که از بیت المال استفاده شود.

امضای Islam
[تصویر: siOTvKOR_432.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  در دولت روحانی پولدارها داراتر و فقرا ندارتر شدند علی املشی 20 746 ۳۱/تیر/۹۶ ۰:۱۳
آخرین ارسال: عبدالرحمن
  میانگین درآمد نفتی دولت روحانی از احمدی‌نژاد بیشتر است مهدی2012 5 744 ۲۱/اسفند/۹۴ ۲۳:۵۱
آخرین ارسال: فاطمه خانم

پرش در بین بخشها:


بالا