کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حجاب اختیاری یا حق رقص
۱۶:۲۱, ۱۶/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام

بعد از دیدن کلیپ رقص چند دختر نوجوان در برج میلاد در حضور شهردار و مسولان شهری که هیچ کس از حاضران واکنشی نشان ندادند به نظرم اومد چرا رقص دختران در جامعه ممنوع است؟؟

آیا زنان سرزمین پارسی حق انتخاب ندارن که انتخاب کنن کجا برقصند! !!!

حالا که حق انتخاب حجاب بیان شده پس نوبت حق انتخاب رقص میرسه !!

اونایی که با حجاب اجباری مخالف و طرفدار حجاب اختیاری هستند باید بدونن بعد از برداشتن حجاب ديگه رقص در جامعه هم ایرادی نخواهد داشت!

نظر کاربران چیست؟

پ ن : بیانیه شهرداری بعد از اين مراسم هم فایده نداره باید همون موقع از جلسه خارج میشدن اگر راست میگن
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 5 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۵:۲۵, ۲۱/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/اسفند/۹۶ ۱۵:۲۷ توسط ندا دهنده.)
شماره ارسال: #41
آواتار
(۲۱/اسفند/۹۶ ۱۴:۳۰)قلب نوشته است:  سلام

اين حرفهای بی ربط شما که از رسانه های اصلاح طلبان مياد دلیل نمیشه که ما نهی از منکر نکنیم

اگر برای اصلاح طلبان این چیزها واقعاً مهم بود موقع انتخابات نمی گفتن بین بد و بدتر انتخاب کنید و نمی گفتن هر آدم خوبی نمی تونه مسول باشه

يه نگاه به این جریان سیاسی بکنید بیشتر بزرگان این جریان زندان رفتن مثلا تاج زاده و...
وقتی به اینها رای بدید کشور درست نميشه

الان این همه مدیر دو تابعیتی مشغول کارن می خواي کشور درست بشه
تا وقتی يه سری مدیر غرب زده مثل روحانی و جهانگیری روی کار باشن بهتر از این نميشه

آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری اخوی جان
العان حرفهای شما خیلی ربط داشت به بحث برادر Cool
منم میتونم بگم این حرفهای شما از تو کاخ معاویه میاد دلیل هم دارم ، اهالی تالار برید تحقیق کنید بحث جبر و اختیار توی دوران معاویه جون گرفت ، و براش محافل ساخته شد و کتاب ها نوشته شد و جلسات دانشمندان ترتیب داده شد و خلاصه بحث اول جامعه شد و اصل اسلام و ظلم هایی که میشد فراموش شد معاویه هم کیف میکرد ، شام آروم آروم بود و معاویه با خیال راحت هر غلطی میکرد ، حالا این ماجرا شده داستان این روزای ما ، خون شهدا فقط برای حجاب ریخته شده و بحث اول مملکت حجابه و مسئولان بی عرضه با خیال راحت میخورن آی میخورنا با انگشتاشونم یک دختر بی حجاب نشون میدن میگن وای اونجا رو نگاه کنید عجب وضعیتی ( یک موقع سرتو برنگردونیا برو اونو نهی از منکر کن ، برنگردی ببینی من چه غلطی میکنم .

خراب بشه سر در این اصلاحات و اصول گرا که فقط به فکر خودشونن و بهانه ای دادن دست شما ها تا ما میخوایم دو کلمه حرف بزنیم میاین میگین مال فلان جناحه حرف بسان گروهه ، ای خدا لعنت کنه هرچی آدم اهل کوچه علی چپه رو ، خوهر برادر خون شهید بیشتر از حجاب برای جلو گیری از فساده جلو اونو بگیر لیاقتتو اثبات کن بخدا کار فرهنگی صدبرار راحتتر میشه العان به هرکی میخوای بگی انقلاب و حجاب و ... میگه آره من سرمو بکنم زیر چادر تو دزدی بکنی برو از اون پشمات خجالت بکش .
آدم چی داره بگه ، بگم نه حالا تو حجابتو رعایت کن زشته جلو شهید ان شاءالله اون خودش درست میشه ،
خجالت بکشیم
راستی بریم سخنرانی آیت الله طالقانی رو در مورد حجاب بخونیم و گوش کنیم تو دوره امام خمینی (ره ) فرمودند .
۱۵:۴۲, ۲۱/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #42
آواتار
(۲۱/اسفند/۹۶ ۱۵:۲۵)ندا دهنده نوشته است:  آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری اخوی جان
العان حرفهای شما خیلی ربط داشت به بحث برادر Cool
منم میتونم بگم این حرفهای شما از تو کاخ معاویه میاد دلیل هم دارم ، اهالی تالار برید تحقیق کنید بحث جبر و اختیار توی دوران معاویه جون گرفت ، و براش محافل ساخته شد و کتاب ها نوشته شد و جلسات دانشمندان ترتیب داده شد و خلاصه بحث اول جامعه شد و اصل اسلام و ظلم هایی که میشد فراموش شد معاویه هم کیف میکرد ، شام آروم آروم بود و معاویه با خیال راحت هر غلطی میکرد ، حالا این ماجرا شده داستان این روزای ما ، خون شهدا فقط برای حجاب ریخته شده و بحث اول مملکت حجابه و مسئولان بی عرضه با خیال راحت میخورن آی میخورنا با انگشتاشونم یک دختر بی حجاب نشون میدن میگن وای اونجا رو نگاه کنید عجب وضعیتی ( یک موقع سرتو برنگردونیا برو اونو نهی از منکر کن ، برنگردی ببینی من چه غلطی میکنم .

خراب بشه سر در این اصلاحات و اصول گرا که فقط به فکر خودشونن و بهانه ای دادن دست شما ها تا ما میخوایم دو کلمه حرف بزنیم میاین میگین مال فلان جناحه حرف بسان گروهه ، ای خدا لعنت کنه هرچی آدم اهل کوچه علی چپه رو ، خوهر برادر خون شهید بیشتر از حجاب برای جلو گیری از فساده جلو اونو بگیر لیاقتتو اثبات کن بخدا کار فرهنگی صدبرار راحتتر میشه العان به هرکی میخوای بگی انقلاب و حجاب و ... میگه آره من سرمو بکنم زیر چادر تو دزدی بکنی برو از اون پشمات خجالت بکش .
آدم چی داره بگه ، بگم نه حالا تو حجابتو رعایت کن زشته جلو شهید ان شاءالله اون خودش درست میشه ،
خجالت بکشیم
راستی بریم سخنرانی آیت الله طالقانی رو در مورد حجاب بخونیم و گوش کنیم تو دوره امام خمینی (ره ) فرمودند .
سلام

ببینید چنانچه می خواید نقد کنید باید با ادبیات درست نقد کنید نه با ادبیات سیاه نمای صدای آمریکا

الان خود ماهم نقد داریم ولی درست با مصداق بیان می کنیم
باید برای اصلاح از ادبیات رسانه ای درست استفاده بشه
این چیزهایی که شما قاطی کردی چیزی ازش در نمیاد

اون بی حجابی که اينو گفته دنبال بهانه بوده وگرنه چادری جماعت عدالت خواه تر از بد حجابی هست که دنبال خوش گذرانی هست

بحث حجاب به اندازه کافی شده
اینجا يه عده پیدا شدن محض خنده راه افتادن بچه حزب اللهی رو مسخره می کنن که خدا لعنتشون کنه بلا نسبت شما البته
و البته خودشون هم در پست هاشون اعتراف می کنن !!

صراط مستقیم همون راهی هست که هزاران شهيد به فرمان امام خمینی ره و امام خامنه ای حفظ الله رفتن بقیه راه به گمراهی بردن چه کوچک و چه بزرگ
۲۳:۳۵, ۲۱/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/اسفند/۹۶ ۲۳:۳۷ توسط A L I.)
شماره ارسال: #43
آواتار
(۲۱/اسفند/۹۶ ۱۴:۳۰)قلب نوشته است:  
سلام

اول اینکه امارهای تجاوز و زنا زادگی در غرب رو نگاه کنید تا بفهمید انحطاط یعنی چی

بعدم به اعتراف همه از جمله توریست هایی که به ایران میان ایرانیان دارای فرهنگ بالایی هستند و قطعاً این چیزها اینجا کمتره

بحث زن و شوهر هم يه بحث جهان بینی هست که مربوط به تاپیک نميشه و اینکه يه زن شوهردار غربی به خاطر تجاوز بهش شکایت کنه هیچ افتخاری نداره و بیشتر به طنز و دعواهای زن و شوهری شبیهه و خودش نشون ميده بنیان خانواده در غرب اینقدر سست و ضعیف هست که به خاطر این مسایل هم از هم شکایت می کنند

الان اون جریانی که گیر داده به حجاب جریان اصلاح طلبان هستند که چند ماهه گیر دادن به حجاب
خب شما چرا انقدر اصرار دارید اصلاح طلب اصولگرا کنید؟؟
مگه من نماینده اصولگراها هستم؟؟یا اصلاح طلبها
هرجا از نظر خودم اشکال ببینم میگم چه اصولگرا چه اصلاح طلب
الانم شهردار یه اصلاح طلب بوده از ترس رفته معذرت خواهی کرده اگر جلوی افراطی ها مقاومت میکرد و میگفت این بچه ها کار زشتی نکردن انقدر قضیه بزرگ نمیشد! اصلا کار شهردار تایید نمیکنم

در مورد سلامت جامعه ایران اصلا جای بحثی نیستBig Grin اگر جامعه سالم چرا این همه گشت ارشاد و پلیس حجاب و این فیلما سر مردم میان؟!

خوبی جامعه اونا میدونی چیه؟!وقتی واقعا نخواستن با هم زندگی کنن چه زن چه مرد...درخواست طلاق میده
ولی تو ایران خانوم شوهرش داره و در کنارش سه چهارتا دوست پسر داره!!! همون طلاق عاطفی که همه روان شناس ها و جامعه شناس ها میگن!!

شاید برای شما خنده دار باشه و غیرقابل قبول که یک زن بخاطر اینکه شوهرش به زور قصد رابطه داشته میتونه از شوهرش شکایت کنه!! چون اصولا از نظر شما یک وسیله اس جزو املاک و دارایی های مرد و هروقت و هرجا خواست میتونه هر کاری بکنه و هروقتم سیر شد میتونه طلاقش بده! اصولا زن بودن در ایران جرم!
چون کلا وجود زن در جامعه باعث تحریک بعضی ها میشه!!

یکی از مشکلات اصلی که الان ارزشی ها با اون درگیر هستن آگاه شدن نسل جدید زنان که حق خودشون میخوان و هیچ رقم کوتاه نمیان! فک میکنید قراره وضع بهتر بشه؟! با این همه بگیر و ببند قراره دخترهای ایران آروم بشن؟!
نخیر از این خبرا نیست...اینا تازه دهه 60 و اوایل 70 هستن منتظر دهه 80 باشیدBig GrinBig Grin
اینا همونایی هستن که تو مدرسه مانتو تا کف پا میپوشیدن و اپل میزدن و دست به ابروهاشون نمیزدنBig Grin
شما تصور کن این نسل جدید 80 که داریم تو خیابون میبینم یکم بزرگتر بشن چه آتیشی به جون بعضی ها میندازنBig Grin
همینایی که الان دارید به زور فقط روسری رو سرشون نگه میدارید!! چه برسه به مانتو و چادر پوشیدن!!
اینا همه به کنار این خوب تصور کن،همین پسره و دخترهای دهه 60 و 70 که نظرشون با شما زمین تا آسمون فرق داره
چطور میخوان بچه تربیت کنن!!
ماها که حاصل تربیت شدید مذهبی خانواده،جامعه و مدرسه بودیم این شدیم!!! اونا چی میشن

(۲۱/اسفند/۹۶ ۱۴:۳۰)قلب نوشته است:  اون کسی که ربای بانکی رو مطرح کرده امثال حسن عباسی هستند وگرنه صدا از جریان اصلاحات در نیومده

بله به دلیل هجمه و تبلیغات شبکه های بیگانه و اصلاح طلبان بی دین و عملیات روانی اونها باید هم امت حزب‌اللّهی کوچیک بشن ولی سحر نزدیکه روزی که ورق برگرده امثال شما یا باید برن توبه کنن یا میرن جهنم

سلام

اين حرفهای بی ربط شما که از رسانه های اصلاح طلبان مياد دلیل نمیشه که ما نهی از منکر نکنیم

اگر برای اصلاح طلبان این چیزها واقعاً مهم بود موقع انتخابات نمی گفتن بین بد و بدتر انتخاب کنید و نمی گفتن هر آدم خوبی نمی تونه مسول باشه

يه نگاه به این جریان سیاسی بکنید بیشتر بزرگان این جریان زندان رفتن مثلا تاج زاده و...
وقتی به اینها رای بدید کشور درست نميشه

الان این همه مدیر دو تابعیتی مشغول کارن می خواي کشور درست بشه
تا وقتی يه سری مدیر غرب زده مثل روحانی و جهانگیری روی کار باشن بهتر از این نميشه
حالا چرا از هر 5 تا کلمه 4تاش اصلاح طلب مینویسیBig Grin
بابا ما هم اصلاح طلب نیستم والا...من کلا طرفدار گروه خاصی نیستم! همیشه ام تو این تالار گفتم
شما برو ببین بیشتر این بانکها و موسسات مالی به کی وصل میشن!! بعد بیا بگو حسن عباسی اعتراض کردWink

یک نکته دیگه میشه بگید مسئولین ارزشی و اونایی که هم فکر شما بودن نتیجه کارهاشون چی بوده؟!
بزرگترین نمونه اش احمدی نژاد که خیلی ها بخاطرش شکم پاره میکردن!!! الان چی شده؟!
یکی دیگه اش رفسنجانی بود اون چی شد؟
مدیران دیگه دارید؟! آها یکی دیگه اش قالیباف...اونکه دیگه وضعش مشخص!
خب دقیقا کدوم مدیر انقلابی میگید؟! رحیم مشایی؟!بقایی؟؟! آهااااا مرتضوی میگید؟! نمیدونم شاید استاد برجسته طوسی میگید...خلاصه من مدیری تو این مملکت نمیبینم نه اصلاح طلب نه اصولگرا البته انگشت شمار بودن افرادی که خواستن کار کنن ولی خب نمیزارنشون و نمیشه کار کنن چون هم فکر بعضی ها نیستن
۰:۲۶, ۲۲/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/اسفند/۹۶ ۰:۳۸ توسط آ‌تئیسمو.)
شماره ارسال: #44

شما دارید كاملا اشتباه فکر می کنید

در غرب دیسکو و کاباره دقيقآ برای چيه و چرا توش میرقصند!؟ !؟

اگر حرف شما صحیح بود در غرب اینطور نبود

جنابعالی پاک قاطی کردی! ! ازدواج امر مقدسیه !!!!!! اصلا مگه برای یک بی خدا چیزی مقدسه!!!!

مقدس ریشه دینی و خدایی داره

شما چه بخوای چه نخوای نگاه جنسیتی همه جا هست جنابعالی يه سر به شبکه های ماهواره ای بزن تا بفهمی نگاه جنسی یعنی چه

بنده وقتی ميگم افراد لاابالی هم به وقتش اسلامی میشن یعنی یک سری ارزشها حتی برای افراد لاابالی نهادینه شده مثل داش مشتی های سابق

نهاد خانواده در غرب سسته به خاطر امارهای خود مراکز غربی شما يه سر به آمار زنازاده ها در غرب بزن این امارهای خود غربه ما نمی گيم خودشون ميگن
شما يه مدت برو امارهای خود غرب رو ببین تا دستت بیاد

من گفتم اینجا نه جاشه و نه حوصلش که برم از منابع غربی آمار بيارم

اینکه شما غرب رو دیدید باید گفت شما انگار فقط خوبی های غرب رو دیدید بهتره بیشتر به امارهای مراکز غربی رجوع کنید

ما بين انسانی زندگی کردن با فساد تفاوت قائلیم
شما به راه خود ماهم به راه خود
این غرب کجاست؟ غرب میتونه آمریکا باشه، میتونه فرانسه باشه یا آلمان یا مکزیک یا مجارستان و فرهنگ تکتک این کشورها با هم فرق میکنه. حتی فرهنگ مردم شما کشور آمریکا و مردم جنوبش تو مسائل خانوادگی فرق میکنه. مثلا مردم شرق و غرب آلمان کاملا زندگی خانوادگی متفاوتی دارن. پس برای این که ببینیم فرهنگ غرب چه طوره باید مشخص کنیم داریم در مورد چه مردمی حرف میزنیم.

حالا میگیم مردم کشور آمریکا که خودشون در بین غربیها مقید نیستن. شما خانواده هایی دارید که به اصطلاح شما فرزندشون زنازاده ست ولی کاملا مقید هستن. اولا آمار زنازادگی ربطی به بنیان خانواده نداره. موردی که وفاداری زوجین رو تعیین میکنه فرزندان تکوالدینی هستن. اون هم ربطی به رقص نداره!!! ناه کنیم توی کشور آماری قریب به اتفاق والدینی که فرزندانشون رو خودشون تک نفره بزرگ میکنن حاصل ازداواجهایی هستن که افراد یا فقیر هستن یا افراد تحصیل نکرده.

شما همین آزادیهای غرب رو که در اون زن قادر به زندگی مستقله و میتونه مخارج خانواده رو تامین کنه و همچنین حق طلاق داره در ایران پیاده سازی کنید، بلاشک آمار جداییها به انفجار میرسه. یعنی هر کسی انتخاب اشتباهی کرد تو ازدواجش حتما باید بسوزه و بسوزه حتی اگه مجبور باشه خیلی مسائل رو تحمل کنه. این که نشد پایبندی.

واقعا فکر نمیکنم کسی که از نزدیک لمس کرده خیلی از فرهنگای مردم غربو نیاز به مراجعه به آمار داشته باشه. این آمارها تفسیرای غلط ازش میشه فقط برای اینکه توجیه کنن که دین جامعه رو سالم نگه داشته.

از نظر روانی وقتی آدم شریک زندگیش رو دوست داشته باشه، از نظر جنسی روش قفل میشه و دیگران تحریکش نمیکنن. حالا کی ممکنه غیرطبیعی باشه و با رقص دختران خردسال تحریک بشه! این رو که نمیشه به پای طبیعت انسان نوشت.

اول اینکه امارهای تجاوز و زنا زادگی در غرب رو نگاه کنید تا بفهمید انحطاط یعنی چی

بعدم به اعتراف همه از جمله توریست هایی که به ایران میان ایرانیان دارای فرهنگ بالایی هستند و قطعاً این چیزها اینجا کمتره

بحث زن و شوهر هم يه بحث جهان بینی هست که مربوط به تاپیک نميشه و اینکه يه زن شوهردار غربی به خاطر تجاوز بهش شکایت کنه هیچ افتخاری نداره و بیشتر به طنز و دعواهای زن و شوهری شبیهه و خودش نشون ميده بنیان خانواده در غرب اینقدر سست و ضعیف هست که به خاطر این مسایل هم از هم شکایت می کنند

الان اون جریانی که گیر داده به حجاب جریان اصلاح طلبان هستند که چند ماهه گیر دادن به حجاب

اون کسی که ربای بانکی رو مطرح کرده امثال حسن عباسی هستند وگرنه صدا از جریان اصلاحات در نیومده

بله به دلیل هجمه و تبلیغات شبکه های بیگانه و اصلاح طلبان بی دین و عملیات روانی اونها باید هم امت حزب‌اللّهی کوچیک بشن ولی سحر نزدیکه روزی که ورق برگرده امثال شما یا باید برن توبه کنن یا میرن جهنم
به هیچ وجه ایران فرهنگ بالایی در این زمینه نداره.

من حداقل با 8 تا 10 نفر از دخترانی که ایرانی بودن و فرصت زندگی تو یکی از کشورهای غربی رو پیدا کردن و دختران غربی که به ایران گذشون افتاده صحبت کردم و بدون استثنا همشون تاکید دارن که امنیت جنسی تو ایران بسیار نازله. البته به همه شهرای ایران نمیشه تعمیم داد. اما به طور کلی فرهنگ جنسی مردم ایران بسیار پایینه و برای خانومایی که فرصت مقایسه فرهنگشون رو با فرهنگ ایران داشتن غیرقابل تحمل بوده.
۹:۵۲, ۲۲/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #45
آواتار
(۲۱/اسفند/۹۶ ۲۳:۳۵)A L I نوشته است:  خب شما چرا انقدر اصرار دارید اصلاح طلب اصولگرا کنید؟؟
مگه من نماینده اصولگراها هستم؟؟یا اصلاح طلبها
هرجا از نظر خودم اشکال ببینم میگم چه اصولگرا چه اصلاح طلب
الانم شهردار یه اصلاح طلب بوده از ترس رفته معذرت خواهی کرده اگر جلوی افراطی ها مقاومت میکرد و میگفت این بچه ها کار زشتی نکردن انقدر قضیه بزرگ نمیشد! اصلا کار شهردار تایید نمیکنم

در مورد سلامت جامعه ایران اصلا جای بحثی نیستBig Grin اگر جامعه سالم چرا این همه گشت ارشاد و پلیس حجاب و این فیلما سر مردم میان؟!

خوبی جامعه اونا میدونی چیه؟!وقتی واقعا نخواستن با هم زندگی کنن چه زن چه مرد...درخواست طلاق میده
ولی تو ایران خانوم شوهرش داره و در کنارش سه چهارتا دوست پسر داره!!! همون طلاق عاطفی که همه روان شناس ها و جامعه شناس ها میگن!!

شاید برای شما خنده دار باشه و غیرقابل قبول که یک زن بخاطر اینکه شوهرش به زور قصد رابطه داشته میتونه از شوهرش شکایت کنه!! چون اصولا از نظر شما یک وسیله اس جزو املاک و دارایی های مرد و هروقت و هرجا خواست میتونه هر کاری بکنه و هروقتم سیر شد میتونه طلاقش بده! اصولا زن بودن در ایران جرم!
چون کلا وجود زن در جامعه باعث تحریک بعضی ها میشه!!

یکی از مشکلات اصلی که الان ارزشی ها با اون درگیر هستن آگاه شدن نسل جدید زنان که حق خودشون میخوان و هیچ رقم کوتاه نمیان! فک میکنید قراره وضع بهتر بشه؟! با این همه بگیر و ببند قراره دخترهای ایران آروم بشن؟!
نخیر از این خبرا نیست...اینا تازه دهه 60 و اوایل 70 هستن منتظر دهه 80 باشیدBig GrinBig Grin
اینا همونایی هستن که تو مدرسه مانتو تا کف پا میپوشیدن و اپل میزدن و دست به ابروهاشون نمیزدنBig Grin
شما تصور کن این نسل جدید 80 که داریم تو خیابون میبینم یکم بزرگتر بشن چه آتیشی به جون بعضی ها میندازنBig Grin
همینایی که الان دارید به زور فقط روسری رو سرشون نگه میدارید!! چه برسه به مانتو و چادر پوشیدن!!
اینا همه به کنار این خوب تصور کن،همین پسره و دخترهای دهه 60 و 70 که نظرشون با شما زمین تا آسمون فرق داره
چطور میخوان بچه تربیت کنن!!
ماها که حاصل تربیت شدید مذهبی خانواده،جامعه و مدرسه بودیم این شدیم!!! اونا چی میشن

حالا چرا از هر 5 تا کلمه 4تاش اصلاح طلب مینویسیBig Grin
بابا ما هم اصلاح طلب نیستم والا...من کلا طرفدار گروه خاصی نیستم! همیشه ام تو این تالار گفتم
شما برو ببین بیشتر این بانکها و موسسات مالی به کی وصل میشن!! بعد بیا بگو حسن عباسی اعتراض کردWink

یک نکته دیگه میشه بگید مسئولین ارزشی و اونایی که هم فکر شما بودن نتیجه کارهاشون چی بوده؟!
بزرگترین نمونه اش احمدی نژاد که خیلی ها بخاطرش شکم پاره میکردن!!! الان چی شده؟!
یکی دیگه اش رفسنجانی بود اون چی شد؟
مدیران دیگه دارید؟! آها یکی دیگه اش قالیباف...اونکه دیگه وضعش مشخص!
خب دقیقا کدوم مدیر انقلابی میگید؟! رحیم مشایی؟!بقایی؟؟! آهااااا مرتضوی میگید؟! نمیدونم شاید استاد برجسته طوسی میگید...خلاصه من مدیری تو این مملکت نمیبینم نه اصلاح طلب نه اصولگرا البته انگشت شمار بودن افرادی که خواستن کار کنن ولی خب نمیزارنشون و نمیشه کار کنن چون هم فکر بعضی ها نیستن
سلام

اینکه من اصرار دارم به اصلاح طلب یا اصول گرا چون الان تقسیم بندی اینجوری هست و امثال شما که اينو میگید یعنی اصلاح طلب هستید يه نگاه به رای دادن خودتون بکنید متوجه میشید

در ضمن چون رسانه ها در ایران مستقل نیستن پس هرکسی از هر رسانه ای استفاده کنه به همون طرف متمایل ميشه بگذریم

اینکه انگیزه شهردار چی بوده ما نمی دونيم پس شما هم نمی تونی در این مورد نظر بدی

این کلمه افراطی ها يادمه سالها قبل این ادبیات مربوط به رادیو های بیگانه بود و بعداً هم ماهواره به افراد انقلابی می گفت افراطی الان هم هر کس با اصلاح طلبان و اعتدالی ها مشکل داشته باشه بهش ميگن افراطی!! !

اتفاقا به حضرت علی علیه السلام هم ميگفتند افراطی!

بحث حجاب با فساد های عجیب و غریب فرهنگ غربی فرق داره و البته تعریف فساد هم فرق داره

هرچند ما مشکلاتی در زمینه فرهنگی داریم ولی به اتفاق دوست و دشمن ما یکی از بافرهنگ ترین کشورها هستیم و در این شکی نیست

حالا اگر يه عده زن شوهردار دوست پسر دارن دلیل نمیشه ما اينو به تمام جامعه تعمیم بده
اونجا مشکل بیشتری دارن حالا اگر شما نمی خواي قبول کنی خودت می دونی اما همه معترف هستند در فرهنگ غربی خانواده دچار مشکل اساسی هست

اين تفکری که شما درباره زن به من نسبت ميدي حاصل ذهن معیوب خودته نه نظر من

من هيچوقت نگفتم زن ملک منه شما رفتار با زن رو در اسلام ببینید تا بفهمید زن یعنی چه

اصولاً همچين مشکلی زمانی بوجود مياد که خانواده دچار مشکل باشه وگرنه چرا زن باید از رابطه جنسی فرار کنه ! وقتی فرار می کنه این یعنی مشکل یا به قول شما يعني طلاق عاطفی که شما مدعی هستید طلاق عاطفی در ایران هست و نه جای ديگه
حالا شما گفتی اونجا اگر خواستن درخواست طلاق میدن اگر درخواست طلاق میدن پس نباید از این مشکلات داشته باشن!
شما حرفهاتون تناقض داره

خیر وجود زن باعث تحریک نميشه بلکه ما اگر چیزی میگیم بر مبنای اصول دین اسلام هست و حکمت های اون هم بیان شده که میتونید تحقیق کنید

زنان نسبت به حقوقشان آگاه شدن چقدر خوب مگه ما مخالف آگاهی هستیم بحث ما مشخصه بحث ما احکام الهی و قرآن هستش شما يه جوري حرف میزنی انگار خارجی هستید!!!!

به هرحال چه اصلاح طلب باشی چه نباشی با همون ادبیات حرف میزنی فرقی نداره در ضمن بیشتر اصلاح طلبان تهش میشن ضد دین و ضد انقلاب چون ته این تفکرات بی پایه همينه

به هرصورت آین بانک ها و موسسات مالی به هر جا وصل بشه به حسن عباسی وصل نميشه که اگر میشد تا الان رسانه های اصلاح طلب شلوغ می کردن

به هرصورت آین موسسات و بانک ها دارن طبق قانون عمل میکنند و اونهايي هم که به قانون عمل نکردن باید باهاشون برخورد بشه حالا می خواد به هر کجایی وصل باشه
اما بحث سر اصل بانک داری و مشکلات بانک هست

سیستم بانک رو وقتی ميشه عوض کرد که امثال صادق زیباکلام ازش دفاع نکنه وگرنه چیزی تغییر نمی کنه الان مشکل کشور امثال زیبا کلام هستن که می خوان يه جامعه اسلامی یا تقریباً اسلامی رو با لیبرالیسم اداره کنی الان اقتصاد ما بیشترش لیبرالی هست ما انقلاب سیاسی و نظامی کردیم ولی انقلاب اقتصادی نکردیم

مسولان ارزشی یعنی همونایی که موشک ساختن اگر در امور اجرایی بودن اوضاع این نبود

احمدی نژاد خوب شروع کرد ولی خوب تموم نکرد در ضمن دولت احمدی نژاد بیشترین فشار داخلی و خارجی بهش وارد شد حتی سفرهای استانی زیر سوال رفت در حالی که الان روحانی هم سفر استانی ميره یعنی می خوام بگم بخشی از نقد ها به احمدی نژاد از اساس غلط بوده و البته ما منکر عیوب اون نیستیم

در سالهای آخر هم ما جنگ ارزی داشتیم که بخشی از مشکلات اقتصادی به اون بر میگرده و البته احمدی نژاد اشتباهات دیگری هم داشته که به موضوع تاپیک ربط پیدا نمی کنه

رفسنجانی هم که ریشه تمام مشکلات کشور به خاطر بعضی از تصمیمات ايشون بوده ولی اونم خوبیهایی داشته

در کل نباید دید 0 یا 100 داشت هر کدوم دارای نقاط ضعف و قوت بودن

مدیران ما فقط اونهايي نیستن که شما میگی بلکه هزاران نفر هستن که دارن فعالیت می کنن که خوب نقاط ضعف و قوت دارن و ما حتی منکر خدمات مدیران اصلاح طلب نیستیم بلکه نقدها مشخصه

بعید ميدونم کسی بوده باشه که کارآمد باشه ولی کنار گذاشته باشنش البته ما به جزئیات کاری نداریم و داریم کلان بحث می کنیم

به هرحال موضوع تاپیک مشخصه
۱۰:۲۰, ۲۲/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/اسفند/۹۶ ۱۱:۲۸ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #46
آواتار
نقل قول:
شما تصور کن این نسل جدید 80 که داریم تو خیابون میبینم یکم بزرگتر بشن چه آتیشی به جون بعضی ها میندازن
[تصویر: biggrin.png]
اتفاقا دهه شصتی ها تافته جدا بافته نبودن اونها هم مثل الان بعضیهاشون حجاب نمیخواستن اما جو جامعه طوری بود که مجبور بودن..ولی الان یه هشتادی خیلی آزادانه تر حجاب انتخاب میکنه و اگه انتخاب کرد دیگه عمرا برداره..همین الان خیلی از خانم های دهه شصتی از سر عادت حجاب دارن ولی یه دهه هشتادی تو این فضا واقعا حجاب رو انتخاب کرده و ایمان داره بهش
مشکل شما علی آقا اینه که فکر میکنی همه چیز تموم شده,فکر میکنی دیگه دوره حجاب گذشته,نه اینطور نیست..نباید جامعه اونطور که با چشم خودمون میبینیم تفسیر کنیم.
به نظر من آروم آروم همه چیز به واقعیت نزدیک میشه
حجاب,سیاسیون,مردم,مسئولین....
۱۰:۲۷, ۲۲/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/اسفند/۹۶ ۱۰:۳۱ توسط قلب.)
شماره ارسال: #47
آواتار
(۲۲/اسفند/۹۶ ۰:۲۶)آ‌تئیسمو نوشته است:  این غرب کجاست؟ غرب میتونه آمریکا باشه، میتونه فرانسه باشه یا آلمان یا مکزیک یا مجارستان و فرهنگ تکتک این کشورها با هم فرق میکنه. حتی فرهنگ مردم شما کشور آمریکا و مردم جنوبش تو مسائل خانوادگی فرق میکنه. مثلا مردم شرق و غرب آلمان کاملا زندگی خانوادگی متفاوتی دارن. پس برای این که ببینیم فرهنگ غرب چه طوره باید مشخص کنیم داریم در مورد چه مردمی حرف میزنیم.

حالا میگیم مردم کشور آمریکا که خودشون در بین غربیها مقید نیستن. شما خانواده هایی دارید که به اصطلاح شما فرزندشون زنازاده ست ولی کاملا مقید هستن. اولا آمار زنازادگی ربطی به بنیان خانواده نداره. موردی که وفاداری زوجین رو تعیین میکنه فرزندان تکوالدینی هستن. اون هم ربطی به رقص نداره!!! ناه کنیم توی کشور آماری قریب به اتفاق والدینی که فرزندانشون رو خودشون تک نفره بزرگ میکنن حاصل ازداواجهایی هستن که افراد یا فقیر هستن یا افراد تحصیل نکرده.

شما همین آزادیهای غرب رو که در اون زن قادر به زندگی مستقله و میتونه مخارج خانواده رو تامین کنه و همچنین حق طلاق داره در ایران پیاده سازی کنید، بلاشک آمار جداییها به انفجار میرسه. یعنی هر کسی انتخاب اشتباهی کرد تو ازدواجش حتما باید بسوزه و بسوزه حتی اگه مجبور باشه خیلی مسائل رو تحمل کنه. این که نشد پایبندی.

واقعا فکر نمیکنم کسی که از نزدیک لمس کرده خیلی از فرهنگای مردم غربو نیاز به مراجعه به آمار داشته باشه. این آمارها تفسیرای غلط ازش میشه فقط برای اینکه توجیه کنن که دین جامعه رو سالم نگه داشته.

از نظر روانی وقتی آدم شریک زندگیش رو دوست داشته باشه، از نظر جنسی روش قفل میشه و دیگران تحریکش نمیکنن. حالا کی ممکنه غیرطبیعی باشه و با رقص دختران خردسال تحریک بشه! این رو که نمیشه به پای طبیعت انسان نوشت.

من حداقل با 8 تا 10 نفر از دخترانی که ایرانی بودن و فرصت زندگی تو یکی از کشورهای غربی رو پیدا کردن و دختران غربی که به ایران گذشون افتاده صحبت کردم و بدون استثنا همشون تاکید دارن که امنیت جنسی تو ایران بسیار نازله. البته به همه شهرای ایران نمیشه تعمیم داد. اما به طور کلی فرهنگ جنسی مردم ایران بسیار پایینه و برای خانومایی که فرصت مقایسه فرهنگشون رو با فرهنگ ایران داشتن غیرقابل تحمل بوده.
سلام

غرب یک فرهنگه که شما ازش دفاع می کنید
غرب یعنی انسان بدون خدا
غرب یعنی اخلاق سکولار
غرب یعنی استعمار کشور های ضعیف
غرب یعنی دیسکو و کاباره

البته بحث علم و تکنولوژی الان مورد بحث ما نیست

الان بحث ما رقص بود و مسایل خانوادگی

زنا زادگی ربطی به خانواده نداره!!!! عجب
بچه ای که معلوم نیست پدرش کیه این یعنی خیانت در خانواده و سست بودن بنیان خانواده این یکی از دلایلی بود که برای ضعیف بودن بنیان خانواده در غرب گفتیم و کاملا قابل استناد و درست هست

و البته آمار زنازادگی در کشورهای غیر آمریکا هم زیاده

حالا ما الان اینجا بحث آمار نداریم که شما میای دسته بندی می کنی
بحث ما بر سر رقص و بنیان خانواده بود که بنیان خانواده در فرهنگ غربی ضعیفه و یکی از دلایل اون فساد جنسی هست که رقص هم به فساد جنسی مربوط ميشه

اول اینکه ما بنا نیست قوانین غرب رو بياريم در جامعه اسلامی پیاده کنیم چون بحث طلاق يه بحث اسلامی هست که بین مسلمانان جریان داره حالا ما کاری به دلایل و حکمت های اون نداریم چون بحث ما نیست

در ضمن حق طلاق مطلق نیست و چنانچه مرد مشکلی داشته باشه زن با اجازه دادگاه می تونه طلاق بگيره که این در قانون هست مثلا اعتیاد یا چیزای ديگه که الان بحث ما نیست و ما هم حقوق دان نیستیم که وارد جزئیات بشيم

در ضمن به راحتی ميشه خانوم ها حق طلاق رو از آقايون درخواست کنن و در شرایط ضمن عقد بيارن

اینکه شما ادعا می کنی اگر حق طلاق از مرد گرفته بشه خانواده های ایرانی به حد انفجار از هم جدا میشن نشون ميده شما در جامعه نیستی و اطلاع درستی از جامعه نداری

الان کسی جلوی کار کردن زنها رو نگرفته و اگر در فرهنگ ما بعضی مخالف هستند دلیل داره که حالا این موضوع بحث ما نیست

نه ديگه نشد مثلاً از آمار زنازادگی چه تفسیری ازش ميشه! !! این خودش با آدم حرف ميزنه آمار ما هم نیست که شما انکار کنی و بگي دروغه بلکه آمار مراکز خود غرب هستش

به هرصورت چنانچه شما در جامعه غرب هم زندگی کرده باشی با بخش کوچکی ارتباط داشتید و با همه مردم غرب که زندگی نکردی پس نمی تونی تجربه محدود خودت رو پایه بحث قرار بدید و بر مبنای اون تحلیل کنید و توقع داشته باشید دیگران قبول کنن این خیلی اشتباهه

من نميدونم شما ازدواج کردی یا نه ولی اگر ازدواج کردی و فقط از همسر خودت لذت جنسی میبری خوش بحالت که وفاداری ولی بیشتر اعضای یک جامعه وفادار نیستن مثل شما حالا چه در جامعه ما و چه در غرب

انسان بر مبنای فطرت خودش عاشق زیبایی هست و زن یکی از بزرگترین زیبایی ها هستش به قول شاعر لذت دنیا زن و دندان بود بی زن و دندان جهان زندان بود
و بر همین فطرت چنانچه زن زیباتری از همسر خودش ببينه نسبت به همسر خودش بی میل ميشه

دوست داشتن هم یا به خاطر صورت زیبا یا به خاطر هیکل زیبا یا به خاطر اخلاق زیباست
چنانچه علاقه به خاطر اخلاق زیبا باشه جزو پایدار ترین علاقه ها هستش و وفاداری بیشتری داره اما حتی این وفاداری هم 100 در 100 نیست

من هي شما رو متوجه دیسکو و بار می کنم ولی شما ندید میگیری! !!
شما غرب رو درست نشناختید و البته انسان رو هم درست نمیشناسید

الان بعضی نظریات روانشناسی وجود داره که ميگه وفاداری کیلویی چنده! ! و باید قوه جنسی آزاد باشه

شما با اینکه ادعای علم روز دارید ولی حتی نمی دونيد دیدگاه روانشناسی درباره قوه جنسی رو!! شما رو به نظرات کینزی که درباره قوه جنسی هست ارجاع میدم که اصلا به نظرات دینی ربطی نداره و ماهم قبولش نداریم ولی شما با جهان بینی دینی اومدي دین رو زیر سوال میبرید اصل وفاداری متعلق به ادیان است نه علم مدرن

(۲۲/اسفند/۹۶ ۰:۲۶)آ‌تئیسمو نوشته است:  

ایران به لحاظ فرهنگی بالاست اما بحث سر اینه که شما در ایران يه جمعیت جوان دارید که نه می تونن برن دیسکو و کاباره و نه می تونن ازدواج کنن به دلیل مسایل اقتصادی و نه اجازه رابطه دوستی دارن!

خوب معلومه این جمعیت جوان تحت فشار دچار مشکلات مختلفی میشن چون غریزه جنسی جایی برای تخلیه نداره و به ناهنجاری های اجتماعی منجر ميشه
اين يه مشکل فرهنگی هست که زیربنای اقتصادی داره و به فرهنگ بالای ایران ربطی نداره و موقتی ایجاد شده
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا