کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 12 رای - 3.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك سوال مهم در مورد مستند ظهور
۲۰:۳۵, ۲۷/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/آذر/۸۹ ۴:۳۴ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1

مستند ظهور رو ديدم و اطلاعات زيادي گرفتم و بعد با سايت اشنا شدم و باز سيلي از اطلاعات پراكنده سرازير شد تو ذهن من،اطلاعاتي كه ميگفتن:ببين يه دشمن بزرگ به اسم فراماسونري وجود داره...وجود داره...و باز هم وجود داره.
ولي كه چي؟ حالا من بايد چيكار كنم؟ به عبارت ديگر من اطلاعاتي ميخوام كه برام تكليف ايجاد كنه و بگه الان بايد عليه اونا چيكار كرد...الان بايد چيكار كرد؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۴۹, ۲۷/آذر/۸۹
شماره ارسال: #2
آواتار
من خودم وقتی مستند رو دیدم اول سعی کردم بیشتر درمو ردشون بدونم..پس به سایت های موعود و وعده صادق و همین جا اومدم..توی این چندتا سایت اطلاعات خیلی خوبی بدست آوردم.www.mouood.org
دوم شروع به مطالعه کردم تا بیشتر درموردشون بدونم..منابع خودم رو هم از منابعی که انتهای مقالات نوشته میشد انتخاب کردم..
سوم رفتم دنبال سخنرانی های استاد شفیعی سروستانی و استاد رائفی پور..
مجموعه های ویدئویی که موسسه موعود تهیه کرده خیلی به دردبخوره اگر استفاده کنید..
وبلاگ استاد رائفی پور هم خیلی مطالب خوبی داره..www.antisemitism.blogfa.com
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم..
باید سعی کنید همیشه در خودتون عطش دونستن ایجاد کنید که از مطالعه و پژوهش خسته نشید..
در این راه خیلی سایت ها و وبلاگ ها ایجاد شده که نباید به همشون اعتماد کنید..این نصیحتی است که اساتید همیشه دارند.
موفق باشید..

امضای parisan
سفیهی طلا رابا مس عوض کرد
دلیلش را پرسیدند ، در جواب پاسخ داد
چون رنگش سرختر بود
خدا کمکمان کن رنگ و لعابهای دنیا فریبمان ندهد
که مبادا طلای عقبی را به مس دنیا بفروشیم

135
۲۲:۴۱, ۲۷/آذر/۸۹
شماره ارسال: #3
آواتار
(۲۷/آذر/۸۹ ۲۰:۳۵)علي نوشته است:  مستند ظهور رو ديدم و اطلاعات زيادي گرفتم و بعد با سايت اشنا شدم و باز سيلي از اطلاعات پراكنده سرازير شد تو ذهن من،اطلاعاتي كه ميگفتن:ببين يه دشمن بزرگ به اسم فراماسونري وجود داره...وجود داره...و باز هم وجود داره.
ولي كه چي؟ حالا من بايد چيكار كنم؟ به عبارت ديگر من اطلاعاتي ميخوام كه برام تكليف ايجاد كنه و بگه الان بايد عليه اونا چيكار كرد...الان بايد چيكار كرد؟
می دونی چیکار باید کنی؟
تنها کار اینه که مردم آگاه کنی همین ..........

امضای F.E.A.R
IRAN VS ISRAIL

[تصویر: 02776667930651472258.gif]
۱۱:۵۸, ۲۸/آذر/۸۹
شماره ارسال: #4

فعلا تنها کاری که میشه کرد روشن کردن اتاق برای مردمیه که تو تاریکی نشستن دارن غذا می خورن نمی بینن چیه!
زمان حرکت فیزیکی که رسید حضرت صاحب (اواحنا فداه) خودشون دستورات لازم رو می دن!

امضای M Rises Soon
demroozi.persianblog.ir

روزی هزار یار دلت را شکسته ام ، بیخود به انتظار وصالت نشسته ام

هر بار این تویی که رسیدی و در زدی ، هر بار این منم که در خانه بسته ام

هر جمعه قول می دهم آدم شوم ولی ، هم عهد خویش ، هم دلتان را شکسته ام
۱۱:۵۹, ۲۸/آذر/۸۹
شماره ارسال: #5

تعريف از خود نباشه ولي من تاحالا 70 عدد از مطالب مربوطه اعم از سخنراني استاد رائفي پور و سريال رو براي دوستام زدم حتي سر يه دعوايي كه با منشي شركتمون كه يكي از عضو هاي عرفان حلقه داشتم و بحث اثبات رهبري آقاي خامنه اي با روايات اومد سبب شد كه 2 تا از مخالفان آقا و نظام رو يه جورايي به مسئله فراماسونري بكشونم و از اين بابت خيلي خوشحالم و اميدوارم كه شما ها هم بتونيد سهمي از اين آگاهي داشته باشيد تو اونجايي كه من كار ميكنم همه به جز خودم و يك نفر از دم ضد ولايتن و رياست جمهوري هستن نميدونيد چه زجري ميكشم اينا رو ميبينم Angry
۱۲:۵۹, ۲۸/آذر/۸۹
شماره ارسال: #6
آواتار
دوست عزيز سلام
يه نگاه به اين تاپيك بندازيد
مي تونه كمكت كنه
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-48...ml#pid3008

امضای MAHDI59
[تصویر: masoud.jpg]
۱۷:۲۱, ۲۸/آذر/۸۹
شماره ارسال: #7

هر کسی مستند را دیده باشد و شرایط دنیا رو بررسی کرده باشد باید فهمیده باشد که زمان زیادی تا ظهور منجی آخرالزمان نمانده.
به نظر من مهمترین کارهایی که باید بکنیم اینهاست:

فردی:
1-خودسازی هر چه بیشتر برای مقابله با مشکلات و سختی های جسمی و روحی پیش رو
2-رهایی از حق الناس و حق الله و هر آنچه که شما را از انجام تکلیف باز می دارد
3-مطالعه و کنکاش در احادیث آخرالزمان و شناخت مصادیق خیر و شر.به صورت عجیبی احادیث زیادی داریم همراه با مشخصات فراوان

اجتماعی:
1-آگاه سازی مردم به هر وسیله و در هر زمان و مکان از وضعیت حال و اتفاقات پیش رو
2-داشتن رفتار انسانی و متواضعانه با مردم.تا حرفتان موثر باشد و حقیقت را خود نپوشانید
3-هم رنگ جماعت نشدن و در هر حال و هر زمان همگام با حقیقت پیش رفتن

امضای علائم ظهور

" وَدَّ الَّذِينَ كَفَرُواْ لَوْ تَغْفُلُونَ عَنْ أَسْلِحَتِكُمْ وَأَمْتِعَتِكُمْ فَيَمِيلُونَ عَلَيْكُم مَّيْلَةً وَاحِدَةً "
کافران آرزو و انتظار دارند که شما از اسلحه و اسباب خود غفلت کنید تا ناگهان یکباره بر شما حمله ور شوند
۰:۲۵, ۲۹/آذر/۸۹
شماره ارسال: #8
آواتار
قبل از هر چیز باید حقیقتاً تصمیم بگیریم که بنده ی خدا بشیم
امام زمان بنده خدا میخواد
این تصمیم اگه حقیقی باشه نشانه هایی داره و آثاری در اعمال و رفتار ما
آگاهی مغزی تا باور قلبی نشه خیری برای ما و دیگران نداره
چون انسان ها بر اساس باور هایشان زندگی میکنند
همه میدونن که مرده کاری نمیکنه اما چند نفر حاضرند توی قبر با مرده یه شب بخوابه؟
فقط مرده شور چون نه تنها میدونه بلکه باور کرده
چند نفر میدونن ورزش برای سلامت جسم و جان مفید هست ؟
چند درصد از آگاهان ورزش میکنند؟
باور نشانه اش عمل است
مومن و موحد هم در قرآن و هم در روایات نشانه ها و صفاتی داره باید ببینیم آیا ما اون صفات رو داریم
تا امام زمان در قلبمان ظهور نکرده اند برای ظهور ایشان نمیتوانیم گامهای چندان اثر بخشی برداریم
و امام زمان در قلب موحد و مومن ظهور میکنه و موحد و مومن هم نشانه هایی دارد
باید تا میتوانیم در نیات و اعمالمان با امام زمانمان سنخیت پیدا کنیم تا توفیق شامل حال ما بشه و بتوانیم در رکابشان مطابق خواستشان عمل کنیم
روایات بسیاری هم داریم در باب وظایف منتظران که یکی از بهترین منابعش کتاب مکیال المکارم است که توسط آیت الله اصفهانی و به توصیه امام زمان تألیف شده و نام کتاب را هم خود آقا برایش برگزیده
بنده گوش به حرف و توصیه های مولایش دارد
خداوند توفیق خدمت به دین خدا و ولی خدا را به همه ما عنایت فرماید

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

۲۱:۴۲, ۳۰/آذر/۸۹
شماره ارسال: #9

(۲۸/آذر/۸۹ ۱۷:۲۱)علائم ظهور نوشته است:  هر کسی مستند را دیده باشد و شرایط دنیا رو بررسی کرده باشد باید فهمیده باشد که زمان زیادی تا ظهور منجی آخرالزمان نمانده.
به نظر من مهمترین کارهایی که باید بکنیم اینهاست:

فردی:
1-خودسازی هر چه بیشتر برای مقابله با مشکلات و سختی های جسمی و روحی پیش رو
2-رهایی از حق الناس و حق الله و هر آنچه که شما را از انجام تکلیف باز می دارد
3-مطالعه و کنکاش در احادیث آخرالزمان و شناخت مصادیق خیر و شر.به صورت عجیبی احادیث زیادی داریم همراه با مشخصات فراوان

اجتماعی:
1-آگاه سازی مردم به هر وسیله و در هر زمان و مکان از وضعیت حال و اتفاقات پیش رو
2-داشتن رفتار انسانی و متواضعانه با مردم.تا حرفتان موثر باشد و حقیقت را خود نپوشانید
3-هم رنگ جماعت نشدن و در هر حال و هر زمان همگام با حقیقت پیش رفتن

من با نظر ایشون موافقم.به نظر من یکی از گمراهی های بعد دیدن این گونه مستند ها به دنبال بقیه اش گشتنه.سعی کن همونی که دیدی خودت یا با چند نفر دیگه تحلیلش کنین.نقاط ضعف و قوتش رو پیدا کنین و به قول یه انتشاراتی ملعون به جای اینکه چندین کتاب بخوانین کتاب های مارا چندین بار بخوانین.معمولا اکثر ما از ظهور و قبلو بعدش خبر نداریم و هی تو این روضه ها و... فقط از دفعه پیش بلندتر داد میزنیم اللهم عجل لولیک الفرج.تا وقتی چیزی نمیدونی در راستای اون تلاش نمیکنی!(( لا تتبعوا خطوات الشیطان)).یعنی گامها.کار شیطون اروم ارومه.در زمینه تحقیقات باید دقت کرد که کلا تحریف مخصوصا در این سالها توی این مطلب زیاده.با دین به دین ضربه زدن اسونترین کار برای دشمناست.شناخت دوست از دشمن سخته ولی ممکنه.توجه کنین همون هایی که سر امام حسین(علیه السلام) و خانواده گرامیشون و حضرت علی(علیه السلام) اون بلا رو اووردن رو پیشونیشون جای مهر نقش بسته بود(خوارج).من طرفدار جناحی نیستم و از جفتشون بدم میاد به دلیل هایی که گفتم.نکته مهم اینه که اگه به واقعیتی رسیدی که بر خلاف منافعت بود شرط ادمیت و دین حکم میکنه قبولش کنی.این معنای شرافت ادمه!
۲۲:۳۹, ۳۰/آذر/۸۹
شماره ارسال: #10
آواتار
(۲۸/آذر/۸۹ ۱۲:۰۷)علي نوشته است:  
(۲۷/آذر/۸۹ ۲۲:۴۱)F.E.A.R نوشته است:  
(۲۷/آذر/۸۹ ۲۰:۳۵)علي نوشته است:  مستند ظهور رو ديدم و اطلاعات زيادي گرفتم و بعد با سايت اشنا شدم و باز سيلي از اطلاعات پراكنده سرازير شد تو ذهن من،اطلاعاتي كه ميگفتن:ببين يه دشمن بزرگ به اسم فراماسونري وجود داره...وجود داره...و باز هم وجود داره.
می دونی چیکار باید کنی؟
تنها کار اینه که مردم آگاه کنی همین ..........

فقط همين....يعني همين كه اطلاعات پخش بشن كافيه...اگه وظيفه من در اين مورد فقط همين باشه خوش به حال من!
ضمنا از parisan هم به خاطر منابعي كه داد ممنونم
بله همین
مطمئن باش اگه همه ی مردم آگاه بشن مشکلات ما حل می شه
طوری می گی همین که انگار مثل آب خردنه
مردمی که صبح تا شب کلشون تو bbc و voa رو می تونی آگاه کنی ؟
ببینم خدا وکیلی شمایی که می گید همین تا حالا چند نفر و آگاه کردی(طوری که رفتار و زندگی شان تغییر کند)
؟
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]